|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 8:31:13   
patrino
http://www.youtube.com/watch?v=uyGUpfH2QcQ

user posted image user posted image user posted image iii,hi, hi, hi kako dobra risanka. Kot nalašč za vse velike in male kokice tule gor. Na faksu so nas pri multimediji učili, da se v takih zadevicah vedno lahko najde košček reale. Kaj košček- tule je cel življenjepisuser posted image . Seveda brez dileme vsak lahko vidi komu priitče kakšna vloga. Definitivno ste tiste ne preveč prijazne in nage koke določene uporabnice. Tisti lepotec vmes je trenutno Lukka , včasih pa kdo drug. Mene ni v kadru ker snemam in skrbim za zvočne efekte.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 11:35:34   
mateyka
patrino, si preveč za časom in out of topic da bi zažgala; ta risanka je kalbotov zaščitni znak že dolgo časa user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.1.2014 11:36:09 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 11:44:02   
alda
patrino rajši se vzdržim komentarja user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 12:12:30   
patrino
Matejka, nič hudega. Risanka je vseeno luštna in hecna. Veseli me, da ima Kalbo tako lušten zaščitni znak- on verjetno že ve zakaj. Vseeno pa to ni ovira, da v tisti ta divji " prijazni " kokici, ki kljuva tistega reveža v prst, ne bi prepoznala tebe. user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 12:52:44   
mateyka
spin-spin-spin smajlija si pozabla user posted image

p.s. če misliš da bom trznila na to kam mene postavljaš, ker si ti out in za časom tukaj gor, so sorry dahling user posted image

p.s.2 btw, nisem jaz nikol kalbota v prst kljuvala. kar vprašaj ga. kalbo, anede da nisem? user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.1.2014 13:00:35 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 13:28:42   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

spin-spin-spin smajlija si pozabla user posted image

p.s. če misliš da bom trznila na to kam mene postavljaš, ker si ti out in za časom tukaj gor, so sorry dahling user posted image
Nisem komentirala risanke zato, da bi ti trzala. Pač navajam dejstva, ki jih ponuja. Moja nevednost o stvareh , ki so se po tvojem zgodile davnega leta gospodovega ne izvira iz tega, da sem out oz . za časom tule gor. Sem pač premlada oz. mladoletna v primerjavi s staro dementno matrono kot si ti tule goruser posted image

p.s.2 btw, nisem jaz nikol kalbota v prst kljuvala. kar vprašaj ga. kalbo, anede da nisem? user posted image
To ti pa čisto verjamem. To ni tvoj stil. Ti se raje spraviš na nekoga, ki se ti zdi drugačen in za katerega misliš, da se lahko na njem izživljaš. Dvomim, da bi Kalbo to pustil, jaz tudi ne , Lukka sicer tudi ne, vendar si revež preveč žene k srcu, ti se pa naslajaš ob tem. Fej, fuj, kako pomilovanja vredno.



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 13:37:08   
saruška
Uuuuu chicken fight, just sit back and relax user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 13:43:22   
mateyka
ja, patrino, spin-spin-spin user posted image - spinaj svoj mali mozag; daj si duška tukaj, če si že doma ne moreš user posted image

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 14:03:35   
liliana
V eni stvari pa je Lukkec uspešen.....skoraj vedno mu uspe doseči to, da se na koncu babe skregajo......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   [Brisano sporočilo]
25.1.2014 16:12:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 16:18:00   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ta risanka je kalbotov zaščitni znak že dolgo časa user posted image


zakaj?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 16:35:14   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

za to pa res ne rabimo Lukkca user posted image


se popolnoma strinjam! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 16:47:57   
mari1234
@patrino: Malo me čudi, da Lukka vedno tako braniš. Tudi jaz sem mu, ko se je začel oglašati, napisala nekaj spodbudnih besed, saj se mi je zazdel zelo nemočen v svojem trudu a z dobrimi nameni. Potem pa sem prebrala tole:


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.



in seveda spremenila mnenje. Tako nasilje nad otrokom? Nedopustno.

< Sporočilo je popravil mari1234 -- 25.1.2014 16:48:30 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 16:52:16   
pipapopa
Ojej. Boga polžikauser posted image Lukka raje tega ne komentiramuser posted image

(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 16:55:50   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ta risanka je kalbotov zaščitni znak že dolgo časa user posted image


zakaj?


na eni stari temi, je bila neka burna debata in na koncu, ko se je pomirila, je v svojo obrambo je dal ta clip gor (bil je res pika na i) kako se počuti in da ni panike; crknila sem od smeha user posted image


p.s. patrino kot vidiš se dobro spomnim - tvoja označba mene za dementno je samo znak da ti "rugljevstvo" zdanje čase šepa - minus točke, ccc.. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.1.2014 16:57:30 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 16:59:58   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: mari1234

@patrino: Malo me čudi, da Lukka vedno tako braniš. Tudi jaz sem mu, ko se je začel oglašati, napisala nekaj spodbudnih besed, saj se mi je zazdel zelo nemočen v svojem trudu a z dobrimi nameni. Potem pa sem prebrala tole:


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.

  

in seveda spremenila mnenje. Tako nasilje nad otrokom? Nedopustno.



OMB!!!!

sfalila. kje pa je to napisal?

user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 25.1.2014 17:00:37 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   [Brisano sporočilo]
25.1.2014 17:01:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mari1234)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   [Brisano sporočilo]
25.1.2014 17:08:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 17:22:06   
*miska.mcc*
ma sem brala, da ji da mogoče kdaj kako čez rit.

to ok, recimo naj bo.


sam kuhalnica?

kaj bo zda na vrsti?   PAS?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 17:40:35   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: mari1234
@patrino: Malo me čudi, da Lukka vedno tako braniš. Tudi jaz sem mu, ko se je začel oglašati, napisala nekaj spodbudnih besed, saj se mi je zazdel zelo nemočen v svojem trudu a z dobrimi nameni. Potem pa sem prebrala tole:
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.
  

in seveda spremenila mnenje. Tako nasilje nad otrokom? Nedopustno.


OMB!!!!

sfalila. kje pa je to napisal?

user posted image


če se dobro spomnim tam, kjer je uškinamama popenla nad tem, potem ji je pa Lukka rekel, da ji privošči da ji bo sin en orenk pedder..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.1.2014 17:41:11 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 17:43:17   
*miska.mcc*
ja. to vem, da želi malemu Uški pederistični style zivljenja.

ampak , da miceno bogo srčeče mlati s kuhalnico sem pa izpustila.



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 17:47:33   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ja. to vem, da želi malemu Uški pederistični style zivljenja.

ampak , da miceno bogo srčeče mlati s kuhalnico sem pa izpustila.


ta kuhalnica je bila razlog, da uškina ni šparala jezika in potem je bil užaljen in potem se je zgodilo kar se je zgodilo..

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 17:47:49   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: mari1234

@patrino: Malo me čudi, da Lukka vedno tako braniš. Tudi jaz sem mu, ko se je začel oglašati, napisala nekaj spodbudnih besed, saj se mi je zazdel zelo nemočen v svojem trudu a z dobrimi nameni. Potem pa sem prebrala tole:


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.

  

in seveda spremenila mnenje. Tako nasilje nad otrokom? Nedopustno.



odvetnica P. ?

zagovor si že spisala?


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 25.1.2014 17:49:51 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 18:01:34   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

za to pa res ne rabimo Lukkca user posted image

Res je tako. V tej debato, vsaj od risanke naprej, ni bilo o Lukki niti sledi. Moji komentarji in mnenja v njih so samo moji in jih ne rabi sprovocirat Lukka. V vseh teh zadnjih mojih komentarjih služi Lukka le kot metafora za nekoga, po katerem določene uporabnice ves čas tolčejo. Človek se včasih po več dni ne oglasi tule, sploh ne komentira, nekatere med vami, pa ga ves čas blatite in grdo govorite o njem. Toda ponavljam, tokrat je to Lukka in dokler ga ne boste spravile na kolena s svojimi grdimi pripombami, ne boste srečne. Ko bo spokal, kar bo zagotovo, ker takšnega ravnanja ni potrebno prenašati nikomur, boste našle novo žrtev.
Moram priznati, da sem bila v začetku prav presenečena, kako ste nekatere žaljive in ne prenehate in ne prenehate. Saj ne rečem, da si prideš navzkriž v določeni debati ali v določenih temah. Samo, da pa človek samo lepo umirjeno pove svoje mnenje, nekatere pa čisto popenite in se spustite pod nivo. Pa tu ne mislim nase. Sama vem da sem ostra in večkrat namerno podrezam, da je debata malo bolj živa in se da kaj debatirati. Govorim o drugih na katere ene in iste stalno skačete. Prejle sem imela čas in sem malo posrfala nazaj po debatah, ko me še ni bilo. In glej ga zlomka, to se je dogajalo že prej. Ko ni bilo ne mene, ne Lukke in podobnih. Opazila sem, da je tale simpatična Stanislava delovala tule gor že prej, pa da z njo tudi niste bile pretirano prijazne. Ni čudno, da jo je za toliko časa uzela magla. Pa tudi več ostalih uporabnic, ki so meni osebno skozi komentarje čisto kul in bi z njimi zaradi njihovega zanimivega pogleda , prav rada kaj podebatirala ni od nikoder (npr. Poker face, Taddy 78,Raho, Gina, Pelin, Blaža, Bumerang, Tehnofil, Jančika,3jeMi,Primoza, Viv, Nika v službi... in podobni). Nasprotno pa ostaja železni repertoar enih in istih, ki se skozi leta očitno niso nič spremenile. Enako žaljive, enako smetljive na temah, enako dolgočasnih komentarjev. Od nekdaj sem imela občutek, da sem se kakšno stoletje prepozno rodila- tudi tule na tem forumu. Še vedno je nekaj takih , s katerimi je luštno debatirat npr. Lili, Frodo, Stanislava po ta novem, Nejcko in podobne- samo kaj ko ste pa ostale tako težke včasih. Da gre nekdo prav z namenom, da žali drugega uporabnika odpirat novo temo ( in to ni nič novega, glede na to, kaj sem prebrala za nazaj), na kateri se lahko izživlja določena raja nad enim samim uporabnikom user posted image Škoda res.
Zanimivo pa mi je predvsem nekaj- ves čas obtožujete Lukko, češ, da ima veze , podporo in ne vem kaj vse pri administratorjih, adminih in ne vem kje vse še. Pa ravno taki uporabniki, ki se ne strinjajo z vami najprej odmaglijo s tule dol, ve ste pa še kar pripopane. A se kdaj zamislite nad tem? Se vam ne zdi čudno, kako da teh ljudi, ki jim že leta nazaj niste bili všeč, nekako ni več tule gor? In ne Lukka zato ni nič kriv.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 18:36:12   
mateyka
jamr jamr jamr - cry me a river..
user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?