|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
31.8.2013 15:25:44   
Tippi
Da se še jaz mičkeno pohvalim user posted image Mi pa pa smo prilezli čez polovičko nosečnosti. V ponedeljek me čaka morfologija in že komaj čakam. Trebušček je iz tedna v teden večji, brcike pa vedno bolj pogoste in močnejše. Vesela sem, da se mi končno dogaja. Uživam punce user posted image

Za vse vas pa močno držim pesti, da se vam tak mali čudež zgodi čim prej.

Moja stare borke LS, mamica deklicam, jona klara, lidik, radenska, pa vse ki sem vas pozabila držim pesti za vse, navijam za vas, veliko mislim na vas in čakam lepe novičke user posted image Katte za vaju pa kup user posted image user posted image user posted image da bo uspelo takrat ko se odločita.


kakšne krasne novice, da se moram zraven prištulit in pokomentirat! zelo ti privoščim in samo še parkrat greš spat in bo dojenček tukaj user posted image  prehitro bo minilo! že veš kaj greješ?user posted image

Drugemu delu komentarja pa se samo pridružujem in moram povedat, da redno hodim kukat kdaj bodo stare borke najavile najlepše novice! go punce go!! user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
4.9.2013 8:39:18   
witch
mamica deklicam, a ti lahko čestitam? user posted image

Tippi naša pikica pa bo ostala presenečenje do konca. Tak da nisva vprašala in ne bova. Tu in tam preberem, da te mučijo slabosti. Upam, da bo kmalu boljše. Itak pa za otročka vse, a ne?
Drži se in pridno božaj buhija.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
4.9.2013 10:34:57   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: witch

mamica deklicam, a ti lahko čestitam? user posted image

Tippi naša pikica pa bo ostala presenečenje do konca. Tak da nisva vprašala in ne bova. Tu in tam preberem, da te mučijo slabosti. Upam, da bo kmalu boljše. Itak pa za otročka vse, a ne?
Drži se in pridno božaj buhija.


meni še ne moreš čestitati, je bila pred 14 dnevi teta na obisku. Tam nekje okoli 20.9. je ne pričakujem.

dobra sta, da nista vprašala. Jaz sem bila tudi tako prepričana za prvo, potem sem morala na amniocintezo, tako da bi v vsakem primeru zvedela za spol in smo nato na pregledu preverili. In ker smo že za prvo vedeli, sem potem rekla G, da naj tudi v drugo pogleda.

Imam pa bratranca in v obeh primerih do rojstva nista vedela, kaj bosta dobila. To je že redkost, ja smo firbčni user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 578
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?