|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
25.10.2013 15:02:57   
mala jagodka
Mlada-mamika, čestitke user posted image

Jst sm se odločla, da v ponedeljek delam test, če ne bo kaj priteklo, bo dolg vikend user posted image

Ela23 in mamica deklicam, pa tara.81, upam, da boste da vikend obarvale z roza...držim pesti

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
25.10.2013 16:44:09   
Katte

IZVIRNO SPOROČILO: mlada_mamika

pozdravljene mamice, nosečke user posted image
mislim, da se je srečkam, ki oktobra pričakujejo user posted image pridružila še ena user posted image test sem delala včeraj z baby check mini in je bila komaj komaj vidna črtica, danes mi ni dalo miru in se naredila še en test kjer je bila že pošteno debela in vidna user posted image , malo bolj bleda od kontrolne user posted image upam da sem srečka user posted image se poleti razveselimo drugega user posted image

Čestitam!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
25.10.2013 18:59:16   
Anaina
Hej punce.kako ste? moje user posted image se kr ni test pa se vedno -. Malo ze zgubila voljo in upanje. G je sicer rekel da naj ponovno delam test cez en teden. Ce user posted image ne pride do 20.11. Pa grem na primolot nor. Držim pesti za čimveč user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
26.10.2013 13:04:10   
*masaja*
Živjo punce,
Do sedaj sem vas večinoma samo brala, tamesec imam pa malo čuden občutek. Spodaj me špika, v joških je tak čuden občutek in še ponoči ne morem biti brez modrca, ker me tako matrajo bradavice.. Tole z bradavicami se mi je dogajalo že v prvi nosečnosti. Sem pa jezna sama nase, ker si ne zapisujem kateri dan sem dobila M, vem samo, da je enkrat konec meseca... In sedaj ne vem kdaj naj naredim test (najraje bi ga že sedaj)?
V prvi nosečnosti sem si vse pridno beležila, da sem vedela kdaj približno je O, sedaj pa nič.. mogoče zato, ker se sama še nisem resno lotila, da bi imela še enega lumpka (ni takih priprav z moje strani kot v prvo).. za prvega user posted image nama tako ni uspelo predno nisem pila krvomočnice in sem sedaj mislila, da bo isto. Bi bil pa user posted image tako kot pri vseh zaželjen.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
26.10.2013 17:07:29   
Anonimen
No, pa me dodajte na seznam. Zanenkrat bom še anonimna, brez posebnega razloga... ampak vseeno user posted image

Ne pričakujem je 31.10. za čarovniški dan in upam, da me občutek ne vara in da je res ne bo. ČE bova zdržala z mojim (po moje je on bolj nestrpen kot jaz user posted image ), pa bom test delala 1.11.. Bom videla.

Drugače pa je tale oktober nekam švoh s temi pluski!! kaj je zdaj to? user posted image navijam za vse nas ki moramo še lulat user posted image user posted image , hkrati čestitam vsem pluskaricam in pa objemčke tistim, katere je presenetila pujsa user posted image

Dajte punce, malo se pogovarjajte no, kako se katera počuti user posted image kolk katero špika, šraufa, ipd user posted image da bomo lažje zdržale še tale teden user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu *masaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
26.10.2013 17:51:34   
mala jagodka
Ojla, anonumna,
ja tukaj je bolj malo dogajanja, se vidi da gre oktober k koncu in še me, ki čakamo na lulanje uztrajamo. user posted image

Moji občutki...hmmm, vsake tolk časa me ful špika in tak neprijeten občutek tam spodaj kot da se bo vsak čas ulila, ampak zaenkrat je samo beli tok. Prsa pa tako, me ne bolijo nič, mogoče parkrat na dan jih čutim, enkrat bolj, drugič manj.
V ponedeljke naj bi ta tečka prišla, test pa imam namen delat sreda, če me prej ne premami ali pa se potrka user posted image tetka.
Ti kako si?

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
26.10.2013 18:14:44   
mamica deklicam
pri meni se je gospauser posted image prikazala, tako da tudi jaz ta mesec zbijam statistiko. Zgleda, da bo oktober katastrofalen glede novih nosečk.

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
26.10.2013 18:46:49   
mala jagodka
Mamica deklicam, zate sm pa upala, da nas boš s čim razveselila...objemček, upam, da bo november pravi mesec.

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
26.10.2013 19:44:52   
tara.81
Večer user posted image

še ena, ki je modro obarvana...že včeraj se ja kazala, danes se je pa odločila in prišla.

čestitke tistim, ki je uspelouser posted image user posted image

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
27.10.2013 7:16:44   
Anonimen
mala jagodka najbrž bolj dogaja na novembrski temi, a? upam, da se ostale preselimo kam drugam user posted image

No jst pa naj bi lulala v četrtek in podobno kot ti, imam tam pa tam krče, ki napovedujejo user posted image (po pravici ne vem če jih imam kdaj tako kmalu), ampak belega toka pa nimam. Pa na vsake tok časa me "zareže" takšna bolečina, ki vem da mi je 2x do sedaj potrdila, da spada k nosečnosti, tko da upam, da sedaj ni plod domišljije user posted image ... pa križ me boli, ne paše mi jest (kar niti ni tko slabo user posted image ) ampak vse skupaj se je začelo tako kmalu za moje pojme... pri prejšnjih zanositvah sem vse (razen zgoraj omenjenega značilnega špikanja) doživljala šele po potrjenem +. Me pa bega to, ker me prsi nč ne bolijo. mogoče malo bradavice...
Vlekli se bodo tile štirje dnevi... ijoooj user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu tara.81)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
27.10.2013 12:36:30   
*masaja*
Danes zjutraj sem naredila test, ampak je bil -... Če do jutri ne pride grem še po CB, ker se mi zdi bolj zanesljiv. Non stop hodim na wc preverjat, če je slučajno M, ker imam občutek, da se bo vsak čas ulilo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
27.10.2013 13:33:26   
Anonimen
*masaja* ti priporočam CB, sploh v primeru, če si uporabla kakšen first sign. te so za v smeti, čeprav naj bi bili bolj občutljivi kot CB. my ass. z istim urinom je bil rezultat tak, da glede na FS nisem bila noseča, CB je pa skoraj razgnalo.
Navijam zate, držim pesti (kdaj naj bi drugače dobila tečko?), vso tvoje počutje ki ga pa opisuješ je pa povsem normalno tudi za nosečnost, tko da pogumno!! user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu *masaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
27.10.2013 17:35:50   
mala jagodka
Anonimna user posted image zakaj ne svetuješ first sign, namreč jst imam prav tega doma?

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
27.10.2013 20:34:59   
Anonimen
mala jagodka zato, ker prvič, mi je II pokazal šele po 10 minutah - kar naj bi smatral za nepravilen rezultat, pa še to fuuuuul nežno črtico, skor domišljijo si rabu da si si namislu ta drugo črtico. Z istim urinom je bil CB jasno pozitiven.
Drugič, je bil pa FS odločno negativen, z istim urinom narejen CB pa očitno pozitiven.
Ne vem, sej nekatere ga pa hvalijo. res očitno odvisno kdaj delaš test user posted image (obakrat sem ga sicer delala prvi dan izostanka in ne prej)

(odgovor članu mala jagodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
27.10.2013 20:45:37   
*masaja*
Aninimna user posted image tako sem bila lena zadnje mesece, da se mi ni dalo beležit kdaj točno jo dobim.. vem samo, da ponavadi pride konec mesca, največkrat za vikend.. Ko sem odprla škatlico od FS mi je bilo takoj žal, da sem kupila ta test, ker me je takoj spomnin na tiste listke od prve nosečnosti, ki sem ji dobila zastonj zraven ovulacijskih listkov in so tudi kazali negativno, CB je pa čez dve uri pokazal user posted image Jutri po službi grem po CB in probam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 6:04:09   
Anonimen
masaja ne me narobe razumet, sej ko dejansko si noseča, pa ti zamuja par dni, bo tudi FS brez problema pokazal user posted image . jst pa sem ga vzela ravno zaradi tega, ker sem prebrala, da je bolj občutljiv kot CB - (FS zazna 25 tistih enot, CB pa naj bi jih šele 50), rezultat pa je bil tak, kot sem ga opisala v prejšnjem postu.

Drugače piške, kako ste?
Mene je včeraj cel dan špikalo po maternici in jajčnikih, križ me je bolel, čeprav sem to pripisovala temu, da že skoraj en teden samo poležavam, ker sem na bolniški zaradi viroze, ne paše mi jest, včeraj zvečer mi je bilo pa za kratek trenutek tudi slabo. Nisem vajena tako kmalu imet vse te znake, ampak mislim, da se ne poigrava psiha. Čutim, da je to to in vesela sem user posted image

A katera ve, če ti da osebni zdravnik napotnico za v laboratorij - zarad levkocitov in teh zadev, ali mora posebej naročiti tudi test za ßhcg, ali se to avtomatsko vidi?
Vem, da je prejšnjič sodelavka na zdravniškem pregledu izvedela da je noseča, ko so pač vidli vrednost hormona... pa me zanima če je vedno tako, ali samo pri medicini dela - kateri najbrž dajo kri v bolj obširno obravnavo?

anonimna user posted image

(odgovor članu *masaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 10:29:34   
savanah
ojla punce,

še tukaj malo pokomentiram, da se bo malo več dogajalouser posted image

glede testov, nevem ker mi je samo enkrat pokazalo pozitivno, ostalo pa BELO! nevem meni je takrat FS pokazal dve črtici, in tista prava je bila kar močna, sem pa nato takoj naredila še CB in debel plusek. Tako da meni sta oba pokazala pravilno. Tudi pri negativnih testih nisem imela nikoli težav z vidno drugo črtico, pri meni ni nikoli zatajil noben testek.

Drugače pa je jaz naj nebi pričakovala 31. ampak ker se mi je izgleda prestavila O, je ne pričakujem 2.11. Ampak bom kar ostala na tej temiuser posted image .

Anonimna, tudi mene špika po maternici, malo po jajčnikih, in to se je začelo dogajati že kmalu po O. Nevem, verjetno je od teh čajev ki jih pijem, ne upam si sploh nič domišljati. čeprav sem se kar malo razveselila ko se prebrala tvoj postuser posted image . Ampak malo mi je čudno da bi me špikalo že tako hitro zaradi nosečnosti.

mala jagodka in masaja, držim pestiuser posted image user posted image

aja drugače pa se malo bolj dogaja na temi bodoče nosečke, tako da pridite malo poklepetatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 10:34:59   
*masaja*
M še kar ni, znaki ostajajo isti. Komaj čakam, da grem iz službe po test user posted image

Držim pesti še za ostaleuser posted image

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 10:37:51   
mala jagodka
Jutro...moje user posted image ni še, ampak me špika , malo me joški bolijo, tako da se bojim, da to napoveduje prihod tečke....občutek pa kot da se bo ulila vsak čas, je pa sam beli tok user posted image

Držim pesti da katera zagleda četrtice.

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 10:52:30   
Anonimen
savanahmeni pa ni nič prekmalu to špikanje. kmalu po vgnezditvi se začne gradit posteljica in to razteza maternico in posledično špika user posted image
Kako pa veš da se ti je O prestavila?
Joj škoda, pa sem mislila, da bom imela partijo za lulanje - jst namreč lulam v četrtek, 31.10. user posted image

masaja sounds good to me!! user posted image user posted image boš lulala popoldne ali jutri zjutraj? navijam za user posted image user posted image user posted image

mala jagodka to, da ni user posted image je najboljši znak nosečnosti user posted image špikanje pa spremlja tudi nosečnost in pa občutek da se bo ulilo vsak čas tudi user posted image beli tok pa je spet še en znak nosečnosti!! tko da navijam še zate!! kdaj boš kaj lulala? user posted image user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu mala jagodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 10:55:08   
Anonimen
savanah ali prosim lahko pripopaš link do teme "bodoče nosečke" - jst najdem preko iskalnika samo stare teme...
hvala ti!
anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 11:12:29   
mala jagodka
Savanah, sej to bo kmalu za lulanje, že v soboto. Držim pesti user posted image

Masaja, čakamo user posted image

Anonimna user posted image , ne vem kdaj bi lulala, mogoče v sredo, če ne bo prej kaj priteklo. Se trudim držati malo nazaj, da me ne premami. raje počakam kak dan dlje user posted image



_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 11:37:52   
savanah
Anonimna, saj po vsej verjetnosti bom tudi jaz lulala 31.user posted image , se poznam in vem da verjetno nebom zdržala dljeuser posted image
glede O, pa vem ker me je v soboto tako zelo zbadalo v jajčnikih da niti hodit nisem mogla. in po vsej verjetnosti je bilo to to. joj ko takole govoriš o tem špikanju spet dobivam upanje...ampak se moram brzdati ker bom potem tako razočaranauser posted image

evo še link: http://www.ringaraja.net/forum/Bodo%C4%8De_nose%C4%8Dke/m_6072562/tm.htm
upam da ga prikaže, drugače pa je pod forum zanositev, želimo si novega člana in bodoče nosečke

mala jagodka, veš, meni se že tako vlečeuser posted image , no saj se verjetno vsemuser posted image

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 11:54:41   
mala jagodka
Ja to ja, vleče se, ampak zdej ko so prazniki p po moje bo kr hitro tukaj konc tedna user posted image
Jst sm tud ena taka, ki rada prehiteva s testi, ampak tokrat sm si sama sebi obljublja, da počakam še malo user posted image čeprav me mika, ampak bom počakala...hehehe
Upam, da se zadnje dni oktobra obarva v roza, ali je zmanjkalo komu barve user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 12:24:31   
*masaja*
Bom popoldne, ker sem preveč firbčna user posted image tudi prvo nosečnost je bil najprej test negativen, ampak ker mi kar ni dalo miru sem šla po CB in ga naredila popoldne pa je pokazal user posted image Upam, da bo tako tudi tokrat.

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?