|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.10.2013 15:38:46   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: aspera

^^A potem ti ga ni uspelo prepričati, da bi šel na konzilij? Sta potem prekinila vse skupaj?


ja, sem odpovedala. Mi je sestra rekla, če se bova premislila, da moram poklicati in mi bodo dali nov datum. Sem ugotovila, da je preveč trmast pri tem in je brezveze silit z glavo skozi zid, ker v končni fazi bi mogoče lahko šla celo narazen. Tega si res ne želim, je bolje da smo družina in imava samo dva otroka, kakor da hčerkama razdrem družino.

Z njim je vse v redu, je delal spermiogram. Meni so se po prvem porodu zgodlali cikli a mi je uspelo še enkrat zanosit in dodnosit. V tretje ni šlo več, sem imela SS v 7tednu. Sedaj sem začela piti Ženski čaj od Ašiča in je že vidna razlika. Tako, da bom najprej spravila v red moje cikle, medtem pa kaj vemo, enkrat že bo.

Sedaj sem se nehala obremenjevati, kdaj nama bo uspelo. Mogoče zato, ker sem se sprijaznila, da pred 40 rojstnim dnem sigurno ne bom rodila, za tretjega otroka pa tudi ne bo prepozno, če bom že to mejo presegla.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.10.2013 18:01:57   
aspera
Saj je bolje, da si odpovedala, če on ni pri stvari, ker tukaj zraven morata pa oba biti 100%-no prisotna, tudi psihično. Saj mogoče vama pa še naravno uspe user posted image .

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
1.11.2013 7:15:44   
zari
Jutro punceuser posted image , prišel je naš mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image


čikita kdaj lulaš? Že držim pestke, da nalulašuser posted image user posted image .


(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
1.11.2013 10:38:05   
Penny
Še mene med navijačice user posted image .
Pred enim letom je bil to najin prvi mesec, ko sva čakala na + user posted image .

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
1.11.2013 22:04:34   
mala jagodka
No pa se selim tukaj, rečmo, da je ne bo 30.11., ampak bolj se nagibam na prvi dan v decembru. Naj bo ta mesec rozast.

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
4.11.2013 7:30:43   
mamica8
Pozdravljene...
jaz tud nepričakujem 10.11 +....kako ste kaj? Tud jaz imela drug dan po O nek rjav izcedek, sicer se mi zdi malo hitro, ampak upam na najboljše...

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
4.11.2013 10:44:21   
honey*
Nas je pa kar nekaj, ki je ne pričakujemo 10.11. user posted image
Meni se že takooo vlečejo tile dnevi, sploh ker ta mesec mam pa celo boljši občutek. Znakov bi rekla, da zaenkrat skoraj še ni. Me sicer občasno špikne v jajčnikih (ampak to me vedno nekaj špika :)), edino belega toka imam precej, tega pa res ponavadi nikoli nimam- vsaj ne toliko.


(odgovor članu mamica8)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
4.11.2013 11:02:33   
mamica8
Ja tudi mene je danes bolelo v spodnjem delu trebuha..ne vem al od prihoda M al bo kaj drugega..no zdaj me več ne...mi je bilo rahlo tudi slabo prejšnji teden 3x zdaj pa al je psiha al pa bo to 3 user posted image

(odgovor članu honey*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
4.11.2013 11:44:36   
Sabine
Še ena z datumom 10.11. user posted image

Moji znaki: S-I-T-N-A S-E-M user posted image

Bolečine imam v dojkah....in test je bil danes negativen. Naredila sem ga pa zato, ker sem imela ovulacijo ta mesec 11 dan ciklusa, kar je 12 dni nazaj. če bi kaj bilo, bi se najbrž že narisala črtica....tako, da moja M pride prej kot 10.11. - najbrž user posted image ker imam cikle dolge 25 dni...pa še O je bila 11 dan...kar se mi zdi ful prekmalu, da bi se lahko kaj zgodilo.
Imam pa tudi jaz beli tok...ampak eh user posted image

Začnem pa ta cikel zopet s Klomifenom....pa sem si tako želela, da bi šlo zdaj (zadnjič) brez user posted image
Ker imam taaaaaaaaaaakeeeeeeeeeee stranske učinke, da je za znoret....še bolj sem sitna, kot v resnici sem user posted image


(odgovor članu mamica8)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
4.11.2013 11:50:56   
Sisley
Evo še mene.. jaz je nisem pričakovala 1.11... no pa je prišla seveda user posted image Mah pa nič zato.. je ta mesec še enkrat NE PRIČAKUJEM.. tam okoli 30.-ga. Bomo vidli.. Itak gremo na 1. IUI tko da bomo vidli kdaj bo za ne je pričakovat. Sem pa včeraj že vzela prvi tableti Femare. Zdaj pa upamo, da bo super reakcija in da so se mojemu dragemu kaj popravli njegovi plavalci user posted image SREČNO VSEM KI ČAKATE NA user posted image

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
4.11.2013 11:51:00   
tupi
Kje imamo pa seznamček ta mesec? Bi ga naredila, pa ne znam.user posted image Meni je pa ta mesec kar odhitel nekam, so verjetno prazniki pripomogli, zdaj sem pa tudi na čakanju ali bo kaj ali ne. Me tudi nekaj špika. Res upam, da bo ta mesec bolj roza kot prejšnji. Stiskam pesti za vsako posebaj in čakam lepe novičke. user posted image

(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
4.11.2013 12:06:52   
čikita
Pozdravljene punce ;)

Evo mene,...lulala danes zjutraj test negativen user posted image ,... ampak user posted image  še ni (al že) ni od nikoder 35 dan ciklusa,... dokler je ni na spregled je še vedno upanje,...kajne ?
Ja prejšnji mesec sem jo dobila 38 dan ciklusa, ma naj gre vse skupaj,...eh sem žalostnauser posted image

Vsem en velik  user posted image   in držim pestke da lulate user posted image ,... Jaz bom test ponovila čez  dni, če še seveda ne bo user posted image ,...

Imejte se fino user posted image  user posted image

(odgovor članu tupi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
4.11.2013 14:13:20   
*viva*
Ahejla!

Loooong time no see ali boljše write/read user posted image

Ena stara borka se vrača iz počitka. Sicer sem tu in tma kaj prebrala ampak nisem bila ravno aktivna, sem malo abstiniralauser posted image

No evo nas, tik pred vstopom v novi postopek IUI pa upam, d bo ta končno prvi, ki bo prišel do konca.

Predvidoma pričakujem user posted image konec emseca, 30.11., ampak mislim,da se bom selila kar v december. Pa do potrditve tega naj ostanem tukaj.

Močno,močno,močno navijam in stiskam pesti za vse nas. To bi bilo lepo darilo za konec leta in prečudovit vstop v novo leto ter sladko pričakovanje poletjauser posted image

Sabine, tudi jaz sem imela grozne stranske učinke na Klomifen. Ti so trajali še kaka 2 meseca za tem. Meni so svetovali,da naj pijem ogromno vode, pa ni imelo nekega učinka, škoditi pa ne more... Koliko dnevno pa imaš predpisano?

Lp


(odgovor članu čikita)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
4.11.2013 18:02:45   
Sabine

IZVIRNO SPOROČILO: *viva*


Sabine, tudi jaz sem imela grozne stranske učinke na Klomifen. Ti so trajali še kaka 2 meseca za tem. Meni so svetovali,da naj pijem ogromno vode, pa ni imelo nekega učinka, škoditi pa ne more... Koliko dnevno pa imaš predpisano?



Polovičko. Kot vedno. Ker sem vedno lahko zanosila s polovičko. Brez pa ne user posted image

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
4.11.2013 18:12:17   
*viva*
uh, srečnica user posted image Jaz sem imela 2 tabletki user posted image

Držim pesti,da bodo stranski učinki imeli svoj namenuser posted image

(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
4.11.2013 19:32:29   
*pikapoka
Moja user posted image se je danes prikazala, je 26. dan ciklusa. Gremo v nov boj. Ker imam cikle od 24 pa do 28 dni, je ne pričakujem konec meseca, tako da spadam še v november ali v začetek decembra. user posted image . Bom kar tu še brala in kaj pokomentirala z vami.
Lep večer in pesti za vse druge da se vam ne prikaže user posted image .

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
4.11.2013 20:18:15   
lolipop2011
Živjo punce!!! user posted image

Se vam pridružujem v pričakovanju user posted image

Nepričakujem je konec novembra na račun user posted image hihiihi. Upam, da nam vsem uspe. Mi gremo zdaj v akcijo, doma imamo že eno navihano dvo- letnico user posted image

(odgovor članu *pikapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
5.11.2013 9:22:32   
LittleSun
Pozdravljene punce.
Še ena stara borka je prišla malo pokukat kako se držite. Mislim na vas in držim pesti za vsako izmed vas, le javim se bolj poredko, ker sem čisto odklopila.

Bi morala oktobra na laparoskopijo, pa nisem uspela, tako da je stanje pri nas še vedno isto...zaraščeni jajcevodi in skoraj nobene možnosti za naravno zanositev.
Danes bi morala priti M, 3 dni me že špika in čakam da se ulije...no se še ni, kar je zame zelo neznačilno. Sem tudi zelo utrujena in imam neustavljivo željo po sladkem, ki jo ponavadi uspem brzdat, tokrat pa ne gre. Do danes nisem niti pomislila, da bi mogoče pa le lahko bil mali čudež user posted image ampak sedaj pa ne vem...ta mesec je res mini mala možnost, ker sva tudi zelo malo seksala in sploh ne ob ovulaciji, tako da najbrž se bo kar prikazala čarovnica. Sem se pa spet spomnila kako je bilo vsak mesec trepetati in morala sem vam prit povedat, da je odklop možen, da ni vsak mesec tako pasji, da se da normalno živeti in uživati v tem kar imaš.

Polivam vas z roza, da bo november čisto rozast in močno močno navijam.

(odgovor članu lolipop2011)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
5.11.2013 10:03:25   
tupi
Še ena, ki bi naj danes dobilauser posted image . Močno, močno upam, da je ne bo!

zaenkrat še vse belo, znakov nobenih, nekega pretiranega špikanja tudi ne, tako kot je bilo prejšnji mesec. Vse bolj kot ne mirno. Vreme je pa obupno.user posted image Človek niti iz hiše ne more, da bi se malo zamotil.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
5.11.2013 17:10:25   
witto
Ciao punce, no, pa sem se odločila, da se vam pridruzim, če lahko seveda. Po grenkem razočaranju ki sem ga doživela pred in med prazniki, sva se z dragim odločila, da greva v nov krog,ampak res (to sem si sama sebi dopovedala) na eazi varijanto. Se pravi, brez psihiranja, brez neučakanosti, brez user posted image sploh pa user posted image iz strasti, ne pa ker delamo nauser posted image . Ce je uspelo enkrat, ni hudič, da ne bi še enkrat,je tako?Glede nato, da se je user posted image poslovila včeraj,je ne pričakujem tam nekje konec meseca oz 1. po koledarčku pa naj bi ovulacija bila nekje med 12.-17.11. tako da po tiho upam da bo december našuser posted image

(odgovor članu tupi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
5.11.2013 21:31:28   
snika





user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO



01. 11
čikita

04.11
lili25

05.11
tupi

06. 11
*pikapoka

10. 11
CECA 1,
Sabine,
honey*,
mamica8,
Sabine

11.11
Anonimen

13.11
zari

15.11
Gnezdo,
lila25

30.11
mala jagodka,
Sisley,
*viva*,
*pikapoka,
lolipop2011

X. 11
Anaina,
Tara9
monsy,
witto


SKUPAJ NAS JE : 22
user posted image NOSEČK:
user posted image user posted image NAVIJAČICE user posted image user posted image
Katte user posted image , monsy, zari, vlazag, mamica deklicam, Žabinčica, Snika, witch, Penny





_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
5.11.2013 21:44:43   
Wishes
Čisto za vsak slučaj 17.11. :)

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
6.11.2013 7:45:57   
tupi
Oooooo snika nam je naredila seznamček! Super pridna!user posted image


Jaz sem še vedno na čakanju, user posted image še ni pritekla. Malo še počakam, potem pa testiram, če je še ne bo.

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
6.11.2013 9:21:15   
Gnezdo
Vidim, da se seznam polni, zdaj pa je pomembno še, da bo tudi ves roza!!

Ker že dolgo spremljam Ringaraja (nekje od leta 2008) vidim, da so tu tudi nekatere stare borke, ki že res dolgo čakajo na user posted image , zato posej njim želim, da že končno ugledajo ta magični +!!

Mi smo imeli ovulacijo nekje 30-31.10.2013, če sem seveda prav izračunala glede na sluz, špikanje in počutje. Se mi zdi, da odkar sem dala ven mireno imam res skos željo pouser posted image user posted image , posebej pa med Ouser posted image .
No v času O sva bla pridna in sva res vsak dugi dan user posted image . Če se je kej prijel bomo pa vidl 15.11. Če se M do takrat še ne bo prikazala bom test delala po vikendu v pon oz. tor 19.11..

Lep dan vsem želim in čim več user posted image !

(odgovor članu tupi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
6.11.2013 10:21:36   
honey*
Punce, jaz nisem mogla več čakat in sem danes zjutraj naredila test... in je pokazal raaaaahlo user posted image .
Upam, da je kaj na tem user posted image samo je ona druga črtica takoooo bleda, da res ne vem user posted image saj vem, da je še prezgodaj za test, ampak če mam toliko znakov user posted image čez 4 dni ponovim test (če bom zdržala) user posted image

(odgovor članu Gnezdo)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?