|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
27.8.2014 17:14:58   
Anonimen
berem, pa berem, pa še enkrat berem in se sprašujem, če mi je Sassika ukradla zgodbo?!

Zjutraj me moj po nesreči zbudi pol ure pred mojo budilko. Itak se mi ni splačal nazaj zaspat, pa sem rekla ahh, dej, en test me ne bo na kant spravu...
Lulam...
Pomakam...
Še skoraj ne dvignem ven iz lulanja, in samo solze... OD NAVDUŠENJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
en dan pred pričakovano M mi je baby check takooo lepe črtice narisu še pred pretekom tistih 5 minut, da ni za verjet... presrečna sem!! user posted image in to na 26. dan cikla... tako, da zdaj sem si upravičeno nastavla na my calendarju pregnancy mode user posted image user posted image

držim pesti še za vse ostale, ki morte lulat!!!! Dajmoooooo!!

anonimna user posted image user posted image

(odgovor članu perla*)
  Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
27.8.2014 17:42:36   
angelsi
Anonimen, čestitke....čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
27.8.2014 17:54:41   
tajazan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitke anonimna :) lepo se zaključuje mesec...upam da še me ki čakamo lepo dopolnimo seznam zuser posted image user posted image

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   [Brisano sporočilo]
27.8.2014 19:32:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tajazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
27.8.2014 19:45:35   
Sassika
Drage moje,pravkar prisla iz urgence,dragemu sem povedala ker me je tako bolelo v trebuhu in kosi so leteli z mene vn-krvavi. Itak sm rekla no pa je slo. Pa so ugotovil da sem dobila zaradi antibiotikov tako hudo vnetje noznice in mat.vratu,no testek smo tudi se naredili in je potrdil :( sluznica v maternici je lepo odebeljena,je pa prekmalu da bi se karkoli vudeli. Punce za mano je taki stresen dan najprej novica ki sem si jo mocno zelela potem pa problemi. V glavnem anonimna tudi tebi ceeeestitke user posted image dragemu sem pa mogla povedat ker ne morem nu zatajit po kaj letim ba urgenco...pa vseeno..itak bi tezko zdrzala do takrat hihi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
27.8.2014 19:47:47   
Sassika
V glavnem zdaj samo upam da bo vse ok :) me pa se zmer spika not ja :$

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
27.8.2014 20:07:12   
MauMow
Čestitkeeeee novi nosečki. Le tako naprej tudi ostale punce. Aja pa srečno in zdravo nosečnost.

Še vedno vas berem in spremljam!

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
27.8.2014 20:08:29   
MauMow
user posted image A V G U S T user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

01.08.2014
Dgirl user posted image

02.08.2014
user posted image zvončica88 user posted image

03.08.2014
LadyJen user posted image
perla* user posted image

04.08.2014
maja2014 user posted image
SU user posted image
user posted image tara.81 user posted image

05.08.2014
user posted image MauMow user posted image

08.08.2014
kris26 user posted image

09.08.2014
nunalie user posted image

10.08.2014
angelsi user posted image

12.08.2014
_pika_ user posted image

14.08.2014
Zewa

15.08.2014
biba85 user posted image

18.08.2014
Mavrica84 user posted image
user posted image krena2 user posted image

20.08.2014
user posted image megiv user posted image

25.08.2014
chocolatecake user posted image

26.08.2014
karinna user posted image

28.08.2014
Anaina
user posted image Anonimna user posted image user posted image user posted image

29.08.2014
Anch
user posted image Sassika user posted image
Melanie1

30.08.2014
tajazan
Dgirl

31.08.2014
SU

avgust
mony213
user posted image tara9 user posted image

8x user posted image 13x user posted image

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Žabinčica, Katte, _pika_, niinii, mamica deklicam, Anonimen

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
27.8.2014 21:08:59   
_pika_
Sassika, anonimna: Čestitke!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
27.8.2014 21:18:34   
chocolatecake
Sassika in Anonimna čestitke obema, čimlepših 9 mesecev in zdrave user posted image vama želim.
Sassika držim pesti, da bo šlo od zdaj naprej brez težav. A si dobila kakšna zdravila? Kakšne antibiotike si pa to imela, da je prišlo do tako hudega vnetja ?

Zgleda je avgust res ploden mesec, mogoče se celo zgodi, da bo več user posted image , kot user posted image . Bom veselo navijala še naprej za tiste, ki še čakate user posted image .

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 6:22:35   
Sassika
Zaradi vnetega mehurja ki je trajal dobre tri tedne sem dobila amoksiklav. In me tudi opozorila da lahko se zgodi da pride do vnetja. In tocno to se je zgodilo,najprej se se je zacelo s srbecico potem me je peklo nato je sledila mocna bolecina in krvavi izcedki s delcki tkiva. Seveda sem vse to povezala z nosecnostjjo in se ustrasla. Dobila sem vaginalis 7 dni si jih moram notr dat zvecer,podobno je sveckam. Tako da menda se mi je notri vse vnelo in maternicni vrat nj bi bil pordel in ob dotiku kri. Tko da vcer sm se tko presekirala na urgenci da joj. Pa se z neko tekocino me je oprala notr in me je zapeklo ko hudic.user posted image bi najraj iz stola usla. Upam da se vnetje cimpr3j pozdravi in da grem na prvi pregled da mi potrdi da je vse ok.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 6:25:11   
Sassika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijam se za vse ostale ki cakate plusekuser posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 6:32:28   
Sassika
Men je zobar vceri reku da lahko ti dajo anestezijo ker itak ne gre v kri, vse razen slikat ti ne smejo. Je pa menda priporocljivo obiskovat zobozdrsvnika med nosecnostjo.

(odgovor članu karinna)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 6:57:56   
ancy69
Juhuuuuu, cestitke Anonimna :)
Ta mesec vas je pa res veliko ;) vsem lepo nosecnost do konca :)
Sassika kdaj pa bos sla na prvi pregled? Verjetno takoj ko se vnetje pozdravi?

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 7:39:55   
Dgirl
Js se spet poslavljamuser posted image . Počasi mi bo tole cist vse upanje pobralo. Res ni vec zabavno.

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 8:08:00   
tajazan
Dgirl user posted image user posted image user posted image
Vem kako se počutiš in da ti tole jemlje vso energijo,ampak ne obupaj...

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 8:15:01   
angelsi
Dgirl user posted image user posted image user posted image ...samo ne obupaj....
Sassika zate pa držim pesti, da bo vse ok.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 8:24:41   
Sassika
user posted image user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 8:26:22   
Sassika
Cez 1-2tedna mam kontrolo pri svoji ginekologinji zaradi vnetja potem se bove pa za prvi pregled zmenile. Vcer mi je rekla da je to v 8 tednu ko srcek pricne biti

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 9:38:19   
tajazan
Kje ste vse ki še čakate?kako se počutite? kaj se dogaja z vami...samo še malo pa bo konec meseca in upam da bo še katera od nas srečna user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 9:39:52   
MauMow
Dgirl user posted image user posted image user posted image držim pesti da ti končno rata....

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 11:34:53   
Tikie
Dgirl user posted image user posted image user posted image user posted image ...in ne,res ni zabavno,vendar vedi,da nisi sama,ker se vse,ki nam (še) ni uspelo soočamo s tem.Upanje je tisto,zaradi katerega vztrajamo,samo tega ne zgubit.Če je uspelo drugim puncam,celo po nekaj letih,bo tudi nam.Pogumno naprejuser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 12:43:31   
SU
user posted image  Tudi jaz se žal selim na september... M se je ulila danes zjutraj... user posted image  Tkole, ko se ulije, me čist mine... Sej okrog O spet naraste optimizem, trenutno pa kr ne vem... user posted image
Sicer pa nove srečke nosečke: ČESTITKE!!! Tale avgustovski seznam je prou lepo pogledat!! user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 12:43:50   
ancy69
Dgirl...ne obupat :( pri nama je za prvo user posted image trajalo leto in pol...za drugo user posted image pa dva meseca...sedaj se pa spet kar nekaj vlece. V drugo se je pac kmalu koncalo :(
Jaz pocakam do sobote kaj bo...ceprav vceraj...dva dni pred m mi je babycheck pokazal minus oz samo eno crtico. Je pa dovolj obcutljiv da pokaze prej, in ce bi bilo tisto v soboto res vgnezditvena bi ze moral pokazati. Tko da bova sli skupaj naprej v boj za september :)

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
28.8.2014 12:52:32   
Anaina
Zdravo punce.
Mene je danes zjutraj stikalo po jajčnikih in sem bla prepričana, da se bo prikazala. Zaenkrat pa je še ni. user posted image Test bom delala v soboto če le zdržim do tja:)
Vsem, ki ste zagledale user posted image čestitke.user posted image tiste ki čakate pa upam da jih tudi nalulate.
Ostale, ki vas je presenetila user posted image pa nikakor ne obupajte.

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?