|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 7:15:49   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

razočaranega ... (otroka).


otrok je zadevo veliko boljše razumel kot mama - mu je bilo jasno, da je naloga administratorke opraviti formalizem vpisa ter da ji je bilo vseeno, kaj ima za povedati otrok

in bonboni so tisto, kar si bo punčka zapomnila o vpisu, glede na to, da 'In minuto za tem že pozabi in se loti bonbončkov.' user posted image


če bo le mama pustila, da bo tako ...



Točno tako. Čeprav se mi bolj dozdeva, da je tole spet samo še ena reklama za internetno stran (na sosednjem forumu je polno takšnih "mnenj" z omenjene strani). Sicer pa - eni si očitno res domišljajo, da znajo tako dobro pisati, da je vredno objave...user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 7:21:25   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Dandanes je itak že vse brezveze.


prisotnost otroka pri 5-6 letih za vpis v oš imo od vedno, ne samo dandanes. saj bo še čas za pomp in ceremonije. ko bo diplomiral in podobne dosežke (ne pa vpis sam). drugače pa - bolj bi me skrbelo, če bi morala bit zraven, ker ne šteka kako, ko se vpisuje na faks recimo user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 21.3.2014 7:25:49 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 7:51:16   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1


IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

razočaranega ... (otroka).


otrok je zadevo veliko boljše razumel kot mama - mu je bilo jasno, da je naloga administratorke opraviti formalizem vpisa ter da ji je bilo vseeno, kaj ima za povedati otrok

in bonboni so tisto, kar si bo punčka zapomnila o vpisu, glede na to, da 'In minuto za tem že pozabi in se loti bonbončkov.' user posted image


če bo le mama pustila, da bo tako ...



Točno tako. Čeprav se mi bolj dozdeva, da je tole spet samo še ena reklama za internetno stran (na sosednjem forumu je polno takšnih "mnenj" z omenjene strani). Sicer pa - eni si očitno res domišljajo, da znajo tako dobro pisati, da je vredno objave...user posted image



a pol nisi dala všečka user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 7:57:27   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Dandanes je itak že vse brezveze.


prisotnost otroka pri 5-6 letih za vpis v oš imo od vedno, ne samo dandanes. saj bo še čas za pomp in ceremonije. ko bo diplomiral in podobne dosežke (ne pa vpis sam). drugače pa - bolj bi me skrbelo, če bi morala bit zraven, ker ne šteka kako, ko se vpisuje na faks recimo user posted image


Baje vedno vec mamic spremlja svoje potomce na vpise na fakse (in isce informacije na vpisnih sluzbah ipd.)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 8:15:06   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Baje vedno vec mamic spremlja svoje potomce na vpise na fakse (in isce informacije na vpisnih sluzbah ipd.)


sem slišala. no, tak "članek" bi bil zanimiv čisto iz antropološkega vidika - prizadeta mamica zaradi neceremonijalnega tretmaja nje ob vpisu svojega krofeka na faks user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 8:51:19   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: alda


a pol nisi dala všečka user posted image

Joooj, čist sem pozabla....user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 9:08:54   
Jabček
Glavno, da so sladkarije user posted image

Kakorkoli, menim, da avtorica članka zamenjuje 'uradni vpis' z 'prvim šolskim dnem'. Ker od uradnega vpisa v šolo se pa res ne moreš nadejati nekih ceremonij in predstav, hudih pogovorov in razčlenjevanja tvojega otroka.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:26:01   
m a j c i k a
Punce drage!
Vaše posmehovanje in komentarji res niso na mestu.
Vpisi v prvi razred potekajo pri nas decembra in ne rabite se norčevat, da je šola septembra in ne jemljem tega tako drastično, očitno niste razumele članka, gre se za to, da je otrok vabljen na vpis, da si otrok izbere 2 prijateljčka, ki jih želi imeti v razredu, da otroka povprašajo par stvari, da jim otrok pove kaj o sebi... Tako pa je bil otrok zgolj senca..
Sem mamica treh deklic in nikakor nisem pričakovala fanfar ali rdeče preproge, daleč od tega..
Glede na to, da je na vabilu pisalo, naj bo otrok prisoten in glede na to, da sem lani vpisala starejšo deklico, ki je bila navdušena in je vse na veliko razlagala je seveda potem logično, da je tudi srednja pričakovala vsaj kakšno vprašanje ali mogoče nasmeh na obrazu "študentke"
Moj članek je pač napisan tako kot je, čustveno, resnično in ja mušice živijo tudi pozimi, mi je pa res zanimivo kakšne stvari vas vse premotijo in v kaj se vse spustite, da se lahko iz nekoga dobesedno norčujete.. In ja, če vas že zanima, tudi oče bi šel z veseljem zraven, pa je pazil ostali dve deklici, ki sta bili bolani.
Drugače je tale "članek" trenutno na drugem mestu po branosti, se opravičujem, da sem zasmetila vaš teritorij in mi je resnično žal, da sem se obrnila na vas...
Vse lepo vam želim!

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:35:17   
RIJA*
res me zanima, zakaj le je na drugem mestu ? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:36:12   
m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus
Ma ne vem no, to je samo vpis user posted image .


men tudi ni jasno - koliko časa pa naj traja vpis (če ne cirka 5-10 min) in kaj naj se drugega zgodi kot to, da se izpolni prijavnica? sem prvo mislila, da govori o septembru, pa se članek začne z zimo in mi je potem kapnilo, da je to prijava in izpolnitev ene pole papirja. ok, tečna študentka, to štekam, ni fajn, samo da bi tak članek zato napisala? user posted image

plus, eno pripombo imam - mislim, da mama sploh ni razložila otroku kaj je vpis in zato na koncu otroško vprašanje, kdaj je bosta vpisali. če bi ji mati že doma povedala, kaj to pomeni in da je treba en papir izpolnit z njenimi podatki, verjetno ne bi bila tako zelo razočarana, ko je mama "samo" izpolnila en list papirja in nič več? user posted image



Kdo sploh si ti, da me lahko obsojaš, da otroku nisem razložila kaj je vpis? Z otrokom sem se pogovorila, tudi sama sem obiskovala to šolo in lansko leto je imela vpis najstarejša hči, ki je bila obravnavana čisto drugače, tako kot tudi vsi ostali lani. Otrok je imela velika pričakovanja prav zaradi tega in zato je na koncu vprašala kdaj bo vpis... Čakala je, da bo lahko kaj povedala..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:37:37   
Jabček
V življenju bo še kaj hujega kot to. Pač tako je.

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:38:14   
m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

res me zanima, zakaj le je na drugem mestu ? user posted image user posted image user posted image user posted image



Zaradi takšnih kot si ti sigurno ne user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:38:30   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

V življenju bo še kaj hujega kot to. Pač tako je.


ja, samo avtorica ima na srečo zelo srečno življenje očitno....user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:39:39   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

res me zanima, zakaj le je na drugem mestu ? user posted image user posted image user posted image user posted image



Zaradi takšnih kot si ti sigurno ne user posted image



čakaj pipika malo...zgoraj matejko obsojaš tega, kar ravnokar sama počneš....user posted image

sicer pa prav imaš...jaz take bedarije redkokdaj berem.....

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:41:24   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

res me zanima, zakaj le je na drugem mestu ? user posted image user posted image user posted image user posted image



Zaradi takšnih kot si ti sigurno ne user posted image




< Sporočilo je popravil m a j c i k a -- 21.3.2014 10:43:55 >

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:43:25   
m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

res me zanima, zakaj le je na drugem mestu ? user posted image user posted image user posted image user posted image



Zaradi takšnih kot si ti sigurno ne user posted image



čakaj pipika malo...zgoraj matejko obsojaš tega, kar ravnokar sama počneš....user posted image

sicer pa prav imaš...jaz take bedarije redkokdaj berem.....



Torej naslednjič raje preskoči bedarije velja?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:44:20   
m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

V življenju bo še kaj hujega kot to. Pač tako je.



Res je in vem to, verjemi še predobro....
Nikakor nisem hotela predstaviti sebe kot nekakšno drama queen, kot me ima očitno večina, tu se gre pač za moj pogled na stvar, izkušnjo. pa hvala vseeno

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:45:44   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

V življenju bo še kaj hujega kot to. Pač tako je.


ja, samo avtorica ima na srečo zelo srečno življenje očitno....user posted image




Vesela zanjo!
Ampak potem se mi še vedno poaraja vprašanje - zakaj ji mamica ni sama popestrila vpisa? Sladoled, igrala, igrišče, tortica, kino, popcorn? Mislim, če bi moj otrok pričakoval big deal iz vpisa in bi mu bilo res pomembno, da se tam vse suče okoli njega in te travme ne bi mogel kar tako preiti - bi sama poskrbela za 'nekaj posebnega'
HB, moj otrok ni imel pretiranih pričakovanj iz tega, da so ga mati vpisali.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:46:37   
m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

V življenju bo še kaj hujega kot to. Pač tako je.


ja, samo avtorica ima na srečo zelo srečno življenje očitno....user posted image




Vsak ima lahko srečno življenje, ne glede na vse..
In da se vam da iz tega delati scene in predvidevati stvari ter nekoga obsojati v naprej brez da ga poznate..

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:47:10   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

res me zanima, zakaj le je na drugem mestu ? user posted image user posted image user posted image user posted image



Zaradi takšnih kot si ti sigurno ne user posted image



čakaj pipika malo...zgoraj matejko obsojaš tega, kar ravnokar sama počneš....user posted image

sicer pa prav imaš...jaz take bedarije redkokdaj berem.....



Torej naslednjič raje preskoči bedarije velja?


ja, ne morem....če pa si na vsak način hotela včečkota user posted image user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:48:19   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

V življenju bo še kaj hujega kot to. Pač tako je.



Res je in vem to, verjemi še predobro....
Nikakor nisem hotela predstaviti sebe kot nekakšno drama queen, kot me ima očitno večina, tu se gre pač za moj pogled na stvar, izkušnjo. pa hvala vseeno


Verjamem, da nisi želela. Ampak to je današnji velik problem, tudi kasneje v šoli. Starši delajo tak halo okoli svojih piškotkov, da je groza. Nič ni več spontano, normalno, potrebno, dejansko, nujno itn. Vse se vrti okoli zadovoljevanja potreb teh malih falotov.
Včasih otrok potrebuje hladen tuš z NE, NE GRE, NE MOREŠ in NIMAŠ. Da se malo prizemlji. Mora se.

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:50:00   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

V življenju bo še kaj hujega kot to. Pač tako je.


ja, samo avtorica ima na srečo zelo srečno življenje očitno....user posted image




Vesela zanjo!
Ampak potem se mi še vedno poaraja vprašanje - zakaj ji mamica ni sama popestrila vpisa? Sladoled, igrala, igrišče, tortica, kino, popcorn? Mislim, če bi moj otrok pričakoval big deal iz vpisa in bi mu bilo res pomembno, da se tam vse suče okoli njega in te travme ne bi mogel kar tako preiti - bi sama poskrbela za 'nekaj posebnega'
HB, moj otrok ni imel pretiranih pričakovanj iz tega, da so ga mati vpisali.


ti pa nisi sodobna mati, no!user posted image

sodobne matere čakamo, da dobimo epiduralno, da nam mati prvo leto vse naredi v gospodinjstvu, da nam merka dete, da se ga tašča ne dotakne....ko pa gre v vrtec ali šolo, pa ga mora vzgojno osebje vzgojiti...me si prilimamo samo titulo super mati....za ostalo bodo pa še pristojni posrkbeli....zabavanje in učenje naših otrok? a-a' za to so javni uslužbenci plačani....me plačamo kvečjemu kakšnega klovna na rojstnodnevni zabavi....

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:54:22   
Jabček
Se vidi, da sem deklica sa sela, ker pojma nimam o tem, kako se matere naj bi obnašale.

Mam pa eno fajn lastnost, ki jo je sine zadnjič povedal učiteljici user posted image To je super moč, ki ni kar tako. In iz tega je razvidna moja super moč in nadvlada. Menda sem šef doma, ker to se vidi iz pregleda sobe. Vidim tudi pod posteljo user posted image

< Sporočilo je popravil Jabček -- 21.3.2014 10:59:49 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 10:57:45   
m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

V življenju bo še kaj hujega kot to. Pač tako je.


ja, samo avtorica ima na srečo zelo srečno življenje očitno....user posted image




Vesela zanjo!
Ampak potem se mi še vedno poaraja vprašanje - zakaj ji mamica ni sama popestrila vpisa? Sladoled, igrala, igrišče, tortica, kino, popcorn? Mislim, če bi moj otrok pričakoval big deal iz vpisa in bi mu bilo res pomembno, da se tam vse suče okoli njega in te travme ne bi mogel kar tako preiti - bi sama poskrbela za 'nekaj posebnega'
HB, moj otrok ni imel pretiranih pričakovanj iz tega, da so ga mati vpisali.


Evo točno o tem govorim, kako pa ti veš, da ji mamica ni popestrila vpisa?
A si sama nadaljevala členek mogoče?
In otrok ni pričakoval big dela iz vpisa, pričakovala je samo to kakšno lepo besedo, ki je očitno tudi tukaj ne poznate...
Igrala in igrišče so pri nas na sporedu vsak dan, za kino je malo pretirano, doma smo ji pripravili vročo čokolado ter ji kupili peresnico user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:01:23   
m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

V življenju bo še kaj hujega kot to. Pač tako je.


ja, samo avtorica ima na srečo zelo srečno življenje očitno....user posted image




Vesela zanjo!
Ampak potem se mi še vedno poaraja vprašanje - zakaj ji mamica ni sama popestrila vpisa? Sladoled, igrala, igrišče, tortica, kino, popcorn? Mislim, če bi moj otrok pričakoval big deal iz vpisa in bi mu bilo res pomembno, da se tam vse suče okoli njega in te travme ne bi mogel kar tako preiti - bi sama poskrbela za 'nekaj posebnega'
HB, moj otrok ni imel pretiranih pričakovanj iz tega, da so ga mati vpisali.


ti pa nisi sodobna mati, no!user posted image

sodobne matere čakamo, da dobimo epiduralno, da nam mati prvo leto vse naredi v gospodinjstvu, da nam merka dete, da se ga tašča ne dotakne....ko pa gre v vrtec ali šolo, pa ga mora vzgojno osebje vzgojiti...me si prilimamo samo titulo super mati....za ostalo bodo pa še pristojni posrkbeli....zabavanje in učenje naših otrok? a-a' za to so javni uslužbenci plačani....me plačamo kvečjemu kakšnega klovna na rojstnodnevni zabavi....


Če je tole letelo na mene, te moram zelo prizemljiti, ker je vse daleč, daleč od tega....
Res me ne poznaš, ne poznaš moje zgodbe in ne veš kakšna mati sem, nikoli se nisem imela za super mamo, pri službi in 3 deklicah se res nadelam ampak mi je to v veselje in če te ravno zanima vse tri porode opravila naravno....

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Slovenija, častna gostja na knjižnem sejmu...
Slovenija je častna gostja na knjižnem sejmu v Bologni, s čimer bo na svetovnem zemljevidu še dodatno utrdila svoje mest...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?