|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2014
5.2.2014 10:03:15   
Anonimen
Pozabila sem se še podpisat user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo februarja 2014
5.2.2014 10:19:19   
Wishes
Jaz mislim da to kar bo. :D ker ce ni nic ni niti rahle crtice. Pa CB je med manj obcutljivimi testi. Ce zelia za ziher mocno crtico poskusi z Baby check mini. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo februarja 2014
5.2.2014 11:04:31   
*tedy*
anonimnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je to in srečno še vseh 8 mesecevuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo februarja 2014
5.2.2014 11:40:51   
NikaAnna
viva CESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
anonimna jaz sem 100% da je to to!! CB je med manj obcutljivimi, tako da ce je nekaj pokazal - TO JE TO! user posted image user posted image user posted image user posted image CESTITKE TUDI TEBI!

..jaz sem se 7 dni do krvnega.. naj bo februar roza user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo februarja 2014
5.2.2014 13:26:01   
monsy
Čestitke punce!!!!! user posted image user posted image

...naj se nadaljuje mesec februar zuser posted image user posted image

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo februarja 2014
6.2.2014 8:15:23   
Žabinčica
Navijam user posted image user posted image user posted image in se počasi (ampak res počasi user posted image ) pripravljam da se vam pridružim :).

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo februarja 2014
7.2.2014 10:07:40   
Matti
Dekleta prosim za pomoč. Glede na moje 35 dnevne cikle pričakujem menstruacijo okoli 20. ga tega meseca, torej sem zdaj ravno v času ovulacije. Se je pa danes zjutraj zgodilo nekaj kar se mi prej nikoli ne, pojavila se mi je nekakšno roza rjava "krvavitev". Pozna se ob spolnem odnosu in vse skupaj nič na dnevnem vložku in ko se obrišem. Je to možno da bi bila ovulacijska krvavitev, kako to izgleda?

Namreč sem bila zelo šokirana in razočarna ker se mi je zdelo da zdaj se mi je vse poštimalo. Imela sem sicer en kup težav ko leta 2012 in v začetku 2013 nisem imela menstruacij pol leta, potem sem tri mesece jemala tablete (cyclo progynova) da se mi je vse skup uredilo in od takrat sem imela cikle dolge med 33 in 35 dnevi, sedaj pa to. Zadnja menstruacija je bila 16. januarja torej 22 dni nazaj. Za menstruacijo se mi zdi nekam zgodaj, mogoče ovulacija? Prav tako imam vedno PMS, zelo boleče bradavice, špikanje, sedaj razen občasnega špikanja ni nič.

Se opravičujem ampak sem malo obupana. Vem za vgnezditveno krvavitev o ovulacijski pa zelo malo piše, koliko časa naj bi trajala, kako močna naj bi bila? V primeru da ni ovulacijska krvavitev, če je slučajno menstruacija zaradi česa mislite da bi prišlo do take nenadne spremembe v dolžini ciklusa?

Ravno sedaj pa se mi je posvetilo da je možnost vgnezditvene krvavitve, namreč v primeru da bi bil cikel dolg 28 dni, je ravno 6 dni pred predvideno menstruacijo in s tem je to možnost vgnezditvene krvavitve.

Kaj mislite? Ta mesec sva sicer imela spolne odnose vsak drugi dan od 24. januarja. (čeprav če pomislim je sedaj tudi sluz ovualcijska). No ja verjetno preveč analizeram, ampak tako pač je ko že tako dolgo čakaš da boš zagledal tisti magični plusek. Se opravičuejem za to nakladanje, žal ste ve edine kateremu lahko malo potožim.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo februarja 2014
7.2.2014 10:22:17   
Matti
Mogoče samo še en pomemben podatek, 28. 1. sem bila na pregledu pri G ki je videl 1 cm velik folikel, torej še veliko prekmalu za ovulacijo, predvidevam da je bila ovulacija te dni torej.

(odgovor članu Matti)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo februarja 2014
8.2.2014 15:26:03   
Anonimen
Spet se javljam, tokrat s prav nič razveseljivimi novicami...user posted image Včeraj zjutraj sem še enkrat naredila testek baby check mini in sta bili spet user posted image , potrditvena sicer svetlejša kot kontrolna, vendar lepo vidni, okoli poldneva pa se je pričela manjša krvavitev in se do večera močno ojačala, tako da je očitno zame konec upanja na user posted image ... user posted image
Se vam jeseni spet pridružim, do takrat pa ostajam zvesta navijačica!!
Srečno, punce!

Anonimna user posted image

(odgovor članu Matti)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo februarja 2014
8.2.2014 15:38:53   
Wishes
Anonimna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ojoj :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo februarja 2014
8.2.2014 19:37:32   
snika
Zdravo punce
Pri nas je pestro, brez elektrike smo že od nedelje, vsaj telefonski signal smo dobili nazaj, da lahko preberem poste.
No pri meni se začenjajo O dnevi tako da upam da bo sedaj, ko se bolj cartava in grejeva, uspelo user posted image .
Držim pesti za vse ostale.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo februarja 2014
9.2.2014 8:22:11   
*tedy*
Anonimna mogoče pa bi se šla pokazat do G. Nekatere zelo krvavijo pa je potem vse ok??

Še 5 dni pa bomo tudi pri nas vedeli , če nas bo valentinček razveseliluser posted image ....počutje je res sumljivo in čudno ampak to je bilo tudi dve meseca nazaj pa ni bilo ničuser posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 9:17:03   
Wishes
Punce moje, jaz mislim, da je to to in da bom mela škorpijončka (Če bo šlo vse po sreči) user posted image
Pač nič hudega sluteč sem tist lonček polulala, noter trakec vtaknila in še sama sebi rekla, da test stran mečem...
In potem sem pospravljala lonček brez da bi sploh tisti listek pogledala, se čez nekaj trenutkov okoli obrnem in skoraj na rit padem...
In zdaj dlje kot te črtice gledam bolj jasna ta leva postaja... Malo mi je slabo ob misli da je ratal, ker je vse narobe ta mesec za zanosit in me bo skrbelo.
Punce, prve ste ki veste :D

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 9:22:21   
*tedy*

IZVIRNO SPOROČILO: Wishes

Punce moje, jaz mislim, da je to to in da bom mela škorpijončka (Če bo šlo vse po sreči) user posted image
Pač nič hudega sluteč sem tist lonček polulala, noter trakec vtaknila in še sama sebi rekla, da test stran mečem...
In potem sem pospravljala lonček brez da bi sploh tisti listek pogledala, se čez nekaj trenutkov okoli obrnem in skoraj na rit padem...
In zdaj dlje kot te črtice gledam bolj jasna ta leva postaja... Malo mi je slabo ob misli da je ratal, ker je vse narobe ta mesec za zanosit in me bo skrbelo.
Punce, prve ste ki veste :D

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem te imela na sumu in sem celo jutro čakala user posted image user posted image čestitke in srečno do koncauser posted image ,
upam da se ti v petek pridružimuser posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 9:27:01   
Wishes
Bi mogla na en izpit danes ob 16h.... Pa mislim da bom fanta doma pričakala vsa nasmejana :D Komaj se zadržujem da ga ne pokličem :D
Zdaj me pa malo skrbi zaradi mojega sproščenega meseca, vsi ti prehladi mehurja, Primotreni, ene dva deci vina pa kar nekaj cigaret in neprespanih noči. Ojoooj. Se kar grozno počutim.... user posted image
Joj ... ne... saj ne dojemam... Pa zelo močna črtica je. user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 9:28:01   
Anonimen
user posted image user posted image

še malooo roza user posted image user posted image

js mam pazgleda neko vnetje in čakam to presneto M, 8ega bi mogla prit pa je kar ni... samo podaljšuje se čas... me jezi!!

Iza

(odgovor članu *tedy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 9:29:16   
Wishes


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO

01.02
user posted image Sisleyuser posted image

05.02
user posted image Anonimnauser posted image user posted image


09.02
user posted image wishesuser posted image

10.02
čikita

11.02
NikaAnna
mala_miš

14.02
zlatolasek

16.02.
lilalo
kammy

17.02.
Endri

27.02.
*misi*

x.02
user posted image *viva*user posted image
bobica
Matti
mamica deklicam

user posted image NAVIJAČICE user posted image   
  tinncyka, witch, *tedy*, Little sun, lily32, Iskrica 86, HeLenčica , curly, Katte



user posted image v februarju: 2

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 9:48:02   
*misi*
Ja kooook superrr Wishes!!! Čestitkaaaam srečka nosečka user posted image user posted image te kar vidim kako si vesela in neučakana hehe user posted image nič se ne sekiraj za sproščeni mesec. Hvala bogu da si ga imela in vidiš...ratalo je user posted image user posted image
Srečno do konca bejba user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 10:01:14   
Katte
Cestitam, wishes! Zdaj pa mirno do konca. Bozaj trebuscek.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 10:10:55   
Radenska_
Čestitke dvema novima nosečkama v tem mesecu :)
Djmo punce, februar je mesec ljubezni! user posted image

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 14:01:28   
kammy
Česititke novim nosečkam, res lepo [sm=bravo.gif
Jaz pa sem tudi ta mesec, kot že mnoge do sedaj, razočarana. Do jutri moram jemati progesteronsko podporo Estmo, potem pa se dela test. Ker me je zadnje dni sumljivo črvičilo, sem test naredila že kar danes, sej sem imela doma enega, visokoobčutljivega. In seveda spet nič... Zdaj pa res več ne vem kaj še lahko naredim. Ko dobim M pokličem in se naročim na IVF, še to lahko poskusimo, čeprav sem že skoraj čist obupala.
Drage dame, upam da nobeni ne bo treba čez to mukotrpno čakanje in vsem želim da čim prej ugledate svoj magični plus. Jaz sem navijačica!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 16:15:52   
NikaAnna
Da se še tle pofočkam user posted image jutri imam krvnega in nisem zdrzala, tako da sem naredila test in je pokazal mocno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neskoncno vesela, sedaj pa lahko samo upam, da bo vse ok do konca!
Drzim pesti se za ostale user posted image user posted image user posted image

Čestitke Wishes in anonimna user posted image user posted image user posted image pazita nase!

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu kammy)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 16:26:55   
*misi*
Oo kok fajjn, cestitke NikaAnna user posted image upam da nadaljujemo mesec samih user posted image
Jaz imam danes O, no..pomoje jo mam ker me spika kot ponavadi. Upam da uspet ta mesec user posted image

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 16:57:06   
Katte
Cudovita novica, NikaAnna! Uzivaj v dolgo pricakovanem plusku, cez osem mesecih pa dobis posebno darilo v narocje.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 17:38:52   
Wishes
Woohooo zakon mesec bo no!! Katera bo za marec seznamcke prevzela ce bo pri meni vse kul?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?