|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
7.1.2014 22:35:41   
sesil
Živjo

evo mene s podatki. Imam 78 kg, do poletja bi rada prišla na 70. Dva dni sem zdej pridna in upam da bo tako tudi naprej. Kaj podatke javljamo v petek?

(odgovor članu Cvetka*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
8.1.2014 8:41:10   
RAKICA1
sesil ja ob petkih javljamo podatke

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
8.1.2014 9:08:00   
sesil
a to je preventiva, ker v ponedeljek lahko tehtnica pokaže več od vikendauser posted image

drugače imam pa metodo nič sladkega in približno nekako po montignacu.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
8.1.2014 9:35:11   
eva2010
Pozdravljena sesil.

Imava enkao štartno težo in enaki cilj, tudi štartali sva istočasno, upam, da nama obema uspe po planu user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
8.1.2014 11:01:52   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

a to je preventiva, ker v ponedeljek lahko tehtnica pokaže več od vikendauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image točno tako ponavadi ko smo vsi doma se za vikend malo pregrešimo potem smo pa ponovno cel teden pridna in spravimo kaj doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
8.1.2014 17:44:17   
Me_me_me_me
Bemtiš, punce, lepo je brati vaše uspehe! Kar tako naprej! :))

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
8.1.2014 20:01:34   
sesil
oooo super, dodatna motivacija.
drugače pa hodim tudi v fitnes 2-3 x na teden, odvisno od urnika v službi.

(odgovor članu eva2010)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
9.1.2014 9:33:43   
lille
tudi jaz se vam pridružujem. sicer z majhno zamudo ( je že prvi petek mimo :) ampak jutrišnji petek bo začetek) Pa še rima se :)
jutri sporočim podatke, upam, da tehtnica jutri zjutraj zdrži :)

Se slišimo!
LP

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 6:21:37   
miška17
Dobro jutro!
Danes je že petek in tu je moje poročilo za novo tabelo:
-trenutna teža 82,5kg
-tedensko -0,5kg
-skupno -0,5kg

Lp in vsem za -kguser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lille)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 7:57:37   
chupsy4
Jutro, evo še moje poročilo..super zadovoljna, če bi šlo skos tkole user posted image

-trenutna teža: 91,6 kg
-tedensko: -1,2 kg
-skupno: -1,2 kg

Imamo pa v nedeljo eno fešto, gremo na kosilo, pa upam da ne bom v enem dnevu vsega minusa uničla user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 8:17:30   
mamica deklicam
Dobro jutro.

No pa še moji podatki:
- trenutna teža 101 kg
- redukcija 1,2kg

v tem tednu pa cilj, da pridem pod stoticouser posted image user posted image

(odgovor članu chupsy4)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 8:26:48   
Polona31
No meni je pa uspelo celo pridelati 0,3 kguser posted image Pa full pazim da se ne najem na polno, je pa res da povečanega gibanja ni bilo. Bo že boljše.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 8:30:38   
lola_J
Da se vam še jaz javim:
trenutna teža: 73,6 kg
tedenko: -1,2 kg
skupno: -1,2 kg

Sem ful zadovoljna in očitno sem na pravi poti, da mi uspe user posted image
Čestiteke tudi ostali za izgubljene kg, skupaj nam bo zagotovo uspelouser posted image user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 8:32:46   
galea
Evo še mene. Ta teden -0,20, Trenutna teža 58,8 kg. Pri meni gre bolj počasi glede na to, da nimam neke pretirane teže že v osnovi. saj cilj mi je do konca marca shujšat za tri kg. Sem pa bila kar športni aktivna v tem tednu. Vsak dan tek 6 kg ali pa sprehod v hrib 1,30 ure. Samo en dan sem vmes izpustila.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 8:39:32   
eva2010
Dobro jutro, še jaz javljam svoje podatke, vidim da ste bile skoraj vse zelo pridne. Tudi jaz user posted image , čeprav moram priznati. Nisem se striktno držala svojih pravil in se bom še bolj potrudila, tudi gibanje je bilo zaradi viroze zelo omejeno.

-trenutna teža: 77,7 kg
-tedensko: -0,7 kg
-skupno: -0,7 kg

Danes je že mano jutranja kava, običajni jutranji smuti in zeleni čaj, za naprej še ne vem. Aja jutri se bom pregrešila to vem že zdaj, samo bom probala "ne pretiravat"user posted image

(odgovor članu galea)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 8:54:30   
eva2010
Sem se še izmerila. Pred časom sem se redno merila in ja po meritvah mi je še bolj jasno koliko sem se zredila, kg res ne povejo vsega user posted image

(odgovor članu eva2010)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 8:57:17   
sesil
evo mene. imam -1kg, tako da nekaj sem sklestila. gremo dalje.

glede obsegov, tudi jaz se bom merla, res je to tista prava realna mera. drugače pa moje gibanje je trenurno tudi malo omejeno, imam otroke bolane, ma upam da mi vseeno kaj rata.

(odgovor članu eva2010)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 9:05:28   
RAKICA1
Dobro jutro tudi od mene jaz sem tudi zadovoljna ker mi je danes pokazalo 79,50kguser posted image user posted image user posted image user posted image tako pači gre samo počasi in z vztrajnostjo mi bo uspelo do željene teže tako kot nam vsem samo vstrajne moramo bitiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitke vsem za --kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tiste malo manj pridne saj bo drug teden bolši samo voljo nesmete zgubiti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image skupaj nam bo vsem uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image gremo kilam nasprotiuser posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 9:18:25   
taly
O super prvo tehtanje je tu, Rezultat 65,8 od 1.1.zgubila -2,2 kg, sem vesela. Čestitke tudi vsem ostalim.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 9:29:24   
lille
evo moje prvo tehtanje:
trenutna teža: 82,6 kg
željena teža: 70 kg

pa veselo na delo :)

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 9:31:39   
lency25
Dobro jutro!
Evo še jst, vaga danes pokazala 98 kg. Se pravi -2,8 kg user posted image Vem da je to večina voda, da se pravo hujšanje šele začne in da bo šlo sedaj veliko počasneje dol. Je pa super rezultat za motivacijo user posted image

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 9:58:32   
diana 28
Bravo RAKICAuser posted image ...je prav pozitivno videt tak post user posted image ... pa vsem ostalim enako... Upajmo, da bo šlo tako naprej.

Meni je danes tehnica pokazala 51,60kguser posted image user posted image  Pa niti nisem mislila, da sem šla toliko dol. Še včeraj, ko sem šla malo na razprodaje sem bila vsa zamorjena, ko sem probala kavboljke in so mi bile tesne. In tako velike številke nisem kupila že kakih 10 let. Tako, da bo res potrebno vztrajat in se rešt te masti user posted image .... No, vsaj vesela sem, da je teža nižja.

Za katero gibanje se pa odločate vi punce? Jaz sem ta teden šla 2x na zumbo in včeraj naredila par trebušnjakov doma. Bi pa rada povečala gibanje in ne vem kaj bi se lotilauser posted image .

(odgovor članu lille)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 10:26:58   
happy85
povratnica tretjič - prvič uspešno sklatila nosečniške kg + nekaj viška iz prednosečnosti. Potem ponovno zanosila, se jeseni pridružila, ampak nisem imela nobene prave motivacije in naporen tempo. In sem seveda namesto minusa imela plus. Zdaj pa počasi spet gre na bolje in bi se ponovno pridružila.

Čestitke vsem za minuse user posted image user posted image to mi da prav zagon, da tudi jaz hočem poročati o minusu user posted image

Bom pa zmanjšala količino sladkarij, peciva in kruha. Pa malo več gibanja. Me pa zanima za kakšno idejo za malice brez kruha in brez mleka.

Še podatki za tabelo:
začetna teža: 64,5 kg
željena teža: 60 kg (ni idealna, ampak trenutno bi bila že s to zelo zadovoljna user posted image )


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 13:36:58   
Cvetka*
Živjo!
No za mano je tudi prvo tehtanje in z njim tudi prvi rezultati. Moja teža je 89,7 kg. Zelo vesela!!!
Sem pa kar malo ponosna nase, saj sem se včeraj zvečer spravila tečt! Ni bilo veliko, ampak vsaj začetek je! user posted image
Tale vikend bo zame kar naporen, saj bomo imeli celo hišo ljudi, tako da bom morala biti kar trmasta, da mi kaj peciva ne zaide v usta. user posted image user posted image user posted image Ampak se bom potrudila.
Vidim, da imate vse lepe rezultate, tko da le tako naprej!!! Skupaj nam gre lažje!!!user posted image user posted image user posted image

Še podatki za tabelo:
-trenutna teža: 89,7 kg
-tedensko: -1,3 kg
-skupno: -1,3 kg

Lep vikend želim, ter čimveč gibanja in čim manj grehov! user posted image

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
10.1.2014 14:17:40   
katerina123
Ojla!

Še jaz:

- začetna teža: 73,8 kg
- trenutna teža: 72,5kg
- tedensko: -1,3 kg
- skupno: -1,3 kg

Lep vikend!

(odgovor članu Cvetka*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?