|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 13:52:04   
Maja1990
anjam, kdaj pa bi jo morala dobit? Saj bi ti rekla, da se sprosti... ampak se mi zdi, da smo vse, ki ne moremo naravno zanosit že zelo site tega. :)

Sami ultrazvoki so zelo hitri, vsaka je tam po največ 5 minut notri (razen če je kaj narobe). Mislim, da če prideš ob 7.30 (vsaj jaz imam na listu tako napisano), bi morala biti konec do 9ih, ampak seveda nikoli ne veš...

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 13:58:53   
anjam
V nedeljo ali ponedeljek najkasneje.. Tko da zdaj mi zamuja 2 dni. Ja, vprasanje koliko se nas naenkrat potem nabere. :)

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 14:08:07   
ni85
Anjam kaj pa če bi za svak slučaj test naredila? nikoli ne veš :) Glede na to, da praviš da imaš ponavadi redno. Mislim da bi do 9.00 ure morala biti konec. Tako sem tudi rekla v službi da bom kakšno uro zamudila drugi teden. V nedeljo mi bojo itak dali še novo ampulo ker vedno podaljšajo še za par dni. Tako da po moje bom mela naslednji vikend oz tm okoli 8:12 punkcijo. Moj je po navadi ves optimističen, včeraj ga je pa malo panika začela grabti kaj pa če ne bo uspelo. Včasih kar pozabim, da naši fantje ne gredo tako z lahkoto čez to. Jz resnično upam, da nama božiček letos prinese najlepše darilo :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 14:09:05   
ni85
ne samo nama, VSEM NAM!!! Si pa res že zaslužimo ta user posted image

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 14:39:56   
Maja1990
ni85 - vnaprej ne moreš vedeti točno kdaj po punkcija in prenos, ker se to odločijo glede na to, kako se odzoveš na hormone. Nekatere rabijo samo teh nekaj dni, druge rabijo precej časa. Na prvem UZ bodo ugotovili stanje in se potem naprej odločili. Lahko da ne boš rabila naprej dajat injekcij. :)

Drugače pa ja, upam, da bomo vse dobile darilo za božička/novo leto. ;)

< Sporočilo je popravil Maja1990 -- 25.11.2014 14:40:51 >

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 14:49:53   
ni85
ja imaš prav vem to, ampak samo tko predvidevam. :) mam povno glavo zdaj neki idej oz vprašanj itd :) Upam, da pri tebi tudi čimprej pride.

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 14:53:17   
Maja1990
Oh, to te pa čisto razumem... jaz tudi nonstop berem na strani od reprodukcije protokole, pa kako in kdaj punktirajo pa kako se potem celice oplodi/goji pa vstavi, pa bla bla bla. :D Čisto nestrpna... hehe

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 14:55:48   
ni85
ja enako, smo na istem :) se pa res probam izogibati teh forumov ker me je pol samo še bolj strah kaj vse je lahko narobe itd. pa še celo zbrko mam v službi ker bom šla po punkciji na bolniško, zamenjave nimamo.... ampak bo že :)

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 14:58:20   
Maja1990
No, jaz sem na srečo doma in nisem z ničemer pretirano obremenjena... razen sama s sabo. :D

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: dr. Sašo Drobnič
26.11.2014 8:25:19   
ni85
Prva inekcija je za mano :) nč kej posebnga :) počutim s epa tudi čisto ok. Sam jz mam ta mesec mal čudno user posted image sem tudi včeraj povedala sestri, ko sem prevzela ampulo. Ampak je rekla da ni nobenega problema in da je vse ok :D kakšno je kaj stanje pri vas?

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: dr. Sašo Drobnič
26.11.2014 9:00:07   
anjam
Evo, je prisla tecka tudi k meni. Danes zjutraj se je ulilo tako da grem iskat oz fant gre, ker se je zmenil v sluzbi. Jutri torej prva injekcija in v sredo ultrazvok.. Ni85, a ti ves kako je s sportom med injekcijami. Moram bolj pocivati al normalno naprej..

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: dr. Sašo Drobnič
26.11.2014 9:03:14   
ni85
juhu super :) končno user posted image ja mene je posebej vprašala sestra če športam in sem rekla da ne in je rekla, da naj tako tudi ostane. da ne smem športat priporočljivi pa so sprehodi po ravnem :) točno tko mi je rekla.

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: dr. Sašo Drobnič
26.11.2014 11:48:44   
Maja1990
Bravno anjam! Zdaj samo še mojo user posted image počakamo, pa bomo vse čisto zares v akciji... :)

Ja, jaz bi tudi rekla, da nobenega intenzivnega športanja, hoja pa seveda lahko. :D

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: dr. Sašo Drobnič
26.11.2014 12:27:05   
ni85
juhuu Maja1990 držimo pesti da kaj prej pride :) nevem a bi mene moralo kaj skrbeti, ampak moja user posted image je res mal čudna ta mesec. sploh nimam močne tko pa ponavadi imam vedno zelo močne krče, zdaj pa nič.... Lahko da malo psiha dela svoje ampak imam občutek kot da jo bo že konec pa sem šele v ponedeljek jo dobila, ali pa kot da se mi sploh še ni ornk začela. Nevem čudno je :) ponavadi imam pa kar dolgo. Upam, da ne bo kaj narobe...

< Sporočilo je popravil ni85 -- 26.11.2014 12:29:28 >

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: dr. Sašo Drobnič
26.11.2014 12:33:35   
Maja1990
ni86, mislim, da te ne rabi skrbet. Je bla mogoče ovulacija ta ciklus slabša oz. hormoni niso tako močno delali, pa je zato veliko manj za 'sčistit'. Ti kar lepo hormončke jemlji, pa bo... ;)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: dr. Sašo Drobnič
26.11.2014 12:38:27   
ni85
hvala :D saj sem tudi sestri včeraj povedala in je rekla da ni nič narobe in naj kar lepo začnem z inekcijami. Samo po navadi nimam takšne in me je bilo strah, da nebi bilo kaj narobe. Me je pa ful glava začela boleti, tko da komaj čakam da bo ura šteri da grem domov malo odležat.

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: dr. Sašo Drobnič
26.11.2014 17:17:40   
snika
Joj kok je lepo brat da se vam nekaj dogaja. Jst upam da vam uspe in po se meni in bomo vse enx mamice. Zanima me le nekaj tko informativno. Ce imas v prvo umetno z hormoni in to ali ti je ko zelis imeti drugega otroka spet potrebno iti po tej dolgi poti ali se kj hitreje obrne vse skupaj. Res je da se nimam prve pikice pa razmislam o drugi a bi imela dve z malo razliko v letih. :)

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: dr. Sašo Drobnič
26.11.2014 17:35:55   
Maja1990
Za prvega otroka ti pripada 6 postopkov, za drugega pa samo 4. Da prideš do prvega postopka moraš čez vse te preiskave in druge formalnosti, za drugega (otroka) ti pa ni treba, ker si že v ''sistemu'' in je vsem jasno in znano zakaj si tam. :) Lahko ti ostane več zmrznjenčkov po prvem postopku/otroku (oz. po prvih postopkih) in te potem čakajo 5 let - prideš iskat ko se odločiš.

< Sporočilo je popravil Maja1990 -- 26.11.2014 17:36:38 >

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: dr. Sašo Drobnič
27.11.2014 17:34:40   
Maja1990
ni85, anjam - kako gre 'hormončkanje'? :) Kdaj imata UZ?

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: dr. Sašo Drobnič
28.11.2014 8:23:02   
ni85
Super, nič posebnega. Počutje je čisto ok. Edino malo imam občutek, da imam napihnjen trebuh in občasno me malo špikne drugače pa čist ok. Menstruacije pa že nimam več. Včeraj sem imela še čisto malo. Upam, da res ni to kaj narobe, ker ponavadi nimam takšne. Lahko da puregon malo tudi vpliva na user posted image Ultrazvok imam v nedeljo. Anjam kako se ti počutiš? :) Maja1990 ti si že dobila? Zdaj enkrat jo moraš ane? Držim pesti :)

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: dr. Sašo Drobnič
28.11.2014 9:35:36   
anjam
Uceraj sem si dala prvo. Je slo brez problema, malo zapece ampak bo za zdrzat. Imam pa ze tako ponavadi prvi do tretji dan menstruacije krce tko da ne opazim nobene razlike. V primerjavi s punkcijo je to pomoje le kaplja v morje (fuul se bojim punkcije).. V torek imam pa prvi ultrazvok

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: dr. Sašo Drobnič
28.11.2014 9:39:15   
ni85
jaz sploh ne upam tuhtati na punkcijo. Me tudi skrbi kako bo oz me je kar strah. Sam se tolažim, da za bebiko vse :) mal prehitro sem se prej pohvalila, da mi ni nič...me je kr nadležno začelo špikat na desni strani. ampak ni takšne sile. Po moje bi morala bolj počivat ampak imam takšno službo da zjutraj grem in zvečer pridem. tako da vikend bo samo ležanje na sporedu :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: dr. Sašo Drobnič
28.11.2014 18:20:49   
Maja1990
No, sem vesela, da nimate nobenih hujših stranskih učinkov... napihnjenost in špikanje se vse da preživet. :) Ja, jaz jo še čakam barabo... ne bo nič prej prišla je rekla. Najkasneje bi morala biti v pondeljek, ampak upam, da bo kak dan prej. So že predpriprave - občutljive prsi, malo krčev oz. zvijanja, ampak ni še duha ne sluha. :)

Drugače se pa ne že vnaprej bat/psihirat zaradi punkcije - za nekatere je zelo boleča, za druge pa čisto ok. Jaz bom preventivno doma oz. pol ure pred punkcijo vzela nalgesin (ki vem da mi prime), in to je to. Pa res pomojem veliko pomeni, če si čim bolj sproščen, ne pa ves prestrašen in zategnjen. :D

< Sporočilo je popravil Maja1990 -- 28.11.2014 18:21:57 >

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: dr. Sašo Drobnič
28.11.2014 19:15:27   
anjam
Jaz pa mislim, da bom pa kar apaurin uzela. Ker sprosti vse misice. Se poznam in vem, da bom od strahu vsa zakrcena.. Ni85, tudi jaz od uceri sploh nimam skoraj da menstruacije. Upam, da je to pac stranski ucinek injekcij..

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: dr. Sašo Drobnič
28.11.2014 19:52:00   
Maja1990
Ja saj, če misliš, da bo potem ves postopek lažji, kar vzemi... :D Drugače bi pa kar mislila, da so hormoni krivi, da je menstruacije prej konec, ker gre za gonadotropine in spodbujajo zorenje foliklov ter debelitev maternične sluznice.

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?