|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko noči na teden prespite?
17.9.2005 9:48:12   
Tarala
Naša Tara je pa tja do 6. meseca spala vsako noč do 7h zjutraj.
Potem pa se je naenkrat vse spremenilo. Možno da so bili krivi zobki, vendar vseeno mislim, da jo toliko pa spet ne matrajo. Zdaj se mi zbuja povprečno 3x na noč, s tem, da nekje od 6-ih naprej ni šans, da bi zaspala nazaj.Spi pa tkointko zelo malo (je bolj na mami ) - na dan cca 12 ur (9 ponoči, 2x po 1,5 ur čez dan), pa še ni stara 8. mesecev.
Tudi jaz upam da bo kmalu boljše, sploh ker se sredo 21.9 vračam v službo

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Koliko noči na teden prespite?
17.9.2005 12:24:30   
Abby
Danes je bila že druga prespana noč zapored. Res se pa zbuja samo 1x na noč, tako da ni tak problem. Smo navajeni tudi hujšega.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Koliko noči na teden prespite?
17.9.2005 16:04:27   
Kety
Naš je star 4 tedne in se v povprečju zbujamo 2x na noč. Nismo še uvedli rutine, tako da upam, da bo kmalu prespal noč vsaj do nekje 6 ure zjutraj. Zdaj se zbuja ob 1ih in 5ih za hranjenje. Spat gre pa ob cca. 21ih.

Bomo vidli kako bo v prihodnosti!

Lp Kety

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Koliko noči na teden prespite?
17.9.2005 16:11:29   
lutka
spanje

sploh ne vem več kaj je to. V 16 mesecih še nista prespala ene cele noči. Če je Matic priden ga Žiga fiksa, ali pa obratno

Prej ko sem bila doma je še nekako šlo, zdaj ko sem pa v službi je pa včasih kar kriza

lp

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Koliko noči na teden prespite?
17.9.2005 21:34:33   
bskrle
Lutka, saj to je problem, sedaj sem v službi in popoldne peljem punci ven, pa kaj pospravim in če konec tedna nič ne ležem spat čez dan ,sem v 14 dnevih kot zombi in če pride mimo en virus - zbolim.
V pet. ponoči je Marija bruhala, danes se je zbudila sredi noči in se drla in sem šla ponjo v njeno sobico ...
Kaj bo danes ponoči...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Koliko noči na teden prespite?
17.9.2005 22:10:45   
HuAnita
Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
Ni vredno besede. Še 'dojenčkaste' 5 urne noči ne 'naklamfa' skupaj, kaj šele, da bi mi privoščila krepčilen in otro potreben 8-urni spanec. Parkrat me je sicer presenetila in spala celo do 9 ur v kosu, samo je ugotovila, da lahko 'pelje peteline lulat'; namreč se tako dere sredi noči, da je kaj
Mami pa je takale kot tale smeško , samo da sta obe okici takšni

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Koliko noči na teden prespite?
18.9.2005 19:01:13   
polona2
Od drugega meseca spi celo noč. Spat gre od 21-22-ih, zbudi se zjutraj ob 9-ih.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Koliko noči na teden prespite?
18.9.2005 19:17:34   
dory
mi pri 16m se ne prespimo cele noci...zmer kej najde mulc da mat pol ne more spat ...vsaj 3x na noc hoce flaso...od devetega meseca je to lahko samo caj..se dober

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Koliko noči na teden prespite?
19.9.2005 0:23:50   
pika**
Od drugega mesca dalje spimo celo noč od 22-23 pa do 7-8 zjutraj. Saj se kdaj zbudi in zajamra , sam ga hitro potolažim z zizo in vsi spimo naprej. Ga pa mal meče luna in mi ni celo nedeljo čez dan spal eno uro v kosu čez dan.Ko je luna, polna ali pa prazna , ga daje 100 na uro čez dan. Nočega spančka pa ne zamudi.

Kmalu bodo zobki. Bomo potlej vidli.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Koliko noči na teden prespite?
19.9.2005 6:55:33   
CUKRČEK
LAhko rečem, da spimo že od začetka celo noč. Na začetku se je zbujala enkrat, včasih mogoče dvakrat, da sem jo podojila....to sem počela napol v spanju, tako da ni bilo problema. Sedaj že dooolgo spi celo noč, včasoh ji rata, da nekaj stoka in ji dam flašo in v hipu zaspi nazaj.
V povprečju spi od 21-ih do 9-ih zjutraj......ko pa gre v varstvo, jo mora zbuditi preje, zato pa gor takoj spet zaspi za 2 zrce. Pridna punca, ni kej

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?