|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
27.4.2014 16:33:50   
shoegal
NB86: Če si dobila stop injekcijo, potem je test lahko "lažno pozitiven", saj so kakšnih 10 dni po stop injekciji v telesu še učinki injekcije. Mislim, da je več o tem napisanega na forumu IUI. Počakaj tistih 14 dni od postopka in potem test ponovi. Pa vmes se zaposli s kakšno drugo stvarjo, da ti bo hitreje minilo in se boš čim manj ukvarjala z mislijo, ali si ali nisi. Držim pesti, da bo tudi čez 10 dni test pozitiven in bi bila user posted image .

(odgovor članu NB86)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
27.4.2014 16:46:19   
NB86
Hvala za odg.
Mi je jasno da je prehitro,pa vseeno je kot noz v hrbet...
Ni druge kot,cakanje... :(

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
28.4.2014 9:45:43   
ana_marija
Pozdravljene!

Se vam pridružujem. V januarju sem nepričakovano zagledala user posted image . Na prvem pregledu je zgledalo vse OK, slab teden kasneje sem začela krvaveti in naš mali angelček se je poslovil. user posted image Sem jokala kot dež, nato sva se veliko veliko pogovarjala in prišla do ugotovitve, da si oba močno želiva še enega otroka, doma imava že dve deklici. V tem mesecu bova ponovno poskusila, ne pričakujem je po 15. maju.

(odgovor članu NB86)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
28.4.2014 10:19:57   
g1985
Punce jucer sem imela transfer 2 zarodkov na 5 dan ..povejte mi ali veste na papirju pise kakvost 2xMO,ali veste kaj je to???upam se odgovrju?In ali veste kak ose obnasati po transferju!Hvala

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
28.4.2014 12:47:10   
NMJ410
SEZNAM


NICK - DATUM PRIČAKOVANJA user posted image user posted image

NB86 - 6.5.2014
SU - 15.5.2014
ana_marija - 15.5.2014
Dgirl - 20.5.2014
LadyJen - 24.5.2014
NMJ410 - 31.5.2014
jabuk - 31.5.2014
mamica deklicam - 31.5.2014


Navijačice user posted image :
Tara9
biba85
Katte
Žabinčica
Diamond*
niinii


(odgovor članu NB86)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
28.4.2014 16:08:45   
NB86
Hej punce ...


grrrrrrr mene še kar grabi ipika, da sem delala test, kljub zdravi kmečki logiki, da sem celih 10 dni prehitra...
Še toliko bolj jezna, da ni bil negativen... bi imela več upanja, da sem prehitra kot pa to, da sem zagledala tisto komaj pričakovano črtico in to zaradi stopke ... user posted image
Imam še en test doma, na katerega sem prav s kulijem napisala : NE !!! POČAKAJ !!! hehehhehe user posted image

Hja nič ... bom pa pridno čakala na seznamu in navijala za vse nas !!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
28.4.2014 22:01:07   
Anonimen
Še mene na seznam. Ne pričakujem pa 23.5.
user posted image

(odgovor članu NB86)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
29.4.2014 9:26:08   
witch
Navijam user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
29.4.2014 12:44:22   
NikaAnna
NB86 tudi jaz mislim, da si test delala veliko prezgodaj in kot so ze druge rekle, je verjetno pozitiven zaradi stopke. Upam, da ti tale cas cimprej mine in da bo test po 14 dneh vseeno pozitiven in da si user posted image user posted image user posted image

tudi jaz navijam user posted image user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
29.4.2014 19:49:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NikaAnna)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
30.4.2014 7:51:49   
Diamond*
Moja user posted image je prišla in mislila sem, da se bom selila med vaš mesec. Ker pa je tokratni ciklus trajal kar 32 dni je v maju niti ne bom dočakala ampak šele v začetku junija.
Ostajam zvesta navijačka! user posted image user posted image

_____________________________

You only live once, but if you do it right, once is enough. - M.W.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
30.4.2014 7:59:24   
ana_marija
NB86, stiskam pesti, da bo plusek tudi čez teden dni!

Jutri je praznik dela, mi bomo morali bit pa pridni, če lahko upamo na dobre rezultate čez dobrega pol meseca. user posted image

Lep praznične dni vsem!user posted image

(odgovor članu Diamond*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
30.4.2014 8:28:41   
Diamond*
ana_marija user posted image .
Upam, da tokrat čimprej zagledata spet user posted image in da bo vse potekalo zdravo in mirno do konca. Držim pesti!

NB86, upam da čez en teden zagledaš še enkrat user posted image . user posted image

_____________________________

You only live once, but if you do it right, once is enough. - M.W.

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
30.4.2014 15:06:41   
NB86
Hej punce,

hvala da vseeno upate zame, ker jaz sem bolj kot ne prepričana, da ni uspelo.
Bom pa vseeno napisala nekaj občutkov v teh dneh.
Lahko da je vse v glavi, ampak zdi se mi da se mi trebuh spreminja ( ne znam razložit kako, lahko da je tudi napihnjenost ki je pred )user posted image ... včeraj se mi je prvič zgodilo, da mi je "zapasal" hamburger, ampak se mi je po polovici nekako "zagravžal" in postalo mi je slabo. Danes mi nikakor ne paše kava, klub temu da sem strastna kofetkarca, drugače pa nimam simptomov kateri bi mi dali malo več upanja. Prsi me ne bolijo, niso "povečane" oz.spremenjene, ne tišči me na wc nič več kot ponavadi,itd...
Aja no... pa bolj kot ne imam že 3 dni krče kateri mi dajo vedeti da se bo zdaj zdaj vlila tečka...

Vse ki še čakate user posted image user posted image user posted image i nvse ki ste tečko dobile pa stiskam pesti da pa v naslednjem krogu uspe !!!

Vsekakor je z vami lažje user posted image user posted image

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu Diamond*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
30.4.2014 21:05:43   
Penny
Tudi mene prosim med navijačice user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: g1985

Punce jucer sem imela transfer 2 zarodkov na 5 dan ..povejte mi ali veste na papirju pise kakvost 2xMO,ali veste kaj je to???upam se odgovrju?In ali veste kak ose obnasati po transferju!Hvala


Predvidevam, da MO pomeni morula. To je eno od stanj v zgodnjem razvoju zarodka. Lahko ti vstavijo tudi blastocisto.

(odgovor članu g1985)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
3.5.2014 20:52:16   
*viva*
Hej punce.

Evo, zadnji mesec med navijačicamiuser posted image user posted image

Navijam in stiskam pesti za vse vas! Maj je mesec ljubezni in naj se ta ljubezen množi! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
4.5.2014 9:33:38   
NB86
Hej punce...

jaz še "ne tečem" user posted image

Čeprav imam vzpone in padce... en dan prepričana da je uspelo ... danes spet na tleh s krči in pričakovanjem, da priteče

user posted image

Skratka... v kolikor je do jutri zjutraj ni naredim test !!! Upam na pozitiven rezultat, da pokličem sestro za krvni test !

Imam pa še vprašanje. Hodim v MB in sestra je rekla, da naj pokličem v ponedeljek v kolikor bo user posted image . A mi tisti dan vzamejo kri in tisti dan izvem, ali še bom morala tukaj čakat ? user posted image

Vsem ki trpite z mano pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
4.5.2014 9:57:13   
Radenska_
Jutri narediš test, pokličeš če je pozitiven in dobiš datum za prvi UZ.
Ker si imela IUI, ne bodo nič gledali bete. Ne vem koliko dni po O si, meni je pokazalo 11 dan po O (res rahlo), 14. dan po O sem pa klicala sestro, ko sem naredila tud DIGI CB in je bil pozitiven.
Je blo pa pri meni isto. Nisem imela vgnezditvene ali kaj, samo na tisti dan ko je po mojem prišlo do vgnezditve (božič) sem imela grozne krče, pa pol še naslednji dan malo... va dni za temi krči sem delala test in je bil +.
Zdaj pa ta plusek brca kot zmešan user posted image

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 4.5.2014 10:00:13 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu NB86)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
4.5.2014 10:38:32   
NB86
Hvala Radenska_ za odgovor ... user posted image

IUI sem imela 22.4. Rekla mi je za ponedeljek, da naj delam test, zaradi mojih nerednih menstruacij. Pač nek datum je mogla dati.
Tako da bi po tem takem jutri bil 13 dan ...
Test sem delala že 2x... oba x pozitiven, vendar kot omenjeno je lahko od stopke. Bomo vidli kaj bo pokazalo jutri. Nekaj dni nazaj sem imela ( cca.3 dni skupaj) močne krče, a ne čez cel dan. krvavitev nobenih ...
Včeraj zvečer in danes zgodaj zjutraj pa kot da se bo kmalu vlilo ... glede na to da grem po šihtu v trgovino in po test srčno upam, da bom zdržala di jutri zjutraj user posted image

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
4.5.2014 11:58:18   
miska**
Tudi jaz nisem imela najbolj rednih M pa sem test morala delat 14 dni od iui. Meni je po treh iuijih pritekla točno na 14 dan, četrtič pa je ni bilo in sem dan kasneje naredila test kateri je pokazal +. Znakov pa nisem imela nobenih. Slabosti so komaj prišle v 7 tednu. 11 dni po stopki pa bo komaj test pokazal pravilen rezultat.
Je pa taki kot je rekla Radenska poklices v ambulanto in te naročij in te naročijo na uz. Sicer so mene vprašali če bi rada krvnega, ampak se nisem odločila.
Držim pest za tebe in vse ostale, da boste čim prej zagledale magični plusek. Navijam za vas!

(odgovor članu NB86)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
4.5.2014 12:53:46   
Radenska_
Jutri ti bo že za ziher pokazalo, tudi danes bi ti.
Jaz sem delala na 11 dan popoldne, pa je bila res rahla črtica.
So pa krči obetaven znak.
Meni je pri mojih M vedno pritekla 10-11 dni po O...Tako da ko je 13. dan ni bilo sem pa res začela verjet črticam.
tudi mene ni zvijalo cel dan komplet ampak on-off.
Držim pesti da zjutraj sporočiš veselo novico!

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu miska**)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
4.5.2014 14:31:09   
Anonimen
Mene lahko tudi daste na seznam, ne pričakujem pa 25.5. Srečno vsem! A user posted image

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
4.5.2014 14:44:49   
Anonimen
NB86, po moje si noseča,namreč od stsreči ti pokazal drugi test slabšo vidno črtico ,saj hormon z dneva v dan upada.Vso srečo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
5.5.2014 7:21:16   
Niara
Tudi mene lahko dodate na seznam, pričela sva delat na user posted image prejšnji mesec, pa je verjetno še dodatno zaradi selitve user posted image zamujala en teden...midva pa že obadva par cm višja-češ kar v prvo nama je uspelo hahaha. Ne pričakujem je 31.5. Pozdrav vsem puncam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
5.5.2014 8:13:45   
Sareta88
Punce tudi mene lahko date na seznam. Ne pričakujem pa okrog 12.5 user posted image .
Držim pesti za vse nas, da nam tokrat uspe, v tem prekrasnem mesecu ljubezni user posted image

(odgovor članu Niara)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?