|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
8.6.2014 8:43:26   
maja2014
Jutro :)

Kako ste?

Pri nas sonce že fajn pripeka...se vsaj perilo hitro suši :p

Sareta88, ja, treba še par stvari porihtat, potem se pa selimo ven iz mesta...nekam v naravo...nisva midva za ta đumbus tuki user posted image

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
8.6.2014 9:28:59   
Dgirl




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


2.06
MauMow user posted image

6.06
lillith82 user posted image

10.06
*tedy*
maja2014
Katte

13.06
SU
Dgirl
ana_marija
biba85

21.06
_pika_

25.06
LadyJen

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Žabinčica, mamica deklicam, niinii, witch, Shana86, Penny, anonimna


user posted image v juniju:


(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
8.6.2014 10:18:44   
MauMow
Dgirl jaz nisem dočakala pluseka. Sem se selila v novo temo user posted image Upamo da bo Julij uspešen

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
8.6.2014 11:00:07   
Dgirl




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


2.06
MauMow user posted image

6.06
lillith82 user posted image

10.06
*tedy*
maja2014
Katte

13.06
SU
Dgirl
ana_marija
biba85

21.06
_pika_

25.06
LadyJen

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Žabinčica, mamica deklicam, niinii, witch, Shana86, Penny, anonimna


user posted image v juniju:



(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
8.6.2014 11:02:12   
Dgirl
Mal sm se zaJ... s smajliji. Evo popravljeno. Ta teden pa upam da bo bolj Vesel. Nas je kar veliko.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
8.6.2014 12:26:26   
_pika_
Ta teden bomo nestrno čakale na rezultate. Jaz vsak dan pogledam, če je katera že videla user posted image user posted image . Jaz moram pa še malo počakat. Se šele O bliža. Se je malo prestavila, tako da bo verjetno tudi M kasneje kot 21.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
8.6.2014 14:03:24   
Katte
Jaz bom verjetno kar v torek lulala, ne bom čakala na zamudo. Nekaj testkov mi je še ostalo. Ne bom pa več kurila po dva testka na dan, kot nazadnje, če bo slučajno pozitivno.
Počutim se nosečo, ampak za to ni kriva kaka slutnja ali simptomi. Ni dolgo, kar sem bila res nosečka, pa imam še to v glavi...
Kakorkoli, če bo M, tretji dan spet štartam s klomifenom.
Držim pesti za čim več pluskov.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
8.6.2014 20:57:20   
Dgirl
Katte kje si pa dobila klomifen? Js ga lahko dobim na črnem trgu pa me zanima ali imaš kake stranske učinke? Ali ti to pol poveča možnost nosečnosti?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
8.6.2014 23:23:09   
Katte
Dgirl, jaz ti ne bi priporočala, da jemlješ klomifen na lastno pest. Meni ga je prvič predpisal zdravnik. Pred tem sva s fantom delala na zanositvi dve leti, šla čez preiskave, izvedela sem, kaj je narobe z mano. Samo zato sem ga tudi zdaj vzela, ker sem razmišljala, da drugače nimam šans. Za naprej mi je pa ginekologinja dovolila, da ga vzamem.
Klomifen naj bi se jemalo za spodbujanje jajčnikov, če nimaš svojih ovulacij. Vendar se ga precej predpisuje tudi na slepo. Posledice jemanja so pa lahko luteinska cista, hiperstimulacija jajčnikov, večplodna nosečnost, lahko si nanj alergična. Poleg tega tanjša maternično sluznico, pa še kaj.
Pa ti ne bom solila pameti, sploh, ker sem jaz naredila ravno to user posted image . Dobro razmisli, če imaš možnost, se raje posvetuje z ginekologom. Mogoče pa uspe brez.
Če se boš pa le odločila za to, poskusi najprej z najmanjšo dozo (polovička tablete).

< Sporočilo je popravil Katte -- 8.6.2014 23:29:58 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
9.6.2014 9:22:56   
*tedy*
MOje M včeraj ni bilo ampak imam občutek da bo danes prišla en rjav izcedek se kažeuser posted image če je ne bo pa jutri en testek uničim, pa naj bo kar bouser posted image user posted image .

Sicer pa še manj kot mesec dni pa gremo na morje user posted image user posted image user posted image komaj čakamuser posted image user posted image

lep dan vsem

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
9.6.2014 9:29:48   
Sareta88
No jaz sem pa v soboto zjutraj delala test in ni bilo dveh črtic, ampak danes bi morala dobit M pa ni nobenih znakov, da bo prišla. Niti rjavega izcedka, ki običajno najavlja prihod M. Bom počakala še par dni, če je ne bo, bom še enkrat delala test.

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
9.6.2014 9:34:35   
maja2014
Jutro user posted image

Jaz tudi kukam, če bom zagledala že kako lepo novičko o user posted image user posted image

Mene me skoz črviči, pa grem lulat, pa se mi zdi, da bo vsak čas priteklo, pa je ni...pa me zvija, pa popusti, pa zvija pa popusti. Bomo videli. Sem hotela narediti test danes zjutraj, ampak sem se vzdržala user posted image Komaj komaj user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
9.6.2014 11:48:58   
Dgirl
Katte Ja sej ravn zaradi tega kar si tudi ti rekla imam zadrzke da na svojo roko tole jem. Bom do avgusta se pocakala pol pa mogoce.

*tedy* sareta 88 in maja 2014 Za Vse Drzim pesti. Naj bo od zdaj naprej vse roza :) Js se bom še nacakalaaa

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
9.6.2014 18:07:24   
_pika_
Jaz sem pa danes napihnjena in boli me podobno kot pred M, le da me še desno in levo špika. A je možno, da imam O, saj naj bi bila sedaj enkrat?user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
9.6.2014 21:37:51   
Anonimen
Ta teden bo pa napeto. Držim pesti za vse. user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu _pika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
9.6.2014 22:01:07   
*tedy*
pri meni nič lepega ne kažeuser posted image , bi morala user posted image včeraj dobit pa je ni bilo, danes se pa že cel dan neki mini rjavi izcedki kažejouser posted image ah kr neki, no upam da se do jutri odloči al pride al neuser posted image , da vsaj vem pri čem semuser posted image .
Imam pa ful napihnjen trebuh že ene 4 dni, pa nisem nič takega jedlauser posted image , me je soseda že v petek spraševala, če sem noseča, sem imela eno tako oblekico in se je res videlo kot trebušček ene tretji mesecuser posted image user posted image .
Če se jutri user posted image ne prikaže v vsej svoji lepoti v sredo delam testuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
9.6.2014 22:46:56   
Katte
Jaz pa jutri delam test. Srečno, tedy* in maja2014! Naj se hudič jutri ne prikaže!

< Sporočilo je popravil Katte -- 9.6.2014 22:49:03 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 6:41:01   
MauMow
Kako kaže punce??? Imamo pluseke?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 7:43:50   
Katte
Jaz sem dobila user posted image . Ampak se še ne upam veseliti. Druga črtica se je pojavila v primernem času in tudi roza barve je bila. Je pa bila tanka. Bom čez par dni ponovila.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 7:44:51   
MauMow
Katte super čestitke. Sigurno bo vsak dan močnejša!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 9:10:11   
maja2014
Katte , jeeeeeee super novička user posted image user posted image user posted image

Moje user posted image še vedno ni...imam sicer vedno na 28 dni. Nič se ne kaže, niti me ne zvija tako, kot preduser posted image Sicer sem delala test zjutraj, ki je pokazal user posted image Bomo videli, kaj bo user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 9:13:19   
MauMow
Čestitke Maja. Vauv že dva pluseka danes.user posted image user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 9:16:16   
maja2014
Ojoj, sem ga bisknila, šele zdaj vidim user posted image Sem hotela napisati, da mi je test pokazal -

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 9:17:13   
MauMow
No ni še prepozno za plusek user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2014
10.6.2014 9:24:37   
maja2014
Ja, res je user posted image Moram priznat, da sem tokrat vzela tole malo bolj "na easy", v smislu; vsak mesec, ko je prišla user posted image sem bila čisto out, pa me je potem parkrat moj malo v roke primil user posted image Včasih sem taka, da bi rada nekaj takoj...in mi je potem hudo če tega ni. Kar se user posted image tiče, pa sploh. Sej sem bila na začetku malo jezna, ko mi je rekel, naj si ne jemljem tako k srcu, naj ne pretiravam, saj sva šele začela delat na tem (takrat sem bila in jezna in na jok mi je šlo in vse). Ampak potem sem premislila o vsem tem in sem ugotovila, da ima prav. Ker se potem seveda zaradi vse te napetosti niti sprostit ne moreš in vemo kako stres vpliva na vse to... Tako da sem zdej rekla, če bo, bo, če pa ne, bo pa drugič. In se bolje tako počutim user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?