|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
21.8.2014 11:10:21   
perla*


user posted image S E P T E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image


2.9.2014
mamica deklicam

3.9.2014
kris26
maja2014

4.9.2014
perla*

7.9.2014
angelsi

11.9.2014
LadyJen
zuma

15.9.2014
_pika_
biba85

16.9.2014
Tikie

18.9.2014
Mavrica84

19.9.2014
niinii

30.9.2014
chocolatecake

september
Sassika
biba88
Žabinčica


user posted image NAVIJAČICEuser posted image
MauMow, Katte, Žabinčica, Anaina, NikaAnna




[/quote]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
21.8.2014 11:16:52   
maja2014
Zdravo, punce user posted image

O, tako. Zdaj sem šla na koledarček gledat in sem ugotovila, da: moja M je ta mesec zaostajala 3 dni. user posted image user posted image Ovulacija se je pa začela približno 8. dan po M. Ponavadi je 14. dan. user posted image Moj obraz je naselbina mozoljev in mastne kože user posted image Ne vem, meni se je vse skupaj nekam zmeštralo. Tako da vam povem čisto iskreno, da ne štejem več plodnih dni, ovulacije, ne nič. Ko bo, pač bo. user posted image

Glede hrane. Kar se tiče mace in raznoraznih zadev, bom rekla takole: to so rastline, katere morajo rasti na določeni višini in v določenih predelih sveta, da bi imele tisti pravi učinek. Vse ostalo, kar ne raste tam, ima zanemarljivo majhno količino koristnih sestavin. Pa toliko je t.i. proizvajalcev tega, da težko rečeš, kateri "paket" vsebuje dobršen del snovi, koristnih za naše telo. Zato se jaz kar držim "starih zadev" :) Bele moke ne uživamo, ne v kruhu, ne v pašti, in ne v njokih, palačinkah, ipd. Vse smo nadomestili z domačo pirino, polnozrnato, ipd. Pijemo pa zeliščne čaje, ki jih nabiramo sami. Kopriva, timijan, materina dušica, regrat, šparglji, lipa, meta,...zelišča, katera so dostopna za nabiranje. In lahko iz prve roke povem, kakšni so bili moji izvidi pred in po jemanju teh čajev. Tako da-vsa ta super hrana je samo še ena marketinška poteza, na kateri nekdo fajn služi. Stara lekarna, lekarna naših babic, to je po mojem mnenju edina zanesljiva stvar user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
21.8.2014 11:22:22   
maja2014
LadyJen, velikost prsi ni odvisna od količine mleka user posted image Kolegica je imela veliko mleka, in je normalno dojila kljub temu, da je imela manjše prsi.

Kaj pa tale čaj krvomočnice? Kje ga kupite? To nisem še nikoli pila.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
21.8.2014 11:23:32   
Sassika
Lady yen pri meni med ovulacijo in menstruacijo ratajo bolj polne in bolijo me,najbrž pri vsaki drugač p.s ne zrastejo ampak obcutek je drug,to ne pomeni da moram obleci vecjo modrcekuser posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
21.8.2014 13:59:02   
_pika_
maja2014: Jaz ta čaj kupim v Sanolaborju.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
21.8.2014 14:03:20   
maja2014
_pika_, hvala user posted image Nekaj sem zdaj brala o tem na net-u...koliko sem razumela, naj bi se začelo jemati takoj po M?

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
21.8.2014 14:33:14   
Tikie
maja2014...saj,da ne bo pomote,tudi jaz se trudim živeti čimbolj zdravo in zaužiti čimveč vitaminov itd. na naraven način.
Pa vendar,maco sem kupila bolj iz 'radovednosti',saj je že 2ema mojima kolegicama uspelo zanositi po jemanju le-te,pred tem pa sta se matrali kar nekaj časa.Zgolj naključje-po pravici povedano,ne vem.Vendar probat ni grehuser posted image .Saj,če nima nekega učinka,gotovo tudi škodovala ne bo.Berem pa po forumih,da številne punce zadevo pohvalijo,pa ne zaradi samih vitaminov,temveč naj bi delovala podobno kot krvomočnica,se pravi ureja hormonsko ravnovesje v telesu in s tem vpliva na urejene cikluse.Jaz sem se kljub vsemu odločila,da bom z njo vztrajala tri mesece in seveda poročam rezultateuser posted image .
Sicer pa kolikor berem,naj bi se tudi krvomočnico začelo piti 2.dan začetka m oz.nekatere celo 5.dan ali po m.Kakšna je razlika pa ne vem,kolikor berem je nekaj na tem,da glede na to,kateri dan začneš spremeni tudi dolžino cikla.
Lep dan še naprej in čimveč user posted image user posted image vam želim.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
21.8.2014 21:31:13   
MauMow
Jaz sicer ne vem ali je pomagalo ali ne ampak zadnja dva meseca sem vsak juter na tešče pojedla žličko matičnega mlečka. In plusek smo dobil. Če je pa pomagal pa ne znam povedat. Mogoče je vsaj malo user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.8.2014 8:15:51   
Sassika
Dobro jutro :) čaj iz krvomočnice(upam da sem prav napisala)se kupi v lekarni?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.8.2014 12:52:26   
_pika_
maja2014: Ja, jaz jo pijem od konca M (saj naj bi čaj debelil sluznico) do O (približno, saj ne vem čisto točno kdaj jo imam). Spijem pa eno do dve skodelici na dan (dam 1 žličko čaja).

Sassika: V Sanolaborju ga imajo.

Mene pa danes zvija v spodnjem delu trebuha. Očitno bo O v naslednjih dneh.user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.8.2014 13:33:31   
maja2014
Tikie, ja, saj probat ni greh user posted image Ampak sva se z mojim podala malo v te vode, sploh on, ko se giblje v taki stroki in ugotovila, da je to vse kemijsko predelano, kar se pri nas prodaja. Tam pa, kjer to dejansko raste, je pa drugo. Če je pa pomagalo, pa super. Verjamem pa tudi, da seod proizvajalca do proizvajalca to razlikuje, pri nekaterih je bolj kvalitetno, pri drugih spet manj...

MauMow, kako se počutiš? user posted image

_pika_, hvala za info user posted image Bom poskusila tudi jaz, ko in če se prikaže M user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.8.2014 13:38:16   
Sassika
Hvala _pika_ evo danes grem oddat urin zaradi vnetega mehurja pa ko bom ze ravno tam ne vem a naj grem na krvni test al ne...je se prezgodaj? Namrec do menstruacije imam se 7 dni. Kaj mislite?

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.8.2014 13:47:27   
maja2014
Sassika, jaz bi na tvojem mestu počakala še teh 7 dni. Pa če ne bo M, narediš test. Jaz vse znake, ki jih imam, ne gledam več, ampak počakam M. In zdaj, ko ne gledam več teh znakov, jih ni user posted image Psiha. Pa sem tudi že delala test v laboratoriju pred M.

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.8.2014 16:26:33   
MauMow
maja2014 trenutno sem kar ok. Mam občasne slabosti pa izcedke (zaradi katerega sem bla pri G, ki je rekla da dokler ne zakrvavim orng ni potrebe da pridem, ker trenutno je blo vse na svojem mestu). Pa mal me strah daje če bomo le videli mišeka v ponedeljek... Mala živčna vojna do ponedeljka!

Punce še malo pa bodo novi pluseki prišli na plano.

Kar se pa tiče znakov, jaz sem jih prej vedno mela - vse psiha, sedaj pa ko dejansko je bil + pa nobenega, razen zvijanja da bo M, ki je pa ni bilo. Ostali znaki (dojke, slabosti in ostalo) prišlo šele kasneje.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
22.8.2014 17:18:17   
Sassika
Ker sem bla ravno v laboratoriju sem mislila se to..pa sem si premislila..bom pocakala..itak ce je he ce ni pa ni,teh 7 dni bom se zdrzala ce sem di zdaj vsak mesec...drugac znakov nimam itak nobenih,imela sem po ovulaciji par dni se bolece prsi to je pa to.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.8.2014 9:40:08   
maja2014
Zdravo, punce user posted image

Kako ste?

Mene fajn prsi boljio, pa v jajčnikih špika...se bliža dan za M...ali pa user posted image Bomo videli. Zdaj dejansko, ko sem odmislila, ne vidim več tistih znakov, ki sem jih prej. Neverjetno, kaj dela psiha. Se mi pa zdi, da ta mesec ovulacija traja neverjetno dolgo...

Poletje se počasi poslavlja...meni prav paše, da ni tiste močne vročine...user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.8.2014 10:47:54   
telly
Živjo!

Sem ena nova stara članica tega foruma user posted image .

Z mojim sva se odločila, da bova septembra začela delati na novem user posted image . Doma pa že imava enega eno leto starega nagajivčka. user posted image ne pričakujem 25.9.
Prosim. če me lahko daste tudi med navijačice.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.8.2014 11:18:42   
SU
maja2014... enako pri meni... znaki kot pred M, da ja ne vemo, kajne?! user posted image Bomo vidli... Prejšnje dni sem tko z lahkoto čakala, ker sem imela druge skrbi (grooozeen zobobol)user posted image , zdej je pa minil (trkam na les!!user posted image ), pa sam tuhtam al sem al nisem N ... user posted image Držim pesti za čimveč pluskov!! Je tko lepo videt seznam napolnjen s "črticami".. user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.8.2014 14:15:03   
angelsi
No, jaz sem pa včeraj dočakala na ovulacijskem testu 2 črticiuser posted image user posted image . Zdaj pa pridno user posted image , da 7.9. ne bo user posted image user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
25.8.2014 18:55:04   
_pika_
Mene pa danes zvija, boli levo in desno. Groza! Komaj sedim in se premikam. Očitno je oziroma bo kmalu ovulacija (danes je 8. dan po zadnji tableti klomifena).

Jaz navijam za čim več user posted image . Naj bo septembrski seznamček še boljši od avgustovskega. user posted image user posted image

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
26.8.2014 17:08:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja2014)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
26.8.2014 17:14:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
26.8.2014 17:19:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu perla*)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2014
26.8.2014 18:31:43   
Sassika
Haha nasmejala si me...obrača se mi ko slisim kaksno s takimi izjavami o tem ali je lahko noseca user posted image ene so obupne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   [Brisano sporočilo]
26.8.2014 19:02:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?