|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
7.9.2013 17:24:57   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Malapoli res mi je žal, da tule gor nisi dobila odgovorov, ki si jih želela prebrati. Nekako imam občutek, da bi jih v bistvu težko dobila kjerkoli. Žal smo babnice v" naši ljubi "še v veliki meri vzgojene, navajene, prepričane..., da ženska , ki doma po večini čička in čaka z enim otročkom, šiba nek "jako zahteven , pomemben in drag" študij in po vrhu še jamra, nima kaj pričakovati neke hude tolažbe. Tolažbe je potreben tvoj zgarani mož veliko bolj kot ti. Kakor koli obrneš on gara, pušča svojo mladost in zdravje nekje v tujini zaradi denarja. To počne zato, da se bo vaše finančno stanje izboljšalo in ja...tudi zaradi tvojega študija in zaradi tega ker ti le zelo slabo skrbiš za dvig družinskega proračuna. Ne govori, da si sama zaslužiš za študij. To kar ti zdaješ za študij, bi lahko dala v družinsko blagajno, pa tvojemu ne bi bilo treba tako zagamano delati. Povrhu vsega pa še jamraš, da si osamljena in se tolčeš po prsih kakšen heroj si, da odrajdaš eno malo bibo.
Ti povem rešitev tvojih ( vaših )težav? Spravi se v službo- tako zaresno in denar prispevaj v družinsko blagajno. Tako bo tvoj dragi lahko več doma, lahko bo več s tabo in otrokom in kar je najbolj pomembno, ne boš se imela časa smiliti sama sebi.


a je tole sarkazem al je resn odgovor?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
7.9.2013 17:31:55   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: malapoli
Konec koncev znam sama zaslužit tistih 4000 na leto, da si plačam letnik.



O.K.,
meni ta številka še vedno ne gre iz glave; vidim, da so se stvari na tem področju v zadnjih letih kar malo zaostrile, podražile.

A vseeno - obstaja tako delno kot polno sofinanciranje šolnine. Ali si se pozanimala kaj o teh variantah povračila stroškov študija?

(odgovor članu malapoli)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
7.9.2013 18:07:14   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: patrino



a je tole sarkazem al je resn odgovor?


Jaz sem ga vzela kot resnega. Se kar strinjam...

Na hitro napisano... sprejmeš neke odločitve v življenju, si postaviš cilje... na tej poti bo marsikaj... ali boš zdaj jamral, ker je tako in ker si se tako odločil ali pa boš naredil tako, da boš zadovoljen. Saj imaš svoje življenje v svojih rokah. Saj je jasno, da si zaradi študija v kasnejših letih lahko manj z družino, saj je jasno, da če delaš v tujini si manj z družino... je tudi jasno, da dan nima več kot 24 ur in vsega v en dan ne moreš spraviti. Potem pač nekaj spremeniš.

To velja za tiste, ki niso zadovoljni s tem, kako trenutno živijo. Ama res nikjer ni določeno, da nekdo mora v šolo hoditi in nihče nas ne sili v službo v tujino. Tudi nikjer ni zapisano, da moraš biti 10 ur na dan z otrokom... vsak se odloči po svoje, ampak če si nesrečen zaradi tega, si pač sprejel napačne odločitve. Spremeni jih. Pa saj živiš le enkrat, a boš trpel in posvetil celi život šolanju in službi in denarju? Če te to osrečuje, izvoliš... če pa ne, pa ti res ni treba.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
7.9.2013 18:24:47   
Izabelina
Lulu - se popolnoma strinjam s tabo! podpis...

razn da sm js patrinin odgovor razumela kot sarkazem... namreč, da vse tiste, k so ji odgovorile kot ti, da ne znajo sočustvovat z avtorico in da so namerno nesramne... in da je to (nesposobnost sočustvovanja z ubogo avtorico) čisto "slovenceljsko" mišljenje... upam, da je njen odgovor bil mišljen resno...

ker v končni fazi smo sami "krivi" za stvari za katere so odločimi in seveda sami nosimo posledice VENDAR avtorica posta: razumem, da ti je včasih težko, vsakemu normalnemu človeku je... in iz lastnih izkušenj vem, da je tudi spremeniti kaj v življenju včasih ZELO TEŽKO!


< Sporočilo je popravil Izabelina -- 7.9.2013 18:25:29 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
7.9.2013 18:34:53   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina



ja, ok tisti njen začetek.. sem malo trznila, še enkrat prebrala, ampak ja, tako pišemo user posted image

moje pisanje seveda velja za odločitve, kot so šola, služba, bla bla... ko je kaj bolj pomembnega odločilno, kot zdravlje, potem delaš tudi proti svoji volji in se moraš marsičemu odreči. Takrat je težko.

Meni tudi ni ok tak način... kao, pride prijateljica k meni, mi reče, da si je kupila majico za 100 eur. zdaj ji je žal, nima za kruh in me sprašuje kaj naj naredi. Ko ji povem, da nima kaj, da lahko pač naslednjič premisli ali ima dovolj denarja za kaj takega... ona meni odgovori... kaj bom razmišljala, kaj te pa briga za moj denar, porabila ga bom kak meni paše user posted image    user posted image

Nekak tako jaz to zgodbo razumem. Bolj se nagibam k temu, da je avtorica imela slab dan, se tukaj oglasila in po par vprašanjih je preveč napisala user posted image  zdaj pa je kar je ...  Včasih preveč na glas razmišljamo user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
7.9.2013 19:42:34   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Malapoli res mi je žal, da tule gor nisi dobila odgovorov, ki si jih želela prebrati. Nekako imam občutek, da bi jih v bistvu težko dobila kjerkoli. Žal smo babnice v" naši ljubi "še v veliki meri vzgojene, navajene, prepričane..., da ženska , ki doma po večini čička in čaka z enim otročkom, šiba nek "jako zahteven , pomemben in drag" študij in po vrhu še jamra, nima kaj pričakovati neke hude tolažbe. Tolažbe je potreben tvoj zgarani mož veliko bolj kot ti. Kakor koli obrneš on gara, pušča svojo mladost in zdravje nekje v tujini zaradi denarja. To počne zato, da se bo vaše finančno stanje izboljšalo in ja...tudi zaradi tvojega študija in zaradi tega ker ti le zelo slabo skrbiš za dvig družinskega proračuna. Ne govori, da si sama zaslužiš za študij. To kar ti zdaješ za študij, bi lahko dala v družinsko blagajno, pa tvojemu ne bi bilo treba tako zagamano delati. Povrhu vsega pa še jamraš, da si osamljena in se tolčeš po prsih kakšen heroj si, da odrajdaš eno malo bibo.
Ti povem rešitev tvojih ( vaših )težav? Spravi se v službo- tako zaresno in denar prispevaj v družinsko blagajno. Tako bo tvoj dragi lahko več doma, lahko bo več s tabo in otrokom in kar je najbolj pomembno, ne boš se imela časa smiliti sama sebi.


Podpis.
Veliko nas je v takih situacijah in ja, razumem te občutke osamljenosti in pogrešanja nekoga... Mi pa na kraj pameti ne pade, da se delam heroja, ker sem večinoma sama z dvema hčerkama. Heroj je moj mož. In herojke so vse ženske, ki so same z otroci dobesedno ves čas. In ki dobesedno same preživljajo dva ali več otrok.

< Sporočilo je popravil Najaa -- 7.9.2013 19:45:29 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
7.9.2013 21:36:45   
liliana
Stepfordske ženske

Joanna Eberhart je prepričana, da njeno življenje ne bi moglo biti boljše. Kot najmlajša predsednica v zgodovini televizijske mreže EBS ima cvetočo kariero, poleg tega pa še ljubečega moža in dva čudovita otroka.

Nenadoma pa se njen svet poruši. Izgubi službo in doživi živčni zlom. Kot kaže, je prišel čas, da Joanna in njen mož Walt_er dodobra razmislita, kaj jima je v življenju pomembno. In tako se družina preseli v idilično mestece, pravi mali raj, imenovan Stepford.

A v Stepfordu se dogaja nekaj čudnega in Joanna je zelo sumničava. Da v paradižu nekaj smrdi, je jasno tudi pisateljici Bobbie in arhitektu Rogerju, ki se je s svojim ljubimcem nedavno priselil v Stepford.

Tisto, kar v mestu najbolj izstopa in moti, so ženske. Vse so lepe, srečne in neverjetno spretne pri ročnih delih. Vsaka zna kuhati, peči, urejati hišo, ki je vedno brezhibno pospravljena, kositi travo, se igrati z otroki, zvečer pa še vedno vse pozdravijo svoje može v čipkastem spodnjem perilu in jim privoščijo nepozabno noč. Joanna se v novem domu počuti vse slabše, Walt_er pa - razumljivo - uživa. Družinsko življenje njegovih novih sosedov se mu zdi preprosto sanjsko. Potem pa mu Joanna, taka kot je, nenadoma postane v napoto.



< Sporočilo je popravil liliana -- 7.9.2013 21:42:27 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
7.9.2013 22:13:11   
petea
Liliana,





Ne strasi! Bom imela nocne more o zenski (ne-)popolnosti in nacinih, kako se ju doseze ...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
7.9.2013 22:15:13   
ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Vse so lepe, srečne in neverjetno spretne pri ročnih delih. Vsaka zna kuhati, peči, urejati hišo, ki je vedno brezhibno pospravljena, kositi travo, se igrati z otroki, zvečer pa še vedno vse pozdravijo svoje može v čipkastem spodnjem perilu in jim privoščijo nepozabno noč.


pa to sm js! user posted image user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
9.9.2013 10:40:53   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: neli365

Malapoli jaz pa te čisto razumem, tudi jaz sem v podobnem šmornu kot ti, cele dneve sama z otroci, ja in včasih se mi zdi da enostavno ne zmorem več, ampak potem nekako pač gre ker mora. Jaz se edino tolažim s tem, da bodo zrasli enkrat... in bo potem lažje.



Ahaha, ja bojo zrasli...Samo sedaj sem pa taxi služba...in žal bo tako vsaj še naslednjih 5-6 let da toliko zrastejo da bodo lahko šli na aktivnosti sami..grrr.

Drugače pa, malapoli, najdi si mamice ki so v podobni situaciji. Jaz sem zelo veliko sama z njimi ( trije so), celotna poletja, pozimi pa tudi zelo veliko. Ampak jaz imam srečo, ker je v moji okolici kar dosti takšnih mam, tako da nekega manjka družbe nisem trpela (sedaj ko so večji pa sploh ne)...

Uh, če bi jaz imala samo enega, pa še nešolajočega kje bi mi bi kraj user posted image . Jaz sem dokler sem imala samo najstarejšo frkljo vedno hodila naokoli z možem, potem z dvema, tremi mi je pa to postalo too much sem se pač malo drugače organizirala, da je bil volk sit in koza cela). Jaz bi na tvojem mestu odšla z možem, ni važno če cele dneve dela - zvečer pa pride domov, po netu se pa vedno najdejo te "mednarodne" mame, ki so se doselile nekam in iščejo družbo (moja frendica je lani odšla z dvmesečnikom v Norveško in je takoj našla družbo mamic in dojenčkov)...



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 2:31:09   
ronja
In spet me boste napadle da zakaj si pač ne zamenja službe in bomo več skp, pa lahko oba delava itd...Ne morem delat in študirat ker je študij mal zakompliciran in težko dobiš službo ko ne delaš vsak dan 8 ur...

Lej, podiplomci imajo vsi urnik prilagojen, da so predavanja popoldne in ob vikendih, ker je to v zakonu, ravno zato, da lahko ljudje študirajo ob delu, ker je mišljen, da se tako izvaja. Se strinjam, da to ni lahko in se splača premislit, kaj je lažje: ali delat in študirat hkrati in imet moža ob sebi ali samo študirat in imet moža v tujini, ampak se pa splača premislit, če se večkrat počutiš tako kot takrat, ko si to pisala.

Hm, tiste k mate možje, ki fizičarjo, ki imajo srednjo poklicno in garajo.... Same veste kako boli, če garaš 12 ur na dan in na konc mesca ne dobiš prav veliko.

lubi je študiral in dela delo, za katerega rabiš še kaj več kot samo študij (razne izpite, itd...), pa vseeno dobi približno isto kot če bi fizičaril in veliko manj kot recimo vodovodar;). Trenutno pač zelo redki strašno dobro zaslužijo. Glavno je, da lahko dela človek to, kar ga veseli, denar je pa potem fajn za to, da lahko plačaš položnice in privoščiš kako dodatno reč otroku ali sebi.

Nima veze, denar gor ali dol, jaz študiram zaradi sebe in mož je pripravljen nuditi vso podporo. Sicer sem pa ugotovila, da nisem tok velik revež kot je razvidno iz prvega posta. Očitno imate ene še dost večje komplekse medtem ko razčlenjujete moj lajf kot da ste plačane.

Prav je, da študiraš zaradi tebe in da te mož podpira, to je zelo lepo. Prav je pa tudi, da si priznaš, kaj to za sabo potegne, da imaš izbiro in da je to tvoja odločitev.
Če lahko sama zaslužiš teh 4000 in če si on lahko najde službo tu, kjer bo delal isto, kot dela v tujini (torej mu ne bo nič slabše, kar se dela tiče, ampak boljše, kar se tiče tega, da vaju bo videl), potem se splača to spremenit, ker si vidno bolj srečna, kadar je on doma (zadnji post, ki ga pišeš, ko je moš doma, je čisto drugačen;). Če to ne pride v poštev, ker bi rada našparala še kaj dodatnega ali ker ima zelo rad delo v tujini, potem pa se splača organizirat tako, da boš šla lahko večkrat z njim. Pogrešala se bosta manj in hči in oče se ne bosta odtujila.

izabelina, mislim, da je patrino čisto resno mislila, poglej si njen prvi post. Patrino ni najbolj poetično bitje, to smo že ugotavljali, ima pa kljub temu velikokrat point, samo ga pač na malo bolj šarf način pove.

lilijana, se spomnim ene punce, ki je trdila, da ni noben problem skrbet za dementno babico, pa živet z mlajšim moževim bratom, da človek ne sme met nikoli poln kufer v teh primerih, ker je jasno, da je treba kaj potrpet in da si sami izberemo pot, ki jo bomo hodili in da se ne smemo delat žrtve in moramo sprejemat posledice svojih odločitev ter da ujčkanje, da se je svet zarotil proti nam, nič ne pomaga pri rešitvi problema... mogoče jo poznašuser posted image Daj mi povej, kaj je v tem primeru tako strašno drugače, da si popolnoma drugega mnenja?

NIč ni narobe, če si človek reče kdaj: ups, to sem pa zajebala, tu se pa nisem najboljše odločila. A se da spremenit? Ja/ne. Če ja, kako (recimo, da pač najprej hodita oba v službo, da našparata denar, potem pa imata dovolj za študij, tudi če on dela tu). Ali bi ta sprememba bila predraga ali obstaja še kaka alternativa (da gre recimo večkrat z njim v tujino). Če apriori zavračaš vse možne rešitve, češ da niso možne, pa pomeni, da HOČEŠ bit v točno taki situaciji in želiš samo, da te ljudje pomilujejo, če se smiliš sam sebi. To navadno ne prinese tako dobrih rezultatov, vsaj ne dolgoročno.

Če bi punca napisala: zelo zelo si želim to študirat, študij je drag, vendar mi pomeni vse na svetu (poleg družine), mož pa tudi rad dela v tujini, ker lahko dela to, kar si želi in nam vsem to paše, zato sva se odločila za to varianto, samo ga pa vseeno zelo pogrešam in me zanima, kako se spopadate s tem... ji nihče ne bi težil, naj to spremenita - če jima je to ok. Če pa napiše, da on gara, nič ne vidi hčerke in da rabita denar za študij nujno, hkrati pa lahko ona sama zasluži zanj... potem se pa seveda vprašaš, ali je smiselno, da se oče in hči toliko časa ne vidita, če to ni nujno potrebno...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu malapoli)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 7:03:23   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


lilijana, se spomnim ene punce, ki je trdila, da ni noben problem skrbet za dementno babico, pa živet z mlajšim moževim bratom, da človek ne sme met nikoli poln kufer v teh primerih, ker je jasno, da je treba kaj potrpet in da si sami izberemo pot, ki jo bomo hodili in da se ne smemo delat žrtve in moramo sprejemat posledice svojih odločitev ter da ujčkanje, da se je svet zarotil proti nam, nič ne pomaga pri rešitvi problema... mogoče jo poznašuser posted image Daj mi povej, kaj je v tem primeru tako strašno drugače, da si popolnoma drugega mnenja?




Nikoli nisem trdila, da ni problem.....to, da sami sprejmemo svojo odločitev sem napisala tudi avtorici teme......in nisem nobenega drugega mnenja.......

V temah na katere pa ti cilajaš pa je šlo običajno za "zlobne" tašče (in babice), samoumevno pripadajajočo dediščino, običajno po možu, lene može......ni šlo za vprašanje "Kako se pa ve spopadate s tem? Kako najdete energijo?" ampak je šlo zgolj za lastno poveličevanje in šinikaniranje vseh moževih sorodnikov in moža........in še vedno bom to trdila, če se odločiš živeti v moževi hiši, sprejmi to, da tam ni intime in samostojnosti......in tudi tu sem avtorici teme napisla, da se je sama odločila tako živeti in da naj se ne obremenjuje z idealnimi klasičnimi družinami okrog nje......ter da naj sprejme posledice svoje odločitve.....

Idi, pa še enkrat preberi.....user posted image




(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 8:42:55   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
V temah na katere pa ti cilajaš pa je šlo običajno za "zlobne" tašče (in babice), samoumevno pripadajajočo dediščino, običajno po možu, lene može.....


včasih je pa šlo tud za dementne... in vseeno nisi dost odstopala od mnenja "zlobnih" tašč..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 9:28:52   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
V temah na katere pa ti cilajaš pa je šlo običajno za "zlobne" tašče (in babice), samoumevno pripadajajočo dediščino, običajno po možu, lene može.....


včasih je pa šlo tud za dementne... in vseeno nisi dost odstopala od mnenja "zlobnih" tašč..


Evo, za osvežitev spomina....user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_5960681/mpage_2/key_/tm.htm

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 9:43:19   
mateyka
kolikor vem, so se teli dotični odselili in niso imeli sindroma "samoumevno pripadajajoče dediščine"..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 10:04:48   
liliana
Ja mateyka.....po več kot pol leta so se res odselili.....sicer pa je Ronja govorila o več temah.....ne zgolj o tej......

Drugače pa mateyka.....ti običajno trdiš, da je ping - pong zgolj moje področje, ti pa se baje vedno distanciraš od njega....in ga nikoli niti ne igraš, kaj šele, da bi ga sploh začela......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 11:05:31   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Drugače pa mateyka.....ti običajno trdiš, da je ping - pong zgolj moje področje, ti pa se baje vedno distanciraš od njega....in ga nikoli niti ne igraš, kaj šele, da bi ga sploh začela......user posted image


ping pong igram občasno, za zabavo. če se en preveč zresni in je prizadet, pol zna bit neprijetno, se ti ne zdi?
drugače pa - saj ti ne "vračam žogice", je nisi niti vrgla. samo pogovarjamo se user posted image jaz sem dobila podoben vtis kot ronja, mogoče je več kot enemu izpadlo, da imaš tako mnenje. zdaj vsaj vemo da ni res, ne? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 13:12:19   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ping pong igram občasno, za zabavo. če se en preveč zresni in je prizadet, pol zna bit neprijetno, se ti ne zdi?


hehe mateyka.....

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

drugače pa - saj ti ne "vračam žogice", je nisi niti vrgla.


saj nisem rekla, da sem jo jaz vrgla.....

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

samo pogovarjamo se user posted image jaz sem dobila podoben vtis kot ronja, mogoče je več kot enemu izpadlo, da imaš tako mnenje. 


Verjamem......user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

zdaj vsaj vemo da ni res, ne? user posted image


Kaj ni res.....?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 13:48:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kaj ni res.....?


ja tole, ne?

...da ni noben problem skrbet za dementno babico, pa živet z mlajšim moževim bratom, da človek ne sme met nikoli poln kufer v teh primerih...

a si pozabila zakaj sem se oglasila al kaj? user posted image govorili smo o podobnih vtisih in kateri so to, je blo imo jasno - vsaj zdelo se mi je, da vsi vemo katera tema je na tapeti... no, upam da zdej vsi vemo? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 14:20:11   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


ja tole, ne?

...da ni noben problem skrbet za dementno babico, pa živet z mlajšim moževim bratom, da človek ne sme met nikoli poln kufer v teh primerih...

a si pozabila zakaj sem se oglasila al kaj? user posted image


Ne mateyka, nisem pozabila.....dementna še nisem.....user posted image

Še enkrat....jaz ne na tisti temi in ne na podobnih temah nikoli nisem trdila, da ni problem živeti z drugimi v isti bajti......user posted image  

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


govorili smo o podobnih vtisih in kateri so to, je blo imo jasno - vsaj zdelo se mi je, da vsi vemo katera tema je na tapeti... no, upam da zdej vsi vemo? user posted image


Ja....saj o vtisih še zdaj podobnih govorimo.......lahko si še enkrat prebereš moj prvi odgovor avtorici te teme, če si ga slučajno spregledalauser posted image ......


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 14:52:44   
mateyka
kako že pravi star čebelji pregovor? en stavek še ni roman in eno poglavje še ni doktorat? za zadnje ronja bolj ve kot jaz user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 16:43:48   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kako že pravi star čebelji pregovor? en stavek še ni roman in eno poglavje še ni doktorat? za zadnje ronja bolj ve kot jaz user posted image


user posted image

Ne pišem ne romana, ne doktorata....samo svoje vtise pišem, ki si jih ustvarim iz uvodnega posta avtorice in iz drugih postov sodelujočih.......user posted image


< Sporočilo je popravil liliana -- 10.9.2013 16:45:36 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 16:51:32   
mateyka
sej pravim, zato pa je tko kot je... v nekaj stavkih je težko zajet vso filozofijo... sploh če dodaš še pikice...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 16:52:45   
mateyka
glej s čim se moram pa jaz ubadat zdej - sem pod stalnim stresom kot ta tip user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=FIsL8c64q00

< Sporočilo je popravil mateyka -- 10.9.2013 16:53:05 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: očka gara, mamica sama z otrokom doma
10.9.2013 17:11:14   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sej pravim, zato pa je tko kot je... v nekaj stavkih je težko zajet vso filozofijo... sploh če dodaš še pikice...


Tako je.....zato tudi "mene, tebe, Ronje itd." ne moreš povzemati zgoj v nekaj stavkih ali v enem odstavku......

Drugače pa vem ja......pikice so vsega krive........user posted image


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?