|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 13:42:31   
SU
Dgirl... mislim, da sem imela O prejšnji teden-nekje sreda-četrtek-petek... Imela sem povečan izcedek in špikalo me je v jajčnikih...
Ampak problem je bil v tem, da sem bla čisto fuč! user posted image Prehlajena, utrujena, z vročino popoldne... tako, da sva po mojem zamudila O... oziroma sva jo suser posted image prehitela... tiste dni, ko se mi je zdelo, da je bla O, pa nisva nič, ker dejansko, fizično, nisem mogla... bi se še zadušila,user posted image kot sem že napisala v enem prejšnjih postov... Sem mislila, da za user posted image bi pa potrpela, ampak stroj pa tut nisem... pa pač nisva...
Tako, da po mojem ne bo nič "s pluskom" na 13 ...user posted image
Moram pa povedat, ko se nekatere čudite, da ne veste, kdaj je vaša O... jaz pred prvo nosečnostjo pojma nisem imela... nič čutila, nič! ...po prvi N oziroma, še bolj po 2. nosečnosti pa čutim vse 1000... krat bolj! Se mi zdi kot, da te telo opozarja: čas je! čas je! user posted image
Ma... bomo videli... topli meseci so sicer moji... in konec junija bova z mojim sama doma-otroci bodo en teden pri starih starših... user posted image bom stavila na naslednjo O... očitno, ker tole sva, po mojem, res zamudila... žal... user posted image
Držim pesti še za ostale!!! Junij se je komaj začel!! user posted image na plano!!! user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 2.6.2014 13:44:00 >

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 15:48:49   
lillith82
No jaz imam pa danes celo zbrko. Včeraj pogruntam da bi moja user posted image morala pridt 1.6.-se pravi včeraj (sem nekaj zašuštrala z dnevi)
Danes zjutraj za foro naredim test FS...ki pokaže user posted image ampak to kr konkretno črtico. Po službi letim še po CB digital, da bom ja potrdila da je res in pokaže minus. Zmedena user posted image user posted image Da me po toliko neuspešnih ciklusih zdaj ena polulana palčka zafrkava je pa že višek :P

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 16:10:07   
NMJ410
Lilith82 naredi še en test ali pa daj kri pa boš vedla pri čem si...

Moje user posted image še kr ni...bi mogla prit 31.5., ampak test pa negativen...počakam par dni pa bomo vidli kaj bo.

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 16:11:40   
lillith82
Al me mika da bi zdaj naredila še enkrat test FS. Sam mislim da bo bolš da počakam do jutra...

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 16:12:56   
lillith82
Al me mika da bi še 1x naredila FS. Sam mislim da bo bolje da počakam do jutra.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 19:05:19   
_pika_
Pri meni lahko datum, ko je ne pričakujem, popravite na 21. 6. Jooj, upam, da je res ne bo.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
2.6.2014 19:27:40   
Dgirl
SU meni pa po enem koledarju kaže da naj bi bila prejšni petek, po drugem pa da naj bi bla to sredo user posted image . Tako da, če ta mesec ne rata, grem v lekarno al v dm po tiste ovulacijske lističe. O kdaj bo že 13.

< Sporočilo je popravil Dgirl -- 2.6.2014 19:28:23 >

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
3.6.2014 10:09:17   
Sareta88
Punce jaz vas berem in navijam, da bo v mesecu juniju čim več user posted image user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
3.6.2014 10:13:12   
MauMow
lillith82 kako kaže? Si srečna user posted image ?

Pri meni pa me gospa user posted image že 4 dni heca. Imam skos izcedke (2 dni že temno rdeče) a uliti se noče in noče.....user posted image (to ji ni v navadi)

Sareta88 hvala

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
3.6.2014 10:27:10   
lillith82
Danes zjutraj test negativen. Nic mi ni jasno :-( ginekolog pravi naj test ponovim cez par dni. Sej bi razumela ce bi bla to kaksna namisljena crtica. Ampak tale se je vidla iz aviona.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
3.6.2014 10:32:33   
MauMow
lillith82 držimo pesti da se čez par dni črtica ponovi user posted image

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
3.6.2014 12:07:54   
maja2014
lillith82 , držim močno močno pestke, da ponovno zagledaš user posted image user posted image Mogoče je pa bil prvi test, ki si ga naredila, eden tistih, ki zaznavajo zelo zgodnjo nosečnost? Ker je meni v 1. nosečnosti CB pokazal + šele, ko sem bila noseča 6 tednov.

MauMow,upam, da to ni user posted image , ampak samo kaka krajša krvavitev. Jaz sem v prvi nosečnosti tudi imela prvi mesec rahle krvavitve user posted image Držim pestke tudi zate. user posted image

Vsem vam želi, da se vam čimprej prikaže težko pričakovani plusek! user posted image

Jaz več ne vem, kaj se z mano dogaja user posted image Vsi znaki so še vedno prisotni. Belega toka imam veliko. Razdražljiva sem pa sto na uro in to tako, da včasih grem že sama sebi na živce user posted image Kar naenkrat mi gre na jok, v naslednjem trenutku sem že tako živčna, da bi najraje koga na pol pregriznila, naslednji trenutek sem spet vsa žalostna...pa to nisem jaz. Tudi drugače, preden pride user posted image , sem včasih, kak dan prej razdražljiva, ma ne vedno. Zdaj pa...ne vem. N
MauMow
ič več mi ni jasno...Saj, če ne bi bilo vseh teh znakov, bi rekla, ok, pač, greva v naslednji krog. Me pa tako mede, ko so vsi ti znaki skozi prisotni...Bah, grem se nad likalnik znašat user posted image lep dan želim, punce! user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
3.6.2014 13:43:06   
MauMow
Maja2014 ja upam da mogoče, mogoče vseeno ni user posted image . Bomo vidli, danes smo 31 dan (moji cikli vedno 28,29 ali maxi 30 dni) in še vedno so rjavo/temno rdeče obarvani izcedki user posted image . Ni tako da bi teklo ampak ko grem na stranišče je na papirju... Ponavadi sem to vedno imela kak dan ali dva pred user posted image . Tokrat pa že 4 dni. Ma ja če se do petka ne ulije delam test, ker sem rekla da bom raje malo dlje počakala.

Je pa zanimivo pred vsako user posted image se mi mozolji spustijo in dojke so boleče. No tokrat bilo isto ampak mozolji so že šli (kot da bi že zdavnaj bila mim M, dojke pa ostajajo) - Mah kdo bi razumel vse to. user posted image Aja pa trd mam trebuh spodaj in napihnjenost (kar je tudi vedno pred M)...

Ja Maja2014 vem kak je to ko so skos znaki. Upam da se ti pokažeta user posted image na testu user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
3.6.2014 15:11:56   
jabuk
Ojla punce, samo povem, da vas berem in upam, da nekatere ki imate neke čudne znake, da je neki na tem. :)

Jaz sem se sicer pisala v majevsko temo, ampak mislim, da se bom morala pisat za vsak drug mesec, ker dobim user posted image  med 35-45 dnem user posted image ...Morala bi jo sedaj dobiti v četrtek in jo pomoje tudi bom, ker me spodaj črviči. Nimam pa nobenega upanja, da bi bila user posted image , ker nimam nobenih znakov (še prsi nimam občuljivih-včasih jih pred M imam, včasih ne; nisem utrujena; kava in praški mi ne smrdijo; ni mi slabo...). Bom pa delala test v petek..Samo upam, da se mi ne bo zgodilo tak kot prejšnjič, da sem delala test, nato pa še isti dan popldne dobila user posted image ...user posted image  


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
3.6.2014 16:51:20   
lillith82

IZVIRNO SPOROČILO: maja2014

lillith82 , držim močno močno pestke, da ponovno zagledaš user posted image user posted image Mogoče je pa bil prvi test, ki si ga naredila, eden tistih, ki zaznavajo zelo zgodnjo nosečnost? Ker je meni v 1. nosečnosti CB pokazal + šele, ko sem bila noseča 6 tednov.

Fora je ker sem naredila 2 testa iz istega paketa...First Sign. Enega včeraj zjutraj in je bil user posted image , drugega danes zjutraj, pa je bil -. Včeraj popoldne pa še CB digital pa je bil tud negativen :(

Sicer pa držim pesti za vse. Enkrat nam bo uspelo :)

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
3.6.2014 20:17:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lillith82)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
4.6.2014 8:03:30   
Anonimen
Pozdravljene!

Malo da tule pokomentiram glede bazalne temperature. Torej, kot je LadyJen omenila, je res potrebno veliko samodiscipline. Po pa pomeni sledeče - meriti jo je treba resnično vsaki dan, najbolje vaginalno, da ni dovolj samo vsaki dan je pomembna še ista ura (+/- pol ure še gre, več ni priporočljivo). Jaz, ko sem si jo merila, sem bila doma in sem si to lahko privoščila. Z merjenjem sem začela oktobra. Potem pa sem vsaki mesec opazovala krivuljo, občutke, znake in potem sem dodala O teste. Ker sem šla feb po zamrznjenčke v MB, moram povedati, da je bila tista krivulja za v učbenik in popolnoma se je ujemala z ovulacijskimi testi. Jaz vam tako rečem. Če ste vztrajne in če imate voljo, poizkusite. Dejstvo pa je, da lahko ta graf, k sebi v prid uporabite šele po kakih 3 ciklih merjenja. Je pa fino če si rezultate vpisujete na fertilityfrend. user posted image

Pa veliko sreče vsem.

A user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
4.6.2014 11:13:57   
lillith82
Evo jaz sem danes še 1x ponovila test oz sem za ziher naredila kar 2 user posted image viola, ki naj bi pokazal zgodnjo nosečnost in baby check. Oba sta negativna. Očitno me je prvi test pošteno zafrknil in jih ne bom več delala! Čakam da se vlije, čeprav nimam nobenega občutka da bo user posted image prišla. Nimam krčev kot ponavadi, ampak me na trenutke v spodnjem delu preplavi manjša bolečina in izgine. Imam pa filing da sem si prehladila mehur, ker imam nek čuden občutek ko grem na vodo...kot da ne izpraznim do konca. Mogoče je blo to kaj krivo za takšen rezultat. Krvnega pa v našem koncu očitno ne delajo...vsaj tako so mi rekli ko sem klicala v laboratorij.

Vsem pošiljam user posted image user posted image user posted image in naj začnejo deževati user posted image

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
4.6.2014 11:17:30   
MauMow
Lillith82 škoda. Ampak dokler se ne ulije je možno. user posted image

Pri meni še vedno vse enako. Še vedno nekaj malega izcedkov (rjav/temno rdečih). Danes 32 dan. Aja pa danes se grozno počutim, kot da bom zbolela... Še to...user posted image

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
4.6.2014 12:22:33   
jabuk
lilith82 jaz imam še zmiraj upanje zate..dokler se ne ulije, je res vse možno user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
4.6.2014 17:56:27   
zvončica88
Punce se vam tudi jaz pridružujem ( sicer vas bolj berem kot pišem )pri čakanju tega mogočnega pluska. Kdaj je ne pričakujem nimam pojma, ker so moji ciklusi fejst zmedeni, nazadnje celih 43 dni. Najbolj mučno je to čakanje, je ali ni user posted image , če vsaj prideuser posted image , potem gremo v novi krog, tak pa samo čakanje. Bi bilo dobro se naročit pri ginekologinji na pregled ali se čakat. To je najin že 4 krog ampak kaj ko en cikel včasih traja mesec in pol. Čim več pluskov vam želim.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
4.6.2014 18:06:16   
jabuk
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: zvončica88

Punce se vam tudi jaz pridružujem ( sicer vas bolj berem kot pišem )pri čakanju tega mogočnega pluska. Kdaj je ne pričakujem nimam pojma, ker so moji ciklusi fejst zmedeni, nazadnje celih 43 dni. Najbolj mučno je to čakanje, je ali ni user posted image , če vsaj prideuser posted image , potem gremo v novi krog, tak pa samo čakanje. Bi bilo dobro se naročit pri ginekologinji na pregled ali se čakat. To je najin že 4 krog ampak kaj ko en cikel včasih traja mesec in pol. Čim več pluskov vam želim.


Kot bi brala sebe. Tudi pri nama je 4 krog in tudi jaz sem nazadnje dubila user posted image  na 43. dan.

(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
4.6.2014 19:08:56   
zvončica88
Jabuk a si kaj razmišljala, da bi šla na pregled h ginekologu, ali še je prehitro? Meni se ne zdi normalno, da so tolk dolgi cikli. Imam tak slab občutek da bom dolgo čakala na ta težko pričakovan user posted image Saj vem, da vse komaj čakamo, da ga zagledamo in moramo biti optimistične, ampak enostavno pride trenutek ko se mi to zdi nemogoče. user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
4.6.2014 19:20:31   
jabuk
IZVIRNO SPOROČILO: zvončica88

Jabuk a si kaj razmišljala, da bi šla na pregled h ginekologu, ali še je prehitro? Meni se ne zdi normalno, da so tolk dolgi cikli. Imam tak slab občutek da bom dolgo čakala na ta težko pričakovan user posted image Saj vem, da vse komaj čakamo, da ga zagledamo in moramo biti optimistične, ampak enostavno pride trenutek ko se mi to zdi nemogoče. user posted image


Enako se jaz počutim. Jah, nimam kaj it na pregled-sem brala, da če imaš ovulacijo, potem je vse ok. Jaz še nisem delala ovulacijske teste, ampak imam pa te znake ovulacijske-vsaj mislim. Na neplodnosti te pa vzamejo po 1 leto neuspeha.

(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
4.6.2014 20:38:14   
zvončica88

IZVIRNO SPOROČILO: jabuk

Enako se jaz počutim. Jah, nimam kaj it na pregled-sem brala, da če imaš ovulacijo, potem je vse ok. Jaz še nisem delala ovulacijske teste, ampak imam pa te znake ovulacijske-vsaj mislim. Na neplodnosti te pa vzamejo po 1 leto neuspeha.


Jaz bom čez poletje počakala in če bodo cikli daljši od 35 dni, potem bom klicala. Imam fajn ginekologinjo in mislim, da ne bo težav,če bi šla vsaj na posvet, kak in kaj. Sem imela dva meseca nazaj močne bolečine v spodnjem delu trebuha, urgentno sprejeta v bolnišnico, kjer sem imela tudi ginekološki pregled. Nardil mi je ultrazvok in sem bila tik pred ovulacijo. Drugih nepravilnosti pa niso ugotovili. Tudi ta cikel sem imela podobne krče vendar ne tak mocnih in nekje 14 dni po tem je prišla user posted image . Tak da za ta cikel sem se odločila, da si kupim ovulacijske teste in bom probala delat v tem času, če bodo zopet podobne bolečine, da bom vsaj vedla na čem sem. Čeprav nočem, da se potem samo s tem obremenjujem, ampak mislim, da drugače ne bo šlo.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?