|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
5.3.2014 15:26:35   
sturla
UZ imaš lahko tudi ob 7.30. ko sem bila na meritvi foliklov, je gospa pred mano bila na UZ po krvnem. nisem poslušala, sem pa slišala.. LJ pač, vse se sliši

(odgovor članu saška84)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
5.3.2014 15:50:45   
tejcy01
tudi včeraj ko sem bila jst na meritvi foliklov je bila ena punca pred mano na UZ po krvnem..tako da v lj. je to mogoče ja user posted image se pa res vse sliši ja...tud če ne poslušaš slišiš vse user posted image user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
5.3.2014 18:11:26   
sturla
včasih je res mal zoprno. sicer mene ne moti in ne briga, če me kdo posluša, vem pa da nekatere ne marajo. nekateri dr. tako na glas govorijo, da slišiš v čakalnico user posted image

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 7:45:35   
rebrebu
hehe punce, no tega pr rešu ni....razn če ga razjeziš z *butastimi* vprasanji :)

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 9:45:17   
dekca
V LJ (verjetno tudi drugje) hodiš na UZ po odvzemu krvi, ko si v postopku za zamrznjenčke ali pa v spontanem postopku. Vzamejo kri za določanje ravni estradiola v krvi (gledajo, kdaj bo ovulacija). Tiste punce pridejo ob 7:30 najprej na odvzem krvi, nato pa na kontrolni UZ.
Za tistega po pozitivnem krvnem testu moraš najprej dobiti napotnico v Leonišču, to vse urediš na dan, ko imaš krvni test.

Jaz sem dala vse skupaj ad acta. Moja odločitev, s katero so se zdravniki (začuda) strinjali. So me dali na Državno komisijo za darovano celico, če bo šlo skozi, ne vem, če se bom odločila zanjo, ne vem, pa itak se čaka celo večnost. Za tujino tudi ne vem. Skratka en kup "ne vem", ampak mi prav paše, ker se mi zdaj eno večnost s tem ni treba ukvarjati.

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 12:58:51   
jona klara
DEKCA- srečno na tvoji poti za katero si se odločila.Te razumem, da imaš vsega dosti, imam tudi jaz.Mogoče te pa preseneti, pa bo prej, koliko okvirno se pa čaka' zelo uspešni s tem so na češkem, pa saj to itak veš vse sama, ti si le daj odmor in se odpočij od vsega.Jaz še vedno, postopek v januarju, še sedaj čutim napete prsi, pa neko pikanje notri, ti hormoni res niso kar tako to še dolgo deluje in nas uničuje, na koncu pa nič.Drži se

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 14:16:47   
Luna28
user posted image  danes sem bila na UZ. Transfer sem imela 12.2. Lep +.
Danes je G videl vrečko, nič srčka, nič......naslednjo sredo grem spet in če ne bo čudeža, sledi čiščenje user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 14:35:59   
sturla
dekca user posted image user posted image

luna user posted image user posted image

(odgovor članu Luna28)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 16:40:41   
Anonimen
luna : mene je tut tega najbl strah. Jest sm imela pa prazno vrečko, sploh ni bilo ploda. Držim pesti, da se bo drugi teden videl utrip. Ali si delala samo urinski test ali tudi krvnga?

(odgovor članu sturla)
  Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 16:46:28   
Anonimen
luna28 user posted image user posted image
Kako to, da so ti pa dali tako hitro UZ? Jaz sem imela namreč isti dan ETZ kot ti, pa imam UZ komaj v torek. Tudi mene je strah da se bi karkoli takšnega zgodilo. Kaj pa kakšne znake nosečnosti imaš?
Anonimna kaj se je pa tebi zgodilo?

A user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 17:35:20   
Anonimen
jest sm nažalost mogla na čiščenje. In res ne bi rada tega spet doživela.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 18:37:32   
rebrebu
anonimna zal mi je za tvojo izkusnjo :(

luna, res so te dali hitro na uz....srcek sele tam 6 do 8 tedna zacne prav biti, men je v prvo sele v 8t...no zj mam danes teden uz, torej bom v 7t...pa sem mela et 3 dan in 11.2 torej en dan pred tabo....vse bo ok, srcek bobil, sam prehitro so te naročili.....

drzim pesti....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 20:32:58   
Luna28
Pač so me naročili....3 tedne po ET. Glede na to, da naj bi bila nekje 5-6 teden, je za srček res mogoče malo prezgodaj, ampak G je "zmotilo" predvsem to, ker ni videl nobene sence v vrečki. Kot da je prazna user posted image
Mi je pa rekla danes prijateljica, da se je pri njej 4 tedne po ET videla ena vrečka+plod+srček in ena prazna vrečka. Nato čez 14 dni dva srčka in zdaj ima dva fanta user posted image
Ni še vse izgubljeno, a sem zelo realna. In tako sem brez volje, da bi šla najraje spat in se zbudila čez 1 teden....

Anonimna - v katerem tednu si ti imela abrazijo? a je bilo hudo? mene je itak vsega strah.... Kako se počutiš?
Izgube so res neopisljive....

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 21:09:04   
Anonimen
meni se je to zgodil 1 let pa pou nazaj, zj sm pa spet noseča in imam čez 14 dni uz in upam na dobre novice. Takrt sm mela v 7. tednu abrazijo, itk spiš med posegom, potem mene razn srca ni nč bolel. Srčno upam, da ne bo tak scenarij pri tebi , ker so te res prezgodaj dali na uz.

(odgovor članu Luna28)
  Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 21:50:36   
sturla
luna mogoče je res bolje, da še malo počakaš. sodelavka se je dolgo mantrala po bolnicah. vmes je zanosila naravno, v LJ so ji rekli, da nič ne vidijo in jo poslali na čiščenje. hvala bogu je šla še k svoji gin., ki je opazila bitje srca. danes ima lepo in zdravo punčko user posted image včasih ni dobro prehitevati

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.3.2014 22:24:49   
Aleda
Pri meni se tudi ni še videl srček na prvem UZ-ju, je pa bil rumenjakov mehurček, čez 14 dni je srček bil. Naslednjič pa kar nekaj, gestacijska vrečka nekih čudnih oblik, premajhno vse skupaj... abrazija.

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
7.3.2014 15:30:19   
repacica
tako, tudi krvni je potrdil nosečnost!!! juheeej!!! beta je bila kar 2100!!

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
7.3.2014 15:51:06   
Anonimen
repacica: super beta. A si mela 2?

(odgovor članu repacica)
  Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
9.3.2014 12:06:30   
mojmisi
luna28 meni se je tud na prvem uz videla samo vrečka...zadnič pa je reš videl plodek pa utrip, tko, da ne prehitr obupat,....jst sm bla tud 5-6 pr samo vrečki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
9.3.2014 12:08:16   
mojmisi
ja točno 3tedne po Et ju se meni zadnič še rumenjakov mehurček ni videl...ne se sekirat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
9.3.2014 21:30:48   
Luna28
hvala punce.
Ma jaz sem bila v četrtek čist šokirana, po prespani noči se je situacija spremenila. Kar bo bo, na to ne morem vplivat.
Močno me bo presenetila in spet šokirala dobra novica, sicer pa komaj čakam, da bo vse za mano in gremo novim zmagam naproti.
In da vam ne povem, kaj vse sem naredila v teh dveh dneh :)
Počutim se ok, le zaspana, kar pri meni ni nič neobičajno :)
In gledam, če je že kaj rdeče, da gre morda brez abrazije mimo.....

Mojmisi, kdaj si imela ti transfer? 7.2.? Postojna?

(odgovor članu mojmisi)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
10.3.2014 20:30:56   
rebrebu
luna 28 drzi se....vem kako je cakanje, jz tud cakam na cetrtek, da vidim kaj in kako stoji stvar, in itak me skrbi...me je pa zadela slabost..... tko da neki se dogaja, upam da v pravi smeri...vse bo v redu!!! drzim pesti...

a ti mas v sredo uz se 1x?

(odgovor članu Luna28)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
10.3.2014 20:50:16   
Luna28
rebrebu, ja pred 7.uro imam UZ, v sredo in potem bomo videli. Sej tudi mene dajejeo neke slabosti, ma morda od straha ;( Pa brala sem, da je krivec za to GV...
Ti imaš v četrtek UV? V katerem tednu?
Vam sporočim, kako pa kaj. Lepo se imejte in držim pesti za vse vas!

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.3.2014 7:34:52   
cuddy
Pozdravljeni.

Jaz tudi čakam, kaj bodo pokazali tile dnevi. Transfer 26.2., v četrtek krvni. To je moj prvi IVF (Ljubljana).
Ali za krvnega potrebujem napotnico osebne ginekologinje? Tista, ki je za celotni postopek v mapi v stari porodnišnici ne velja?
Samo to me zanima, da ne bo kaj narobe. Na tistem listu sicer piše, vendar sestra ni nič rekla, le da naj prinesem s seboj tisti list, ki mi ga je dala na dan transferja.

Hvala,
C

_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu Luna28)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.3.2014 13:33:34   
aspera
Najprej boš šla na krvnega, potem te bojo pa poslali v Leonišče po napotnico in boš prišla nazaj. To je ta napotnica o kateri pišejo user posted image . Jo boš tam dobila.

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?