|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 19:22:00   
liliana
Pazi patrino, malo preveč se obremenjuješ z daddijemuser posted image .....da slučajno tvoj mož ne bere RRa......mož avtorice teme je tudi dejal, da je sodelavka glupa, da je avša, da se vesi po vseh......rajcala ga je pa vseeno z vsemi negativnimi lastnostmi bolj kot žena s svojimi pozitivnimi........user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 19:22:19   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

kar preskoči meuser posted image



Z veseljem user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 19:28:03   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Samo, kaj je zdaj 'hujše' sredstvo za lepši dan - sodelavka ali inštrumenti? user posted image


Pri obeh je treba dedca postaviti pred dejstvo......ali ona ali jaz......(mislim na kitaro in žensko).....ker ženske smo vendar Ženske in muško nima kaj harati po kitari, če mene ne vpraša prej.....razen, če hara po njej zato, da si trenira prste, da bo meni lepše......user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 19:31:29   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Aja, za Daddyja vem, da ima 5 sinov. user posted image


Ti si tudi malo podobna Kerensi user posted image , širiš informacije user posted image user posted image .


Sem zapisala samo, kar je on ze objavil na RR

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 19:32:47   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Aja, za Daddyja vem, da ima 5 sinov. user posted image


Ti si tudi malo podobna Kerensi user posted image , širiš informacije user posted image user posted image .


Sem zapisala samo, kar je on ze objavil na RR


Glas razuma ti bo povedal, da širiš informacije user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 19:35:03   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Glas razuma ti bo povedal, da širiš informacije user posted image .


user posted image user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 19:52:42   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Glas razuma ti bo povedal, da širiš informacije user posted image .


Čigav?



Drugače pa širim malo informacij in malo dezinformacij.
Tako, da je lepo uravnoteženo. user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 6.5.2014 19:53:52 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 21:23:37   
Stanislava_
Da ne širim informacij...user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 21:37:06   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Po tvojem bi bilo vseeno ali je zenska bila z drugim ker je tako zelela ali je bila posiljena... ker dejanje je res zgolj to , da je spala z drugim moskim.... vse ostalo pa spolna fantazija....


Ne drži. Trdno sem na načelu, da naj bo spolni odnos vedno prostovoljen, z vseh vpletenih strani.


Princip , ki pomembnost daje zgolj na dejanje drzi. Kot drzi, da je ne glede na nacin spolni odnos vedno spolni odnos. To kar zanimas - pomembnost besede - privolitve, zelje, strinjanja - kar ne spada med dejanja (saj so samo besede) pa naredi razliko med dejanjem - spolnim odnosom in dejanjem prisilnim spolnim odnosom.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 21:37:12   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Povsem primerno in zgovorno:

http://www.youtube.com/watch?v=tOEXxOcMPzo



Si mi pa najdla bend ( tenkju user posted image )...... le kako naj se človek potem jezi nate user posted image ?


user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 21:44:38   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Ja, vse to razumem. Kar sem hotel jaz povedat, pa je, da so vse to samo ugibanja, špekulacije. Možno, da je tako, ni pa nujno.


Iz izbire besed, stavcnih konstrukcij, logicnih zastavljanj sentenc govora se lahko sklepa kaj je zelo mozno, kaj malo mozno in celo dokazati kaj je resnica in kaj ni resnica. Temu bi enostavno rekli - med vrsticami se vse prebere, ce znas in hoces prebrati. Vecinoma pa ljudje stvari na tovrstni ravni zazanavmo resnico na neki kao intuitivni ravni, ker ne znamo izlusciti konstrukcije in logicne povezave, ki so nas "zmotile".
Nikakor pa ni res, da so vse domneve enako mozne - ne glede na situacijo.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 21:50:54   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
...


Se ena po moji izbiri:

http://www.youtube.com/watch?v=PhepLrdyCo4 user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 22:13:08   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Da ne širim informacij...user posted image .


Ne skrbi, ni fora v sirjenju informacij temvec v izbiri le-teh. Saj bos dojela, sicer bos spet zamenjala nick in modificrala zivljenjsko zgodbo. user posted image




_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 22:19:17   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pazi patrino, malo preveč se obremenjuješ z daddijemuser posted image .....da slučajno tvoj mož ne bere RRa......mož avtorice teme je tudi dejal, da je sodelavka glupa, da je avša, da se vesi po vseh......rajcala ga je pa vseeno z vsemi negativnimi lastnostmi bolj kot žena s svojimi pozitivnimi........user posted image

user posted image user posted image O Lili, ti ga pa pihneš. Ne moj ne bere RR čenč, ker je pravi dedec in ga te zadeve ne zanimajo user posted image In nisem rekla , da je Daddy glup in avšast. Samo njegovi komentarji so takšni , da ga vidim bolj kot Jasona Donovana, kot pa enega dobrega Davida Gilmoura. In ko ga takole berem , kako bi na vsak način rad izpadel David, pa mu ne rata, mi ne da žilica, da ga ne bi malo požokala. Čisto tako bratsko. Nimam nobenih skritih misli in želja v zvezi z njim. Tudi ponoči neuser posted image user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 22:22:42   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Da ne širim informacij...user posted image .


Ne skrbi, ni fora v sirjenju informacij temvec v izbiri le-teh. Saj bos dojela, sicer bos spet zamenjala nick in modificrala zivljenjsko zgodbo. user posted image



A to tudi delateuser posted image Pa da bi Stanči to naredila- dvomim. Meni je preveč unikatna in edinstvena, da bi se lahko kar tako kot kameleon spremenilauser posted image



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 22:40:01   
Stanislava_
Seveda, zamenjaš nick. In zakaj ga ne bi, če mi tako paše user posted image .

Sicer pa bolj se spreminjamo, bolj ostajamo enaki.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
6.5.2014 22:50:20   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Seveda, zamenjaš nick. In zakaj ga ne bi, če mi tako paše user posted image .

Sicer pa bolj se spreminjamo, bolj ostajamo enaki.


V tem tudi je tvoj problem, da ostajas enaka. In se vedno vrtis v "Saj bos dojela, sicer bos spet zamenjala nick in modificrala zivljenjsko zgodbo".

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
7.5.2014 6:27:12   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Nimam nobenih skritih misli in želja v zvezi z njim. Tudi ponoči neuser posted image user posted image


Kakšno olajšanje .... user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
7.5.2014 6:28:17   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: daddy
...


Se ena po moji izbiri:

http://www.youtube.com/watch?v=PhepLrdyCo4 user posted image




U nulo, nimaš kaj user posted image . Pa ajde še ena po moji: http://www.youtube.com/watch?v=8frmvTZPEp8 user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
7.5.2014 6:33:07   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Temu bi enostavno rekli - med vrsticami se vse prebere, ce znas in hoces prebrati.


Seveda se da marsikaj prebrati med vrsticami ( pa telesno govorico tudi, če jo znaš ). In kaj bi ti, v tem konkretnem primeru, o katerem teče debata, prebrala med vrsticami, če bi se izkazalo, da si je avtoričin dedc famozno sodelavko preprosto izmisli? Tudi to je namreč ena izmed možnosti. Manj verjetna, bolj verjetna, a ipak ena izmed njih.
Point je, da tudi vsega, kar prebereš med vrsticami, ne moreš jemati zdravo za gotovo, vsega že ne.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
7.5.2014 9:54:00   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


A to tudi delateuser posted image Pa da bi Stanči to naredila- dvomim. Meni je preveč unikatna in edinstvena, da bi se lahko kar tako kot kameleon spremenilauser posted image




Kot da si pa zdaj strašno presenečenauser posted image .....ne sprenevedaj se......user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
7.5.2014 11:37:47   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
.. Ne moj ne bere RR čenč, ker je pravi dedec in ga te zadeve ne zanimajo user posted image


ahhh, RR je samo za "prave ženske", I see user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
7.5.2014 11:41:41   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
A to tudi delateuser posted image Pa da bi Stanči to naredila- dvomim. Meni je preveč unikatna in edinstvena, da bi se lahko kar tako kot kameleon spremenilauser posted image


eh, ne poznaš ti RR in ne poznaš stanke od prej.., hm, ali pa? user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
7.5.2014 15:54:59   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: daddy
...


Se ena po moji izbiri:

http://www.youtube.com/watch?v=PhepLrdyCo4 user posted image




U nulo, nimaš kaj user posted image . Pa ajde še ena po moji: http://www.youtube.com/watch?v=8frmvTZPEp8 user posted image


Care!! Kad se vec "samaramo": http://www.youtube.com/watch?v=-UZ_2m6LAcI,

za desert : http://www.youtube.com/watch?v=nprOjqNaYcY


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Reakcija, ko mož prizna, da ga vzburja so...
7.5.2014 15:56:42   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Temu bi enostavno rekli - med vrsticami se vse prebere, ce znas in hoces prebrati.


Seveda se da marsikaj prebrati med vrsticami ( pa telesno govorico tudi, če jo znaš ). In kaj bi ti, v tem konkretnem primeru, o katerem teče debata, prebrala med vrsticami, če bi se izkazalo, da si je avtoričin dedc famozno sodelavko preprosto izmisli? Tudi to je namreč ena izmed možnosti. Manj verjetna, bolj verjetna, a ipak ena izmed njih.
Point je, da tudi vsega, kar prebereš med vrsticami, ne moreš jemati zdravo za gotovo, vsega že ne.


Drzi. Se bolj pa drzi, da je veliko verjetnost, da zene ni prevaral zaradi lastne vesti, temvec zaradi pomanjkanja moznosti, prilike.... (posebej ob dejstvu, da se pride praznit doma in zamisljat sodelavko, dokler sexa z zeno)....


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?