|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:54:13   
saruška

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

user posted image



Ufff, z jezika si mi snedla... user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:54:16   
ZmajTolovaj
Bi ti povedala, pa ne upam napisat, da ga ne bi še jaz užalila in bi še mene prijavil. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:54:47   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

a mi lahko kdo pove kaj bi bila ta grozna beseda, ki je takooo prizadela lukca?


akor sem jaz razumela: uporabnica patrino ima podobno ime kot padrino-pedrino = PEDR-ino?


user posted image , okej.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:56:47   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

a mi lahko kdo pove kaj bi bila ta grozna beseda, ki je takooo prizadela lukca?
  

akor sem jaz razumela: uporabnica patrino ima podobno ime kot padrino-pedrino = PEDR-ino?



na-a

lulu mu je rekla peder , on pa njej samohranilka  user posted image


mislim.... ko moji mulci.   mamiiiiiiiii, domen mi je rekel idiot!

če je pa men on prvi reku luzer...... user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 18.12.2013 11:58:11 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:59:37   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

a mi lahko kdo pove kaj bi bila ta grozna beseda, ki je takooo prizadela lukca?
 

akor sem jaz razumela: uporabnica patrino ima podobno ime kot padrino-pedrino = PEDR-ino?



na-a

lulu mi je rekla peder , on pa njej samohranilka  user posted image


mislim.... ko moji mulci.   mamiiiiiiiii, domen mi je rekel idiot!

če je pa men on prvi reku luzer...... user posted image



Probleme imam z razumevanjem. Lulu je tebi rekla peder in lukka te je branil in ji rekel samohranilka?


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:00:05   
uškinamama
aha, ja, zdaj pa ja


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:00:11   
Tippi
jaooooo user posted image

Jaz mam tud prijatelja pedra in še nikoli ni rekel, da mu je peder žaljivka. on se celo na svoj račun večkrat poheca. pravi da je pedrula user posted image

ti si lukka res mal občutljivčka nooo! a veš tisto, naj prvi vrže kamen....

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:00:47   
ZmajTolovaj
?

< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 18.12.2013 12:02:14 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:01:08   
HHH
Lukka, tvoje repenčenje je že stokrat prežvečeno

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/78/Pedrino.jpg

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:01:19   
*miska.mcc*
user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:03:44   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
na-a

lulu mu je rekla peder , on pa njej samohranilka  user posted image


na-a, Lulu ga je vprašala zakaj je peder afaik. iz tega, da je to neko povprečno vprašanje, bi torej bi sklepala da ga moti "hebote patrino"?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:03:46   
ZmajTolovaj
user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:07:50   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
hja, gejevsko lezbični lobiji večinoma vedno uspejo v svojih načrtih, ker noben ne upa rečt nič proti njihovim idejam, da jih ne bi ožigosali za homofobe (čeprav so ideje dejansko včasih hecne) tko, da bi mu verjetno celo uspelo dobit besedo k temu kdo je primeren in kdo ni za forum...


ne verjamem. kljub vsemu, bi potem moral vse na tej temi skenslat ker? kaj?

ej, Izabelina, zanimiva tema - preberi si tale članek user posted image
http://www.albertmohler.com/2004/06/03/after-the-ball-why-the-homosexual-movement-has-won/


ja sej to pravim... sicer se ne strinjam z zaključkom članka, men je namreč vseen a se poročajo al ne, in kaj delajo v zasebnosti svojega doma... samo včasih se pač s čim ne strinjam (npr. posvojitvijo otrok, nastopanju v reklamah za družinsko podjetje) in povem svoje mnenje in me imajo vsi za homofoba... zato, ker pač ne aplavdirav vsemu kar pride iz njihovih pobud...

eh sej je brez veze, ker že vidm, da se zapletam, pa še tema sploh ni taprava...

nazaj k blokiranju in ne vem čemu vse...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:10:39   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
na-a

lulu mu je rekla peder , on pa njej samohranilka  user posted image


na-a, Lulu ga je vprašala zakaj je peder afaik. iz tega, da je to neko povprečno vprašanje, bi torej bi sklepala da ga moti "hebote patrino"?


mislim, meni je pa jasno , da je po.pizdil. Tip je jasno dal vedeti, da je homesksualec in potem mu želite, da ga nategne uporabnica patrino, za katero tudi vemo, da je mamica treh otrok in posledično ženska

To je isto, kot bi jaz želela tebi mateyka, da ti zmajtolovaj naredi kunilingus za lahko noč, ko pa si jasno dala vedet , da imaš rada , no takega, ko zraste, če piješ dosti mleka.



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:10:40   
*miska.mcc*
lukka kaj zdaj?


peder al hebote patrino?


btw....kje pa je? patrino?

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:14:03   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
na-a

lulu mu je rekla peder , on pa njej samohranilka  user posted image


na-a, Lulu ga je vprašala zakaj je peder afaik. iz tega, da je to neko povprečno vprašanje, bi torej bi sklepala da ga moti "hebote patrino"?


mislim, meni je pa jasno , da je po.pizdil. Tip je jasno dal vedeti, da je homesksualec in potem mu želite, da ga nategne uporabnica patrino, za katero tudi vemo, da je mamica treh otrok in posledično ženska

To je isto, kot bi jaz želela tebi mateyka, da ti zmajtolovaj naredi kunilingus za lahko noč, ko pa si jasno dala vedet , da imaš rada , no takega, ko zraste, če piješ dosti mleka.





ahahahahahah lulam user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:40:29   
Lukka
Tako, napišem še tole, potem pa želim, da se tema seveda za vekomaj zapre!

V jezi in nemoči sem seveda izpostavil temo, ker nisem vedel, zakaj moderatorji pač niso ukrepali. Zdaj mi je bilo s strani odgovornih tudi osebno pojasnjeno, da ni šlo za namerno spregledanje, temveč za enostavno preobilico in kadrovsko pomankanje. Zato se seveda zadeva z uporabnico še ni uredila, niti se posti še niso zbrisali. Zagotovoljeno mi je bilo, da bodo zadevo uredili tekom dananšnjega dne in se tudi iskreno opravičili za tak neljubi dogodek s strani uporabnice. To zelo cenim, kot cenim tudi to, da bodo ustrezno ukrepali in ustrezno kaznovali! Seveda vse po načelu njihovega podzakonskega akta oz. statuta, ki ureja dani portal.

Nekatere pravokacije so seveda za spregledat, ker smo tudi mi včasih malo raztreseni, ali pa nas določene stvari prej kot ne, ujezijo. Vendar določene pa gredo bistveno predaleč, zato je treba zoper njih brezpogojno ukrepat. Eno je namerno žaljenje in izpodbijanje tem, drugo pač reakcije na žalitveno napadanje tekom celotnega pogovora. Posmeh je eno, drugo pa je, če nekdo diskreditira uporabnika. Enkrat molčič, drugič molčiš, trejič upaš, da je bilo zadnjič, potem pa greš svojo pot. In hvala bogu, da je možna in hvala bogu, da obstajajo vendarle zakoni, ki določene anonimneže vseeno pripeljejo do zavesti, da pisana beseda, kljub temu, da je anonimna, lahko zelo boli. In da zanjo konec koncev tudi odgovarjajo!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:48:52   
mateyka
me zanima če bo *miska.mcc* tudi kaznovana, ker je prilimala definicijo te diskreditorne besede iz slovarja. naj bo kazen za vse enaka!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:50:55   
*miska.mcc*
pol pa prosim tudi Kalbota ne pozabite!

mi je enkrat rekel "ženšče zmešano" !


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:51:36   
ZmajTolovaj
user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:53:32   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Petea :moj poklon user posted image user posted image




alda,
hvala! user posted image

Mi je pa prav zanimivo, da Lukka pa vztrajno ignorira vsa moja pisanja, kadarkoli mu v njegovih temah skušam pokazati na njemu neprijetne ali nevšečne zadeve.
Me zelo zanima razlog za to.

Ah, ja, Lukka še link do zanimive razlage v hrvaščini, kdaj je moški peder: http://www.rudan.info/kad-je-muskarac-peder/. user posted image



< Sporočilo je popravil petea -- 18.12.2013 12:54:05 >

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 12:54:45   
alda
Lukka a so tebi tudi dali na znanje, da prej 2x-3x preberi kar napišeš, preden oddaš odgovor, ker tudi ti znaš lih tako oz še hujše "žalit" , ogovorajat kot marsikatera od nas tukaj user posted image

Ja dragi moderatorji, kar vse nas opozorite oz blokirajte,ker se ne pogovarjamo na nivoju user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 18.12.2013 13:03:20 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:02:29   
Lukka
Ne, nikdar nisem žalil vsevprek! Če sem že kdaj kaj bolj žaljivega napisal, je to vedno, ampak vedno bilo hudo izzvano in namerno pravocirano. Večkrat pa sem uporabnike pred tem resno opozoril, naj prosim nehajo z žaljenji in naj pustijo temo pri miru, v kolikor nimajo kaj povedat.

Začelo se je z dotično uporabnico takrat, ko je začela vpit, da sem drug uporabnik, da me ne jemljite resno itd, itd. To, da nekoga označiš s takimi besedami je seveda žalitev. Pravokacije so vidne, reagiranja pa tista, ki jih zdaj želite prikazat kot izrecno negativno stanje mene, kot uporabnika.

Vedno sem se in se bom pogovarjal na nivoju, je pa res, da določene gospe tu stalno s prikritim žaljenjem spodbujate negativizem in obup nad temo. Mogoče pa zato ni novih uporabnikov? Mogoče? Ne vem. Ampak stalno je pet, šest punc, ki rušijo celoten sistem. Oprostite, forum je namenjem temam in izmenjavi mnenj, ne pa osebnim zameram in osebnim prepucavanjem v stilu -"DEJMO GA, DEJMO JO, KAJ PA MISLI DA JE, MI SMO TU ŽE OD VEKOMAJ".

Zdaj pa resno zaprimo temo, ker ni vredno, da se prepucavamo dalje. Zadeve so se (ali pa se bodo) seveda uredile in gremo dalje. Z bolj spoštljivim tonom, da pridobimo še kakega novega, ki ima mogoče tudi povedat kaj zanimivega!

< Sporočilo je popravil Lukka -- 18.12.2013 13:07:47 >

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:05:25   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ne, nikdar nisem žalil vsevprek! Če sem že kdaj kaj bolj žaljivega napisal, je to vedno, ampak vedno bilo hudo izzvano in namerno pravocirano. Večkrat pa sem uporabnike pred tem resno opozoril, naj prosim nehajo z žaljenji in naj pustijo temo pri miru, v kolikor nimajo kaj povedat.

Začelo se je z dotično uporabnico takrat, ko je začela vpit, da sem drug uporabnik, da me ne jemljite resno itd, itd. To, da nekoga označiš s takimi besedami je seveda žalitev. Pravokacije so vidne, reagiranja pa tista, ki jih zdaj želite prikazat kot izrecno negativno stanje mene, kot uporabnika.

Vedno sem se in se bom pogovarjal na nivoju, je pa res, da določene gospe tu stalno s prikritim žaljenjem spodbujate negativizem in obup nad temo. Mogoče pa zato ni novih uporabnikov? Mogoče? Ne vem. Ampak stalno je pet, šest punc, ki rušijo celoten sistem. Oprostite, forum je namenjem temam in izmenjavi mnenj, ne pa osebnim zameram in osebnim prepucavanjem v stilu -"DEJMO GA, DEJMO JO, KAJ PA MISLI DA JE, MI SMO TU ŽE OD VEKOMAJ".

Zdaj pa resno zaprimo temo, ker ni vredno, da se prepucavamo dalje. Zadeve so se (ali pa se bodo) seveda uredile in gremo dalje. Z bolj spoštljivim tonom, da pridobimo še kakega novega, ki imam mogoče tudi povedat kaj zanimivega!


reče se prOvocirano, to sem te enkrat že popravila....

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:06:45   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ne, nikdar nisem žalil vsevprek! Če sem že kdaj kaj bolj žaljivega napisal, je to vedno, ampak vedno bilo hudo izzvano in namerno pravocirano. Večkrat pa sem uporabnike pred tem resno opozoril, naj prosim nehajo z žaljenji in naj pustijo temo pri miru, v kolikor nimajo kaj povedat.

Začelo se je z dotično uporabnico takrat, ko je začela vpit, da sem drug uporabnik, da me ne jemljite resno itd, itd. To, da nekoga označiš s takimi besedami je seveda žalitev. Pravokacije so vidne, reagiranja pa tista, ki jih zdaj želite prikazat kot izrecno negativno stanje mene, kot uporabnika.

Vedno sem se in se bom pogovarjal na nivoju, je pa res, da določene gospe tu stalno s prikritim žaljenjem spodbujate negativizem in obup nad temo. Mogoče pa zato ni novih uporabnikov? Mogoče? Ne vem. Ampak stalno je pet, šest punc, ki rušijo celoten sistem. Oprostite, forum je namenjem temam in izmenjavi mnenj, ne pa osebnim zameram in osebnim prepucavanjem v stilu -"DEJMO GA, DEJMO JO, KAJ PA MISLI DA JE, MI SMO TU ŽE OD VEKOMAJ".

Zdaj pa resno zaprimo temo, ker ni vredno, da se prepucavamo dalje. Zadeve so se (ali pa se bodo) seveda uredile in gremo dalje. Z bolj spoštljivim tonom,
a jih ti novačiš??
Pa to ni provokacija ,ampak tako si napisal -v 1osebi

< Sporočilo je popravil alda -- 18.12.2013 13:07:20 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...