|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
17.7.2014 7:21:25   
mony213
Kaličopka6, čestitke!! user posted image Ful vesela user posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
17.7.2014 8:08:41   
_pika_
Kaličopka6: Čestitke! Srečno do konca.user posted image

(odgovor članu mony213)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
17.7.2014 10:19:14   
niinii
Bravo :) Srečno do konca :)

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
17.7.2014 11:27:01   
tajazan
ojla bodoče mamice...vse ki ste že user posted image in vse ki še čakate na svoj magični user posted image ...Sem popolnoma nova na forumu in malo spremljam vaše pogovore...Tudi sama čakam na svoj user posted image ki upam da se pokaže konec meseca...če me seveda ne preseneti spet user posted image ...imam pa še teden dni čakanja dase bom lahko prepričala kaj se dogaja...od včeraj mi je pa tako slabo da se mi meša...user posted image Sedaj nevem kaj se dogaja z mano,ampak upamo na najbolše :)

vsem ki ste zagledale user posted image pa iskreno čestitam

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
17.7.2014 11:55:52   
Katte
Čestitam, Kaličopka6! Srečno!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
17.7.2014 12:15:18   
MauMow
Čestitkeeeeeeeeuser posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
17.7.2014 18:36:01   
perla*
Punce,

Kar direkt vprašanje: Kako pogosto vi potem user posted image ?
Razmišljam, da povečava iz vsak drugi dan - na vsak dan? Ahahahah

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
17.7.2014 20:24:14   
MauMow
Midva ko se nama zalušta. Sva probala da bi čim bolj pogosto pa ni užitka user posted image Prepusti se ko se ti zalušta user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
17.7.2014 22:21:55   
SU
Kaličopka6 čestitke!!user posted image Je moja M že mimo in sem kar pozabila, da je julij še tu in je možnost še za kakšen plusek... Bravo! Perla, kar se tiče user posted image ...kot MauMow sva tudi midva neki planirala pa načrtovala pa.... pa pol res ni užitka... Midva, ko nama paše... mal pa jst, tko "inkognito" gledam, da je okrog O... user posted image Če sicer nista vsak dan, ne bo tko fajn, če pa zdej kr naenkrat bosta "sam zato", da bi delala na otročku... Še vseen nej bo fajn počutje in uživanje na prvem mestu! user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
17.7.2014 23:07:27   
Kaličopka6
Hvala punce! ju3 bom še cb nardila, da bo bolj za zihr.

Vas spremljam še naprej! Srečno!

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
18.7.2014 8:04:31   
tajazan
Kaličopko tud iz moje strani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
n eki me pa zanima...a je mela katera grozne slabosti zjutri?men je grozno slabo in mi vse gor leze user posted image
do user posted image pa še en tedden...ma katera izkušnje s tem ???

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
18.7.2014 8:43:29   
chocolatecake
Tajazan, jaz imam že 3 tedne skupaj slabosti, bila sem že skoraj 100%, da so znak user posted image , ker mi še nikoli prej ni bilo tako slabo. Čutila sem tudi O, kot špikanje v jajčnikih in jo videla, kot sluz na spodnjih hlačkah in seveda v tistih dneh aktivno user posted image . To je bilo nekje okoli 18-tega dne ciklusa Danes je 50.ti dan mojega ciklusa, test je negativen, user posted image pa še vedno od nikoder. Tako, da je očitno vse skupaj posledica moje psihe. Tudi O vrjetno sploh še nisem imela. Baje, da ti je lahko slabo od nosečnosti šele, ko je nosečniški hormon tako visok, da ga testi že zaznajo, redkim izjemam je slabo tudi malo prej. Ti iskreno želim, da čimprej zagledaš user posted image , ampak mislim, da nas vse skupaj psiha malo zajebava.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
18.7.2014 10:18:48   
tajazan
Ja se popolnoma strinjam user posted image le kdo bi razumel žensko telo user posted image user posted image
Itak vem da bo treba še mal počakat pa bom mela črno na belem a je al niuser posted image
Kakorkoli,upanje ostaja da bom zagledala user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
18.7.2014 10:22:26   
chocolatecake
Seveda upanje ostaja, držim pesti !!!!

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
18.7.2014 10:28:16   
tajazan
Hvala...tudi jaz zate user posted image Kaj pa se s teboj in tvojimi ciklusi dogaja da sedaj ni user posted image od nikjer?

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
18.7.2014 12:49:04   
chocolatecake
Jaz imam PCOS drugače, ampak so se mi ciklusi že skoraj povsem uredili, odkar user posted image za user posted image je pa spet totalna zmeda. user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
18.7.2014 12:50:41   
tajazan
Ajoj...pa si vprašala pri ginekologu zakaj taka zmeda s tem spet??? se že dolgo trudita?
Upam in držim pesti da vama kmal uspe

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
18.7.2014 13:26:29   
biba85
Tudi jaz se poslavljam iz te teme in se selim v mesec avg.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
18.7.2014 13:52:49   
chocolatecake
tajazan nisem vprašala, itak mi vedno, kadar mi zamuja user posted image reče, da to je pač PCOS in da mi nima kaj pomagat, edino enkrat mi je dala tablete za sprožit M, ki niso kaj dosti pomagale. "Trudiva"se ne tako dolgo, cca 3 mesece, bolj me skrbi, da sem imela v tem času samo enkrat ovulacijo, brez ovulacije pa ni user posted image .
biba 85 držim pesti, da zagledaš user posted image v avgustu. Upam, da se ti kmalu pridružim.

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
18.7.2014 13:59:38   
asyka
Jaz sem danes vseeno podlegla in nardila testek.. 1 dan zamude, bol bel bi test težko bil user posted image eh bo že. Priznam sicer, da resno razmišljam, da bi si šla testirati ščitnične hormone, ker imam občutek, da me punca nekaj heca. Zdaj komaj čakam da user posted image pride, ker mi bo prsi razgnalo...

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
19.7.2014 7:00:07   
Kaličopka6
Chocolatecake jz imam tud pcos. Ko sem prvič želela zanosit nisem imela m skor eno leto!!! Pol so mi jo trikrat sprožli pa so ble čudne krvavitve... po letu in pol sem šla na dve operaciji pa spet ni blo nič 3 mesce se je cikel začel daljšat... Pol sm pa stimulacijo mela s Femaro in je uspelo. Zdj v drugo pa v prvo takoj, user posted image . Po porodu zna bit bolje. Jz sm po porodu dobila m že drugi mesec in pol sm jo imela na 42 dni. Zna bit težko zadet pravi dan ob tem nerednem ciklu. Samo ne obupat, čeprav to zelo jezi človeka.

Moj cb je bil včer pozitivn, zdj me pa tud jutranje slabosti že mau dajejo tako da se počas začenja. Prvič sem bruhala cele dneve 7 mescov, celo na urgenci pristala, ker mi je kislina razžrla požiralnik in sm krvavela, bolelo neopisno, nism nit jest mogla.... Si res želim, da tokrat ne bi blo tako hudo!

Drgač pa se mi zdi, da se najhitreje prime, če sexaš ko se ti zahoče. To na tolk in tolk dni postane kmal kr neki... Vsej pr nama je blo tako.

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
19.7.2014 9:32:02   
chocolatecake
Kaličopka čestitke še v mojem imenu :) sem res vesela zate. Še toliko bolj, ker si že toliko dala skozi v prvo. Zdaj sem še malo bolj optimistična glede mojega PCOS. Jaz nikoli nisem bila eno leto brez user posted image , sem pa imela obdobja, ko par mesecev ni bilo nič. Ampak sem mislila, da se je v zadnjem letu vse skupaj uredilo, pa se očitno ni. Kaj je to pravzaprav Femara? Je to kot klomifen? Misliš, da bi jo lahko dobila po treh mesecih, ali je še prezgodaj? Si to dobila od ginekologa ali si mogla kam naprej na dodatne preiskave, za to zdravilo?

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
19.7.2014 17:05:46   
Dgirl
user posted image JULIJ user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO:


3.7.
Žabinčica

4.7.
MauMow user posted image

5.7.
lillith82
maj4

7.7.
SU user posted image

8.7.
*tedy*
Dgirl user posted image
chocolatecake

9.7.
maja2014 user posted image

13.7.
Tara9
Kris26user posted image

17.7.
Asyka

19.7.
biba85user posted image

22.7.
Junij20

26.7.
mamica deklicam

??
megiv
g1985 user posted image
_pika_ user posted image
tajazan


2xuser posted image 6xuser posted image


user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, niinii, anonimen user posted image , mamica deklicam, _pika_, zvončica88




< Sporočilo je popravil Dgirl -- 19.7.2014 17:08:21 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
19.7.2014 17:17:27   
Dgirl
Sem malo posodobila seznamuser posted image . Djmo mal vecuser posted image user posted image . Začetek je dobro kazal. Zdel pa bolj bogo.

Ja fajn je da ti paše kouser posted image . Samo kaj ko potem sigurno zamudiš ovulacijo. Midva sva dva meseca nazaj vsak dan. Zdej pa na dva do tri dniuser posted image . Ker je bilo tisto na vsak dan res že pod prisilo. Ampak nič od tega ni pomagalouser posted image . Tako da ne poznam recepta.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
19.7.2014 19:55:42   
chocolatecake
Midva sva tudi rekla, da bova tistih 14 dni, med katerimi je najbolj možna ovulacija user posted image vsak dan, pa preprosto ni šlo. Moj ima preveč smotan delovnik, da bi bilo to sploh izvedljivo, plus po 14 dneh sem se počutila že kot robot. Potem sem nakoncu ugotovila, da O sploh ni bilo in je še vedno ni. user posted image
Baje semenčeca preživijo 3-5 dni, ko čakajo na jajčece, plus še tisti dan potem ko smo dejansko plodne. Tako, da bo najbrž tudi na 3-4 dni OK.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?