|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
3.10.2013 12:53:06   
Amy_Lee
Oj oj! Tudi jaz se pridružujem, doma imamo že 2 leti starega fantka. Tole je že 12 krog, tako da upamo da končno bo nekaj. Ker imam full neredne cikluse, upam da user posted image ne dobim do 15.10. kar bo že 45 dan ciklusa. Imam pa že 1 teden malo povišano telesno temperaturo par urc na dan (37.4). Ampak testa nočem delat k se bojim da bomo spet razočarani. Tako da upamo na user posted image user posted image in čez 9 mesecev user posted image user posted image . Pozdravček za vseuser posted image

_____________________________

Ne delaj drugemu tistega, kar sam nočeš, da bi drugi naredili tebi!

(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
4.10.2013 8:53:34   
Anonimen
HOj

Doma imamo že tri nadobudneže. Najmlajša bo decembra stara 2 leti. V ponedeljek sem odstranila mireno, ker sva se z možem odločila, da če je usojeno naj pride še en malček. Za enkrat nič načrtno, če in ko bo pa bo. Zato bom samo navijačica in vas bom pridno spremljala in seveda sporočim, če slučajno tudi mi zagledamo user posted image . Najprej moram pa počakati, da se mi uredi cikel, ker niti ne vem kdaj pričakovati user posted image , ker je med mireno sploh nisem imela.

(odgovor članu Amy_Lee)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
4.10.2013 9:37:34   
savanah
Ojla punce, kako ste?
Hvala za vse stisnjene pestke, ampak moram povedat, da je vceraj prisla tetkauser posted image , ampak se ne vdam se oktobra, tako da user posted image pricakujem 31. Oktobrauser posted image
Sicer sem ze malo izgubila upanje, ampak recimo da mi bo enkrat uspelo...v to verjamem vedno manj, ampak se ne smem vdatuser posted image .

Navijam za vseuser posted image , slabo se je zacelo, ampak naj se nadaljuje vse v rozauser posted image in potem tudi koncauser posted image
Katera pa je naslednja??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
4.10.2013 19:05:52   
Anaina
Večer punce.

Savanah škoda da ti ni uspelouser posted image Ampak logumno naprej. Naslednja sem na vrsti jaz za lulanje. Ampak mislim da bom morala v novi krog. sem včeraj testkala, ker sem bla ze tok nestrpna ampak me je razočaral - Danes tudi ze neko spikanje po jajčnikih tako da se bo pomoje hitro prikazala user posted image Navijam za cimvec user posted image upam da se vas cim manj seli v November

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
5.10.2013 9:14:15   
savanah
Anainauser posted image user posted image ...ampak kot pravijo punce, dokler ni M, je še vedno upanjeuser posted image .
Jaz se k sreči še ne selim v November ampak še vedno ostajam tukajuser posted image . vaau kako je to čudno da imam dvakrat v mesecu Muser posted image , to se mi bo zgodilo prvičuser posted image ...mogoče pa to kaj pomeniuser posted image

Lep vikend vsemuser posted image

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
5.10.2013 14:32:31   
monsy
Sem dobila M user posted image

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
5.10.2013 16:37:33   
Anaina
Monsy žal mi jeuser posted image Vidim da smo v oktobru slabo zacele. user posted image
Katera je naslednja za lulanje? Mene lahko premaknete med navijačice in se bom selila v november.user posted image
Hitro punce javite kako veselo novičkouser posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
5.10.2013 17:20:15   
Katte
Oh, monsy. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
6.10.2013 11:02:08   
Anaina
Jutro punce.
Kako ste? Danes je dan,ko bi jaz morala dobit user posted image prvo je kazalo na vse znake da bo. Ampak se je stanje umirilo. Lula sem 4 dni nazaj pa je bil -. Tako da zdaj bom cakala do petka. Ce se ne bo user posted image bom pol lulala. Mislim da ze pocasi zgubljam upanje za vse skupajuser posted image To je moj 14 krog. Kateri pa vaš?
user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Anaina -- 6.10.2013 11:03:49 >

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
6.10.2013 15:26:57   
*pikapoka
Pozdravljene!
Naj se že javi katera z veselo novico, da bomo lahko dobre volje v tem turobnem vremenu. Pri nas nič novega, do testa me loči še velikoooooo. Lepo nedeljo vsem.

Lp, *pikapoka

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
6.10.2013 19:53:01   
Sabine
Joooj ta oktober...pa tako sem se ga veselila :/
To je najin 19 krog in pocasi mi zmanjkuje zivcev user posted image
Spet imam tak PMS, dabi se kr locila...kr znorela...se skrila pod kouter in jokala user posted image
Sicer vem, da bo minilo, ampak vseeno sem takooooo zalostna in takoooo navelicana ze vsega...
Test sem sicer delala ze danes....celih 5 dni prej...vem, mesa se mi user posted image
No nimam nekaj upanja...prsi me bolijo, kot vsak mesec, nic novega...

Imava pa z mojim mal problemov slonckat v casu O user posted image
Drugace je skoz vse super in res ok, edino ko bi pa res treba, pa moj moz odpove user posted image
Vcasih sem tako jezna nanj....vcasih samo razocarana...vecinoma ga pa razumem user posted image

No zdaj sem malo potarnala in je takoj bolje user posted image
Hvala, ker ste poslusale user posted image

(odgovor članu *pikapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
6.10.2013 19:59:10   
aspera
Sabine, sej ima vsaka od nas kakšen tak dan, ko ti vse dol pade. Pa se vseeno poberemo in gremo naprej v boje. Saj bo bolje user posted image

(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
6.10.2013 20:16:21   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: aspera

Sabine, sej ima vsaka od nas kakšen tak dan, ko ti vse dol pade. Pa se vseeno poberemo in gremo naprej v boje. Saj bo bolje user posted image


Se podpišemuser posted image
Pa še v teh petih dneh se lahko zgodi tudi dolgo pričakovani mali čudežuser posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
6.10.2013 21:53:09   
tupi
Res nič lep začetek meseca. user posted image
Pri meni je pa še kar naprej prisotno to špikanje po maternici, mi je že prav čudno. user posted image A mislite, da je možno, da gre za kakšno vnetje? Dva dni nazaj sem se pa po sp. odnosu obrisala rozasto. Res ne vem kaj se dogaja, kot da to ni moje telo.
Stiskam pesti za vse, ki še pridete na vrsto ta mesec!

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
7.10.2013 11:15:17   
tupi
monsy user posted image user posted image vse se zgodi z razlogom, že ni bil še tvoj čas. Verjamem, da bo tudi tebi uspelo!
Sabine ne obupat, dokler se ne vlije ni še nič izgubljenega. Te pa razumem, včasih imaš enostavno že vsega čez glavo. user posted image user posted image

(odgovor članu tupi)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
7.10.2013 11:53:14   
Anonimen
Sabine še predobro te razumem...je bilo pri nama enako
moj je sedaj povedal, da se je ves čas obremenjeval ali bo ali ne in v tisti ogromni želji odpovedal
zadevo sem rešila z majhno lažjo - zanj sem prestavila čas O....user posted image , ker naj bi zopet poskusila s klomifenom, sem imela pri G UZ kontrolo ovulacije in ko sem prišla domov sem mu rekla da O nimam in da sedaj čakamo user posted image , grem po recept in jem tablete, ker pa je bil moj G ravno takrat na dopustu se je vse premaknilo za en mesec, no nazadnje nisem šla na UZ za kontrolo O, ampak za potrditev Nuser posted image
in to po 3 letihuser posted image , tko da ne obupat....
in včasih moramo imeti kakšno majhno skrivnostuser posted image

(odgovor članu Sabine)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
7.10.2013 13:19:38   
savanah
monsyuser posted image user posted image
Sabine, v tvojem postu sem našla sebe... Tudi moj je v času O kar naenkrat nezainteresiran za user posted image ... nevem, mogoče pritisk? kaj pa vem, saj ga poskušam razumet, ampak včasih razum odpove...sem jezna nanj, najbolj pa takrat, ko je na testku belina...saj se mu potem opravičim, ampak ne morem drugače kot da ga potiho malo krivim...začela sem delati na tem, ne želim da se najin odnos zaradi tega poslabša. ker med M in vse do O je tako lepo, vse,... Tokrat bova ko nama bo pasalo, niti mu nebom rekla ej, danes imam pa O, ali pa še huje, ko mu jo napovem en teden prej, in mu vsak dan odštevamuser posted image , se potem zamislim, joj kako sem težka, ni čudno da mu ni.
Nevem kaj naj ti rečem, razen to da nisi edinauser posted image
Saj bo, tudi midva se trudiva že 16 mesecev. Tudi jaz obupam, ravno ta mesec je bilo tako, pa se potem počasi pobereš in se boriš naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
7.10.2013 20:18:12   
Sabine
Punce moje, kaj bi brez vas user posted image

Zdaj sem kar jokala, ko sem to brala, pa sploh nisem nekaj custven tip user posted image
Sem zelo optimisticna, vecino casa :))) med PMS pac odpovem.
Ze cel dan imam take krce, da komaj hodim....M pa se ni...bo konec tedna.
Bom pa tudi jaz sla po Prometrium in Klomifen. Pri hceri je bil uspesen 2 krog Klomifena. In pri obeh ss isto drugi krog. Tako, da tecke ne pricakujem decembra user posted image
Sem se pa tudi jaz odlocila, da ne bom ze cel teden prej tulila, kdaj imam O user posted image
Zadnje mesece se res mogoce pretiravala. Ampak meni dejansko takrat najbolj pase slonckat user posted image

Pa vedno znova si recem, da imam doma dva cudovita otroka....vendar zelja pac je...kljub mojim 40 user posted image

Katera naslednja lula? Dajmoooo! Navijam user posted image


(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
7.10.2013 21:47:38   
Valencia
Oh punce moje, zgleda tale oktober ni ravno za magičneuser posted image user posted image

Jaz sem se ta mesec kar vdala v usodo, ker že imam rjavi izcedek, ki pri meni ne prinese nič dobrega.
user posted image naj bi prišla enkrat do konca tedna Sem pa že kot balon in v bistvu komaj čakam, da pride.


Držim pestke pa za vse ostale user posted image

(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
7.10.2013 22:24:52   
CECA 1
ja jaz tudi izcedek in tudi vem kam peljeuser posted image ja nič se selim v november kaj čem,navijam za ostale user posted image HJOOOOOOOOOJ user posted image

(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
8.10.2013 8:26:22   
Sabine
Punce pa saj je boljše rodit avgusta kot pa sredi julija user posted image

vem, slaba tolažba user posted image

(odgovor članu CECA 1)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
8.10.2013 8:39:15   
savanah
kaj je zdaj s temi izcedki?? in nobene nosečke še??user posted image user posted image . tale oktober mi ni niti najmanj ušeč...no ne da sem obupala, še vedno navijam za vseuser posted image , in seveda upam da tudi meni oktober prinese en debel plusekuser posted image

Drugače pa tale vreme ni za nikamor...jaz sem čisto fuč že cel teden...oh kaj bo z mano šele ko bo zimauser posted image .
ahaa...punce tiste ki ste na klomifenu in ste že imele UZ-je...ali ti na UZ napove kdaj točno bo ovulacija?


(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
8.10.2013 17:42:00   
Anaina
Hej punce.

Tale oktober pa je res čisto za ničuser posted image Sem upala do katera od vas javla kakšno lepo novico. Pa vidim da ničuser posted image mojeuser posted image se sicer ni. Ampak se pa pripravljauser posted image ne vem kaj me tako jezijo ti cikli.
Upam,da katera javi čimprej kako lepo novico, da ostale dobimo malo zagonauser posted image
user posted image

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
8.10.2013 19:49:07   
*pikapoka
Hej, kako ste?
Smo kar lene me v pisanju user posted image
Mene mučijo ti dnevi ko čakam ali bo user posted image prišla ali ne. Znakov še nimam, itak pa nimam čist redne tako da nikoli ne vem kdaj bo kaj priteklo. 28. dan cikla imam v nedeljo in če je ne bo, bom nekje v sredo delala test, če bom vzdržala tak dolgo user posted image .
Naj že katera sporoči veselo novico.
Lep večer vsem

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
9.10.2013 11:12:10   
Anonimen
Ali ste mogoče poskusile krvomočnico. Nama je po treh neuspelih ciklih po odstranitvi mirene uspelo v četrtem, ko sem začela pit krvomočnico, ker odebeli sluznico in primore k lažji vgnezditvi. Ne vem če nama je uspelo ravno zaradi tega, vendar škoditi ne more, saj krvomočnica dobro učinkuje še na nekatere druge organe.

Drugače vas pa poponoma razumem, da so najtežji dnevi od ovulacije pa do čakanja na user posted image ali user posted image .

Mislim, da je že čas, da prihajate le z novičkami o user posted image .

Držim pesti

Anonimnauser posted image

(odgovor članu *pikapoka)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Nuhalna (vratna) svetlina in ultrazvočni p...
photo
Večina mladih mamic in nosečnic v Sloveniji je že seznanjena, da lahko s pomočjo ultrazvočne preiskave v zgodnji nosečno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?