|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:04:48   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

V življenju bo še kaj hujega kot to. Pač tako je.


ja, samo avtorica ima na srečo zelo srečno življenje očitno....user posted image




Vesela zanjo!
Ampak potem se mi še vedno poaraja vprašanje - zakaj ji mamica ni sama popestrila vpisa? Sladoled, igrala, igrišče, tortica, kino, popcorn? Mislim, če bi moj otrok pričakoval big deal iz vpisa in bi mu bilo res pomembno, da se tam vse suče okoli njega in te travme ne bi mogel kar tako preiti - bi sama poskrbela za 'nekaj posebnega'
HB, moj otrok ni imel pretiranih pričakovanj iz tega, da so ga mati vpisali.


ti pa nisi sodobna mati, no!user posted image

sodobne matere čakamo, da dobimo epiduralno, da nam mati prvo leto vse naredi v gospodinjstvu, da nam merka dete, da se ga tašča ne dotakne....ko pa gre v vrtec ali šolo, pa ga mora vzgojno osebje vzgojiti...me si prilimamo samo titulo super mati....za ostalo bodo pa še pristojni posrkbeli....zabavanje in učenje naših otrok? a-a' za to so javni uslužbenci plačani....me plačamo kvečjemu kakšnega klovna na rojstnodnevni zabavi....


Če je tole letelo na mene, te moram zelo prizemljiti, ker je vse daleč, daleč od tega....
Res me ne poznaš, ne poznaš moje zgodbe in ne veš kakšna mati sem, nikoli se nisem imela za super mamo, pri službi in 3 deklicah se res nadelam ampak mi je to v veselje in če te ravno zanima vse tri porode opravila naravno....


v takih primerih rečem, da si vsak vzame, kolikor mu greuser posted image to pa vsak sam najbolje ve....in iz tega izhaja tudi večja ali manjša užaljenost ob napisanem user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:06:32   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Se vidi, da sem deklica sa sela, ker pojma nimam o tem, kako se matere naj bi obnašale.

Mam pa eno fajn lastnost, ki jo je sine zadnjič povedal učiteljici user posted image To je super moč, ki ni kar tako. In iz tega je razvidna moja super moč in nadvlada. Menda sem šef doma, ker to se vidi iz pregleda sobe. Vidim tudi pod posteljo user posted image


očitno so zdaj imeli to v šoli na programu, ker moj me je opisal: nasmejana, HECNA, ŠPORTNICA (!!!!) hahahahaha

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:08:35   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

n če te ravno zanima vse tri porode opravila naravno....



morš mislit, da me ne?

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:27:51   
zaspancek1
Malo umiri konje! Če si čutila potrebo po tem, da svoj pogled predstaviš vesoljnemu občinstvu, potem bodi tudi pripravljena na reakcije. Pozitivne in predvsem negativne (če si bila do sedaj naivna, da negativne ne prevladujejo - potem, dobro jutro! Žal je pač tako, ne glede na upravičenost). Izpadla si ravno to - drama queen... Ali pa mogoče samo ne ravno najboljša promotorka internetne strani? user posted image . Ampak hej, tudi slaba reklama je še vedno reklama, a ne? user posted image
Res pa ne prinese lajkov user posted image
Jao, očitno sem nekje 100 let zadaj, ker res ne štekam teh izpovedi in potrebe po biti všečen vsem user posted image Mah, bom že preživela tudi brez teh lajkov.user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:34:37   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

Vpisi v prvi razred potekajo pri nas decembra in ne rabite se norčevat


Ne mislim se sicer norčevati, vendar a si sigurna, da je šlo za vpis decembra.....a ni z zakonom o osnovni šoli določeno, da je vpis februarja.....user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:35:01   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

ti pa nisi sodobna mati, no!user posted image


glede na tvojo razlago sodobne matere sem tudi jaz (na srečo) zelo nesodobna ... user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:37:37   
Čukica
Ah dejte no, tu se spuščate zdelje že na zlo nizek nivo. Pluvat res ni po nikomer treba, ker ima vsak svoje mnenje, nekdo ga izrazi s pisanjem članka, nekdo pa s komentarji.
Majcika ti pa se moraš naučit sprejemat kritike, če si se že podala v svet pisanja člankov. Ker vedno se bojo našli taki, ki jim bo mimo bodosi tvoj slog pisanja, izbira besed, vsebina itd. Hkrati se bo našel tudi kdo, ki bo članek pohvalil, morda le z vidika sloga pisanja, morda se bo strinjal z vsebino... Prosila si za všečke, žal boš na račun tega morala sprejeti tudi kritike. Tako to gre.

Glede članka: lep izbor besed in slog pisanja, morda si prehitro zaključila. Začetek si zelo obširno opisala (okolico zunaj itd...), šole sploh ne (hodnik, okolje, pisarno, izgled študentke) in konec je pa najbolj siromašen kar se tega tiče. Vsebinsko: osebni, zelo čustven pogled na dogodek - bolj novela kakor pa članek. Članek bi moral biti bolj subjektiven, vključevati statistično relevantne podatke, recimo smiselno bi bilo izvesti anketo med starši, ki so isti dan vpisovali in narediti analizo zadovoljstva nad osebjem prisotnem ob vpisu.
Upam, da boš imela osebno bolj prijetno izkušnjo s prvim šolskim dnem.

Lp

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:42:43   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a
Vpisi v prvi razred potekajo pri nas decembra


Sori, ljuba majcika, a v tvoji zgodbi nekaj ne štima.

Očitno vpisuješ otroke na zelo posebno šolo, da zanjo ne veljajo pravila kot za ostale šole:

'Zakon o osnovni šoli
44. člen (vpis)
Osnovna šola vpisuje otroke v 1. razred v mesecu februarju za naslednje šolsko leto.'
user posted image



(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:46:19   
Plus minus

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

V življenju bo še kaj hujega kot to. Pač tako je.


ja, samo avtorica ima na srečo zelo srečno življenje očitno....user posted image




Vesela zanjo!
Ampak potem se mi še vedno poaraja vprašanje - zakaj ji mamica ni sama popestrila vpisa? Sladoled, igrala, igrišče, tortica, kino, popcorn? Mislim, če bi moj otrok pričakoval big deal iz vpisa in bi mu bilo res pomembno, da se tam vse suče okoli njega in te travme ne bi mogel kar tako preiti - bi sama poskrbela za 'nekaj posebnega'
HB, moj otrok ni imel pretiranih pričakovanj iz tega, da so ga mati vpisali.


ti pa nisi sodobna mati, no!user posted image

sodobne matere čakamo, da dobimo epiduralno, da nam mati prvo leto vse naredi v gospodinjstvu, da nam merka dete, da se ga tašča ne dotakne....ko pa gre v vrtec ali šolo, pa ga mora vzgojno osebje vzgojiti...me si prilimamo samo titulo super mati....za ostalo bodo pa še pristojni posrkbeli....zabavanje in učenje naših otrok? a-a' za to so javni uslužbenci plačani....me plačamo kvečjemu kakšnega klovna na rojstnodnevni zabavi....


Če je tole letelo na mene, te moram zelo prizemljiti, ker je vse daleč, daleč od tega....
Res me ne poznaš, ne poznaš moje zgodbe in ne veš kakšna mati sem, nikoli se nisem imela za super mamo, pri službi in 3 deklicah se res nadelam ampak mi je to v veselje in če te ravno zanima vse tri porode opravila naravno....


v takih primerih rečem, da si vsak vzame, kolikor mu greuser posted image to pa vsak sam najbolje ve....in iz tega izhaja tudi večja ali manjša užaljenost ob napisanem user posted image



Točno tako. Vsak se najde, tam kjer mu je mesto user posted image

Drugače pa ADIJO PAMET. Očitno se nekaterim mora v življenju res kaj hudega zgoditi, da ugotovijo kaj je pomembno in kaj ni. user posted image .
ps. naj si "vzame" tista, ki rabi user posted image .

Pa še to, glede vpisa v decembru:

III. VPIS
44. člen
(vpis)

Osnovna šola vpisuje otroke v 1. razred v mesecu februarju za naslednje šolsko leto.
Najmanj tri mesece pred začetkom pouka šola staršem otrok, vpisanih v prvi razred, izda potrdilo o šolanju oziroma obvestilo o odložitvi začetka šolanja.

Link: http://predpisi.sviz.si/vzgoja-in-izobrazevanje/osnovne-in-glasbene-sole/zakon-o-osnovni-soli/index.php

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:46:51   
Plus minus
Hehe, sta me je že Petea in liliana prehiteli glede vpisa :). Torej lahko sklepam, da še kaj drugega ne štima tu. user posted image

< Sporočilo je popravil Plus minus -- 21.3.2014 11:49:59 >

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:51:21   
Plus minus

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

Vpisi v prvi razred potekajo pri nas decembra in ne rabite se norčevat


Ne mislim se sicer norčevati, vendar a si sigurna, da je šlo za vpis decembra.....a ni z zakonom o osnovni šoli določeno, da je vpis februarja.....user posted image


Sej tu se ne gre za vpis, gre se za zgodbo/članek/novelo/dramo, ali kaj že pač je user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 11:53:19   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Hehe, sta me je že Petea in liliana prehiteli glede vpisa :). Torej lahko sklepam, da še kaj drugega ne štima tu. user posted image


eh, tudi jaz nisem videla lilianinega sporočila - očitno sem ravno takrat brskala za zakonom ... user posted image

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:00:30   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a
Vesela bom vsakega vašega všečka pod prebranim člankom in mnenja, hvala user posted image


Avtorica, prosim, da v bodoče jasno napišeš, da boš vesela samo pozitivnih, ne pa vseh odzivov.


Je pač tako, da imamo ljudje različna pričakovanja. tako glede dogodkov kot tudi glede zgodb.
Tvoja zgodba je res napisana doživeto, a kot lahko razbereš iz komentarjev, nam nekatere zadeve in odzivi enostavno (več) ne 'potegnejo'.


Je pač tako, da enostavno (tudi na RR user posted image ) več nekritično ne 'kupimo vsega', kar nekdo napiše.
Si pač padla v post-Lukkovo obdobje ... user posted image


(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:08:12   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a
Kdo sploh si ti, da me lahko obsojaš, da otroku nisem razložila kaj je vpis? Z otrokom sem se pogovorila, tudi sama sem obiskovala to šolo in lansko leto je imela vpis najstarejša hči, ki je bila obravnavana čisto drugače, tako kot tudi vsi ostali lani. Otrok je imela velika pričakovanja prav zaradi tega in zato je na koncu vprašala kdaj bo vpis... Čakala je, da bo lahko kaj povedala..


glej. jasno sem povedala, da je to pripomba in da jaz tako "mislim"*, na podlagi tega kar sem prebranla, nikjer nisem napisala da "vem". nikjer te nisem obsodila, niti izjavila, da sem tvoj sodnik. če se ti zdi da sem tvoj sodnik in da je to sodba, razčisti to sama s sabo.

* citiram samo sebe: plus, eno pripombo imam - mislim, da..

recimo, da sem pristopila k temu kot ti - ker je "bolj novela kakor pa članek" (kot bi rekla čukica), sem podala čustveno mnenje o noveli in ne kritiko na članek user posted image


oho? vidim, da je vpis decembra nakladancija? potem so imo tudi mušice dramatični vložek in sem bila napačno "obsojena", da se norčujem iz zimskih mušic? user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:11:12   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a
Kdo sploh si ti, da me lahko obsojaš, da otroku nisem razložila kaj je vpis? Z otrokom sem se pogovorila, tudi sama sem obiskovala to šolo in lansko leto je imela vpis najstarejša hči, ki je bila obravnavana čisto drugače, tako kot tudi vsi ostali lani. Otrok je imela velika pričakovanja prav zaradi tega in zato je na koncu vprašala kdaj bo vpis... Čakala je, da bo lahko kaj povedala..


glej. jasno sem povedala, da je to pripomba in da jaz tako "mislim"*, na podlagi tega kar sem prebranla, nikjer nisem napisala da "vem". nikjer te nisem obsodila, niti izjavila, da sem tvoj sodnik. če se ti zdi da sem tvoj sodnik in da je to sodba, razčisti to sama s sabo.

* citiram samo sebe: plus, eno pripombo imam - mislim, da..

recimo, da sem pristopila k temu kot ti - ker je "bolj novela kakor pa članek" (kot bi rekla čukica), sem podala čustveno mnenje o noveli in ne kritiko na članek user posted image


oho? vidim, da je vpis decembra nakladancija? potem so imo tudi mušice dramatični vložek in sem bila napačno "obsojena", da se norčujem iz zimskih mušic? user posted image


Iz srednješolskih časov ti mora biti jasno, da si pri pisanju esejev dobila dodatne pike za dramatične vložke user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:13:32   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Je pač tako, da enostavno (tudi na RR user posted image ) več nekritično ne 'kupimo vsega', kar nekdo napiše.
Si pač padla v post-Lukkovo obdobje ... user posted image


lol, herregud user posted image me bi razturale v CII al pa MI6, vam povem - vse pokrijemo user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:14:58   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček
Iz srednješolskih časov ti mora biti jasno, da si pri pisanju esejev dobila dodatne pike za dramatične vložke user posted image



Pri nas so bili eseji dobro ocenjeni, če so bili kritični, tehtni in smiselni.


Dramatični vložki so bili zaželjeni v kakšnih drugih pisanjih - npr. v doživljajskih prostih spisih ...

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:17:48   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček
Iz srednješolskih časov ti mora biti jasno, da si pri pisanju esejev dobila dodatne pike za dramatične vložke user posted image



Pri nas so bili eseji dobro ocenjeni, če so bili kritični, tehtni in smiselni.


Dramatični vložki so bili zaželjeni v kakšnih drugih pisanjih - npr. v doživljajskih prostih spisih ...



Pa to - ne picajzlast zdej user posted image , kje so že srednješolski časi user posted image - jaz se samo spomnem, da je vedno dala dodatne pike, če si stopnjeval napetost in vključeval ogromno pridevnikov itn.
Vem pa, da na koncu, pred maturo smo vedno lahko izbirali med tremi spisi in tremi naslovi.

Čeprav, zdaj ko pomislim - na maturi sem imela Zločin in kazen, tako da ja - med spisom si lahko zaspal user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:19:00   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
zimskih mušic?


Mah, kje se, ko jo rabimo, tako dolgo skriva dr.Ronja, da bi nas poučila, če je kaj resnice v tem zapisu o mušicah zunaj sredi mrzle zime?


P.S.: Sem sedaj hotela malo sama poiskati informacij o mušicah pozimi, in prvi najden naslov namesto ''Preženite kuhinjske mušice'' na hitro preberem ''Pražene kuhinjske mušice'' ...
user posted image


user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 21.3.2014 12:20:36 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:22:26   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

kje so že srednješolski časi user posted image


Dovolj daleč nazaj, da se niti za stavo ne spomnim, kaj smo imeli za maturitetni esej ... user posted image


(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:23:55   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

kje so že srednješolski časi user posted image


Dovolj daleč nazaj, da se niti za stavo ne spomnim, kaj smo imeli za maturitetni esej ... user posted image





Očitno nisi imela Zločina in kazni. Zadnjih par deset strani je napisanih brez vejic in pik. Tok misli, pa te fore :) To si zapomniš :D

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:28:24   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Očitno nisi imela Zločina in kazni.


Nisem.
Sem pa knjigo brala.
A je tudi od tega minilo že toliko časa, da je iz mojega spomina izpuhtelo tudi pomanjkanje ločil v tem romanu ... user posted image


Me pa še iz srednješolskih let čaka želja, da enkrat vendarle preberem večino tistih knjig, ki smo jih takrat spoznavali. Morda mi bo to nekoč celo uspelo. user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:33:22   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
zimskih mušic?


Mah, kje se, ko jo rabimo, tako dolgo skriva dr.Ronja, da bi nas poučila, če je kaj resnice v tem zapisu o mušicah zunaj sredi mrzle zime


a si vidla temo kjer ji čestitajo? načeloma je fraj user posted image
samo ne rabim ronje za žužke in mraz - živim na mrzlem in ti povem da jih ni, dokler ni toplo. potem, ko se otopli, pa udri brate po krvi in pojej/popij/pogrickaj/zagnjavi vse žive sesalce na dosegu user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:33:53   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Očitno nisi imela Zločina in kazni.


Nisem.
Sem pa knjigo brala.
A je tudi od tega minilo že toliko časa, da je iz mojega spomina izpuhtelo tudi pomanjkanje ločil v tem romanu ... user posted image


Me pa še iz srednješolskih let čaka želja, da enkrat vendarle preberem večino tistih knjig, ki smo jih takrat spoznavali. Morda mi bo to nekoč celo uspelo. user posted image



Ufa, pridna punca. Saj nekaj jih je bilo kar prebavljivih, recimo Alamut je še vedno eden izmed boljših romanov.
Dostojevski pa mi vseeno ni toliko pri srcu user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Članek o vpisu v 1 razred
21.3.2014 12:38:09   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a si vidla temo kjer ji čestitajo? načeloma je fraj user posted image
samo ne rabim ronje za žužke in mraz - živim na mrzlem in ti povem da jih ni, dokler ni toplo. potem, ko se otopli, pa udri brate po krvi in pojej/popij/pogrickaj/zagnjavi vse žive sesalce na dosegu user posted image


sem videla, sem čestitala

in ker je fraj, jo vsaj malo pričakujem tukaj, na RR user posted image


jaz tudi ne videvam žužkov pozimi, samo mogoče pa obstajajo kakšne neliterarne mušice, ki zimo raje preživljajo na prostem
popravljam: vidim sicer jih, a na toplem v hiši - saj veš, da smo letos med drugim gostili molje ... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zabavne velikonočne igrice
Velika noč je tudi zaradi simpatičnih velikonočnih opravil in iger, eden najbolj razburljivih praznikov za otroke. Zelo ...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?