|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
7.11.2013 19:40:00   
mickybap
punce ali beta bo takoj ali se caka..... user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
7.11.2013 21:46:02   
jona klara
na gk lj čakaš nekje do 12 ure

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mickybap)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 5:18:25   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Zari še zdaj je belina. Danes je 30 dan cikla. Zadnji trije cikli so bili dolgi 25, 26 dni. Prsi so me nehale bolet in postale so bolj ohlapne. Razen, da me vsake toliko zvije in letim na wc z vložkom, pa je belina, nobenih drugih znakov, ki bi kazali na menzo ali user posted image .
Glede na moje stanje sem kar realna in si govorim, da bo tečka tako ali tako prišla. Grem pa danes po test in če bo jutri zjutraj še belina, ga naredim. Poročam user posted image

Držim pesti da danes nalulašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 6:36:25   
tupi
Pri meni še vedno vse belo, zamuja že tri dni, pa nikoli ne. Ne vem več kaj si naj mislim. Danes ponovila test in spet nič.user posted image Znakov nobenih, ne za m, ne za nosečnost. user posted image

Stiskam pesti, da boste vsaj ve zagledale user posted image .

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 6:37:00   
tupi
LittleSun kako kaže?

(odgovor članu tupi)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 8:16:54   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: tupi

LittleSun kako kaže?



Danes sem dobila user posted image . Nisem žalostna, sem jo tako ali tako pričakovala. Je bilo pa fajn spet malo upat user posted image

Veliko sreče punce, držim pesti za vasuser posted image

(odgovor članu tupi)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 8:19:27   
oreh
Monsy, glavo gor, aspera govori za LJ kliniko. recimo pri rešu sem imela prvi dan user posted image 17.11., pa sem še komot štartala v postopek, več punc je začelo še kasneje, ker se mi zdi, da on gre na dopust res za praznike, ne prej. mogoče ima pa Merlo isti sistem, če si delita prostore? Ne vem, to bo katera druga bolje vedela. sej njega rabiš sam do transferjauser posted image . No, upam, da se ti ulije še danes in še prideš skozi letos.

Kako si stara sablja Littlesun? A imaš kakšne novice glede Witch? se že nekaj časa spravljam starim borkam zs poslat, pa mi kar zmanjkuje časa.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 11:42:38   
honey*
Pa sem zagledala močen user posted image user posted image
Tako, da se selim k Julijkam, vam VSEM pa želim, da čimprej zagledate svoje user posted image .


(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 12:12:46   
lolipop2011
honey* Čestitam!! Ravno se ti mislila napisat, da je bilo pri meni enako prvič, najprej zelo rahla črtica, vsak dan močnejša in imam tako tri barvne odtenke črtic ;) SREČNO!! user posted image user posted image

(odgovor članu honey*)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 12:18:32   
tupi
honey čestike še 1 x!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Srečno do konca in čim manj nosečniških težav ti želim. user posted image

(odgovor članu lolipop2011)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 14:55:58   
Sabine
honey* čestitam user posted image

jaz sem pa dobila M kar 4 dni prej. Itak sem vedela, da bo prej, ker sem imela O že 11 dan.

Zdaj pa veselo po Klomifen in prometrium...drugače bom res 50. rojstni dan prej dočakala, kot zanosila user posted image

Ja, takoj ko sem dobila M sem nehala bit sitna user posted image

naslednje ne pričakujem 5.12.

Punce a še katero moti, ker se selimo iz ene teme v drugo? Meni ta sistem sploh ne gre...komaj se začnemo v eni temi pogovarjati in nakapljamo skupaj....že mora kakšna v nov mesec v novo temo user posted image

A bi imele eno odprto temo?

(odgovor članu tupi)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 14:56:56   
CECA 1
honey čestitke user posted image jaz pa bi jo danes morala dobit(na našem seznamu piše 10. ampak sem se zakalkulirala)......no saj vseeno v glavnem danes je ni,celo nič ne kaže da bi bila,malo belega izcedka.....to je to.....včeraj nardila test in negativen.....vse lepo in prav ampak ko mi res nikoli NIKOOOOLI ne zamuja user posted image ne vem kaj se dogaja..........hmmmmmmm

(odgovor članu tupi)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 15:42:18   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Sabine


Punce a še katero moti, ker se selimo iz ene teme v drugo? Meni ta sistem sploh ne gre...komaj se začnemo v eni temi pogovarjati in nakapljamo skupaj....že mora kakšna v nov mesec v novo temo user posted image

A bi imele eno odprto temo?



zato imamo pa nekatere odprto temo bodoče nosečke in gre tam debata o vsem, ne samo o znakih za O in M user posted image

smo ves ves obdelale, razne recepte, da ne govorim o naših boljših polovicah, kako smo jih "slekle" do kosti user posted image user posted image in še je bilo tem o katerih smo pisale

(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 15:52:14   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: honey*

Pa sem zagledala močen user posted image user posted image
Tako, da se selim k Julijkam, vam VSEM pa želim, da čimprej zagledate svoje user posted image .

Čestitkeuser posted image lepo in mirno user posted image ti želimuser posted image .

LittleSunuser posted image user posted image user posted image za naslednji krog.

Ostale ki imate še belino na testih, pa da se v prihodnih dneh pojavijouser posted image črticiuser posted image .

No jaz bom verjetno lulala jutri, mal hitro, ampak sem na dabrostonu ta cikel in ga jem od 16 do 26 dne cilkla in danes pojem zadnjo, tako da jutri testkam za vsak slučajuser posted image , čeprav vem da bo belina, ampak veeno. Me že en čas tok špika odspodi, da groza in po mojem bouser posted image kar huda, zaradi dodatnega hormona. No pa saj ni panike ker po tejuser posted image gremo po eskimčka, no tud zanj imam bolj malo upanja, ampak punce upanje umre zadnje a ne?user posted image

(odgovor članu honey*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 15:56:29   
Wishes
Jaz ta mesec ne pricakujem zares. Se pa zgovarjam da sem ziher noseca ker se tako utrujeno pocutim ;) ne pricakujem da bo kar v prvem krogu uspelo. Mocno pa upam ba december, ceprav me ze skrbi da ne bo :(

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
8.11.2013 16:05:54   
zari
Wishes kaj če pauser posted image in je to touser posted image .

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
9.11.2013 6:33:46   
tupi
Wishes držim pesti, da je res to to. user posted image

Pri meni pa še vedno nič, user posted image ni od nikoder.

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
9.11.2013 8:45:50   
čikita
user posted image
Evo danes na 40 dan ciklusa se je prikazal user posted image
Upam, da boste ostale bolj uspesne user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu tupi)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
9.11.2013 8:58:53   
aspera
Potem sva jo pa na isti dan dobile, čikita user posted image . Jaz jutri začnem z injekcijami.

honey*, čestitam user posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil aspera -- 9.11.2013 8:59:53 >

(odgovor članu čikita)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
9.11.2013 9:45:31   
snika





user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO



01. 11
user posted image čikitauser posted image

04.11
lili25

05.11
tupi

06. 11
*pikapoka

10. 11
CECA 1,
user posted image Sabine user posted image
user posted image honey*user posted image
mamica8,


11.11
Anonimen

13.11
zari

15.11
Gnezdo,
lila25

17.11
Wishes

23.11
snika

30.11
mala jagodka,
Sisley,
*viva*,
*pikapoka,
lolipop2011

X. 11
Anaina,
Tara9
monsy,
witto


SKUPAJ NAS JE : 23
user posted image NOSEČK: 1user posted image
user posted image user posted image NAVIJAČICE user posted image user posted image
Katte user posted image , monsy, zari, vlazag, mamica deklicam, Žabinčica, Snika, witch, Penny








_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
9.11.2013 11:20:46   
witch

IZVIRNO SPOROČILO: oreh

Kako si stara sablja Littlesun? A imaš kakšne novice glede Witch? se že nekaj časa spravljam starim borkam zs poslat, pa mi kar zmanjkuje časa.

evo mene oreh :) ce verjames ali ne se spravljam ze nekaj casa ti zs napisat pa me cas kar prehiteva. Kako ste? Kako je malcica?
Jaz sem super. V 31. tednu. Tezav nekih hudih ni. Zaradi krcev sem na spasmexsu, drugega pa ni hudega. Do sem sem prilezla brez slabosti, brez kakrsnih koli znakov nosecnosti, se dodatnih kil ni. Edino en velik trebuscek, ki v katerem pridno razgraja malo bitjece. Zelim si samo, da bo tako trajalo se do januarja.

Ls kako si ti?

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
9.11.2013 20:11:18   
CECA 1
rdečke še ni,danes kot neki psiho nardila 2 baby check mini in na obeh komaj ampak res komaj vidna sled,ker ne morem rećit da je črtica,moj dragi trdi da tudi nekaj vidi.....nimam pojma,ju3 naredim CB pa dalje poročam,če pa ma katera nasvet,pa lepo prosim,bom vesela........

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
9.11.2013 20:20:29   
mamica8
CECA 1 user posted image user posted image po mojih 2x izkušnjah je bilo to to....jaz še tud nimam user posted image ne upam pa še testa naredit...jutri bi naj prišla po mojih izračunih...bomo videli...

(odgovor članu CECA 1)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
9.11.2013 20:37:56   
CECA 1
ne vem ne upam se veseliti,ker ponavadi ko je nekaj predobro da bi bilo res,je!
mislim da bi me komaj 3 krvne preiskave prepričaleuser posted image bomo videli ju3 z CB,upam da bom lahko zaspala......ti pa kar pogumno,navijam vsekakor!

(odgovor članu mamica8)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
10.11.2013 7:20:17   
mamica8
za 1x še belo...

(odgovor članu CECA 1)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?