|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 19:34:40   
Katte
Bravo, oreh!!! Čestitam za punčko!
Sem mislila nate in čakala, da nam kaj lepega sporočiš user posted image user posted image .
Lepo se cartajte.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 8:11:30   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: oreh

Še jaz, še jaz... rodila se je najina prečudovita punčka, ki nam zdaj že pošteno krajša noči in razveseljuje dneve.

Punce, če je meni, curly in podobnim uspelo, ki smo veljale po medicinskih standardih že za odpis, vem in upam, da ti najlepši trenutki od pluska naprej čimprej doletijo prav vsako izmed vas.


user posted image Čestitke orešćek. Želim vam veliko prespanih noči, cartanja in nepozabnih trenutkov. Toliko lepega vas čakauser posted image . Sem zelo vesela zate in mi je ta novica kar dan polepšala.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 8:26:52   
Tippi
Curly in oreh, če to niso čudovite novice!! čestitam iz vsega srca!! user posted image user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 8:52:52   
LittleSun
U sem spregledala, curly zlatica tudi tebi iskrene čestitke in vse najlepše user posted image
Še dobro, da pridem tu in tam pokukat, me razveselijo te novičke.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 9:15:40   
niinii
Čestitke curly in oreh :) Lepo se cartajte :)

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 10:07:40   
mala jagodka
Jutro...

jst pa vsak dan bolj dvomim da sem, ker črtica je zmeraj ista, zelo rahla, čeprav kar vem in iz izkušenj vem, da če hormon raste, se tud črtica debeli user posted image


_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 10:20:38   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: mala jagodka

Jutro...

jst pa vsak dan bolj dvomim da sem, ker črtica je zmeraj ista, zelo rahla, čeprav kar vem in iz izkušenj vem, da če hormon raste, se tud črtica debeli user posted image



koliko dni imaš pa že enako tanko črtico?

ali te kaj boli na desni ali levi strani od maternice?

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 11:04:32   
mala jagodka
Od pondeljka, vsak dan dan. Okoli dneva ko bi morala doboti menstruacijo, me je ful špikalo in občutek, da se bo vsak čas ulila, zdej se je umirlo, občasno me špikne al levi al desni jajčnik in to je to.
Znaki nič posebnega, malo bolj utrujena, prsa minimalno občutljiva, mal večji apetit user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 11:11:57   
Neala
Mala jagodka, kdaj točno je bil dan, ko bi naj kao res dobila M? Jo vedno dobiš na isti dan (imaš zelo točne cikle) ali imaš kak razpon?

Jaz sem delala test na 28. dan cikla - druga črtica zelo rahla. M naj bi dobila nekje najkasneje do 31. dneva recimo. In je bila črtica tudi na 30. dan cikla še vedno rahla - celo malo bolj kot na 28. dan, kar mi je bilo zelooo čudno. Tudi prsa so me skoraj nehala bolet, nič me ni več bolelo, nič špikalo. Sem že mislila, da ne bo nič.

Zato potem testa nisem delala več do 33. dneva, ko pa je bila končno debelejša, čeprav še vedno ne tako močna.

< Sporočilo je popravil Neala -- 29.8.2013 11:12:36 >

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 11:19:41   
mala jagodka
M naj bi dobila okoli 24-25., navadno cikel traja od 29-31 dni, danes je pa 34.dan, ko je še ni. V ponedeljek grem na krvnega, ampak tolk ne vem kje sem, al naj čakam na M ali na bolj močno črtico?
Res mi je čudno, 3 BC mini so res rahle črtice, eden malček bolj, a je bil delan že v pondeljk, CB navaden je rahla črtica, ki je zdej že slabo vidna, včeraj mi je pa CB digital pokazal nek čuden znak, ko pa sm brala mal po netu, pa baje če ne piše še številk zdraven naj bi bil negativen....
A bi blo za ponovit čez vikend še en CB al naj kar počakam na pondeljk?


_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 11:31:25   
Neala
Jaz bi na tvojem mestu vsekakor še ponovila test. Naredi magar še tista dva trakca od First sign (iz DM), pa tudi CB (če ga že imaš doma, drugač ne kupuj). V glavnem, naredi še en drug test, druge znamke.
V ponedeljek pa vsekakor na krvnega. Nekaj se očitno dogaja, ker zdaj ti res zamuja, črtice so...

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 11:47:49   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Neala

Jaz bi na tvojem mestu vsekakor še ponovila test. Naredi magar še tista dva trakca od First sign (iz DM), pa tudi CB (če ga že imaš doma, drugač ne kupuj). V glavnem, naredi še en drug test, druge znamke.
V ponedeljek pa vsekakor na krvnega. Nekaj se očitno dogaja, ker zdaj ti res zamuja, črtice so...


se strinjam, ponovi test a z drugim testerjem kot do sedaj

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 12:00:08   
mala jagodka
Ponovila bom, a bom počakala do sobote, v soboto bom pol naredila.
A je možno, da sem kasneje zanosila, zadnji spolno odnos sva imela 17.8.? Glede na izdcedek predvidevam, da sem imela okoli 12. O.

Uglavnem zdej sam upam, da se razjasni ali sem, ali pa nisem, če nisem pa naj pride, ker nikoli mi ni zamujala za brez zveze user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 12:22:55   
Neala
Hm, tu bi ti Čukica znala več povedat... Glede na to, da si imela verjetno okoli 12. ovulacijo, je potem odvisno koliko dni ti vedno mine od O do M. Ali je to 14, ali 15, 16 dni... Mislim, da je Čukica govorila, da je ta druga faza vedno enako dolga. In da se čas pred O lahko zamakne oz. traja različno dolgo. Če sem prav razumela, bi morala imeti dneve od O do M vedno enako dolge. In če si imela torej O 12.8., pa če k temu prištejemo ene 15 dni, bi tvoja M recimo prišla včeraj. Torej je še čist možno, da so zato črtice rahle.

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 12:35:43   
Čukica
Mala jagodka - delaš si skrbi za brez veze. Če bi bil test lažno +, bi bili ostali -. In zdej od miljaužnt testov ki si jih naredila delat paniko zaradi pokvajenega CB se mi zdi nesmiselno. Hormon se podvojuje na nekje 3dni. BC so zelo občutljivi in zaznajo prej kot recimo CB. debelino črtice primerjat med različnimi testi med sabo za to nima smisla.
Če črtice so, pol je, če jih ni pol pa ni. Ne vem zakaj si ženske delajo toliko problemov...najprej nestrpno čakaš, da se pojavi črtica...po tem pa v te črtice dvomiš in analiziraš njihovo intenziteto? To se mi zdi brez smisla. Če želiš da boš videla razliko v intenziteti črtice, počakaj 1 teden in ponovi test. Če hočeš razbliniti neutemeljene dvome, greš na krvnega.

še malo teorije... Implantacija se zgodi 7dni, lahko tudi do 9dni po O. Takrat (in nič prej) začne embrio proizvajat hcg . implantacija pa se ZAKLJUČI šele teden dni za tem (po implantaciji)...torej vzpostavit se morajo krvne povezave med materjo in otrokom (posteljica) ki nato proizvaja nos. hormone. Nato hormon pride v kri matere.. Zaradi tega je hormon v krvi prej, kakor v urinu in ga krvni testi zaznajo ko je recimo urinski še lahko negativen. Za pozitiven urinski test se mora nos. hormon metabolizirati (pretvoriti) in se izločiti v urin. pOLEg tega mora njegova koncentracija (torej koncentracija metabolita) narasti na raven detekcije urinskega testa. če to sešteješ in pogledaš tvoje črtice je to vse NORMALNO!

nehi se sekirat k škodiš otroku;)

< Sporočilo je popravil Čukica -- 29.8.2013 12:41:18 >

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 13:08:53   
mala jagodka
Hvala, Čukica user posted image za ziher bom počakala par dni, pol pa itak imam krvnega in bom vidla kaj je na stvari.

Sej ne sekiram se tolk, ampak, ko ne vem kaj je, ampak imaš prav, odmislila bom in počakala na krvnega. user posted image



_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 13:09:29   
Neala
Evo, Čukica, to smo čakale user posted image  user posted image

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   [Brisano sporočilo]
29.8.2013 18:14:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Neala)
  Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 20:24:33   
EVAN78
Moja zgodba: doma imam dve punčki in želela sem si od vedno imet tri otroke: malo recesija, strah pogum (še posebno moj ni bil še ravno za). Vse skupaj sem odmislila in se sprijaznila, da bom imela dva sončka in ne tri. IN ZAGLEDALA SEM user posted image JUPI-uporabljala sva varianto pazi in imela vedno probleme pri zanositvi-celo za drugo nosečnost sem klomifen....

tako sem vesela, nepričakovano res psiha pupe moje pomeni skoraj vse :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
29.8.2013 20:47:34   
pathra


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


5.8.

Čukica
user posted image Anonimnauser posted image user posted image


8.8.
Sisley


10.8.
CECA 1


11.8.
user posted image Nealauser posted image
Natka_86
user posted image Jinahuser posted image


14.8.
user posted image Mmalincauser posted image


16.8.
user posted image Agnes27user posted image
Mamica deklicam


17.8.
banana_ana


19.8.
ela23


21.8.
Netipa


22.8.
Cikacaka
miiška


23.8.
zlatolasek
pikapolonica 85


25.8.
mala jagodka


26.8.
sončenk


30.8.
Anonimna user posted image


31.8.
lili25


x.8.
Anonimna user posted image



SKUPAJ NAS JE : 22
user posted image NOSEČK: 5


user posted image NAVIJAČICEuser posted image

Katte, Mamica deklicam, CECA 1,Agnes27, tinncyka, LittleSun, Tippi, niinii, witch, Žabinčica, Radenska_, pižamovka


Evo mene... anonimnauser posted image . Mislim da nisem nič falila. Dejmo še te zadnje avgustovske dni malo z roza obarvat seznamček. mala jagodka... kar na krvnega pejdi, da boš sigurna... držim pesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
30.8.2013 15:16:39   
jona klara
oreh- iskrene čestitke ob rojstvu punčke, naj vas sreča obdaruje še naprej, veliko lepega cartanja vam želim.Kkao ji je pa ime?lepo se imejte

curly- tudi tebi čestitke

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
31.8.2013 10:17:58   
mala jagodka
Jutro vsem.
Tud jst sm žal modra user posted image danes ponoči je prišla tetka. Sem pisala pušenjaku, kako lahko kaže pozitiven test, pa je reku da sta možni sam dve stvari, ali jemljem kontrac. ali kake hormonske tablete, da pol pokaže tako, al pa je bil zgodnji ss. Domnevam da drugo.....sploh ko sm delala teste vsak dan in vidla sam nežne črtice...Bo pa september mogoče.

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
31.8.2013 11:52:56   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: mala jagodka

Jutro vsem.
Tud jst sm žal modra user posted image danes ponoči je prišla tetka. Sem pisala pušenjaku, kako lahko kaže pozitiven test, pa je reku da sta možni sam dve stvari, ali jemljem kontrac. ali kake hormonske tablete, da pol pokaže tako, al pa je bil zgodnji ss. Domnevam da drugo.....sploh ko sm delala teste vsak dan in vidla sam nežne črtice...Bo pa september mogoče.



user posted image user posted image

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
31.8.2013 14:25:04   
witch
oreh in curly user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam obema iz srca. Malčkoma pa želim vse dobro. Uživajte in se veliko cartajte.

Da se še jaz mičkeno pohvalim user posted image Mi pa pa smo prilezli čez polovičko nosečnosti. V ponedeljek me čaka morfologija in že komaj čakam. Trebušček je iz tedna v teden večji, brcike pa vedno bolj pogoste in močnejše. Vesela sem, da se mi končno dogaja. Uživam punce user posted image

Za vse vas pa močno držim pesti, da se vam tak mali čudež zgodi čim prej.

Moja stare borke LS, mamica deklicam, jona klara, lidik, radenska, pa vse ki sem vas pozabila držim pesti za vse, navijam za vas, veliko mislim na vas in čakam lepe novičke user posted image Katte za vaju pa kup user posted image user posted image user posted image da bo uspelo takrat ko se odločita.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
31.8.2013 15:20:40   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Da se še jaz mičkeno pohvalim user posted image Mi pa pa smo prilezli čez polovičko nosečnosti. V ponedeljek me čaka morfologija in že komaj čakam. Trebušček je iz tedna v teden večji, brcike pa vedno bolj pogoste in močnejše. Vesela sem, da se mi končno dogaja. Uživam punce user posted image

Za vse vas pa močno držim pesti, da se vam tak mali čudež zgodi čim prej.

Moja stare borke LS, mamica deklicam, jona klara, lidik, radenska, pa vse ki sem vas pozabila držim pesti za vse, navijam za vas, veliko mislim na vas in čakam lepe novičke user posted image Katte za vaju pa kup user posted image user posted image user posted image da bo uspelo takrat ko se odločita.


user posted image user posted image

ne mine dan, da se ne bi spomnila nate in ravno sem se spraševala, do kam si že prilezlauser posted image , no pa vidim tvoje sporočilo. Naj ti naslednja polovica čimprej mine in uživaj vsak trenutek. Ja, je nepozaben. user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?