|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
27.2.2014 12:03:02   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

opala, pa sm se izdala user posted image js sm anonimna Iza user posted image


meni se nisi, ker vem že kar nekaj časauser posted image user posted image



haha, sej vem, da nism bla preveč dobr zamaskirana user posted image ampak sej sm bla kr pridna z anonimnostjo no, s čim sm se pa že prej izdala?

MD tut mojga je treba prosit, včeri je bla predvidena O, pa ni blo nič od nič... skratka teli deci, po eni strani bi mel otroke ampak ne bi jih pa delal, po drugi strani pa se pritožujejo, da nikol ni dost seksa... kdo bi jih zastopu user posted image

Iza (še zmer bom tle anonimna, ker me mot, da se tm v javnem okncu pokaže, da sodelujem tuki)

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
27.2.2014 12:41:23   
mamica deklicam
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

opala, pa sm se izdala user posted image js sm anonimna Iza user posted image


meni se nisi, ker vem že kar nekaj časauser posted image user posted image



haha, sej vem, da nism bla preveč dobr zamaskirana user posted image ampak sej sm bla kr pridna z anonimnostjo no, s čim sm se pa že prej izdala?

MD tut mojga je treba prosit, včeri je bla predvidena O, pa ni blo nič od nič... skratka teli deci, po eni strani bi mel otroke ampak ne bi jih pa delal, po drugi strani pa se pritožujejo, da nikol ni dost seksa... kdo bi jih zastopu user posted image

Iza (še zmer bom tle anonimna, ker me mot, da se tm v javnem okncu pokaže, da sodelujem tuki)


izdal te je podpis Iza. Ja malo sem seštela en nick in ta podpis, pa je šlo user posted image user posted image

no, jaz sem se odločila, da ga kar nekaj časa ne bom "fehtala", bomo videli, kdaj bo ugotoviluser posted image . Bo prišlo kar prav, ker si po eni strani nič ne želim imati še enega pozimi, bi rajši od marca daljeuser posted image . Moram malo tudi voditi evidenco mojih ciklov, da grem k moji G oborožena, ker mislim, da mi bo morala dati pomoč v obliki tablet

< Sporočilo je popravil mamica deklicam -- 27.2.2014 12:42:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
27.2.2014 12:55:22   
Matti
Še en dan in marec je tukaj, jupijajauser posted image user posted image

Spet sem vsa optimistična kar je super za mojo psiho. Danes začnem s čajčkom krvomočnice, sem se oborožilauser posted image Bom pa ta prvii mesec poskusila s polovičko tablete klomifena(na lastno pest), ker načeloma imam svoje ovulacije-sicer so bolj švoh se mi zdi(prejšnji mesec le en folikel) in glede na to da mi je G to predpisala pomoje kar tako (čeprav vsi vemo da to ni prav), brez da sem jo prosila raje ne bom tvegala kar takoj z dozo 1 tablete ker se bojim hiperstimulacije. Nekako sem kar prepričana da mi bo krvomočnica in pol tabletke prinesle željeni uspeh, hihiuser posted image user posted image . Bo pa pomoje ovulacija kak dan prej in s tem tudi menstruacija, ampak nič ne spreminjat seznamčka.

Punce ta mesec bo našuser posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
27.2.2014 13:16:53   
LittleSun
Tudi mene med navijačice, saj sem še vedno vaša zvesta navijačica!

Katte vesela sem, da si že na seznamu. Zate še posebej držim pesti user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
27.2.2014 13:54:45   
perla*
mamica deklicam super mi je, da si v bistvu že sama naštela nekaj argumentov zakaj je pa trenutno mogoče tko prav. Fajn da vidiš tudi pluse v vsaki zadevi in ne samo negativno plat. In itak bo čas svoje naredu in pokazal kaj je za kaj dobro. Bodi nadvse srečna, da imaš že dve princeske doma. Pri nas se trudimo za prvo živo bitjece user posted image  Zakaj misliš, da pride do tega, da se ti enostavno ne da več? Mene ob tej misli še bolj zakrbi. Sicer za enkrat ne kaže, da se bi to pri nama lahk hitro naredil, ker moj skoz "teži", pa se velikokrat meni ne da user posted image  

Matti tvoj optimizem je nalezljiv! user posted image  Me je kar veselje prevzelo in sem se spravila v boljšo voljo, optimistična za marec user posted image  Pa skoz sama sebi nakladam in si govorim: Mah boli me k***c! Ko bo, bo! user posted image  

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
27.2.2014 13:57:45   
perla*
 user posted image  MAREC user posted image

user posted image
ali user posted image PRIČAKUJEMO

03.03
Sisley

10.03
čikita

12.03 
Iza
 
17.3.
_pika_
 
20.3.
čikita, tejcy01, perla*
 
30.3.
Matti
 
31.3.
zlatolasek 

x.03 
lejly, Katte

user posted image NAVIJAČICE user posted image       
 witch, NikaAnna, Jenny_B, Žabinčica, Radenska_, mamica deklicam, LittleSun

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
27.2.2014 14:07:56   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: perla*

mamica deklicam super mi je, da si v bistvu že sama naštela nekaj argumentov zakaj je pa trenutno mogoče tko prav. Fajn da vidiš tudi pluse v vsaki zadevi in ne samo negativno plat. In itak bo čas svoje naredu in pokazal kaj je za kaj dobro. Bodi nadvse srečna, da imaš že dve princeske doma. Pri nas se trudimo za prvo živo bitjece user posted image  Zakaj misliš, da pride do tega, da se ti enostavno ne da več? Mene ob tej misli še bolj zakrbi. Sicer za enkrat ne kaže, da se bi to pri nama lahk hitro naredil, ker moj skoz "teži", pa se velikokrat meni ne da user posted image  



ko si star že skoraj 40 in ti energijo jemljejo 5-letnica, ki je v obdobju jokavosti in izsiljevanja, nato 3-letnica, ki hoče, da je vse po njeno, da ne govorim o 40-letniku, ki je hujši otrok, kot ena cela skupina petletnikov v vrtcu, zmanjka energije, da bi imel še enegauser posted image . Da ne govorim še o drugih problemih doma.

Ampak kaor sem rekla, ga bom dala na hladno za nekaj časa, potem bomo videli kako in kaj.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
27.2.2014 14:26:49   
Katte

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Tudi mene med navijačice, saj sem še vedno vaša zvesta navijačica!

Katte vesela sem, da si že na seznamu. Zate še posebej držim pesti user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
28.2.2014 7:09:21   
*misi*
Spet se vam pridruzujem, moja tecka je dans prisla tako da februar ni bil uspesen.

Recimo da je ne pricakujem 28.3.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
28.2.2014 8:30:29   
niinii
Mene tudi med navijačice. Za sodelovanje bomo morali pa še kar nekaj mesecev počakati.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
1.3.2014 20:47:37   
*viva*
Hej punce,

evo mene nazajuser posted image Taaak sem vas pogrešala, da sem prišla kar nazajuser posted image

No, ta mesec in najbrž še aprila bom samo navijala user posted image user posted image user posted image user posted image
če bo po sreči pa se pridružim maja. No, upam,da vas večine takrat ne bo več tukaj user posted image user posted image

Marec je lep mesec tak da, hitro user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
2.3.2014 11:29:13   
Anonimen
Prosim če lahko daste še mene na seznam ne pričakujem pa je 6.3.
user posted image

(odgovor članu *viva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
3.3.2014 9:49:43   
Penny
Navijam, da ta prvi pomladni mesec prinese same pozitivne testke user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
4.3.2014 10:04:47   
inceeq
Pozdravljene!
Tudi jaz se vam pridružim in upam da user posted image ne dobim 29.03.2014...čeprav je že februarja ni bilo, ampak tudi test ni pokazal user posted image user posted image ...
Navijam za vse user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
4.3.2014 20:07:01   
Anonimen
no marec je tuki, kera je prva na vrsti? kera bo lulala? user posted image

februar ni bil tako zelo roza upam, da bo marec boljši... držim pesti za nas!

Iza

(odgovor članu inceeq)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
4.3.2014 21:05:20   
Anonimen
Lep pozdrav..no jaz sem ze lulala vceraj pa ni bilo nic. Mi pa "zamuja" ze 5 dni.je pa res da nimam nikoli redne in si dejansko ne morem izracunati kdaj se ze steje,da zamuja.nmam pa nobenih znakov - ne za nosecnost ne za prihod m. Tako da nic nevem kje sem :-)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
5.3.2014 19:18:48   
Anonimen
Ojla punce...mi lahko katera pove, če je njen dragi imel na spermiogramu normalnih le cca 8 %? To naj ne bi bilo preveč dobro, kajne?

Midva se že leto in pol matrava....dostikrat imam ciste, baje tudi endometriom velik 22 mm in mi ni G predpisal nobenega klomifena niti dabrostrona--opažam pa da večina tukaj ima vsaj eno od teh dveh?
Sedaj grem v kratkem na HSG, ker baje da je z mojim vse ok (Čeprav kokr sva gledala in ma vse pod povprečjem, ampak androlog pravi, da je vse normalno)

Se res poveča možnost zanositve po tem posegu?

Polivam z roziko, midva do nadaljnega ne upava na user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
6.3.2014 6:39:42   
*tedy*
navijam za vse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
6.3.2014 8:15:00   
zlatolasek
Sporočam "veselo" novico da moje M ni bilo od nikjer, zato sem bila primorana vzeti Dabroston, tako da zame lulanje na listke v marcu odpade, ker bom M (močno upam da jo bom) dobila šele nekje v drugi polovici marca, zato se že kar selim v drugo temo user posted image

Vem, da sva se za prvo user posted image tudi trudila več kot dve leti, a sem nekako potihem upala, da bo šlo v drugo lažje (kot je velikokrat slišati). No, pa ni tako user posted image Še huje je, ker me tamala VSAK dan sprašuje, če mam že dojenčka v trebuhu, ker si ona tako močno želi bratca/sestrico, potem je pa tukej še tašča, ki olje na ogenj priliva in jo skos podpihuje, kdaj bo dobila kaj (posledično sekira tudi meneuser posted image )!!!

Res upam, da bom lahko še ta mesec začela z novim krogom klomifena, in da bo drugi krog vsaj prišlo do O...da bom vsaj imela neke možnosti. Še toliko težje je, ker se trudiš zanosit, pa čakaš tudi do dva meseca za en ciklel, ki je potem še anovulatoren user posted image

Vsem, ki jim bo pa ta mesec štorklja pinesla user posted image pa želim veliko sreče, zdravo nosečnost in seveda zdravo štručko. Jaz pa upam, da nam kakšen božiček prinese kaj lepega user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
6.3.2014 9:01:26   
Tippi
Še tukaj čestitam tedy!! user posted image

Pravtako močno močno navijam zate zlatolasek in za vse, ki težko čakate pluske. za tiste stare borke (mamica deklicam, itd.), pa sploh še posebej močno držim pesti! user posted image user posted image

Prepričana sem, da bo za vse enkrat posijalo sonce!! user posted image user posted image




(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
6.3.2014 17:59:46   
Matti
Jaz sem pa ful srečna, mogoče za katere banalni razlog amapk meni to ful pomeni. Ovulaciski test je pokazal še močnejšo kot kontrolnouser posted image jeeejjjuser posted image

Tako da sedaj akcija, potem pa mučno čakanje. Joj kolk si želim da uspe user posted image

Punce pa začnite že lulat user posted image user posted image , sedaj je pa res že časuser posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
6.3.2014 20:26:01   
Anonimen
No mojauser posted image je sedan prišla. Navijam pa za vse ostale. Vem pa kako je nama po nekaj več kot 2 letih še vedno ni uspelo user posted image
user posted image

(odgovor članu Matti)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
7.3.2014 9:07:50   
perla*
 user posted image  MAREC user posted image

user posted image
ali user posted image PRIČAKUJEMO

03.03
Sisley
 
6.3.
Anonimen user posted image

10.03
čikita

12.03 
Iza
 
17.3.
_pika_
 
20.3.
čikita, tejcy01, perla*
 
28.3.
*misi*
 
29.3.
inceeq
 
30.3.
Matti
 
x.03 
lejly, Katte

user posted image NAVIJAČICE user posted image       
 witch, NikaAnna, Jenny_B, Žabinčica, Radenska_, mamica deklicam, LittleSun, niinii, *viva*, Penny, *tedy*, zlatolasek, Tippi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
7.3.2014 9:12:18   
perla*
Punce poglejte seznam in poglejete koliko navijačic imamo! user posted image  Tale marec mora biti magičen! Bo magičen! Je magičen! Dejmoooo!
zlatolasek user posted image  predlagam, da za srečo, ti odpreš novo temo II pričakujem aprila 2014 user posted image
Želim ti vse dobro! Drži se!

Matti midve imava pa zgleda istočasno O. user posted image  Tako, da zdej pa naja čaka čakanje user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
7.3.2014 9:33:14   
Sareta88
Punce, tudi jaz ne pričakujem ta mesec 9.3. Bomo videli. Zaenkrat nimam nobenih znakov, da bi prišla kaka M, ponavadi po bili vsaj teden prej znaki, boleče prsi ali kaj podobnega. Tokrat pa samo neki rahli glavoboli, zgaga. Drugače pa je danes moj 29. dan, ciklus imam dolg tam od 31-32 dni. Držim pesti za ostale user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?