|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
9.1.2014 11:00:52   
lotkla
Aspera zelo mi je žal. Sem te brala in vaju spremljala z sitko malo. Jaz sem pri takratnji temi potem padla skoz, ker nisem dobila user posted image . Drži se.

Drugače pa sem danes imela prvi UZ pri dr. Pintarjevi. A je ona vedno tako redkobesedna? Samo pogledala me je in sestri narekovala velikost foliklov. Mislim da sem na vsaki strani pridelala enega po 14 mm in 2-3 13 mm, ter še več manjših. Ne vem ali je to uredu ali ni. Sem pa potem vprašala prijazno sestro Sonjo in je rekla da je to zelo obetavno. Meni se pa zdi mogoče malo premalo user posted image . No, ne vem. Dobila sem še za 3 dni puregona po 200 enot in Orgalutran. V nedeljo zjutraj pa imam spet UZ.
Če sem prav razumela, si dam eno injekcijo na eno stran, drugo na drugo in potem jutri obratno. Bo tako prav?

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
9.1.2014 12:31:06   
dekca
lotkla, vsi so tako redkobesedni, ne samo dr. Pintarjeva. Število foliklov imaš čisto ok, še ta mali malce zrastejo, pa bo. Za špike si pa pravilno zastopila.

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
9.1.2014 14:05:39   
aspera
Hvala punce.

Stiskam pesti za vsako od vas user posted image in ko bo čas, grem mogoče tudi jaz v nov boj.

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
9.1.2014 17:11:40   
lotkla
Dekca hvala. Me pa zanima kako je v teh dneh kaj z user posted image ? A se sme, a boljš da ne?

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
9.1.2014 17:19:46   
Anonimen
Pozdravljene punce!
Da vam javim kako je bilo danes. Ovulacijski test, te ki sem jih dobla v MB je bil danes pozitiven. Na UZ vse ok. Endometrij se je odebelil iz 3,5 na 9 user posted image Folikli so bili desno 5 in manjši, levo pa 17 user posted image . In zdravnica je rekla da glede na test je to ok. Dala sem kri da preverijo raven estrogena in progesterona. Tako da imam v sredo spet pregled. In takrat bomo videli kaj bo. Nič ni bilo govora možnem ETZ-ju tako da bom še do srede v dvomih.
Sem pa prejle naredila še svoj ovulacijski test. In je bila testna črtica tak močna da bi jo lahk iz vesolja vido user posted image in to samo po 7h minutah. Tako da danes bo akcija pa kaj bo bo user posted image
aspera žal mi je za tvojo izgubo. user posted image Najprej si vzamita čas za žalovanje potem pa dalje v nove boje. Veliko user posted image user posted image user posted image .

A user posted image

(odgovor članu lotkla)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
9.1.2014 18:20:13   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

monsy-na keri kliniki si pa ti? Moja user posted image naj bi tudi prišla tam nekje 22, 23 tak da nas bo že več za februar user posted image



aleda jaz sem u PO pri Merlotu. Ja nas bo kar dosti u februarju!!!! user posted image

aspera user posted image user posted image jooooj kolk mi je žal zate. Ne morem verjet!!! Drži se punca, vzemi si čas in ko boš pripravljena na nov postopek, kar pogumno naprej!!! user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
9.1.2014 19:28:13   
dekca

IZVIRNO SPOROČILO: lotkla

Dekca hvala. Me pa zanima kako je v teh dneh kaj z user posted image ? A se sme, a boljš da ne?


Vidva kar user posted image . Do stopke je še vse dovoljeno.

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
10.1.2014 9:38:44   
vesica
no tudi midva sva zdaj dobila špikce tako da upava da bo feb. najin mesec user posted image

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
10.1.2014 10:20:59   
jona klara
aspera-user posted image user posted image user posted image user posted image ne morem verjeti, kako žalostno.SEm te spremljala v decembru in mi je res žal.....dži se, pa naberi novih moči

vesica- srečno, jaz sem na dipherlinu in štartam okoli 15 z menopurjem, katero zdravilo imaš ti in koliko

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu vesica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
10.1.2014 14:00:21   
dekca
Jaz pa tokrat nobenih zdravil, vsaj ne do kontrolnih UZ in odvzemov krvi, ker imam predpisan modificiran spontani postopek. Nekaj novega zame. In če se bo na UZ pokazalo, da ni folikla primerne velikosti, se postopek enostavno prekine in gre naslednji mesec spet probat. Je sicer manj celic, ampak sama jih tudi z vsemi terapijami prej nisem pridelala kaj več kot bi jih brez stimulacije.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
10.1.2014 19:43:55   
NikaAnna
Aspera, zelo mi je zal. Bodi mocna, ko bos pa pripravljena, pa v nove boje user posted image
jaz jutri poleg Diphereline zacnem se z Gonalom (2. dan user posted image ) punce, so na vas tele injekcije kej vplivale? Meni se zdi, da sploh nimam energije za nic.. kr spala bi, lahko pa tudi da je to zaradi user posted image , sej vec ne vem kaj je od cesa.. 17.1. drugi UZ, pa da vidmo kaj in koliko bom pridelala.

objemi za vse user posted image

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
10.1.2014 19:45:26   
NikaAnna
Dekca - drzim pesti! Kaksen pa je drugace ta modificiran postopek?

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
10.1.2014 20:03:56   
dekca
Modificiran spontani postopek je spontan (kot npr. pri zamrznjenčkih) z dodatkom (v mojem primeru) Puregona in Cetrotida, ampak se začnem špikati šele 9. dan ciklusa, če sem prav zastopila, samo 2krat in nato stopka. Seveda, če je v tem ciklusu sploh opazen kak folikel.

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
10.1.2014 20:07:39   
NikaAnna
Dekca sigurno bo ratalo!! Drzim pesti user posted image user posted image pa hvala za info, mi ni blo cist jasno kaksen je modificiran/spontan postopek.

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
10.1.2014 21:14:27   
lotkla
NikaAnna name nič kaj preveč ne vplivajo, počutje je čist ok. Za razliko od tebe imam pa jaz kakšen dan za spremembo celo več energije. Jaz še vedno spijem deci piva zvečer in upam da bodo do nedelje folikli čim več zrasli. Se mi pa zdi, da imam povečane jajčnike, če se potipam, čutim kot da ima 2 buli.

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
10.1.2014 22:34:29   
jona klara
a katera ve, če se vda v austriji kupuiti utrogestan z sloven. belim receptom

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.1.2014 8:58:36   
tejcy01
aspera user posted image user posted image user posted image zelo mi je žal..drži se.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.1.2014 11:32:11   
NikaAnna
Lotkla fajn je slisat, da na koga tut pozitivno vplivajo spike.. moj trebuh je tolk napet, da si komaj gubo nardim kamor si dam injekcijo.. danes zacnem se z Gonalom, mogoc bo to kej 'poravnalo' hormoncke in dobro voljo user posted image
Lep vikend, punce

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.1.2014 12:41:16   
aspera
Hvala vsem za tolažbo. Sedaj sva že malo bolje, sva nekako sprejela. Samo še abrazijo dam skozi v torek in zaključim s to zadevo.


tejcy01, kdaj greš pa ti v naslednji postopek, a že kaj veš?

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.1.2014 13:26:30   
vesica
aspera pošiljam ti en velik user posted image drži se punca ...

jona klara dobila sem gonal 150 in pa od 6 dne naprej še cetrotide . Upam da bo potekalo ok da damo skozi user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.1.2014 14:24:49   
tejcy01
aspera 23.1 imam posvet pri dr.zornu potem pa upam da čimprej začnemo...pomoje takoj ko dobim m....vsaj upam tako no user posted image
kaj pa tebe zdaj čaka...kakšen je postopek pri tvojem primeru?

(odgovor članu vesica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.1.2014 18:30:20   
dekca

IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

a katera ve, če se vda v austriji kupuiti utrogestan z sloven. belim receptom


Se da.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.1.2014 19:25:59   
aspera

IZVIRNO SPOROČILO: tejcy01

aspera 23.1 imam posvet pri dr.zornu potem pa upam da čimprej začnemo...pomoje takoj ko dobim m....vsaj upam tako no user posted image
kaj pa tebe zdaj čaka...kakšen je postopek pri tvojem primeru?


Drug teden moram na abrazijo - čiščenje maternice pod narkozo. Po tem postopku potem ni priporočljivo 3 cikluse zanosit. Ko bo to mimo, bi pa šla lahko spet v postopek, samo ne vem ... trenutno ne razmišljam o tem.
Zate pa stiskam pesti, da tokrat uspe user posted image .

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.1.2014 21:32:09   
lotkla
NikaAnna jaz ima dosti zaloge user posted image , tako da ni problem špikanje. Sem tudi jaz spodaj precej napihnjena od včeraj. Opazila pa sem tudi, da imam zatečene gležnje. Jutri ima UZ in upam da so folikli kaj zrasli. Še vedno pa spijem en dober deci piva zvečer, čeprav mi je ogaben.
Koliko pa morajo biti folikli veliki za stopko?

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.1.2014 10:18:59   
lotkla
Evo, bila sem na UZ. Folikli so zrasli in sicer na desni strani: 19,16,17,15,17+,13, levo: 19,17,16,14. Ostali so manjši. Danes je bil dr.Vogler in tudi ni nič rekel. Šle smo kot po tekočem traku. V torek imam punkcijo (te me ja pa že zdaj strah). Ko sem šla k sestri po zdravilo, mi je rekla da sem zmagala user posted image . Tako da upamo do bo kej.

Dekca kako kaže pri tebi?

NikaAnna kako ti napreduješ?

Monsy, tejcy01 naj vama čas čim hitreje mine, da bosta lahko začeli.

Aspera ti se pa drži in ko boš pripravljena pa v nove boje.user posted image

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?