|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
26.5.2014 11:21:40   
maja2014
MauMow, hvala! user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
26.5.2014 15:46:08   
Shana86
Živjo punce! Lani 5.junija sem po dobrem letu truda in operaciji endometrioze zagledala takoooo težko pričakovan plusek. Zdaj nama najina zvezdica že dobrih 14 tednov ne pusti spati in naju vsak dan razveseljuje user posted image Navijam, da je bil maj pravi mesec ljubezni z veliko pluski v juniju user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
26.5.2014 15:56:08   
MauMow
Hvala Shana upamo da bo pri nas tudi tako in da junija gospe tečne ne bo na spregled!

Čeprav pri meni nobenih znakov, ki bi trenutno nakazovali na karkoli. Mogoče le občasno špikanje v jajčnikihm kar pa ni nič nenavadnega pred user posted image . Bomo videli še en teden pa bomo vedeli pri čem smo user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
27.5.2014 11:03:58   
SU
Shana hvala... ja, sem že obupala nad majem... ampak sem ugotovila, da v bistvu moramo v maju "hopsat", če želimo, da bo junija user posted image user posted image user posted image ...torej... maj še ni popolnoma razočaral s svojim "imenom-mesec ljubezni" user posted image ...pri meni je ta teden nekje O... jaz pa prehlajena... jupi...user posted image pol pa hopsaj....user posted image se bom še zadušila... hahaha...user posted image punce, dejmo! junija več pluskov! user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
27.5.2014 11:10:19   
MauMow
Su mi smo probal biti pridni, res je da je O ta mesec bla mal pozna tako da takoj ko je dragi prišel sem ga user posted image . Mogoče smo kaj ujeli user posted image

Bomo videli čez 1 teden ali pride user posted image ali pa bomo delali test (ne bom prej delala ker sem do sedaj vedno prej in sem porabila že celo goro testov) Ampak en CB je v omari in čaka user posted image


(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
27.5.2014 13:35:34   
SU
MauMow... jst mam tut vedno kak CB doma... no, tut zdej je doma... ampak, po mojem, bi morala dat ključavnico gor in ključ bi moral vzet moj... ker mi še niti en cikel ni uspelo počakat do izostanka M... ampak vedno prej poskušam... hja, že vejo, kje lahko zaslužijo... me pa veselo kupujemo... user posted image ...in še naprej bomo... user posted image no, upam, da zdaj pa res samo še tokrat in bo user posted image . Navijam tudi za ostale! user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
28.5.2014 19:13:23   
Katte
Jaz bi tudi rada na seznam. Danes je bil O test pozitiven, user posted image sva včeraj. Danes ne bova mogla. Ampak saj user posted image nekaj časa preživijo, ne? user posted image ne pričakujem 10.6.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
29.5.2014 10:02:36   
maja2014
Pozdravljene :)

Pri meni je še vedno vse prisotno...dojke so še bolj občutljive na otip, jajčniki me špikajo, v maternici...in to se začne takoj zjutraj, že ko se zbudim....pa zelo sem napihnjena...ne vem, bomo videli, nočem preveč upat, da ne bom potem spet razočarana...

Kateri test za nosečnost kupite? Oziroma; kateri je najbolj občutljiv na nosečniški hormon? Jaz sem v 1. nosečnosti naredila Clearblue test, zdaj pa kupim tiste listke v DM-u, ali pa v lekarni.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
29.5.2014 10:16:33   
MauMow
maja2014 jaz sem vedno imela čisto vse simptome (predvsem napihnjenost in bolečine v jajčniki, občasno pa občutljive dojke), in tudi tokrat jih imam a jih ignoriram (oz. poskušamuser posted image ) in se poskušam prepričati da tokrat ne bom prej delala testa predno user posted image ne zamuja. Upam da mi uspe, še 4 dni user posted image

Drugače pa sem jaz do sedaj delala ene poceni, neka nemška firma, ki majo občutljivost že 20. Sedaj pa v omari čaka CB digital user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
30.5.2014 11:09:49   
Niara
Punce močno navijam in držim pesti za čimveč user posted image , da se mi pridružite med Februarkami 2015, kjer trenutno še samevam!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
30.5.2014 11:36:21   
lillith82
Pozdravljene.

Po dooolgem času se pridružujem temi. Ne pričakujem je 6.6., je pa to moj x ciklus...ne štejem več, ker je od takrat ko sva začela delat na tem, minilo že več kot 2,5 let. Sicer sva se odločila da morava postati manj obremenjena s to zanositvijo, tako da če ne bo nič, v redu, če pa bo, pa toliko boljše user posted image

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Niara)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
30.5.2014 18:45:15   
Dgirl
Ola, se spet malo javim. Kako ve veste kdaj imate ovulacijo? Midva sva se odločila, da bova kar vsak dan, da se bo le prijelo kaj. Skrbi me, da sploh nimam ovulacije. Ker js nimam nikoli nobenih simptomov. Da bi pa sedaj kupovala še ovulcijke teste, mi je pa malo mimo. Ampak ne vem kaj naj..user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
30.5.2014 21:43:52   
lillith82
Dgirl jaz občasno teste uporabljam, ker drugače bi težko vedela kdaj jo imam. Zvija me ponavadi ne, sluz pri meni tud ni tak drugačna med O kot pravijo nekatere, tak da sem pristala kar na testih. Sicer ne vsak mesec, ampak kdaj pa kdaj jih pa kupim.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
31.5.2014 7:40:52   
MauMow
Dgril mene špika v jajčnikih in to orng. Lahko pa si meril BT. To te pride najceneje pa boš vedla kaj imaš O.

Pri nas zgleda ta mesec ne bo nič saj se je danes že pojavil mali rjavkast flekec.

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
31.5.2014 8:29:59   
Anonimen
Jaz pa tokrat pričakujem user posted image konec junija. Navijam za vse. user posted image Anonimna2

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
31.5.2014 11:34:06   
maja2014
Pozdravljene.

Kako ste kaj v tem lepem vremenu? user posted image

Jaz ne vem, kaj se z mano dogaja...sem gledala na moj koledarček, kjer si vse pridno zapisujem, odkar delamo na dojenčku, in isto kot zdaj, se mi je dogajalo februarja. A je še katera od vas imela kdaj tako, da je M bila šibka, končala, znaki pa so se začeli-špikanje v jajćnikih, v maternici, napete, občutljive dojke,...? M mi je ta mesec zamujala 6 dni, kar mi nikoli ne, je vedno točna, na 28 dni. Sem bila celo pri G februarja, pa me je na ultrazvok dala, pa je vse ok...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 7:51:28   
MauMow
Kako ste kaj punce?

Pri nas smo za vikend bili bolj na off user posted image

Danes je 2.6. in pri nas čakamo da se ulije user posted image . Rjavi izcedki se tekom dneva pojavljajo že 2 dni in mislim da danes oz. najkasneje jutri bo tukaj. Sicer nikoli še ni prišla kasneje kot 30 dan (ki je danes) ampak vse je mogoče. Hormoni so tako čisto utrgani.user posted image

Če le ne bo user posted image zamujala predolgo, bo moj naslednji trmin konec meseca Junijauser posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 7:54:29   
MauMow
maja 2014 - jaz sem nekaj podobnega imela februarja letos. Ampak je potem naslednja prišla v vsej svoji veličini tako da je izteklo še za prejšnjo zraven. Recimo sem pa jaz včeraj prvič imela da sem dobila v jajčnikih/maternici pekočo bolečino (cca 5min), potem proti večeru pa še v dojkah (tudi nekje 5 min) - kdo bi razumel vse to...user posted image

Sem včasih mislila da vse vem ampak vidim da me telo zelo preseneča vsak nov cikeluser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
2.6.2014 7:57:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
2.6.2014 8:01:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 8:04:42   
MauMow
LadyJen ja naše telo nas res preseneča. No da je pa mira polna sem pa danes sanjala da sem test delala in da je najprej pokazal DA noseča, potem pa Ne, pa pol spet ja pa spet ne ..... Oh jej še v sanjah nimam mira user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 13:12:03   
Dgirl
LadyJen js sm si lansko leto merila to bazalno temperaturo. Lahko z navadnim toplometom, tudi pod pazduho, ampak moraš vsak dan predn ustaneš, pa podobn čas, pol nekako vidiš kdaj naj bi bila ovulavija. Ampak pri meni je bilo samo en mesec tak da je kazalo na ovulacijo, merila sem si pa 3 mesece. Možno potem da res nimam vsak mesec ovulacije in zato pol nič ni. Hm.. user posted image

Katere ovulacijske teste pa ve kupujete? Pa koliko so? Najbolš, da si to kupim.

Vse ki imate 13.6 da ne pričakujete, kdaj ve mislite da je za vas rodno obdobje? Midva že od torka na polno user posted image , hehe. Pa sva mislila še do te nedelje. user posted image Pol pa spet pavza do naslednega obdobja. Je kar utrudljivo, haha

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 13:17:53   
MauMow
Dgirl midva sva prva dva meseca na polno user posted image potem sva pa ugotovila da brezveze in sedaj počneva ko nama zapaše in sva ugotovila, da se še bolje počutiva. (še vedno pa počneva na 2 do 3 dni) :-)

No moja user posted image pa zgleda da prihaja danes do večera enkrat user posted image Tako da naslednje ne pričakujem 30.6.-1.7. Bom vrjetno kr v vaši temi še ostala do nadaljnega user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 13:18:49   
Dgirl





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


2.06
MauMow

6.06
lillith82

10.06
*tedy*
maja2014
Katte

13.06
SU
Dgirl
ana_marija
biba85

25.06
LadyJen

29.06
_pika_

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Žabinčica, mamica deklicam, niinii, witch, Shana86, Penny, anonimna


user posted image v juniju:


[/quote]

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 13:21:15   
Dgirl
Kaj pa veš Moumow mogoče pa le ne pride. Sej veš upanje umre zadnje. Haha. Midva sva že kot enedva stroja, ker skori vsak dan, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?