|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
19.12.2013 22:50:07   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Jebela cesta, se skor približam Ronjinim postom, z dolžino mislimuser posted image , pa mi RR napiše sorry-grrr.

V glavnem, Lukka edino, kar ti štejem v čast je to, da si po dooolgih mesecih, letih, koooončno spet mal RR spravil na noge. In, da padajo kokice. Sam tiste od lulu so bljak (lulu ne me prjavt). No kokice bi še šle skozi, sam One direction pa ni šans. Se opravičujem tistim, ki so jim OD všečuser posted image .

Lukka, kako hudiča ti sploh funkcioniraš v realnem življenju (ok neko predstavo že imam, k berem tvoje poste)? Jaz mam prijatelja, pedra, pa bolj skuliranega tipa še nisem videla. Škoda, ker ga samo tički zanimajo user posted image , pa sem mu tud to že povedala.



Jagodka TI TI!!! si uporabila besedo na P !!!! čaki, te bodo prijavili !!


alda user posted image user posted image
Samo, ko sem jaz spoznala tega mojega prijatelja in mi je pač enkrat povedal, da je istospolno usmerjen, je sam rekel, da je peder. Brez nekega olepšavanja. Kot sem že napisala, tip je skuliran, stoji za tem, kar je. Ima pošlihtano v glavi in srcu user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
20.12.2013 9:08:36   
skuštrana
Ajoj, ste se spravle na Lukko. Saj sploh ni slab fant, ampak malo se še išče v vsem tem svetu starševstva pa pač včasih blekne in sprašuje kakšne neumnosti in ker na neumna vprašanja pač dobiš neumne odgovore se malo zaplete in iz tega je nastala cela štala.

Lukka, malo si dvigni samozavest, pa malo več zaupnaj v sebe rabiš, da te ne dotolče vsaka stvar ki jo prebereš tu gor.

To kar imata z LuLu bi pa morala sama rešit, ne pa da se je cela vstaja proti Lukki dvignila na RR. Meni se zdi da bi en oprosti na obeh straneh rešil velik del problema.

Glede besede peder - meni tudi ni všeč in ne maram da jo ljudje uporabljajo. Ma, kaj pa vem, zveni mi nekako slabšalno. In otroke isto tako učim.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
20.12.2013 19:18:39   
*miska.mcc*
a je konc?

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
20.12.2013 19:26:14   
alda
miška česa?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
22.12.2013 10:04:23   
*miska.mcc*
zakaj je pa naslov teme spremenjen?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
22.12.2013 10:12:10   
alda
???????????????????

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
22.12.2013 10:57:12   
*miska.mcc*
user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
22.12.2013 11:41:23   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

a je konc?

user posted image



miska.mcc,
a če je že ali končno konec?

user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
22.12.2013 11:42:43   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

zakaj je pa naslov teme spremenjen?




Je bila v naslovu uporabljena neprimerna besedna zveza ...

user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
22.12.2013 13:02:31   
mateyka
jah, meni še vedno kaže staro "sramoto" v zadnjih objavah.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
22.12.2013 14:05:22   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jah, meni še vedno kaže staro "sramoto" v zadnjih objavah.



če klikneš čisto na prvo stran te teme, ti pa napiše nov naslovuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
22.12.2013 23:02:27   
saragr
Luka ( vem da še vedno bereš objave, čeprav si rekel, da zaključuješ ) poglej, forumi so zanimivi zato, ker so po večini uporabniki anonimni in se med seboj ne poznajo in zaradi tega se lahko vsak besedno spravi na vsakega brez straha da jih bo dobil po nosu.

Jaz sem bila uporabnik že pred približno sedmimi leti, kot mlada mamica s polno vprašanj, ampak karkoli sem vprašala, sem dobila v odgovor ali zafrkavanje ali "poniževanje" ali besedni napad. In sem si mislila, da neke anonimne pametnjaovičke pa že ne bodo s takim tonom govorile z mano in sem forum zapustila. Vmes pozabila podatke za dostop do foruma in se pred kakšnim letom na novo registrirala z debelejšo kožo, močnimi živci in veliko mero potrpljenja, kar ti je tukaj potrebno, saj bodi 100% prepričan, da se najde le redko katera, ki se bo strinjala z drugo uporabnico. Svet ne bi bil zanimiv, če bi bili vsi enakega mnenja. Istomišljeniki so ti bližnji prijatelji, ki si si jih za prijatelje izbral zato, ker ti odgovarja njihov način razmišjanja. Tega pa tukaj ne boš dočakal, niti nisi tu za sklepanje prijateljstva ampak za izmenjavo mnenj in sprejemanja drugačnosti.

Jaz recimo se javim na temo, ki mi je zanimiva in v kateri lahko podam ali svoje izkušnje ali svoje mnenje zdaj pa kako bo kdo moje mnenje sprejel je odvisno od njega. Podam mnenje, če doživim preveč napadov, ga podkrepim ali ponovno razložim ( če me je kdo narobe razumel ), če pa vidim, da se napadi ne prenehajo pa odneham, ker se bo kmalu našel drugi uporabnik/komentator, ki ga bodo začeli pljuvati in tako se ne spuščam v neke prepire in besedne provokacije ( sem prav napisala?:)). Ti pa v tem še kar vztrajaš in normalno da te napadajo iz vseh strani; trmasti ti, trmasti vsi.

Drugače pa teme, ki jih ti odpiraš so res sam vrh in moraš pričakovati množični odziv, in ko vidim, da si odprl novo temo samo čakam, kdaj se bo začelo.

In da, najdejo se posamezniki, ki te z eno besedo ali enim stavkom zabijejo ali ponižajo, zdaj pa lahko da jim je to v krvi in so taki po naravi, lahko pa da to naredijo samo zato, ker vedo da se dobesedno obesiš na vsako besedo in jo analiziraš in jo vzameš za zlo.
Toliko od mene, če še kdo bere.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 162
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...