|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
16.10.2013 17:43:53   
sitka mala
Tedy ulala, si mi polepšala dan!

Gremo po prijateljčke! user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
16.10.2013 19:02:35   
Anaina
Zdravo punce.
Kako ste? Pri meni še nič novega. Še kar čakam na M. Bom v petek še enkrat lulala. Sem hotla že včeraj pa sem si premislila, ker me je ponovno strah -.
A ste katere z štajerskega konca?
user posted image user posted image

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
16.10.2013 20:37:39   
CECA 1
ja,jaz sem iz mb user posted image

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
16.10.2013 21:23:56   
Anaina
Cecauser posted image
Koliko si pa stara? A se ze dolgo trudis za user posted image ?

(odgovor članu CECA 1)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
16.10.2013 23:56:14   
CECA 1
ja krdolgoja,skoraj 4 leta,ampak 3 leta po naravni poti,zadnje leto pa eden iui,še 3 mam za dat skozi če ne rata.......

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
17.10.2013 9:50:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Gnezdo

Takoj po izostanki M ponavadi še ni nobenih znakov (odvisno od posameznice) lahko da se bodo pojavili kaseje. Če ne želiš prekmalu delat testa pa vzami najdaljši cikel kar si jih kdaj imela počakaj en dan in nato naredi test. Lahko pa počakaš, da ti zraste trebušček user posted image oziroma če nisi user posted image , da dobiš M.

Moj cikel ni bil nikoli daljši od 29 dni. Ne vem, a se mi lahko sedaj toliko podaljša po prenehanju jemanja KT?
Dokler ni nobenih znakov, bom čakala (še par dni sigurno). Ne pa toliko časa, da mi zraste user posted image user posted image

Evo, moj test CB je pokazal user posted image user posted image
Sploh ne vem, kako nama je uspelo, glede na to, da sva si ta mesec vzela čas za user posted image le 2x pred ovulacijo in 1x tik pred pričakovano M. Pa naj mi še kdo reče, naj se grem naravno kontracepcijo. user posted image user posted image
Sicer pa res, čisto nobenih znakov, plus pa zelo izrazit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
17.10.2013 10:17:12   
Radenska_
Čestitke, anonimna!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
 user posted image

06. 10 anaina
.

07. 10 tinncyka
.

09. 10 monsy
.

10. 10 tupi
.

11. 10 CECA1
.

12. 10 sabine
.

15. 10 honey*
.

15. 10 AmyLee
.

15. 10 pikapoka*
.

15. 10 anonimenuser posted image
.

16. 10 pika555 user posted image
.

18. 10 lila25
.

22. 10 sončenk
.

26. 10 ela23
.

26. 10 mamica deklicam
.

27. 10 tara.81
.

28. 10 mala jagodka
.

31. 10 savanah
.

31. 10 Radenska_ user posted image
.


SKUPAJ NAS JE :19
 user posted image NOSEČK:2
user posted image user posted image NAVIJAČICE user posted image user posted image
Katteuser posted image , Neala, user posted image ,Čukica, user posted image , Agnes27, user posted image , mamica deklicam,Žabinčica,
  sitka mala, niinii, tinncyka, zari, LittleSun, mala jagodka, monsy




_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
17.10.2013 12:41:33   
aspera
Čestitke anonimna user posted image . Ko bi še kateri od nas takole ratalo user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
17.10.2013 16:04:58   
Katte
Cestitam, anonimna!

Se vec pluskov!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
17.10.2013 16:05:22   
ela23
Čestitke obema nosečkama! user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
18.10.2013 14:03:30   
lila25
prišla user posted image gremo naprej user posted image
čestitke user posted image user posted image

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
18.10.2013 17:42:54   
*tedy*
lila25 user posted image user posted image user posted image gremo skupaj naprej, jesenčki so itak superuser posted image user posted image

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
18.10.2013 17:54:44   
Radenska_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
 user posted image

06. 10 anaina
.

07. 10 tinncyka
.

09. 10 monsy
.

10. 10 tupi
.

11. 10 CECA1
.

12. 10 sabine
.

15. 10 honey*
.

15. 10 AmyLee
.

15. 10 pikapoka*
.

15. 10 anonimenuser posted image
.

16. 10 pika555 user posted image
.

18. 10 lila25
.

22. 10 soncenk
.

26. 10 ela23
.

26. 10 mamica deklicam
.

27. 10 tara.81
.

28. 10 mala jagodka
.

31. 10 savanah
.

31. 10 Radenska_ user posted image
.


SKUPAJ NAS JE :19
 user posted image NOSEČK:2
user posted image user posted image NAVIJAČICE user posted image user posted image
Katteuser posted image , Neala, user posted image ,Čukica, user posted image , Agnes27, user posted image , mamica deklicam,Žabinčica,
  sitka mala, niinii, tinncyka, zari, LittleSun, mala jagodka, monsy




< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 18.10.2013 17:55:47 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
20.10.2013 11:32:38   
mala jagodka
Ojla...po dolgem času se javljam, tolk je bilo dela in vsega, da ni bilo časa.
Čestitke dvem pluskom, upam, da bo še kak plusek.

Midva sva bila umes malo bolna, tako da ne vem če bo kaj ta mesec....pa tudi v večini je moder user posted image user posted image bomo vidli čez res dober teden kaj bo, do takrat pa upam, da tiste ki ste pred mano, da nalulate pluske user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
20.10.2013 14:32:56   
zarja*
Pozdravljene punce! user posted image
Sem nova na forumu, tudi midva z user posted image delava na drugem otročku,
doma imava navihano dvoletnico.
user posted image pričakujem 31.10.2013

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
20.10.2013 15:38:17   
Radenska_

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
 user posted image

06. 10 anaina
.

07. 10 tinncyka
.

09. 10 monsy
.

10. 10 tupi
.

11. 10 CECA1
.

12. 10 sabine
.

15. 10 honey*
.

15. 10 AmyLee
.

15. 10 pikapoka*
.

15. 10 anonimenuser posted image
.

16. 10 pika555 user posted image
.

18. 10 lila25
.

22. 10 soncenk
.

26. 10 ela23
.

26. 10 mamica deklicam
.

27. 10 tara.81
.

28. 10 mala jagodka
.

31. 10 savanah
.

31. 10 zarja*
.


SKUPAJ NAS JE :19
 user posted image NOSEČK:2
user posted image user posted image NAVIJAČICE user posted image user posted image
Katteuser posted image , Neala, user posted image ,Čukica, user posted image , Agnes27, user posted image , mamica deklicam,Žabinčica,
  sitka mala, niinii, tinncyka, zari, LittleSun, mala jagodka, monsy



_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
20.10.2013 15:39:10   
Radenska_
evo, zarjo sem dodala, sebe pa odstranila iz seznama.
20.10 smo, moje O še ni bilo, kar pomeni da tudi oktobra ne bo plusa.
Na novemberskm seznamu pa ne bom več, mi je brezveze.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
21.10.2013 8:18:19   
Anonimen
jst sem modra user posted image

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
21.10.2013 9:06:39   
savanah
sonček in radenskauser posted image user posted image

zarja, dobrodošlauser posted image ,upam da vama čimhitreje uspe narediti sestrico/bratcauser posted image

Punce tale oktober mi ni nič všeč. Mi je s te strani, da sem dvakrat v tem mesecu pričakovala oz. še pričakujem user posted image . Ampak kaj pomaga če pa vse tako slabo kaže. Seznam je grde modre barveuser posted image

No super da imamo vsaj dve nosečkiuser posted image .

Upam da se kaj popravi tale seznamček..punce navijam naprej za rozaauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
23.10.2013 10:21:29   
mala jagodka
Ojla, ni nobene tukaj...Kera je sedaj na vrsti?
Meni vse kaže na to, da se počasi pripravlja user posted image tečka. Že od včeri zvečer me boli križ, spodaj me špika, tak neprijeten občutek in beli tok, ga pridelam na tone...sam čakam, kdaj se ulije, ker mam skoz ta občutek user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
23.10.2013 15:22:05   
zari
čestiteke obemauser posted image , sedaj pa srečno do koncauser posted image user posted image

Anaina kje si??? A si nalulalauser posted image in si v šokuuser posted image .

mala jagodka tvoji znaki so pa kot pri meni pred nalulanim pluskom, tako da držim pestiuser posted image .

Za vse ki še niste lulale držim pesti, močno, močno, močnouser posted image .

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
23.10.2013 16:46:31   
mala jagodka
Zari, upam, da bo res user posted image čeprav dvomim, bomo videli čez par dni kaj bo user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
24.10.2013 16:07:32   
Anonimen
Lep pozdrav vsem skupaj!
Imam eno vprašanje...
Moji cikli so dolgi 25 dni (v treh letih mislim, da je samo 3x prišla par dni kasneje). Noseča sem bila že 2x, vendar se je obakrat neuspešno izteklo. prvič na polovici, drugič še čisto na začetku.
Tale cikel je prvi, odkar spet delava na novi nosečnosti (od prejšnje je minilo eno leto). Zanima pa me, kaj menite o naslednjih zadevah:
-Ovulacija naj bi bila v soboto, 19.10., ali v nedeljo, 20.10. (glede na menstrualni koledarček). Čutila nisem nič, nikoli ne. Tudi izcedka nisem imela nobenega. Sem pa za firbec naredila 3x ovulacijski test in sicer v soboto, nedeljo in ponedeljek. Delala sem ga ob istem času, pač po navodilih. in v vseh treh primerih se je pokazala rahla črtica - pač dovolj vidna, ampak ne enako močna kot kontrolna. Več testov nisem naredila, ker mi jih je zmanjkalo. Pojma nimam, kaj naj bi to pomenilo. Je možno da O test po dejanski ovulaciji še vedno zazna LH hormon, ali je to samo pred samo ovulacijo? Čudno se mi zdi, da bi ovulacija bila toliko kasneje, glede na to, da naj bi naslednji četrtek dobila M, katere seveda ne pričakujem user posted image
Je imela katera podoben primer?

(odgovor članu mala jagodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
25.10.2013 9:10:53   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lep pozdrav vsem skupaj!
Imam eno vprašanje...
Moji cikli so dolgi 25 dni (v treh letih mislim, da je samo 3x prišla par dni kasneje). Noseča sem bila že 2x, vendar se je obakrat neuspešno izteklo. prvič na polovici, drugič še čisto na začetku.
Tale cikel je prvi, odkar spet delava na novi nosečnosti (od prejšnje je minilo eno leto). Zanima pa me, kaj menite o naslednjih zadevah:
-Ovulacija naj bi bila v soboto, 19.10., ali v nedeljo, 20.10. (glede na menstrualni koledarček). Čutila nisem nič, nikoli ne. Tudi izcedka nisem imela nobenega. Sem pa za firbec naredila 3x ovulacijski test in sicer v soboto, nedeljo in ponedeljek. Delala sem ga ob istem času, pač po navodilih. in v vseh treh primerih se je pokazala rahla črtica - pač dovolj vidna, ampak ne enako močna kot kontrolna. Več testov nisem naredila, ker mi jih je zmanjkalo. Pojma nimam, kaj naj bi to pomenilo. Je možno da O test po dejanski ovulaciji še vedno zazna LH hormon, ali je to samo pred samo ovulacijo? Čudno se mi zdi, da bi ovulacija bila toliko kasneje, glede na to, da naj bi naslednji četrtek dobila M, katere seveda ne pričakujem user posted image
Je imela katera podoben primer?



koliko sem jaz brala izkušnje drugih, ki so delale ovulacijske teste, je tako, da ko pokaže črtico, bo nastopila O v roku 24ur. Ko je O mimo test ne pokaže nič več. Lahko da so se ti cikli podaljšali in nisi imela za viken ovulacije ampak kasneje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
25.10.2013 9:24:50   
mlada_mamika
pozdravljene mamice, nosečke user posted image
mislim, da se je srečkam, ki oktobra pričakujejo user posted image pridružila še ena user posted image test sem delala včeraj z baby check mini in je bila komaj komaj vidna črtica, danes mi ni dalo miru in se naredila še en test kjer je bila že pošteno debela in vidna user posted image , malo bolj bleda od kontrolne user posted image upam da sem srečka user posted image se poleti razveselimo drugega user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?