|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
17.8.2014 19:12:19   
Anaina
Tiki jaz jemljem maco vsak dan dopoldan. Ker dolgo nisem dobila M sem jo začela jemat in v roku 14 dni dobila M. user posted image Sicer nima najboljšega okusa ampak jo pijem z vodo z stisnjeno limono ali pa v smothijuuser posted image po njej se pa počutim super.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
17.8.2014 20:22:24   
angelsi
Evo mene. In se selim iz avgusta v september user posted image . user posted image ne pričakujem 7.9. Grem v drugi krog s krvomočnico. Upam, da bo tokrat uspelo zagledati user posted image ali user posted image . Vsem "sotrpinkam" želim enako. Torej čimveč pluskov v septembru user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
18.8.2014 10:20:14   
biba88
HEJ PUNCE!!! jaz pa čakam konecuser posted image pol pa v akcijo....verjetn bova na dva dni cel mesec da ne zamudiva O ...pa še O TESTE SEM SI NA PLODNOST.SI NAROČILA...MAJO AKCIJO user posted image
jest jem elevit (konjske tablete) pa se mi zdi da morm pol kr hitr na wc... jem vse (mal preveč) težko se uprem čokoladi....bi pa mogla spet mal športat sem lena kt....klada....

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
18.8.2014 10:50:31   
kris26
Pozdravljene!
Pa se prestavljam na ta mesec user posted image naj bi prišla 3.9 upam, da je ne bo user posted image . Naj bi imela te dni O (jem klomifen) samo še nič ne kaže da bo .

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
18.8.2014 11:04:37   
niinii
Evo meni se je danes ulila user posted image , prva po končanem jemanju tabletk. Tako da je ne pričakujem 19.9., prosim za vpis na seznam. Ker smo takrat še na morju, javim kaj se bo zgodilo, ko se vrnemo domov.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
18.8.2014 13:08:44   
mamica deklicam
o folni som se že večkrat pogovarjale in ene prakticirajo, da jo jemljejo me O in M. Tudi sama se držim takega načela, če seveda ne pozabim. Jemljem pa trenutno Tifol ali pa tiste iz DM, ki so cenovno najbolj ugodne. Imamo letos kar veliko zelenjave doma in domača jabolka, tako da dobim že tukaj veliko.
Ko bom zanosila, bom pa seveda jemala redno in šla na kakšno dobro varianto, verjetno spet Elevit.

Glede seznama, mene lahko napišeš, da je ne pričakujem recimo 2.9., ker ovulacijski lističi mi končno kažejo dve črtice, tako da sedaj mora pa že končno uspetiuser posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
18.8.2014 13:12:52   
niinii
Jaz folne ne jemljem. Bom začela, ko bo test pozitiven. Tudi pri prvi nosečnosti je bilo tako.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
18.8.2014 13:36:58   
_pika_
Tikie: Pred dobrim mesecem sem imela splav. Eno user posted image sem morala počakat, sedaj pa lahko spet delamo na user posted image . user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
18.8.2014 15:38:47   
zuma
Hojla, tudi jaz sem se opogumila in bi se vam rada pridružila. Na user posted image čakamo že 9 mesecev in poizkušamo vse mogoče: pazim na prehrano, manj kave, nič (no malo) alkohola, že dva meseca sem na krvomočnici, zdaj sem si naročila še ovulacijske teste... Torej ne pričakujem je okoli 11. septembra.
Srečno!

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
18.8.2014 20:35:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
18.8.2014 20:37:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tikie)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.8.2014 8:37:13   
Sassika
Pri meni je O ze mimo,vsaj tako mi je ginekologinja rekla ko sem bila na pregledu,zdaj pa cakam ce sva kaj naredila :) ne pricakujem je okoli 29.8. Jeeej kako dalec je se touser posted image user posted image user posted image , mam pa vprasanje. Ponavadi mi prsi po ovulaciji uplahnejo,zdaj mi se kar niso user posted image bolijo me niti ne pa ne vem a ma se katera izkusnjo da ji po ovulaciji par dni se ne?meni ponavadi takrat ko mam O se povecajo potem pa uplahnejo ce se lahko tako izrazim ,mozno da so mi pa samo zrastle hihihiuser posted image . Drugac sem pa jemala elevit in sem pojedla do konca zdaj jemljem pa folno maco mam pa doma ampak hjoj ta okus...ta okus mace..ne gre mi user posted image ...pijem kavo samo se zjutraj,jem veliko zelenjave in sadja,pijem ogromno vode in nesladkanih cajev..gibam se zadnje case bolj malo,edino kar se s psom podim hihi pa malo kolesarim to je pa vse. Pa se dopust mi je podaril tri kilograme user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.8.2014 10:18:58   
biba85
Tudi jaz sem spet v novem mesecu. Datum: 15.9.

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.8.2014 12:51:28   
biba88
hej! Jaz sem danes dobila ovulacijske teste...mal sem ta leva zato...pa me zanima kako naj delam teste...user posted image al pa kak nasvet mogoče...jest sem ponovno nehala kaditi že marca..pijem itak ne... ampak jem pa kot joj...sem se že ful zredila .....velika sem 160 mama pa že 64kg...fujjjj...nič več mi ni prav....groza

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.8.2014 13:04:59   
tajazan
Ojla...jaz sem teste delala od 10 dneva ciklusa naprej...in vedno okoli 11 ure dopoldne...naj bi približno isti čas v dnevu delala...potem mi je 12. in 13. dan kazalo ovulacijo,potem pa je bila črtica naslednja dva dni že skoraj neopazna...upam da sem ti saj malo pomagala :) pa veliko sreče in user posted image

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.8.2014 13:37:56   
Tikie
_pika_ držim pesti zate in za vse ostale,da čimprej zagledamo user posted image user posted image user posted image
Imam pa še eno vprašanje...se je kateri po jemanju mace ali katerih drugih vitaminskih dodatkov kaj spremenila menstruacija?Jaz sem z maco začela prejšnji mesec prvi dan m in jo jemala nekje do začetka o,potem pa prenehala(tako kot sem prebrala na forumih,da naj bi se jo jemalo).Sedaj pa sem ta mesec dobila menstruacijo sicer točno,vendar je v primerjavi s prejšnjimi m precej šibkejša in za razliko od preteklih mesecev tokrat razen občasnega špikanja na trenutke nisem imela nekih posebnih znakov,ki bi jo napovedovale.Se kateri kaj sanja kaj bi to bilo?Menite,da je nolje prenehati z maco ali naj jo še naprej jemljem in po 3eh mesecih vidim kako bo?
Lep dan še naprej punceuser posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.8.2014 17:44:03   
angelsi
Punce, jaz bom pa tako rekla, da danes zelo težko sploh rečemo, da živimo zdravo, ker je zelenjava škropljena (razen tistih, ki živijo na kmetiji in vedo točno kaj jedo), za meso ne vemo, kaj vsebuje, non stop so afere,..., potem je tukaj še stres...Če bi na splošno pogledali na vse, ne bi praktično smeli nič jest. Tiste, ki damo kaj nase, skušamo živeti čim bolj zdravo. Pa ne samo v času nosečnosti ali dojenja, ampak skoz. Zato menim, da ni smotrno, da bi v času planiranja nosečnosti in v času nosečnosti nevem kako spreminjale način prehranjevanja. Ker kakršne koli velike spremembe v prehrani delajo telesu stres in to tudi ni zdravo. Zato je pametno, da skoz živiš zdravo, v času planiranja, pa se mogoče odpoveš kakšni razvadi (kajenje, velika količina soli, sladkorja,...). Da bi pa čisto odsekali določene navade ali razvade, to pa se meni ne zdi ok. Meni je največja razvada sladoled. Hvala bogu ne kadim, občasno popijem pri kosilu kakšen kozarec dobrega vina in vem, da se sladoledu ne bom mogla popolnoma odpovedati, ker moje telo očitno potrebuje nekaj, kar je v sladoledu user posted image in tudi kozarec rdečega vina tu in tam pri kosilu ne bo naredil nič narobe. Rdeče vino je dobro za kri. Vendar že zdaj ga popijem le 1x na mesec, potem bom še manj in vem, da to ne more škodovati. Torej punce, če vam kaj zapaše, pojejte, ne bo škodovalo, le pretiravati ne smete, tudi pri vnosu prevelikih količin vitaminov morate biti pozorne. Prevelika doza določenih vitaminov lahko tudi škoduje. No, zdaj sem pa že predolga user posted image . Lep večer vam želim user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.8.2014 18:41:19   
Mavrica84
tudi jaz se selim iz avgusta v september...če sem prav izračunala user posted image ne pričakujem 18.9...upam, da mi terapija z dabrostonom začne kaj pomagat...
good luck vsem nam...

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
19.8.2014 20:01:29   
MauMow
Punce lep seznamcek ste naredile.

Kar se tice alkohola. Jaz nisem nc pila zacetek avgusta pa sem rekla ko smo bli s prijatli da k... Itak spet nismo in da se mal sprostim. user posted image in kaj je blo... Cez 3dni plusek user posted image me je pa to cudlo da se me je prijelo po prvem kozarcuin sem pol kr nehala. user posted image

Tako da mi smo nazdravlal ko se nismo vedl. In kozarcek al pa dva ne bota skodla.user posted image

(odgovor članu Mavrica84)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.8.2014 9:00:43   
maja2014
Zdravo, punce user posted image

Čestitke vsem za user posted image ostalim pa, kar pogumno naprej, vsak dan smo bliže, kajne? user posted image

No, moja user posted image se je prikazala z 3-dnevno zamudo in to s tako krvavitvijo, da stat nisem mogla. Slabo mi je bilo, hodit kaj dosti nisem mogla, ker je lilo in lilo iz mene, vrtelo se mi je, čim sem bila na nogah, sem imela občutek, da bom skupaj padla. Nenormalno. Grozne bolečine. To se mi ni dogajalo, preden sva začela na jenčiju delat. Nikoli. Vedno redne M, na 28 dni.

Tako da, zdaj ne pričakujem 3.9.

O bi morala imeti danes, pa imam že 5 dni ogromno izcedka in špikanje v jajčnikih, ter napete dojke. Sodeč po tem predvidevam, da se je začela prej.

A se kateri dogaja, da ima v času ovulacije, ali pa tik pred user posted image bolečine v zadnjiku? Prov špikanje, pa kr zoprno. Težko se usedeš, pa na blato ne moreš, čeprav tišči?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.8.2014 9:54:01   
Sassika
Punce mene pa tako joške bolijo pa tako velike so,od ovulacije je minil pa že en teden in bolečibe od takrat še niso ponehale. Ne bom delala znanosti,bom mogla počakati še par dni,ampak imamv upanje da je to povezano z user posted image user posted image . Pa tukaj psiha ne igra vloge ker mer resnično bolijo.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.8.2014 16:36:38   
chocolatecake
Živjo punce :). Jaz sem dočakala svojo user posted image na 83-ti dan, tako, da sem tudi vaša :). Glede na malo daljše cikluse sem se odločila, da delam teste šele po 40-tem dnevu, tako, da me pišite kar za 30.9., če me spet ne preseneti, kakšen ekstrem, kot zadnja dva meseca.
Po novem pijem krvomočnico, 3x na dan po eno skodelico čaja, folno tako ali tako jem že od konca aprila v obliki Elevita.
Lani sem jedla tudi maco, a nisem imela občutka, da mi pomaga, glede zmešanih ciklusov, saj so se povsem uredili šele, ko sem z jemanjem prenehala. Sem jo pa jedla cel mesec in ne le prvih 14 dni do ovulacije, tako, da razmišljam, da bi spet poizkusila.
Čez poletje sem malo zanemarila vadbo in zdravo prehrano, tako, da v septembru spet štartam s 3x na teden vadbe in bolj zdravo prehrano. Drugače jem še prah Acai jagod za razstrupljanje in veliko sadja vsak dan.

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
20.8.2014 18:44:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
20.8.2014 18:55:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
20.8.2014 19:36:37   
Žabinčica
Tudi moja m. je danes prišla, torej se selim sem. Datuma ne vem, si ga bom ob priliki preračunala user posted image , sicer pa še vedno navijammm user posted image za vse.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?