|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.11.2014 10:59:07   
ni85
aha hvala za info :) jaz sem stara 29 moj je star 30. Problem je pri meni. imam endometriozo. Oz februarja sme imela laparoskopijo kjer so mi endometriozo odstranili (imela sem nekaj majhnih žarišč). baje nič grozne ampak zaradi tega bi težko naravno zanosila. Z mojim pa ni nič narobe. Upam, da bo tudi potem vse ok in da nama končno uspe. Rekli so, da rabiva samo malo pomoči in bo :) Upam, da bo res tako.

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.11.2014 11:09:55   
Maja1990
Uh, bo bo... moj brat in njegova punca sta tudi z IVF spočela. Je ona imela kar hudo endometriozo, dve operaciji, ostala brez enega jajcevoda, pa jima je ratalo v prvo (imata doma čudovitega leto in pol starega fantka). Pa še dva pingvinčka ju čakata. :)

Jaz samo upam, da se bo pri naju čim več celic oplodilo oz. da se bodo dobro razvijale. Ker je pa pri naju problem v njemu in s slabimi semenčeci je tudi oploditev slabša/manjša.

< Sporočilo je popravil Maja1990 -- 12.11.2014 11:11:14 >

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.11.2014 11:23:03   
ni85
super je slišat kako tako lepo novico :D odlično hehe :D mislim, da moramo biti sam optimistične in bo :) a se ti mogoče kaj posebno pripravljaš na postopek? gledaš kaj ješ in kaj ne,....itd Jaz je elevit in pa vitamin D. Nič bati tudi pri vaju bodo vse uredili boš videla. Izmed vseh rabijo samo enega :) Verjemi, da ga bodo našli :)

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.11.2014 11:27:49   
Maja1990
Oh, jst sm ful optimistična... govorim mojmu že en mesec, da greva decembra po dojenčka. :D

Drugače se niti ne pripravljam... probala bom bolj zdravo jest pa gibat se malo več. Jemljem pa Femibion z jodom (rabim jod za mojo počasno ščitnico, da so hormoni ok). Sem mislila pit krvomočnico ko bom začela s špikanjem, ampak mislim, da raje ne bom - nočem pretiravat z vsem, pa še res je pri meni vse ok, tako da bom kar svojemu telesu pustila da naredi kar mora.

Mi je pa ena gospa (ki je tudi za mojo ščitnico že zdravnaj rekla, da je prepočasna in naj pijem jod), rekla da je to problem tudi pri mojem in da od tu najbrž težave s kvaliteto semena. Tako da zdaj tudi on lepo vsak dan jod pije in upava, da bo na dan D vsaj malenkost boljša kvaliteta semena.

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.11.2014 11:33:00   
ni85
no super, saj pretiravati mislim, da ni pametno. jaz sem pila čaj krvomočnice ampak mi ni nič pomagalo pa še menstruacije sem imela zelo močne in boleče. malo je treba pogledati na prehrano iti na kak sprehod in pa predvsem ne smemo biti nič pod stresom. kar bo pri meni malo težko ker imam tako službo da me parkrat na dan skor kap haha :D amapk imam tako v planu it na bolniško tako ko začnem s špikanjem ali pa bom kar pokoristila dopust :) Bebika je na prvem mestu :) tudi jaz mojem skos govorim, da nama bo božiček leto prinesel najin mali čudež :)

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.11.2014 11:39:52   
Maja1990
Jaz sem na srečo doma, tako da se ne rabim sekirat za službo in tudi pod stresom nisem... razen svojim, ko človek preveč o vsem tem razmišlja. Sem rekla, da se bom morala lotit pisanja diplome ali pa dokončat slike na platnu ko bom čakala na krvni test. :D

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.11.2014 18:07:46   
anjam
Res bomovse na kupu :) jaz imam v ponedeljek prevzem injekcij, spikat pa se zacnem 25ga novembra, ce bo tko k ponavadi redna menstruacija. A rezultate spolno prenosljivih bolezni dobim v leoniscu??

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.11.2014 19:01:27   
Maja1990
Super, se bomo spodbujale! :D

Ja, preden greš na sprejem v staro porodnišnico, skoči v leonišče, da ti dajo izvide spolno prenosljivih bolezni za oba. ;)

Kakšna je pa situacija pri tebi anjam (zakaj IVF mislim)?

< Sporočilo je popravil Maja1990 -- 12.11.2014 19:02:31 >

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.11.2014 21:23:15   
anjam
Midva imava nepojasnjeno neplodnost. Drugac sva oba zdrava in je po vseh preiskavah vse ok. Po dveh letih in pol cakanja, naju je moja ginekologinja napotila v lj.. Drobnič je potem takoj predlagal ivf, kratki protokol...

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.11.2014 21:31:04   
Maja1990
Hah, se mi zdi, da je to skoraj še huje kot naša, pojasnena neplodnost. Pa kr fino sta se načakala a ne? Srčno upam, da vama rata v prvo... in nam tudi, hehe. user posted image

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.11.2014 21:56:04   
anjam
Ja, nekak se tolazim s tem, da potrebujeva samo "malo" pomoci, ker sva poskusila ze vse vraže in ne gre.. Nisem pa do sedaj imela nobenih zdravil, operacij, tako da je vse to zame nekaj cist novega. Upam, da bo dovolj 5 dni injekcij, ker imam redne menstruacije, redne ovulacije in si ne predstavljam, kako bom se z dodatnimi hormoni :\

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.11.2014 22:24:57   
Maja1990
Seveda, vse potrebujemo samo malo pomoči, pa bomo tudi me mamice. :D

Drugače pa tudi jaz upam na čim manj hormonov, ker mi jajčniki odlično delujejo in dostikrat bolijo med ovulacijami - ne bi rada, da me še bolj bolijo ali pa da sem vsa napihnjena/sitna. Kakorkoli, bomo že zmogle. :) Javite mi ko začnete s špikanjem, da vem, da začnem navijat. user posted image

< Sporočilo je popravil Maja1990 -- 12.11.2014 22:25:26 >

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.11.2014 9:43:03   
ni85
anjam javi kaj bosta zrihtala danes :) držim pesti :D

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.11.2014 15:29:12   
anjam
Evo, vse sva podpisala, razlozili postopek, prostore.. Ogromno informacij, dobro, da imamo ta forum, ker sem sigurno kaj preslisala :) sestra me je naucila dajati injekcije.. 5 dni 150 ml puregona, potem pa ultrazvok. Bom pa morala iti prvi ali drugi dan menstruacije se enkrat v lj, iskat ampulet. To je to ;) mi je pa leonisce velik lepsa lokacija kot pa ta stara porodnisnica, prov grozno zgleda :\ pa ve, kej novega?

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.11.2014 15:32:12   
ni85
čist isto je bilo pri meni :) zdaj čakam menstruacijo, da grem potem po ampule, drugi dan pa začnem s špikanjem (150, puregon) Sestre so zelo prijazne a niso? meni je tudi leonišče boljše :) Upam da bo m čimprej prišla. :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.11.2014 15:34:01   
anjam
Ja, sestre so super. Jaz bi morala dobit v nedeljo oz v ponedeljek. Tako da se zadnji teden brez skrbi :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.11.2014 15:36:51   
ni85
ooo super :D to bo pa hitro :D no bomo imele eno ki bo par korakov naprej, da boš lahko poročalo kakšno je stanje in počutje :) super :) jaz pa pričakujem konec naslednjega tedna. najkasneje :) Informacij pa res veliko zveš ja tko da super, da imamo druga drugo tle na formu :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: dr. Sašo Drobnič
18.11.2014 12:19:37   
Maja1990
Midva greva pa jutri vse to uredit... A katera ve, če mora biti partner ves čas prisoten ali samo tisti uradni del - ko vse obrazloži in se podpiše? Ker moj ima takšno službo, da se mu bo mudilo nazaj...

Drugače imam pa občutek, da me bo moja user posted image malo hecala (beri zamujala), ker sem ovulacijo močno čutila šele včeraj, pa je bil že 17. dan ciklusa. No, bomo videli... :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: dr. Sašo Drobnič
18.11.2014 13:02:34   
ni85
mislim, da morata biti oba prisotna. sploh na prvem delu, kjer bojo vse te papirje pregledal. na drugem delu kjer pol "administratorka" vpiše vse v program mojemu ni bilo treba biti zraven, pol na tretjem delu kjer razloži kako se dajejo inekcije pa je moral biti zraven. za vsak slučaj če si kdaj ne boš morala dati sama al pa kaj je dobro da vidi kako to gre. Čeprav načeloma mislim, da si bo vsaka dajala inekcije sama in dejansko ni potrebno da je pri tem delu zraven. Drugače pa je pri nama trajalo cca 30 do 40 min. Lahko pa pokličeš in vprašaš...

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: dr. Sašo Drobnič
18.11.2014 13:26:24   
Maja1990
No, sej... teh pol ure si bo pa že vzel. :D Javim kako obaviva jutri! Ve pa tudi javite ko pride user posted image in začnete s špikanjem...

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: dr. Sašo Drobnič
18.11.2014 13:27:36   
ni85
Zmenjeno :) hehe

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: dr. Sašo Drobnič
20.11.2014 0:21:42   
Maja1990
Evo, sva obavila danes. :) Je bila sestra tako prijazna, da je mojemu dovolila, da je podpisal tisti formular in nato 'pobegnil' nazaj v službo, potem se je pa v miru z mano pomenila vse. Res so super sestre, sem zelo zadovoljna z odnosom na tem oddelku. Zdaj pa res že komaj čakam, da dobim user posted image in gremo v akcijo! :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: dr. Sašo Drobnič
20.11.2014 9:43:08   
ni85
Super, da je še to za vama :) Sestre so res dbest :D mene že malo živčki grabijo na trenutke :D komaj čakam da pride ta user posted image , drugi mesec pa upam da je ne bo oz ne sme priti :D držim pesti za vse nas :D

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: dr. Sašo Drobnič
20.11.2014 15:50:11   
snika
Živjo, se še jaz javljam po dolgem času.
Sedaj so mi naredili histeroskopijo, s tem so mi odstranili miom, nato pa so mi naredili še laparoskopijo tu pa so naleteli na cisto in jo odstranili.
Sedaj naj bi po user posted image lahko naprej načrtovali. Upam da se bo kj prijelo.
Imate kakšne izkušnje s tem, ali se hitro prime ko daš operaciji čez??

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: dr. Sašo Drobnič
20.11.2014 16:42:18   
Maja1990
ni85 - tako je, samo še tale user posted image potem pa 9 mesecev nobene! ;)

sinika - miom, huh... to pa ni kar tako. A je vse vredu drugače, benigen? Načeloma, če so vse ok uredili, imaš 'normalne' možnosti za zanositev. Kdaj pa si imela operaciji? Ker ponavadi vsaj dve user posted image počakaš, preden lahko zanosiš. A drugače bosta naravno probala spočet?

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?