|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2014
25.1.2014 22:53:39   
lilalo
Js bi še šla na seznam prosim ;) 16.2.

Jupiiii navijamo za vse!!! user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo februarja 2014
26.1.2014 0:02:42   
kammy
Tudi mene prosim uvrstite na seznam. 16.2. bom delala test. Dolgo dolgo že čakamuser posted image . Trenutno imam tudi klomifen terapijo, pa estimo, pa hodim h Karmen na masažo. Skorajda sem že obupala, pa sem se odločila da vendarle še vztrajam. Upam da bodo Karmini učinki tudi pri meni. Držim pesti tudi za vse ostale. Naj nas bo v februarju veeeeeliiiko.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo februarja 2014
26.1.2014 12:12:40   
Penny
Tudi jaz navijam user posted image .


PS: curly, tebi ticker kaže, da si v 12. tednu nosečnosti user posted image .

(odgovor članu kammy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo februarja 2014
26.1.2014 12:26:58   
Anonimen
Penny, mogoče pa je user posted image

(odgovor članu Penny)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo februarja 2014
26.1.2014 20:49:24   
witch
Počutim se kot pred kakšnim letom. Sama znana imena user posted image Tudi sama že komaj čakam, da se vam pridružim spet tukaj na pričakovanju. Pa seveda upam, da ne bo spet štiri leta trajalo.
Držim pa pesti še posebej močno za vse stare borke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo februarja 2014
27.1.2014 13:24:06   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Počutim se kot pred kakšnim letom. Sama znana imena user posted image Tudi sama že komaj čakam, da se vam pridružim spet tukaj na pričakovanju. Pa seveda upam, da ne bo spet štiri leta trajalo.
Držim pa pesti še posebej močno za vse stare borke user posted image user posted image user posted image


witch upam, da mene ne bo več tle, ko ti prideš user posted image ampak nč slabga, sam upanje, da men prej rata... user posted image

lp, Izabelina

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo februarja 2014
27.1.2014 15:41:23   
zlatolasek
Pozdravček,

super za seznam!!!user posted image

Vidim, da so ene že po O in že nestrpno čakajo na lulanje, druge so šele na začetku cikla in za vse močno stiskam pestke in upam, da kmalu nalulamo user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa tkole, naj mi katera prosim lepo pove kakšno vzpodbudno besedo glede O pri klomifenu, ker danes je že 14. dan cikla, 7 dan po zadnji tabletki in še vedno ni ne duha ne sluha po O....me že pošteno skrbi če sem sploh reagirala ta cikel user posted image Delam O teste že od 10.dne in je sama belina.....sej sploh ne vem, če jih prav delam....baje ne s prvim urinom, ampak nekje popoldne, pa mora biti skoncentriran urin itd.....danes sem imela sicer full skoncentriran urin in se je celo pokazala rahla črtica, ampak to še zdaleč ni to to.....hkm...user posted image Kdaj ste punce kaj imele O pri klomifenu pri jemanju 3-7 dan????

Sicer sem imela res blage stranske učinke pri jemanju, rahle vročinske valove-valunge, to pa je tut vse....se spomnim, ko sem pred 4.leti to jemala, kako so me jajčniki boleli, hude valunge sem imela in bila sem našpičena ko sam user posted image , no takrat je tudi ratalo potem v prvem krogu....sedaj pa nič od tega user posted image G mi je rekla, da me bo spremljala šele 3. cikel, če do takrat ne bom uspešna....hja, jaz bi pa vseeno rada vedla, kako se kaj godi tam spodaj, da ne bo spet kakšne ciste user posted image
Kaj naj grem samoplačniško na kakšen UZ, in če ja, kam na relaciji Lj-Kr?

Vsak nasvet dobrodošel....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo februarja 2014
27.1.2014 16:57:56   
Cufika
Pozdravljene,

sem nova na tem forumu in prav fino "vas je brati". Sem našla en kup koristnih informacij, ampak sem se vseeno odločila, da se vam pridružim. Midva sva namreč v IVF postopku in prav vse (hsg, histero, laparo, spermiogram, UZ, klomifen,...) sva dala že skozi. Zdaj sva "preživela" tudi Zavod za transfuzijo in, ko sem klicala za datum so mi rekli naj se oglasiva 7.2. Zanima pa me, kaj točno se bo zgodilo, kaj lahko pričakujeva februarja, ker mi ni jasno na kaj točno sva splo naročena :) Mogoče je butasto, ampak vsaj približno bi rada vedela kaj naju ta dan čaka.
Hvala za pomoč. Super ste :)

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo februarja 2014
27.1.2014 18:45:24   
Anonimen
no mene date lahko dol s seznama za februar, O je bla dva dni nazaj mimo in midva nisva nič user posted image ne vem čist točno kaj se z nama dogaja ampak dokler tega ne poštimava, pačne morva bit "plodna"... zagotovo je boljš tako kot pa, da bi zdej po vsej sili kaj ratalo moj bi se pa izjasnu, da mogoče sploh ni pripravljen...

uglavnem, bom spremljala kako se bo februar barval roza, na seznam pa pridem nazaj, ko ugotoviva kaj si želiva (js že vem, samo moj očitno nekej muti upam, da se do marca izjasne)...

Iza

(odgovor članu Cufika)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo februarja 2014
27.1.2014 18:49:36   
Wishes
Iza, te pustim, pa pač ne bom v nič barvala :)
Eh jaz pa direkt čez ovulacijo najhujši cistitis fašem (vnetje mehurja) :( Pa nisva smela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo februarja 2014
28.1.2014 7:09:10   
*misi*
Moja user posted image je prisla in se vam pridruzujem user posted image .
Recimo da je ne pricakujem okrog 27.2.

Vsem skupaj zelim uspesen mesec ljubezni, naj nas tokrat razveselijo user posted image user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo februarja 2014
28.1.2014 10:03:44   
čikita
Pozdravljene!

Mene ponovno na seznam,..user posted image  ne pričakujem  10.02.
Madona sem že tui stara na teh seznamih user posted image ,...
Držim pesti za vsako posebej user posted image

< Sporočilo je popravil čikita -- 28.1.2014 10:04:59 >

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo februarja 2014
28.1.2014 13:46:47   
curly
Hahahahaha, nisem noseča. Ne gre to tako hitro. Smo hvaležni za enega in zaenkrat so misli in energija namenjena samo njemu! Ko bo čas in ČE bo bog dal pa bomo šli naprej v akcijo.
Hvala, Penny. Moram si čas vzet in tole spremenit.

(odgovor članu čikita)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo februarja 2014
29.1.2014 15:59:21   
witch
Iza v ste spet v upanju na pluska? Lepo, držim pesti da vam čim prej uspe. Mene pred koncem leta ne bo tukaj, takrat pa počasi že user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo februarja 2014
29.1.2014 16:14:46   
Wishes


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO

01.02
Sisley

05.02
Katte
Anonimnauser posted image

08.02
Iza

09.02
wishes

10.02
čikita

11.02
NikaAnna
mala_miš

14.02
zlatolasek

16.02.
lilalo
kammy

17.02.
Endri

27.02.

x.02
*viva*
bobica
Matti
mamica deklicam

user posted image NAVIJAČICE user posted image   
  tinncyka, witch, *tedy*, Little sun, lily32, Iskrica 86, HeLenčica , curly



user posted image v februarju:


< Sporočilo je popravil Wishes -- 29.1.2014 16:15:08 >

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo februarja 2014
29.1.2014 20:34:35   
*misi*
wishes pri datumu 27.2 si me falila user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo februarja 2014
29.1.2014 21:21:03   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Iza v ste spet v upanju na pluska? Lepo, držim pesti da vam čim prej uspe. Mene pred koncem leta ne bo tukaj, takrat pa počasi že user posted image


ja js mam željo, moj tut... ampak mava nek šum v komunikaciji, vsaj za ta mesec no... zdej sva se pomenla in zmenla, da bova naslednji mesec veliko bolj pridna... in verjamem, da nama tokrat uspe...
vsekakor upam, da prej kot pred novim letom user posted image te bom pa zagotovo pršla kej pozdravit!

hkrati pa držim pesti za vse, ki ste bile ta mesec bolj pridne kot midva!!

Iza

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo februarja 2014
30.1.2014 12:52:47   
Anonimen
Lep pozdravček!
Vidim, da se nas je že kar nekaj nabralo. user posted image
Za naju je tole prvi poizkus, pri prvih dveh otročkih je uspelo prvi mesec, ko sva se odločila, zdaj bomo pa videli...user posted image Že kooomaj čakam, da bo naslednja sreda, da testkamo, če tete ne bo.. user posted image

Vsem skupaj želim en lep snežen dan! user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo februarja 2014
30.1.2014 12:55:11   
Wishes
Joj *misi* pa res! user posted image Bom te dodala čez nekaj dni, ko se kakšna javi če je kaj nalulala user posted image pa bom takrat še tole popravila.
Jaz pa kar mislim, da nič ne bo, me je tak cistitis napadel ravno v plodnih dneh, da so spermiji rekli da na tako bolno telo se pa že ne bodo prijeli :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo februarja 2014
30.1.2014 14:30:55   
Anonimen
Živjo punce,

tudi jaz se vam bi pridružila v upanju, da kmalu zagledam user posted image ....

Moja zgodba: trenutno sem na clomidu, v ponedeljek imam UZ (samoplačniško), ker moja G dela preglede šele tretji cikel jemanja. Bi rada vedla pri čem sem, in vam povem potem točno kdaj je ne pričakujem.

Sicer pa sem danes dobila moker tuš od prijateljice,( ki jima je uspelo vse otroke narest v prvem poizkusu), ko sem potožila, da imava težave s slončkanjem "pod nujo"...češ da meni je pa res težko, ker moram veliko slončkat. Me je tako prizadelo, da sem se potem zjokala na polno, ker dobro ve, da se že doooooooooolgo trudiva in da so tukaj zdravstvene težave, ona pa se je dobesedno norca delala user posted image Mogoče je bil čustven izliv le stranski učinek clomida, a je kljub temu zelo bolelo.

Nič, zdaj pa grem kidat, da se malo sprostim in odmislim vse tegobe user posted image

(odgovor članu Wishes)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo februarja 2014
30.1.2014 14:39:57   
Wishes
Anonimna, jaz sem tudi pod nujno, pa še med mlajšimi sem. In moji prijateljici kljub temu, da že eno leto sledita mojim težavam (ker si vse lepo povemo), mi rečeta vsakič ko dobim user posted image : "pa kaj se sekiraš, itak ti to prekmalu pa prehitro vse." In sem precej žalostna potem. Ker očitno se me niti ne trudita razumet :(
Imam pa tudi sama kolegico, ki je ravno povedala da je zanosila, in tudi ve za vse težave, ker sva se že lani precej o tem pogovarjali, še preden je ona zanosila. In pazi to, zadnjič sva šla z mojim na obisk, in namesto da bi se pogovarjali, sva bila praktično prisiljena gledat dokumentarec o zanositvi in poslušala zraven kako je njima takoj ratalo....

In prejle sem izvedela da za mehur nikakor ne bi smela primotrena jemat, in sem G klicala, je rekla, da če še nimam izostanka, da če je primotren kaj vplival bo samo od sebe odmrlo (ker je še v času vgnezditve), če pa se prime pa bo plusek, se bova pa takrat naprej pogovarjali.

< Sporočilo je popravil Wishes -- 30.1.2014 14:42:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo februarja 2014
30.1.2014 19:59:54   
lilalo
Meni je bil šok takrtak ko sva izgubila otročka in so vsi govorili: ehh pa saj sta še mlada, enkrat že bo! ... ali pa: No hvalabogu da je blo zdaj ko pa čez par mescev... Meni je vse logično ampak ti takrat ni ravno za poslušat takšnih stvari... Sej verjamem da ljudje ki niso v tvoji situaciji malo težko razumejo kako ti je... ampak vseeno včasih res ni prijetno no... user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo februarja 2014
30.1.2014 20:02:12   
Jenny_B
Anonimen in Wishes, to mi je pa res žal za vaju, da imata take prijateljice. user posted image Saj lahko da so drugače super kolegice, samo po moje bi mogle bit bolj razumevajoče. Jst osebno se že ne bi mogla hvaliti o tem nekomu, kako sem v prvo in brez problema zanosila, če bi vedela, da se ta nekdo tako zelo matra, pa mu ne rata..

Drugače pa jaz srčno navijam in privoščim vsem user posted image oz. user posted image , ki si tega želijo.. user posted image user posted image user posted image Jaz osebno še nisem na tem, mogoče jeseni...user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo februarja 2014
30.1.2014 20:20:06   
Anonimen
Ja vem, kako je to, ko te folk sprašuje, kaj čakaš, zakaj še ni nič, ali imata probleme...
midva sva to tako rešila, da res nobeden razen naju ne ve...ker tudi tisti, ki ti v obraz ne dajo kako komentarje, si pa vsaj v njihovih očeh pač revež, ki ti ni uspelo.

Midva sva trenutno fokusirana eden na drugega, ker smo prišli do zaključka (tudi z G) , da nekaj ni OK in da bova morala iti po daljši poti do cilja ali pa sploh ne bova prišla.
Vse jemljeva kot neko rutinsko zadevo (kot nek prehlad) in kar bo bo.
Konec koncev sva skupaj zaradi naju, če pa dobiva še češnjico na torti pa še toliko bolje :)

Mogoče bo to kateri pomagalo, da malo stopi na stran in da niste žalostne, ko pride user posted image , ampak si enostavno rečeš, ni še čas, imava pa en mesec več, da uživava eden ob drugemu :)

(odgovor članu Jenny_B)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo februarja 2014
30.1.2014 20:36:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja vem, kako je to, ko te folk sprašuje, kaj čakaš, zakaj še ni nič, ali imata probleme...
midva sva to tako rešila, da res nobeden razen naju ne ve...ker tudi tisti, ki ti v obraz ne dajo kako komentarje, si pa vsaj v njihovih očeh pač revež, ki ti ni uspelo.

Midva sva trenutno fokusirana eden na drugega, ker smo prišli do zaključka (tudi z G) , da nekaj ni OK in da bova morala iti po daljši poti do cilja ali pa sploh ne bova prišla.
Vse jemljeva kot neko rutinsko zadevo (kot nek prehlad) in kar bo bo.
Konec koncev sva skupaj zaradi naju, če pa dobiva še češnjico na torti pa še toliko bolje :)

Mogoče bo to kateri pomagalo, da malo stopi na stran in da niste žalostne, ko pride user posted image , ampak si enostavno rečeš, ni še čas, imava pa en mesec več, da uživava eden ob drugemu :)




sej teoretično vse vemo, da je res tko... ampak, ko si nekej zamisliš in predvsem želiš se ti vsak dan vleče v neskončnost in potem se zgodi, da živeš samo od ovulacije do menstruacije in obratno... namesto da bi pač živel od enega dneva do drugega...
tko se men zdi, ki imam že dva otroka in na nobenega nisem čakala več kot eno leto... kaj potem občutjo šele tiste, ki čakajo po leto, dve, štiri, pet...

zato se strinjam, da so včasih lahko prijateljice (posebno tiste brez otrok, ali tiste, ki zanosijo samo da jih mož lepo pogleda) čisto brez empatije... ampak so pa tudi take, ki razumejo in poslušajo (in spet so tu vključene tiste brez in tiste z)... je pomembno samo kakšna oseba si osredotočena nase, ali osredotočena kdaj tudi na druge...

vam vsem želim dobrih prijateljic, ker jih v tej poti (še posebno, če je dolgotrajna) nujno potrebujemo!

lp, Iza

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?