|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
13.5.2014 9:40:56   
nelly208
LoonaLu držimo pesti naslednjih 14 dni. Počuti se kar najbolje user posted image

Anonimen strinjam se s tabo. Še dobro, da sem spremenila mišljenje še predno grem v postopekuser posted image

Sturla poskušaj zdržat še kakšne 3 dni. Držimo pesti! Ampak jaz že itak čutim, da je user posted image user posted image , ker si bila tako dobrovoljna.

Anonimen držimo pesti in mislimo nate. Sporoči nam kako in kaj user posted image

Aleda dobrodošla med nami.

Jaz sem pa končno dočakala user posted image in začela s prvo fazo- jemanjem kt. Počasi se približujem user posted image user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
13.5.2014 13:20:02   
reni36
Haj, tudi jaz se vam pridružujem,
Sem v drugem postopku pri Rešu in se že peti dan pikam. Iz prvega postopka že imamo doma enega skoraj triletnika, ki je nastal iz ene same pridobljene celice. Tako da kar pogumno.

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
13.5.2014 18:31:17   
Sapphire84
Ciao punce!

Sturla, upamo s tabo da se posreci in zagledas user posted image
Jaz imam jutri Uz in verjetno ze ta vikend punkcijo. Dolg protokol je res... Dooolg user posted image Sem prav vesela da sem pri koncu, trebuh je kar napihnjen in prav utrujena sem ze od spikanja kljub temu, da se res psihiram samo na pozitivo.
Lep vecer zelim

(odgovor članu reni36)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
13.5.2014 18:42:54   
LoonaLu
Zivjo, punce!

Evo, jaz sem danes 2. dan po ETZ, ce stejem nedeljo za dan 0. :)
Nekaj me crvici, nekaj me spika, zoprna sem, nenormalno custvena in vse to sranje, ki spada zraven hormonov. user posted image Zavedam se, da to se nima nobene veze z nosecnostjo, ceprav mi moj za vsako stvar, za katero pojamram, rece: aha, noseca!user posted image Bucman.
Jutri in pojutrisnjem bosta zame verjetno kar precej stresna, saj sem do sedaj na 3. oz 4. dan vedno ze zacela krvaveti.user posted image
Upam, da bo tokrat drugace in da mi bo optimizem dan za malo dlje casa..

Upam, da ste ve v redu. Vsem zelim lep vecer! :)

(odgovor članu Sapphire84)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
13.5.2014 21:59:48   
sturla
hej punce, hvala vsem za pozitivne misli user posted image zaenkrat sem še vedno dobre volje in pozitivno nastrojena user posted image upam, da zdržim do petka ta test user posted image

Loona, držim pesti! na dolgih 14 dni user posted image in lepo presenečenje user posted image

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
14.5.2014 6:19:02   
Anonimen
Sapphire84,sej bo hitro konec user posted image , LoonaLu držim močno pestke,da dobiš tečko komaj naslednje letouser posted image , Jaz pa danes grem po mojega user posted image ,že komaj čakam user posted image Auser posted image

(odgovor članu sturla)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
14.5.2014 6:23:48   
Anonimen
Reni in Nelly208 dobrodošle user posted image Auser posted image

(odgovor članu Aleda)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
14.5.2014 9:21:13   
nelly208
Anonimen držim pesti.

Punce, ko hodite na et sem tako vznemirjena kot bi ga sama imela user posted image , zato vam želim vsem veliko sreče in da se pikice obdržijouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
14.5.2014 12:09:55   
Drejcy
Babike pozdravljene user posted image
Se pridružujem pogovoru, v soboto (17.5.) me čaka et user posted image Tretji do zdaj (od tega en s zamrznjenčkom)... Pravijo, da v tretje gre rado, ne? user posted image

Veliko sreče vsem na forumu, pridno pridelujte celice in potem še bolj pridno grejte svoje pikice user posted image Vsem nam bo enkrat uspelo user posted image

_____________________________

Don't lose hope. When the sun goes down, the stars come out...

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
14.5.2014 15:13:19   
sturla
.. je že prvi roza flekec... ko bi bil zadnji user posted image skoraj ne morem verjet, da je že M, danes je 30 dan.. hja, jutri-pojutrišnjem bi lahko že nastopila user posted image počakam kaj bo do večera, še je upanja user posted image

punce, držim pesti za vse, ki ste pred ET-jem user posted image anonimna, kako je šlo na ETju?

(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
14.5.2014 16:26:44   
Anonimen
Punce, a se vam lahko še jaz pridružim? user posted image Danes sem imela UZ za ETZ (spontani cikel) v MB in sluznica še ni dovolj debela in folikli še čisto mali, tam okoli 5 user posted image user posted image in to 12. dan cikla. V ponedeljek grem še enkrat na UZ, če bo kaka sprememba. Sem že začela pivo pit, pa krvomočnico, pa ananasov sok, jajčka bojo za večerjo user posted image še kak predlog?

(odgovor članu sturla)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
14.5.2014 19:41:13   
Anonimen
Pozdravljene,na hitro da vam javim,da grejem enega lepegauser posted image test 27.5. Mislim da si bom upala tudi kakšnega prej testa naredituser posted image ,držite pesti,jaz za vas močnoocno user posted image Sturla, držim pesti še naprej,ne obupaj,samo pozitivno user posted image A user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
14.5.2014 19:50:09   
Anonimen
Anonimna, seveda da se nam lahko pridružiš, dobrodošla med nami user posted image Te nočem strasit, ampak če v slučaju ne pride do ovulacije, ti prekinejo postopek,ampak lahko greš spet že z naslednjo menstruacijo po zamrznjencka, s tem da boš mogla jemati terapijo, ne obupaj,do ponedeljka je še čas,ti pa pridno papcaj jajčka in kako pivo ne bo škodilo user posted image srečno pa javi.Auser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
14.5.2014 19:55:33   
Anonimen
Drejcy, velik sreče na etuser posted image Auser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
15.5.2014 8:19:08   
Anonimen
Zdaj nas je pa kar nekaj anonimnih user posted image , bom imela zraven tole user posted image , da se bomo malček ločile user posted image .

Vem, da obstaja možnost, da ne bo do O prišlo, težava je, ker imam kar dolge cikle in mogoče bo O šele čez kakih 10 dni. Sam saj verjetno se bo kaj videlo v ponedeljek, ne? Si kot terapijo mislila Estrofem?

LP user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
15.5.2014 8:30:55   
Drejcy
Uf, pa ste res same anonimne user posted image Hvala anonimna user posted image A, se bom potrudila čim bolje gret pikico user posted image Komaj čakam na postopek, če bo le možnost upam na 2 pikici user posted image Vso srečo vsem sotrpinkam user posted image user posted image

_____________________________

Don't lose hope. When the sun goes down, the stars come out...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
15.5.2014 10:58:32   
tara.81
Včeraj sva naročila kitajsko in sem dobila fortune cookie in listek (slikico imam v avatarju, sam ni videti nič user posted image ) na katerem piše "A long desired change is about to come" user posted image user posted image , da bi bilo res... Saj ne vem, če sem prav vraževerna sam poleg tega mi je pred dvema dnevoma nad glavo letela štorklja, možno da me je iskala?!? user posted image user posted image

Drejcy še čisto malček in bo...pa bo pikica pri tebi user posted image

Sturla kako je pa s tabo? Upam, da je bil zadnji flekec za kar nekaj časa user posted image

tejcy01 kako si pa kaj ti? Se že kaj pripravljaš za naslednji mesec?

Loona Lu upam, da še ni nobenih izcedkov... ;)

in ti pišanec? Si kaj boljše?

(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
15.5.2014 11:32:35   
LoonaLu
sturla, kako kaze?

Jaz sem danes 4. dan po ETZ in ja, izcedka (se) ni. user posted image ampak me pa ves cas skrbi, da bo.
Pa..khm..um.. Me je sram napisat, ampak.. Potrebna sem kot hudic. user posted image user posted image Se to se kateri dogaja, oziroma se ji je dogajalo? user posted image user posted image

Tara, to je sigurno dober znak. Oboje - piskotek in storklja! Drzim pesti!

Tezko je tole cakanje. Upam, da se moj mali eskimcek obdrzi se naslednjih 8 mesecev. user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
15.5.2014 12:50:20   
Sapphire84
Ciao punce,

Mocno mocno stiskam pesti za vse, ki ze grejete svoje pikce. Ker sama v prvem postopku nisem prisla do transferja, se mi ze to vase stanje zdi prav blazeno user posted image
Jaz sem danes 12. Dan Suprefact in Menopur, pa bo potreben se kak. Foliklov imam dovolj (l: 4, d: 8), ampak morajo se malo zrasti, tako da bo punkcija predvidoma v ned, pon.

Mislim na vse vas, S.

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
15.5.2014 14:49:43   
Drejcy
nelly208 vse dobro v 1.postopku,upam, da bo tudi zadnji user posted image
sturla bodi pozitivna, en flekec še ne pomeni nič slabega! Javi po opravljenem testu, čeprav verjamem, da bo +
LoonaLu fajn grej svojo pikico user posted image  
Sapphire želim ti čim bolj uspešno punkcijo in veliko zdravih, debelih in veseli celic user posted image
Anonimna user posted image  naj ti čim hitreje in čim bolj mirno mine čas do testa! Stiskamo pesti user posted image
tara.81 upam, da se štorklja čim prej ustavi pri tebi, pol jo pa malo še k nam pošlji user posted image

Vsem skupaj pa veliiiiko pozitivne energije in velik user posted image

< Sporočilo je popravil Drejcy -- 15.5.2014 14:53:10 >


_____________________________

Don't lose hope. When the sun goes down, the stars come out...

(odgovor članu Sapphire84)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
15.5.2014 15:05:18   
Drejcy
https://www.youtube.com/watch?v=-a6Pe1ovKHg 

Tu pa vidimo, od kod prihajajo otroci user posted image  Malo za dobro voljo in nasmeh user posted image

_____________________________

Don't lose hope. When the sun goes down, the stars come out...

(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
15.5.2014 18:13:28   
Sapphire84
Punce, eno vprasanjce: ali je v primeru, da je moski izvid ok, vseeno smiselno povprasat za ICSI ali je v tem primeru v veljavi samo klasicen IVF?
Naj hvala!

(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
15.5.2014 22:33:10   
nikamaja
pozdravljene punce.... evo tukaj pa še enak ki je ravno v postopku IVF, danes je padla tretja špika.... tko da upam na najboljše in da kmalu vse zagledamo tisti magični plusekuser posted image

(odgovor članu Sapphire84)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
15.5.2014 22:44:03   
Drejcy
Nikamaja, tudi tebi veliko sreče! Čim krajši in čim bolj uspešen postopek ti želim user posted image

_____________________________

Don't lose hope. When the sun goes down, the stars come out...

(odgovor članu nikamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
15.5.2014 22:50:01   
nikamaja
hvala Drejcy..... zelo močno upam da bo uspešen, za mano sta že dva postopka IUI oba neuspešna...tko da zdj res upam da bo.....
user posted image

(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?