|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
10.5.2013 16:27:19   
Pinas
Witch-user posted image user posted image user posted image ,srečna sem zate in ti od srca privoščim.Srečno do konca punca.user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
10.5.2013 16:52:21   
HeLenčica
Aaaaaaaaaaaa, če me ne bi viva opozorila bi gladko spregledala! Witch! Mamica boš! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!! Iskrene čestitke, noro, noro sem vesela, pridne stare borkice, vse bomo mamice, sem vam rekla da je edino vprašanje KDAJ!!! Zdaj pa uživaj v tem tako dolgo pričakovanem stanju in božaj bušija :)

A vidite, soborkice moje, kako lepo se je izteklo? Samo še vivo, LS in monsy čakamo pa bo POPOLNO! :) Dajmo, punce!!!!

BTW, mi smo že 4,5 mesecev stari. Noro :)

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
10.5.2013 18:17:44   
lastovica
WITCH čestitke tudi z moje strani. user posted image user posted image user posted image

Po 44 mesecih si res zaslužiš najlepšo nagrado za ves trud. user posted image user posted image user posted image

Jaz sem imela pa danes UZ in izvedela, da je z menoj vse BP. user posted image Žal pa z mojim ni, ampak vseeno upam na najboljše. user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
10.5.2013 18:23:33   
lidik
moja tetka witch....jaz še kar jokam od sreče !!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
10.5.2013 18:24:16   
Sisley
Skos čekiram... ampak danes se pa splača potrudit in komentirat user posted image

WITCH čestitam in privoščim ti z vsem srcem...

Sedaj pa srečno, zdravo in pogumno čez nosečnost! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še malo in po tudi pri meni že 44 mesecev truda.. upam da bodo tudi pri meni te štirice čarobne user posted image

Čestitke še enkrat in javi se še kaj user posted image

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
10.5.2013 18:35:19   
Anonimen
Witch, tudi meni so se kar zasolzile očke ko sem to prebrala user posted image miljon čestitk user posted image user posted image user posted image

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Sisley)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
10.5.2013 19:19:21   
portorož
drage moje soborke...

po dolgem času me je prineslo k vam...

witch moja, ne morem da ti ne bi še tukaj čestitala za tvoj veliki, sladki user posted image !!!!

babike, vedite le eno...za vsako pride tisti čas...kako dolgo bo na ta čas čakala, pa je odvisno od vsake posameznice... vse ima svoj namen, svoj čas, da dozori...

verjamite vase, verjamite, da boste imele v naročju največji zaklad in negujte to vizijo...ne z razočaranjma...pač pa z velikim pričakovanjem...

...kot tisto...ko smo kot otrok čakali na dan d (rojstni dan), da dobimo težko pričakovano darilo....če so te starši kdaj vprašal kaj si želiš...je bilo čakanje še toliko bolj napeto, a sladko...

tako čakajte...in vmes postorite še vse tisto, kar ste dale na stran zaradi čakanja...bo hitreje minilo in dan d bo prej prišel...

a je tako, draga moja čarobna witch?

v mislih sem z vami vsemi, vedno, vsak trenutek...odprite vrata svoji želji...na stežaj...pa malo pometite pred vrati, še kakšen šopek...

;) saj se razumemo....

aja, in danes je točno 2 leti, odkar je moja biba prestopila rag svojega doma (no, prinesli smo jo, he he)...

zdržite, splača se <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
10.5.2013 19:32:58   
Metuljčica 2013

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Po recimo 44ih mesecih razočaranj, cela solzna sporočam, da sta DVEEEEEE črtici user posted image





Witch, iz srca ti čestitam in SREČNO do konca!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
10.5.2013 20:50:49   
lananai
Ne spremljam redno, ampak vsake toliko pridem sem gor pokukat... In zgleda sem prišla ravno na pravi dan! Witch, iskrene čestitke in srečno do konca! Joj, kako sem vesela zate! Tud jst imam solzne oči. user posted image

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
11.5.2013 12:43:47   
ela23
Witch, čestitke!user posted image user posted image user posted image
Želim ti čim lepšo nosečnost pa oglasi se še kaj na tem forumu, da vidimo, kako pikica napreduje in da se spomnimo, da prav za vsako enkrat pride dan D.user posted image SREČNO!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
11.5.2013 14:46:56   
Valencia
evo pa je uradno, kar smo vsi vedele....

Witch congratz želim ti čim lepšo nosečnost in zdravo bebico :)

druge polivam z rozikouser posted image

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
11.5.2013 17:14:03   
monsy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image WITCH čestitkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mamica,...jooooj kako sem vesela zate, kot da se je meni zgodilo!!!!!! user posted image fuuuuulll veeeeeseeeeelaaaaa zate res!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdaj pa uživaj u nulo teh user posted image nosečnosti!!!!!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
11.5.2013 17:48:14   
ela23
Prisežem, da nikoli več ne kupim O testov. Delala sem ga včeraj in je bil konkretno pozitiven (kot že en teden), danes pa je bila na mestu kontrolne čista belina. Po tem kar sta povedalu luckasmuka, witch in še katera, sem se kar prepričala, da je to to ... Sem bila že kar malo v oblakih. user posted image Ne vem, ali so bili ti testi res škart roba ali se moji hormoni nekaj norčujejo iz mene.
No, user posted image še ni na spregled, vendar mi je tudi prejšnji mesec zamudila 3 dni, tako da testa še nekaj časa ne bom delala. Upam, da bo tudi nadaljevanje v maju tako veselo, kot je bilo do sedaj. Za tiste, ki vas je user posted image že presenetila pa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
12.5.2013 6:21:48   
Kaličopka6
Ela23 držim pesti, da si n! Vem kako ti je in tole čakanje ubija. Tazadnjih par dni se vedno naaaajbolj vleče in če tetke kar ni je pa zmeda še večja.
Navijam zate!

(odgovor članu Pinas)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
12.5.2013 8:08:41   
Tippi
Mene v modro.

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
12.5.2013 17:24:14   
jona klara
witch- čestitke, srečno do konca in naprej!nikoli ne smemo obupat na tej poti ane.

lidik- kako pa kaj ti? kaj novic? pri nas nič dobrihuser posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
13.5.2013 6:53:56   
witch
Mogoče bo počasi čas, da začnem verjeti. Še vseeno se mi zdi da to ni mogoče da se meni dogaja. Pa vseh mojih 5 testov kaže iste črtice, tista prva se pobarva takoj, ko se kotrolna še sploh nima možnosti obarvati. Jaz pa še vedno cela v šoku da se to res meni dogaja. Otroček me tu in tam hoče spomniti na sebe izgleda, ker se ne počutim dobro, slabo mi je.
Komaj čakam, da krvni test potrdi da je to to, in da začnem res verjeti.

Punce hvala vam vsem za dobre želje user posted image user posted image user posted image user posted image Rada vas imam! Priznam, brez vas, bi bilo veliko mesecev še hujših kot je bilo.

Čeprav pridejo meseci ko ti je zelo hudo, ko nimaš več energije, ko si čisto na dnu, ne obupati. Mala pikica bo prišla ob pravem času. Naj bo kozarec vedno na pol poln.

MAMICAAAAAAAA BOM user posted image

Mislim na vse vas in vam iz srca želim, da se vam čim prej uresničijo vaše sanje. Jaz jih počasi lahko začnem živeti.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
13.5.2013 11:38:00   
*tedy*
moja M je tudi prišla, spet prej kot ponavadi. Vedno sem imela točne M na 28 dni, po SS pa kar nočejo bit točneuser posted image user posted image

Zdaj gre pa zares kajne Tippi???

Upam da kmalu zagledam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
13.5.2013 12:43:15   
Arual
WITCH - Iskrene čestitke!!! Zelo sem vesela da si zagledala user posted image !!
Smej se, joči, pokaži kako vesela in srečna si!! Zaslužiš si to - postati mami!!!!!!


No jaz pa sem v pričakovanju user posted image , me že zvija, prsi bolijo, tako da čakamo kaj bo!! A upanja, pa nisem izgubila. Witch - ti si ena izmed nekaterih, ki dajejo upanje, da enkrat le uspe!!! Vesela sem!!


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
13.5.2013 13:00:56   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: *tedy*

moja M je tudi prišla, spet prej kot ponavadi. Vedno sem imela točne M na 28 dni, po SS pa kar nočejo bit točneuser posted image user posted image

Zdaj gre pa zares kajne Tippi???

Upam da kmalu zagledam user posted image user posted image user posted image user posted image


Pravzaprav gre že skoz zares, ampak zdej bo treba pa še bolj resno zastavit user posted image

Moji ciklusi so tud čist pomešani. sploh ne vem več kako naj si izračunam O, niti kdaj bo naslednja. enkrat 33 dni, zdaj dvakrat zapored po 24-25 dni dolgi ciklusi. ma nimam pojma. user posted image

A tema za junij še ni odprta? jaz bi se vpisala user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
13.5.2013 17:35:01   
snika

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
2013


user posted image aliuser posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



3.5.
user posted image Nightuser posted image

5.5.
Pomladnauser posted image

6.5.
user posted image Anonimna user posted image user posted image

7.5.
user posted image Radenskauser posted image
lizika86

8.5.
Tibetka

9.5.
user posted image Snikauser posted image

11.5.
Ela23

13.5.
user posted image *tedy*user posted image

14.5.
user posted image Luckasmuckauser posted image

15.5.
user posted image Tippiuser posted image
Lillith82

16.5.
user posted image Briošuser posted image

17.5.
Lastovica
Kaličopka6

20.5.
Arual

25.5
luštek

x.5.
user posted image Witchuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 18

user posted image NOSEČK: 3

USPEŠNOST: 16,67 %





user posted image user posted image NAVIJAČICE:user posted image user posted image

Katte, Shana86, Niinii, Penny, Martyna83, Mamica deklicam, Curly, Nikki34, Valencia, Ta*mala, LittleSun, Tippi, Radenska_ , Witch, Oreh, Pupika29, Michelle1, S*, Zvezdica.zaspanka83, Pika555, *tedy*, CheryBlossom


user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
14.5.2013 9:49:33   
witch
Arual iz srca ti želim, da vama čim prej uspe. Veš, pri meni ni bilo nič drugače kot pred M. Zvijanje po jajčnikih in boleče joške. To je vedno nakazalo M. No, tokrat ni bilo želje po sladkem. To je edina razlika.
Bodi pozitivna še naprej, mali čudeži se vedno dogajajo. Tudi tebi se bo zgodil.

prav lepo se je videti pobarvano z roza barvo user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
14.5.2013 11:11:02   
Kaličopka6
Zgleda, da včasih ne pomaga niti gora upanja, pozitiva, veselje, sveta ovulacija, super sluznica, seks ob pravem času. Včasih človek res ne ve kaj bi sploh še lahko več blo. No, tale prvi mesec s femaro, ki je vse uredila kot mora, ni bil uspešen. Verjamem, da naslednji bo. Sicer pa če je bil kakšen defekt, je že boljše, da se je izločil takoj. Verjetno bi bolelo veliko bolj, če bi šlo iz user posted image v ss. Tako da tega sem tokrat lahko vesela. Vso srečo tistim, ki še čakate na izid in user posted image vsem, ki ste postale srečke user posted image ! Zaslužite si! Ostale pa pejmo naprej, sej enkrt že bo neki pa bo uspelo ;).

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
14.5.2013 18:43:04   
ela23
Moje user posted image še ni od nikoder (in upam, da tako tudi ostaneuser posted image ). So pa včeraj na naše dvorišče priletele 4 štorklje, ni vrag, da nama ni ena nekaj prinesla. Hahahaha, mogoče bodo pa četverčki!user posted image
Sicer pa nimam popolnoma nobenih znakov ... Aja, moji O testi so po enem tednu pozitivnih postali negativni. user posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
15.5.2013 10:23:15   
oreh
No, Witch, že ljubiš svoje slabosti? user posted image

Ela, če pa to ni znak...

Vsem želim zelo nalulan mesec maj!

(odgovor članu Pinas)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?