|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:07:43   
*miska.mcc*
luka, pa ne moreš ti  diktirat kdo bo sodeloval v temah in tistih, ki ti ne pašejo podit iz tem.

in zahtevat zaprtje tem, ce se debata ne odvija po tvojih pričakovanjih.  (kar ni bilo 1x)


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:08:16   
alda
a si popravil user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil alda -- 18.12.2013 13:09:26 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:10:32   
*miska.mcc*
alda, dogaja? user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:11:23   
alda
aha !! Mi prihaja !! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:12:32   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Vedno sem se in se bom pogovarjal na nivoju, je pa res, da določene gospe tu stalno s prikritim žaljenjem spodbujate negativizem in obup nad temo. Mogoče pa zato ni novih uporabnikov? Mogoče? Ne vem. Ampak stalno je pet, šest punc, ki rušijo celoten sistem. Oprostite, forum je namenjem temam in izmenjavi mnenj, ne pa osebnim zameram in osebnim prepucavanjem v stilu -"DEJMO GA, DEJMO JO, KAJ PA MISLI DA JE, MI SMO TU ŽE OD VEKOMAJ".

Zdaj pa resno zaprimo temo, ker ni vredno, da se prepucavamo dalje. Zadeve so se (ali pa se bodo) seveda uredile in gremo dalje. Z bolj spoštljivim tonom, da pridobimo še kakega novega, ki ima mogoče tudi povedat kaj zanimivega!

No, ne bomo o nivoju, ker je tvoj zelo pogosto pod vprašajem - ti je že mateyka naštela par primerov.

Pišeš, da forum ni namenjen osebnim prepucavanjem, na koncu najbolj jočeš in se pritožuješ moderatorjem foruma, ker vse vzameš osebno in si užaljen za vsako malenkost - to je že druga taka tema. Meni se zdi, da svoje spolne usmerjenosti še sam ne sprejemaš najbolje (kot si enkrat napisal zato hčeri omejuješ družbo, da ne bo kje kaj slišala o tem) in si zato na vsako besedo o tem še toliko bolj občutljiv.

In zakaj bi zdaj zaprl temo? Če si odprl, še požri, kar se v njej napiše. Sicer pa ne odpiraj tem in vprašanj, na katere nočeš odgovorov.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
18.12.2013 13:15:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:19:45   
Lukka
Moj nivo ni nikoli pod vprašajem! Od začetka sem vesten in marljiv uporabnik, vedno bil pripravljen pomagat, in napisat obširno mnenje. Pravociranja in vaša žaljenja, pa mislim, da sem odgovoren se ubranit!

Enkrat si mi, draga dama Naya napisala naj se spokam iz teme, ker nimam kaj pametnega napisat, da sem itak mimo itd. itd. pa se nisem odzval na tvoje nesramno pisanje! Niti ne bom limal izven konteksta stvari, ker se mi to ne zdi korektno. To kar je danes počela Mateyka, da je limala samo dele mojih stavkov, izzvzetih iz konteksta se mi zdi do konca podlo in grdo! Preberite celotne teme, pa boste videli kje je keč! Nikda in nikoli pa nisem namerno žalil ali potenciral, pravociral ali spreminjal tem! Nikdar in nikoli!

Na grda žaljenja sem najprej reagiral v tišini, potem pa tudi sam napisal kaj bolj sočnega, vedno pa pazil, da ni prestopilo meje! Brez skrbi! In nikdar nikoli nikogar špecal nikamor. niti jokal niti nič drugega.

Z dotično uporabnico, pa nimam težav samo jaz, temveč tudi nekaj drugih uporabnic, ki so se zgolj v tihem umaknile. Jaz se pa ne bom in zato se, ko je prestopila mejo, reagiral. Meja je pa tanka, včasih jo je težko videt veš... Ampak se jo pa da!

Seveda sem jo prej opozoril, da jo imam pač na splošno dovolj in naj odneha. Nikoli nič ne storim brez opozorila. Saj pravim, si bila izredno nesramna v eni temi do mene, pa te nisem žalil nazaj. Ok, očitno že nisi prestopila črte. Pa kot pravim, ne bom vlekel teme ven, ker je to bolj za nizkoten nivo, tega pa jaz ne zasedam!

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:21:44   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Moj nivo ni nikoli pod vprašajem! Od začetka sem vesten in marljiv uporabnik, vedno bil pripravljen pomagat, in napisat obširno mnenje. Pravociranja in vaša žaljenja, pa mislim, da sem odgovoren se ubranit!




prOvociranja...


< Sporočilo je popravil Tippi -- 18.12.2013 13:22:22 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:24:49   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Moj nivo ni nikoli pod vprašajem! Od začetka sem vesten in marljiv uporabnik, vedno bil pripravljen pomagat, in napisat obširno mnenje. Pravociranja in vaša žaljenja, pa mislim, da sem odgovoren se ubranit!


 

prOvociranja...



user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:26:07   
petea
Tippi,
kaj ne vidiš, da ima Lukka vedno prAv...?

user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:27:46   
Tippi
looool user posted image

najbrž mi ne verjame, da je keč v O-ju user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:28:25   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: alda

a si popravil user posted image user posted image



Pod
a. me ful zanima kaj je popravil

Pod
b. vsaka čast , da bereš  tako detaljno

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:31:11   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Tippi,
kaj ne vidiš, da ima Lukka vedno prAv...?

user posted image



Lukka nima vedno prav! Tokrat ima prav Tippi, ker gre za provociranje in ne pravociranje! Ker slepo tipkam in sem naučen narobne besede, seveda še vedno zatipkam A namesto O user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:34:55   
*miska.mcc*
ampak A in O sta daaaaaaleč.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:35:50   
nyna84
Sem šla prav gledat na sosednjo temo:

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

LuLu pa itak, saj veš - ona v stilu kokic takoj hoče urejat temo user posted image

hebote patrino user posted image user posted image

Še enkrat me zmerjaj s Patrinom, pa ti povem, da te blokiram. Kaj imate s to uporabnico, mene ne zanima. Vem pa, da te tukaj gor že prav vsi zmerjajo, da mečeš kokice in kvariš teme. Sem že dobil tudi privat sporočila, da te nekateri ignorirajo, ker enostavno mečeš kokice!
Povedal sem ti že, da če misliš, da sem drugi uporabnik, da lahko preveriš pri moderatorjih! V kolikor se mi ne opravičiš, te pa zdajle prijavim. Dovolj imam, da me zmerjaš, da sem drug uporabnik! Resno ti povem!

daj umiri ponije... saj ne piše, da si ti patrino. Blokiraj, prijavi, toži.. delaj kaj češ... "kokice" si od patrino pobral in to je to... kako opravičilo? Še bolj se boš osmešil... meni se opraviči, da si označil moje pisanje za "kokice"Hvala

user posted image Komentar je letel na patrino, ker si kokice pobral od nje. Ti si pa narobe razumel. In bil si prvi, ki si napadel lulu, da naj gre s svojim sarkazmom s teme (nikjer nisem zasledila sarkazma user posted image )

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:36:00   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Tippi,
kaj ne vidiš, da ima Lukka vedno prAv...?

user posted image



Lukka nima vedno prav! Tokrat ima prav Tippi, ker gre za provociranje in ne pravociranje! Ker slepo tipkam in sem naučen narobne besede, seveda še vedno zatipkam A namesto O user posted image


tud jaz slepo tipkam.... a je od o-ja odaljen točno 7 tipk...
pa sej nima veze, zdej si končno spregledal kje ga serješ user posted image
in po moje lukka, ni nič narobe, če ljudje včasih priznamo napake tud kje drugje. to ne pomeni, da nisi brez hrbtenice, ali da ne stojiš za svojimi besedami, ampak enostavno, ljudje se spreminjamo in priznati, da si bil v zmoti, da nisi 'vsemogočni', da tudi ti grešiš, in ja, da tudi ti znaš užaliti, vse to je spregledanje, zorenje. samo od tebe je odvisno kako zrel želiš postati.
govorila sem user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:36:09   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ampak A in O sta daaaaaaleč.



jp, a je mezinček na levi roki, o pa prstanec na desni

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:37:20   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Moj nivo ni nikoli pod vprašajem! Od začetka sem vesten in marljiv uporabnik, vedno bil pripravljen pomagat, in napisat obširno mnenje. Pravociranja in vaša žaljenja, pa mislim, da sem odgovoren se ubranit!

Enkrat si mi, draga dama Naya napisala naj se spokam iz teme, ker nimam kaj pametnega napisat, da sem itak mimo itd. itd. pa se nisem odzval na tvoje nesramno pisanje! Niti ne bom limal izven konteksta stvari, ker se mi to ne zdi korektno. To kar je danes počela Mateyka, da je limala samo dele mojih stavkov, izzvzetih iz konteksta se mi zdi do konca podlo in grdo! Preberite celotne teme, pa boste videli kje je keč! Nikda in nikoli pa nisem namerno žalil ali potenciral, pravociral ali spreminjal tem! Nikdar in nikoli!


Žaljivka! Preimenoval me je! Takoj ga blokirajte! user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:37:50   
ronja
Uškinamama se ne boji, da bo sine homoseksualec ko odraste. Boji se, in to zelo, da bi postal Lukka. To pa ja.

Mislim, da se ti ni treba bat;).

Lukka, kot je Frodo enkrat napisala in kot tudi sama dobro ve, je lahko prefinjeno žaljenje veliko bolj boleče kot direktno. To, da ti recimo napišeš: "ti si pa samo noge narazen dala", je kar huda žalitev - ker en ljubeč odnos zbanaliziraš na vulgaren nivo. In ni prav, takrat recimo nisi bil nič izzvan.

In to je problem vseh manjšin: tako zelo se počutite ogrožene, da potem napadate in šavsate vsevprek, celo če se ljudje sicer čisto strinjamo z vašimi pravicami, imamo pa dvome kje drugje in dostikrat sploh niso vezane na to, akr vas dela manjšino. Po domače povedano: včasih misliš, da je nekdo proti tvoji ideji zato, ker si homoseksualec, pa je v resnici samo proti tej ideji, ne glede na to, kdo bi jo izrekel.

To je to, na kar so punce hotele opozorit: če se tako zelo agresivno lotiš nasprotnikov, nikoli ne pride do kompromisa - celo tisti, ki se original strinjajo, bojo 2x premislili, ali bi se strinjali s tabo in načinom, kako pišeš... Recimo sama sem zelo za, da so zaprli strogi center Lj, sem za zakon o omejevanju kajenja na javnih površinah, nič nimam proti vegijem, sem celo za poroke in posvojitve homoseksualcev (bi pa vseeno dala prej hetero družini otroka, če bi imela na voljo dva sicer enaka para, kjer bi bil en hetero par, drugi pa homoseksualni par - otroku je ipak lažje, če je bolj normalno - če bi pa bil drugi par kakorkoli slabši, pa seveda ne). Vendar sem se že parkrat ujela, da bi nekoga, ki je tako napadalno reagiral na take debate, nekam poslala, čeprav se v osnovi strinjam. Ampak način je bil tak, da sem si rekla: nič čudnega, da nič ne dosežejo.

To, da nekdo ne verjame v tvojo identiteto, pa ni žalitev. Meni dostikrat niso verjetli, da sem dejansko tako naivna, recimo, da res svet tako vidim. Večinoma kasneje ugotovijo, da sem še bolj:D. Pa kaj, imajo pravico, da si mislijo o meni, kar hočejo. To moraš na forumu sprejet (in tudi v življenju prav pride;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:44:55   
mateyka
user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:46:35   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Uškinamama se ne boji, da bo sine homoseksualec ko odraste. Boji se, in to zelo, da bi postal Lukka. To pa ja.

Mislim, da se ti ni treba bat;).

Lukka, kot je Frodo enkrat napisala in kot tudi sama dobro ve, je lahko prefinjeno žaljenje veliko bolj boleče kot direktno. To, da ti recimo napišeš: "ti si pa samo noge narazen dala", je kar huda žalitev - ker en ljubeč odnos zbanaliziraš na vulgaren nivo. In ni prav, takrat recimo nisi bil nič izzvan.

In to je problem vseh manjšin: tako zelo se počutite ogrožene, da potem napadate in šavsate vsevprek, celo če se ljudje sicer čisto strinjamo z vašimi pravicami, imamo pa dvome kje drugje in dostikrat sploh niso vezane na to, akr vas dela manjšino. Po domače povedano: včasih misliš, da je nekdo proti tvoji ideji zato, ker si homoseksualec, pa je v resnici samo proti tej ideji, ne glede na to, kdo bi jo izrekel.

To je to, na kar so punce hotele opozorit: če se tako zelo agresivno lotiš nasprotnikov, nikoli ne pride do kompromisa - celo tisti, ki se original strinjajo, bojo 2x premislili, ali bi se strinjali s tabo in načinom, kako pišeš... Recimo sama sem zelo za, da so zaprli strogi center Lj, sem za zakon o omejevanju kajenja na javnih površinah, nič nimam proti vegijem, sem celo za poroke in posvojitve homoseksualcev (bi pa vseeno dala prej hetero družini otroka, če bi imela na voljo dva sicer enaka para, kjer bi bil en hetero par, drugi pa homoseksualni par - otroku je ipak lažje, če je bolj normalno - če bi pa bil drugi par kakorkoli slabši, pa seveda ne). Vendar sem se že parkrat ujela, da bi nekoga, ki je tako napadalno reagiral na take debate, nekam poslala, čeprav se v osnovi strinjam. Ampak način je bil tak, da sem si rekla: nič čudnega, da nič ne dosežejo.

To, da nekdo ne verjame v tvojo identiteto, pa ni žalitev. Meni dostikrat niso verjetli, da sem dejansko tako naivna, recimo, da res svet tako vidim. Večinoma kasneje ugotovijo, da sem še bolj:D. Pa kaj, imajo pravico, da si mislijo o meni, kar hočejo. To moraš na forumu sprejet (in tudi v življenju prav pride;).


Ronja, lepo si napisala.  Ni problem , če si peder problem je če si obična pederčina.

In verjami , od tiste zgodbe, ko si napisala, da si prijateljici noči ponujala svojo jopico....user posted image ...ti verjamemo vse.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:46:49   
petea
Ah, se mi na te črke porajajo čudne misli ...



IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

looool user posted image
najbrž mi ne verjame, da je keč v O-ju user posted image


Ja, keč je v O-ju ...
user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
ampak A in O sta daaaaaaleč.

Jap, in tudi pašeta različno ...
A je vedno fino, če pripeljeta do zgornjega O-ja ...
user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 18.12.2013 13:48:06 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:54:40   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Moj nivo ni nikoli pod vprašajem! Od začetka sem vesten in marljiv uporabnik, vedno bil pripravljen pomagat, in napisat obširno mnenje. Pravociranja in vaša žaljenja, pa mislim, da sem odgovoren se ubranit!

Enkrat si mi, draga dama Naya napisala naj se spokam iz teme, ker nimam kaj pametnega napisat, da sem itak mimo itd. itd. pa se nisem odzval na tvoje nesramno pisanje! Niti ne bom limal izven konteksta stvari, ker se mi to ne zdi korektno. To kar je danes počela Mateyka, da je limala samo dele mojih stavkov, izzvzetih iz konteksta se mi zdi do konca podlo in grdo! Preberite celotne teme, pa boste videli kje je keč! Nikda in nikoli pa nisem namerno žalil ali potenciral, pravociral ali spreminjal tem! Nikdar in nikoli!

Uškini mami, si rekel, da si želiš da bi ji sin postal peder, ko odraste.
Ankici* si rekel, da ona je pa samo "noge narazen dala" in ma otroke
A to pa ni žaljivo? Sploh z drugim komentarjem si užalil vse ženske - mame. Ker samo noge narazen dajo. user posted image
Kot bi jaz tebi rekla, da ti pa samo rit nastaviš, pa se lahko igraš istosplono družino, bi bil pa užaljen in bi jokal RR-jevcem. user posted image


Na grda žaljenja sem najprej reagiral v tišini, potem pa tudi sam napisal kaj bolj sočnega, vedno pa pazil, da ni prestopilo meje! Brez skrbi! In nikdar nikoli nikogar špecal nikamor. niti jokal niti nič drugega.
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Spoštovana Ringaraja!

Že v marsikateri temi, ki jo postavim v smislu "pogovor med starši" dobim od gospe na vašem portalu zapis v smislu:

če znaš sam poiskat take slikce po internetu, mogoče ne bi bila slaba ideja, da bi sam poiskal tudi informacije o 3 letnikih in profesionalnih športih? mogoče se lahko tudi ti malo potrudiš?
pa lep dan tudi tebi.


Torej ne glede KAJ VPRAŠAM, O ČEM KOMENTIRAM JE ODGOVOR VEDNO V SMISLU - NE SPRAŠUJ, ČE NISI SPOSOBEN PREBRATI ODGOVORA DRUGOD NA INTERNETU.

V kolikor bom določene pripombe od dotične gospe še dobival, bom pravno zahteval za presojo vašega statuta o namenskosti in uporabnosti foruma na portalu RINGARAJA.

Za zdaj pa bi prosil uradno-javni odgovor: Ali je dotična uporabnica "Mateyka" zaposlena in plačana oseba s strani portala? Ali je zgolj administrativna delavka za urejanje foruma? Ali je pristojna oseba za določanje in premetavanje tematik na tem portalu?

Moje osebno mnenje je namreč, da je portal namenjen izmenjavnanju izkušenj in vprašanjem, ki se tičejo otroka, razvoja otroka, starševastva in partnerstva. Ter vsega kar se tiče družine. Zakaj pa (in pod kakšnimi pravnimi točkami in pooblastili, hranili) lahko nekdo, ki ni v nobenem obligacijskem razmerju z vašimi kadrovskimi elementi, škoduje, preusmerja, celo žali in diskreditira ostale uporabnike, mi pač ni jasno.

S spoštovanjem in pohvalami vašemu forumu, žal pa z določenimi "napakami", ki upam, jih odpravite v najkrajšem možnem času.

Lep pozdrav, Luka


Z dotično uporabnico, pa nimam težav samo jaz, temveč tudi nekaj drugih uporabnic, ki so se zgolj v tihem umaknile. Jaz se pa ne bom in zato se, ko je prestopila mejo, reagiral. Meja je pa tanka, včasih jo je težko videt veš... Ampak se jo pa da!

Seveda sem jo prej opozoril, da jo imam pač na splošno dovolj in naj odneha. Nikoli nič ne storim brez opozorila. Saj pravim, si bila izredno nesramna v eni temi do mene, pa te nisem žalil nazaj. Ok, očitno že nisi prestopila črte. Pa kot pravim, ne bom vlekel teme ven, ker je to bolj za nizkoten nivo, tega pa jaz ne zasedam!



< Sporočilo je popravil nyna84 -- 18.12.2013 13:59:25 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:55:56   
Lukka
Tisto o nogah na razen sem si šel prav prebarat. Škoda, ker si ostali niste in ste res nasedli prOvokaciji Mateyke. Nisem tega napisal Uškini mami, temveč gospe Ankici.
In še to v zelo spravljivem tonu in seveda tudi s takojšnjim pojasnilo, A NE KAKO SE TO GRDO SLIŠI! Šlo je pa zato, da me je žalila da sem psihič, naj grem na kliniko, naj se postavim pred ogledalo itd! Tako! Da ne bo kakšnih diskreditacij spet in obračanja besed, ker v tem ste pa fenomenalne!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 13:58:33   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ne, nikdar nisem žalil vsevprek! Če sem že kdaj kaj bolj žaljivega napisal, je to vedno, ampak vedno bilo hudo izzvano in namerno pravocirano. Večkrat pa sem uporabnike pred tem resno opozoril, naj prosim nehajo z žaljenji in naj pustijo temo pri miru, v kolikor nimajo kaj povedat.

Začelo se je z dotično uporabnico takrat, ko je začela vpit, da sem drug uporabnik, da me ne jemljite resno itd, itd. To, da nekoga označiš s takimi besedami je seveda žalitev. Pravokacije so vidne, reagiranja pa tista, ki jih zdaj želite prikazat kot izrecno negativno stanje mene, kot uporabnika.

Vedno sem se in se bom pogovarjal na nivoju, je pa res, da določene gospe tu stalno s prikritim žaljenjem spodbujate negativizem in obup nad temo. Mogoče pa zato ni novih uporabnikov? Mogoče? Ne vem. Ampak stalno je pet, šest punc, ki rušijo celoten sistem. Oprostite, forum je namenjem temam in izmenjavi mnenj, ne pa osebnim zameram in osebnim prepucavanjem v stilu -"DEJMO GA, DEJMO JO, KAJ PA MISLI DA JE, MI SMO TU ŽE OD VEKOMAJ".

Zdaj pa resno zaprimo temo, ker ni vredno, da se prepucavamo dalje. Zadeve so se (ali pa se bodo) seveda uredile in gremo dalje. Z bolj spoštljivim tonom,
reče se prOvocirano, to sem te enkrat že popravila....





Ušinamama TO je popravil , kar je podkrepljeno napisano:


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...