|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
8.5.2013 13:04:48   
miska**
Witch ja kje si? Vsi čakamao naj tvoji user posted image user posted image Daj nas končno osvobodi tega čakanja!!user posted image

Punce tiste katere imate izkušnje s Klomifenom,... ta mesec sem pozabla vzet eno tabletko( moram 2 na dan) in imam kar neke bolečine v spodnjem delu trebuha. Včeraj ko pa sva user posted image pa me je bolel levi jajčnik. pa sej nebi blo nič narobe če prejšnja dva meseca nebi občutla nobenih bolečin razen ko sem imela O. Ta mesec pa imam O 10.5., zato mi je vse skupaj malo čudno da me že zdaj boli.
Kaj pravite ve je to normalo?

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
8.5.2013 13:15:14   
snika
baje da se vsak ciklus s klomifenom drugače obravnava, drugače odziva itd...tako da je možno da so občutki drugačni.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu miska**)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
8.5.2013 13:39:41   
LittleSun
miska lahko, da imaš zaradi klomifena prej O, kar se pa tiče krčev, je pa tudi najvejretneje klomifen vzork za njih. Jaz sem ga jedla 2 cikla in sta bila oba različna. Pri enem sem imela krče, napete prsi, čutila O, ki je bila ful pozna, napram ponavadi, pri drugem pa nič, ne krčev, ne bolečih prsi, O je bila 10 dan, edino kar sem bila sitna, razdražljiva in občutljiva pri obeh ciklih.

Se mi je pa po klomifenu skrajšal cikel, prvi mesec takoj po je bil dolg 25 dni, naslednji pa celo samo 23 dni. Prej sem imela med 28 in 30 dni cikle.



(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
8.5.2013 14:49:47   
snika
LittleSun: ali ti je uspelo ob klomifenu?
Meni je klomifen cikle podaljšal...prej sem imela na 21-23 dolge..kar baje ni dobro, z njim sem imela cikelj dolg 29 dni. Sedaj grem drugi krog, v četrtek =)

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
8.5.2013 14:55:07   
LittleSun
snika jaz sem tule že inventar user posted image user posted image tako da mi žal klomifen ni pomagal. Pred kratkim so mi ugotovili en neprehoden jajcevod in drug slabše prehoden, tako da vsaj po 3 letih vemo kje zajec tiči.

witch toliko že dolgo nisem bila aktivna na forumu user posted image user posted image   F5 pa tako nima več barve user posted image user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
8.5.2013 17:03:04   
miska**
Snika in LittleSun hvala za odgovore. Bomo vidli kak pa kaj, ampak jaz mislim da bom imela vseeno O v petek.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
8.5.2013 18:55:31   
brioš
Jaz sem pa user posted image danes se je pojavil belo, rumen izcedek ( vmes pa rahle rjavo, rdeče nitke ). Vem, da se elo spet igra z mano in, da bo sedaj spet trajalo 12 dni da pride se izlije in potem v nov krog. ahh ne morem več, danes pa res ne.user posted image

(odgovor članu miska**)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
8.5.2013 22:52:04   
Anonimen
Brioš, ne poznam tvoje zgodbe, a držim pesti, da se kmalu pobereš.

Witch, vse navijamo!

Pomladna user posted image pa ta mesec ne cveti. Sem modra.

Nosečkam pa navdušeno čestitam in se veselim časa, ko sama objavim to krasno novico!


(odgovor članu brioš)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 6:54:14   
brioš
Jutro punce, ma jaz se vam kar opravičujem, ker sem en pesimizem gor dala včerej. Prišel je en slab trenutek, nisem močna kaj morem. Sem prespala, premislila noč in rekla kar bo pa bo. Za 1x se izcedek ni povečal, upala na user posted image  ne bom, ker se mi je podobno ( vendar je bil izcedek rjavo, krvav ) že dogajalo, tako da...
Punce, predvsem pa WITCH user posted image  na plano !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 8:04:06   
LittleSun
Dobro jutro

witch upam, da nas danes razveseliš s pluskom user posted image user posted image in čimprej, ker moram še kaj naredit user posted image user posted image

brioš razumem tvojo stisko, sama sem bila nemalokateri mesec v enakem stanju. Ne vem kako bi te lahko potolažila, ker tudi sama sebi ne znam pomagat. Pride mesec, ko me ne prizadene tako močno in pride mesec ko boli za umret. Ampak cilj je jasen, včasih nam je namenjena malo težja pot, ampak verjamem, da bomo vse, ki že dolgo čakamo, zagledale magične pluske. Ti se pa kar ne opravičuj, zato smo tukaj, delimo občutke in se skupaj veselimo. Zdaj smo žalostne s teboj, kmalu bomo s teboj vriskale od sreče, boš videla user posted image



(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 8:13:42   
ela23
Lučkasmučka, čestitke za nosečnost! :D Nekaj majskih nosečk pa bo, odlično! user posted image Upam, da se kmalu potrdi, da je tudi čarovnička med njimi.user posted image
A je še katera uporabljala O teste s plodnosti.si. Jaz sem jih zadnjič naročila preko kuponkota, bolj zato, da preverim, če so moje domneve o ovulaciji pravilne kot zato, da bi točno na tisti dan user posted image . No, od nekje sredine cikla mi ti testi ves čas kažejo pozitivno (polulam se na njih kar vsake tri dni, ker jih sedaj, ko so se moje domneve o času O potrdile, ne potrebujem več). Je možno, da je to znak za PCO? user posted image nepričakujem v soboto ...

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 8:25:12   
ela23
Brioš, user posted image . Ko pomislim kakšen cirkus na trenutke zganjam po parih mesecih truda, me postane malo sram. Ne predstavljam si, kako težko mora biti večmesečno/letno čakanje ... Jaz sem navajena, da imam vedno vse pod nadzorom in le stežka se privajam na to, da pri zanositvi pač nimam moči. Občudujem pa vse, ki se po tolikem času še vedno pogumno borite. Stiskam pesti za čim hitrejši plusekuser posted image user posted image

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 8:25:13   
snika



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
2013


user posted image aliuser posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



3.5.
user posted image Nightuser posted image

5.5.
Pomladnauser posted image

6.5.
user posted image Anonimna user posted image user posted image

7.5.
user posted image Radenskauser posted image
lizika86

8.5.
Tibetka

9.5.
user posted image Snikauser posted image

11.5.
Ela23

14.5.
user posted image Luckasmuckauser posted image

15.5.
Tippi
Lillith82

16.5.
Brioš

17.5.
Lastovica
Kaličopka6

20.5.
Arual

25.5
luštek

x.5.
Witch


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 17

user posted image NOSEČK: 2

USPEŠNOST: 11,76 %





user posted image user posted image NAVIJAČICE:user posted image user posted image

Katte, Shana86, Niinii, Penny, Martyna83, Mamica deklicam, Curly, Nikki34, Valencia, Ta*mala, LittleSun, Tippi, Radenska_ , Witch, Oreh, Pupika29, Michelle1, S*, Zvezdica.zaspanka83, Pika555, *tedy*, CheryBlossom


user posted image user posted image user posted image









_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 8:44:24   
brioš
Hvala punce, zlate steuser posted image  Ma ja za prvo user posted image sva se trudla cca. 5m. Sedaj pa od lanskega poletja, pa vmes še zdravstveni problemi, pol se pa malo nabere. Ampak res sem morala dati ven. Spet je prišel tisti izcedek po SO, rahlo roza, včeraj parkrat rahlo rumen, bel z rdečimi nitkami in potem se mi kar zdi, kam gremo naprej.

Teste iz plodnosti.si sem jaz prejšnji mesec naročila, ta mesec testirala. Pokazala se je pa vedno rahla črtica, potem pa je kar izginila...tako, da ne vem. Sluzi ob O je bilo ta mesec malo, ma se je kasneje pojavila tista špikajoča bolečina, pa en kup sluzi...še to mislim, da je bilko 3 dni nazaj. Ne vem kaj je z mojimi ciklusi, prej predno sva začela delati na user posted image  vse OK. No ja enkrat bomo že zagledali zopet user posted image . Bomo videli kaj bo sedaj ta izcedek pokazal...ma naj izgine pa pokaže user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 9:15:46   
Luckasmucka
Hvala za čestitke!

Jaz sem ta mesec delala z milerjevimi O testi in je zelo lepo pokazal ovulacijo, ker pa imam zelo čudne cikluse sem kakšen teden po O za foro naredila še en O test, ki ga je skoraj razneslo od obarvanosti. Sem bila seveda zelo začudena in sem pomislila, da se je obarval zaradi nosečnosti. Naslednji dan sem naredila test nosečnosti in je bil pozitiven, čez 2 dni še enkrat in je bil tudi pozitiven user posted image user posted image

Držim pesti za vse čakajoče!
user posted image user posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 9:27:16   
Anonimen
Ko ste ravno omenile tele O teste na Plodnost.si: sem si jih 2 cikla nazaj naročila in so bili super, so mi pokazali/potrdili pozno ovulacijo, ker sem že prej zaradi bazalne T slutila, da jo imam kasneje (imam kratko lutealno fazo). V tem ciklu pa sem si jih spet naročila na Plodnost.si, ker bom jemala Prometrium in da bi točno vedela, kdaj je bila O, sem pa dobila drugače pakirane (prejšnjič je bil zelen napis in so bili večji testi, zdaj so pa roza/vijolčni in so taki čisto mali tanki trakci) in mi kažejo že 6 dni, kot da imam vrh LH!! Nisem pa vedela, da so imeli na Kuponkotu akcijo, ziher morejo biti neki škart :(( Pa še to ni cela črtica obarvana, ampak vmes en trak manjka.... Sem pa imela danes že povišano T (na 20.dan), tako da sklepam, da je ovulacija bila včeraj in bom začela s Prometriumom v roku 2 dni.

(odgovor članu Luckasmucka)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 11:19:09   
Penny
Ovulacijski testi s Plodnosti so mi kazali samo rahle črtice, nikoli tiste enako temne. Ali pa belino. Pri meni so se bolje izkazali O testi (in N testi;) ) z ebaya iz UK, da ne omenjam, da so veliko veliko cenejši ;). Kupila sem jih od tega prodajalca: http://myworld.ebay.co.uk/homewaretakeaway2009/&_trksid=p3984.m1439.l2754

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 13:01:29   
witch
Luckasmucka čestitke user posted image user posted image user posted image lepo nosečnost in srečno do konca.

Ne skrivam se vam user posted image hvala vsem za dobre želje in pesti in navijanje in vse user posted image user posted image

Hja spet sem brez novičk user posted image tale zmešnjava s temi testi je že prav smešna. Cel teden sem brez avta v selu brez trgovine. In sem si naročila teste preko neta. Pa jih je ženska pozabila dati na pošto user posted image sem danes cel dan pred hišo čakala poštarja. In kar zjokala bi se ko spet ni nič prinesel.
In sem šla prej polulala O test. Luckasmucka mi je dala idejo. Če je njen pokal od obarvanosti in bilo naslednji dan N test pozitiven. Bo verjetno moj isto pobarvan ali pa pač ne. In se je prva črtica pobarvala že pred kontrolno. Tak da mogoče se je hormonom zmešalo in imam O, kar je skoraj nemogoče. Mogoče je test pokvarjen. Mogoče pa se bo zgodba nadaljevala kot pri luckismucki.
Danes me je začelo mičkeno bolj špikati po jajčnikih in imam čas da se bo nekaj začelo dogajati. Joške še kar bolijo. To je pa to.
Zdaj pa resnično upam, da jutri poštar pride s paketom, če ne znorim user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 9.5.2013 13:02:29 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Luckasmucka)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 13:05:19   
Penny
Uuuu po mojem boš jutri nalulala dve krasni črtici na tapravem testu user posted image . Ni druge user posted image .

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 13:05:32   
LittleSun
witch kje si doma? user posted image user posted image jaz ti pripeljem test user posted image user posted image čisto resno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 13:28:08   
ela23
Ojoooj, witch, jaz bi šla na tvojem mestu peš do LJubljane! :D Ne vem, kako zdržiš! :) No, bo pa jutri toliko slajše:D Upam, da pri vas poštar zgodaj nosi, da boš kmalu potešila našo radovednost. user posted image

Jaz sem kar danes naredila BC (nism mogla počakat še dva dni) in je bil negativen.user posted image Ni mi jasno, posledica česa so potem ti moji stalni pozitivni O testi. Prav močna testna črtica je. Malo se tolažim s tem, da je še prezgodaj, vendar v resnici nimam prav nobenega nosečniškega znaka. Upam le, da ni kaj narobe z mojimi hormoni.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 13:29:33   
lily32
witch, ti si noseča!
Jutri nalulaj dve debeli user posted image in jaz bom jokala in skakala do stropa s tabo. user posted image

Meni je nosečnost tudi najprej pokazal O test (ovulacije pa mi ni zaznal nikoliuser posted image ) in šele čez slabih 14 dni N test.

< Sporočilo je popravil lily32 -- 9.5.2013 13:30:51 >

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 13:49:25   
Katte
Jaz sem O test polulala par dni po pozitivnem N testu in je bil tako kot tvoj, witch.
Koncno je prisla tvoj cas! In ti to ves ;).

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 13:58:10   
miska**
WITCH če si o test tak nalulala potem je ziher user posted image

Drugače pa reči dragemu naj ti domov test prinese pa bosta skupaj lulala. zdaj je tak že vseeno kadaj v dnevu narediš test.

Jaz ti bom kar čestitala srečka nosečakauser posted image

za ostale pa navijam na polno, da bo user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
9.5.2013 13:59:20   
curly
To bo to! Witch, noseca si! Jaz pa vesela ful!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?