|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
16.10.2014 20:15:09   
rebrebu
Stars in Matejkica, a pol spontani postopek mene caka? jutr zvem FSH, pa glede na to da je AMH nizek, nevem kaj sploh pričakovat....sem se kao naročila v MB, ampak sele 23.3:( pa se mesec čakaš kozilij al kako? A spontanega ti tudi štejejo al ne?

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
16.10.2014 20:37:02   
Stars619
Rebrebu, to pa res ne vem ali se šteje ali ne?! Glede na to, da ti ne dajo teh dragih injekcij, bi morda bilo možno, da se npr.dva postopka štejeta za enega ali kaj podobnega, ne vem. No, sicer pa, če nam zdaj to ne rata, so mi rekli, da se bomo takoj pogovorili o spontanem ivf-u, ker pač imam kar redne menstruacije. In bom kmalu izvedela, kako in kaj.

Glede teh vrednosti pa sva na istem, meni očitno zelo nihajo, ker 1x fsh 29, 2. samo 6, 3. pa kar 30. Amh pa manj kot 0,14. Torej, katastrofa. Po rezultatih bi morala biti v meni!!!

Konzilij v mb je bil letos zelo hiter, jaz sem pošto dobila v treh tednih, četrti teden sem že bila na vrsti...tako da bo šlo hitro potem, boš videla!

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
16.10.2014 20:46:13   
oreh
Pozdravljene spet! že dolgo nisem nič napisala, berem pa še vedno.
Veliko vas je novih in upam, da se bo za vse vas tale boj za otročička kmalu dobro končal.

Če mi lahko katera stara borka odgovori: Želja po še enem otroku je,rezultata pa ni. se nameravam spet prijaviti k rešu. Kako to poteka- a je prvi pregled spet uz, pa da on naredi spermiogram, pa tisti test po SO... ali začneš z injekcijami, če sem že bila na dveh postopkih, drugi je bil uspešen?

Kako ste ostale? jonaklara, nikaanna, adelle...?

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
16.10.2014 20:51:06   
matejkica00
Moj FSH je bil marca 36, junija 17. AMH < 0,16.
Sem pa lani avgusta zanosila, kljub temu, da sem imela julija FSH 17, vendar so mi opravili abrazijo zaradi prazne GV.

Ja, tokrat imam postopek brez vseh zdravil, le večkrat bom mogla iti na ultrazvok. Ne vem pa, če si mi šteje postopek, če ta mesec folikla ne bo. Morda katera ve?

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
16.10.2014 21:48:04   
Aleda
Dober večeruser posted image
Danes sem imela et, vstavili so mi 2 zarodka, zdaj pa čakanje user posted image

(odgovor članu matejkica00)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
16.10.2014 22:09:50   
ely85
Ooo super Aleda user posted image zdej pa pridno grej pikice in drzim pesti da cimprej zagledas user posted image user posted image a je drugace tud transfer kej bolec??ga mam v torek ce bo vse po sreci user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
16.10.2014 22:12:50   
Aleda
Transfer nič ne boli, samo dajo noter zarodek in to je to, par minutk user posted image

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
16.10.2014 22:18:12   
ely85
Aha no super hvala za odgovor user posted image drzim prstke pa sporoci nam lepo novicko cimprej user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
16.10.2014 22:43:56   
Corse
Ojla punce. Pravkar sem prejela stopko, pa mi jo je dala kar v trebuh, v prejšnjih dveh postopkih sem jo dobila v rito...upam, da je to OK? Sam da bodo folikli zdržali do sobote. Punkcije me je kar mal strah. Sem pridelala pred leti v prvem dolgem postopku 34 folikov, je bilo kar hudo to zdržat user posted image , me je Reško pohvalil, da sem bila pridna...ha-ha. Zdej jih je pa velik manj, je kratek postopek, pa upam, da bo zato tudi manj boleče. Drugi postopek sem imela spontan, z eno celico in tudi punkcija temu primerno čisto znosna. Transfer takrat je bil mala malca, res. Držte se, pa pridno čuvajte svoja jajčka user posted image . Aja še to - če ima katera počasno rast foliklov - pivo dela čudeže, preverjeno, meni so prav podivjali. Lp

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
16.10.2014 22:53:12   
ely85
Ojla corse user posted image ne nic ni narobe ce si stopko v trebuh dobila sama sem jo tud v trebuh pa je blo vse ok user posted image naj te za punkcijo nic ne skrbi ni tok bolece vsaj meni ni bilo edino po punkciji so me.jajcniki bolel....pridna kar 34 user posted image jst pa samo 8foliklov in 4 celice upam samo da ostanejo 4 do torka user posted image

(odgovor članu Corse)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
17.10.2014 7:32:54   
Corse
Hvala ely85, si me potolažila user posted image . Ja, takrat sem pridelala 34, verjemi pa, da je tako sama kvantiteta, od vseh sta se samo 2 razvijala do 5 dne, pa še potem je bila sama štala. Definitivno boljše manj, pa tisto "gajstno" ... Držim pesti!!!

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
17.10.2014 23:11:06   
valy25
Zdravo punce!

Če smem, bi se vam tudi jaz čez nekaj tednov pridružila v debati. Takrat bom začela s tretjim ICSI postopkom. Že komaj čakam. user posted image user posted image user posted image

Oreh, midva sva se začetek avgusta naročila ponovno na pregled k dr. Rešu. Konec avgusta sva bila že na vrsti. Mogla sva dat kri za spolno prenosljive bolezni pa meni je naredil ultrazvok. Potem mi je pa rekel, da pridem drugi dan menstruacije zjutraj k njemu. Ker sem ravno začela s službo, bova šla na postopek v drugi polovici novembra. Bi bilo res lepo, če bi tudi v drugo trepetali skupaj. user posted image user posted image

Vsem, ki ste že v postopkih, želim veliko celic in seveda pluske. user posted image Držim pesti. user posted image

(odgovor članu Corse)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
18.10.2014 8:14:21   
Bikca
Valy25,

midva imava 30.10. pregled pri Rešu, dala bova kri za spolno prenosljive bolezni, uz mi bo naredil. In potem gremo novembra prvič v boj. Tudi naju čaka ICSI.

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
18.10.2014 16:01:21   
ely85
Zivjo punceuser posted image spet jst polna vprasanj user posted image zanima me ko ste dobile datum za transfer ce so vas mogoce kaj prej poklical??in ce so a poklicejo isti dan ali en dan prej preden ste sle na transfer??zanima me zato ker moj dela na terenu in se bojim da bojo ravno poklical ko ga nebo doma...in kdaj so vam povedal kok celic se je oplodilo,ko ste na transfer prisle ali ze prej?? Hvala za odgovore in lep dan vam zelim se naprej user posted image

(odgovor članu Bikca)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
18.10.2014 16:16:09   
rebrebu
Pri Rešu je tko, če je malo celic, mas et 2 dan.ko prides not, ti vse povejo, kolko se oplodilo in ce bo al ne et....torej če je vsaj ena mal nakazala oploditve, ti jo vseeno dat not. dokler pa nisi dol in not, nič ne veš....

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
18.10.2014 16:30:18   
pejko
stars, rebrebu, matejkica, tudi moj AMH je nizek, 0,77. Sicer ne tako vaš, ampak v 1. postopku nisem imela niti ene celice, v 2. z zelooooo visoko dozo zdravil (4x menopur) pa 2 folikla, 2 celici 1 zarodek, negativen test. Reš mi je pred postopkom dal klomifen (za probat) in sem imela 2 folikla. Zdaj me čaka 3. postopek, in sicer s klomifenom. Ne vem, če je to ravno spontani postopek. 10 dan imam UZ, potem pa redne UZ in potem bom doila stopko in punkcijo. Mislim, da če pride do punkcije, se šteje kot postopek, če ne pa ne. Včasih so bili 4 spontani postopki kot 1 normalen, zdaj pa se šteje tudi spontanega. Po moje to nikakor ni fer, ker je res doooosti bolj poceni, ampak očitno tako je.

Punce, vsem ki čakate in se borite, srečno!!!

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
18.10.2014 17:47:55   
Corse
Ekola mene, danes sem imela punkcijo v LJ, sem preživela user posted image in pridno ležim, špiknili so velikokrat, ampak je rekla da je bil sam drobiž... tako da sem pridelala le 3 celice - sama kvaliteta seveda user posted image
ely85- pri meni je bilo danes tako: Tam mi je sestra rekla, da pridem na transfer 5. dan, se pravi v četrtek, pa se peljeva z mojim proti domu in me pokličejo, da naj pridem že 3. dan, torej v torek...tako da so se hitro premislili, verjetno zaradi majhnega št. celic, seveda upam na najboljše.
Pejko- tudi jaz sem bila pred pol leta v spontanem p., prišlo je do punkcije...potem pa se žal ni delilo in ja, seveda se (na žalost) šteje kot zaključen postopek, to pa res ni fer.
Pa srečno punce!

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
18.10.2014 18:01:50   
ely85
Ojla corse user posted image upam da te ni prevec bolela punkcija ....no super vazno je da je za tabo in da mava na isti dan transferuser posted image hvala za odgovor ....se pravi ce se niso nic klical mava mi2 pol normalno v torek user posted image

(odgovor članu Corse)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
19.10.2014 20:18:05   
Nušika81
Pozdravljene punce,
že nekaj časa spremljam vaš klepet in sedaj sem se odločila da se tudi sama vključim vanj.
Sem v postopku IVF pri dr. Reševi. Danes sem dobila prvo inekcijo Puregona 100 enot.
Vidim, da vas je bila večina že na punkciji... Mene vse to še čaka in priznam, da me je prau malo strah.

No punce, za vse vas držim pesti in upam, da boste tudi meni stale ob strani, ko bom imela kakšno vprašanje ali težko obdobje user posted image

Pozdravček vsem .

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
19.10.2014 20:30:27   
sunprincess
Nušika81, vse bo ok..itak imaš ogromno možnosti,da ti punkcijo dela dr.Reš,ki je za to pravi strokovnjak. Sem imela ogromen strah pred punkcijo, pa ti lahko povem,da ni noben bav-bav...srečno,..če boš imela pa kakšno vprašanje, pa kar vprašaj user posted image

(odgovor članu Nušika81)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 0:47:01   
ely85
Dobrodošla Nušika 81 user posted image kokr je rekla sunprincess ni noben bav bav ,ni boleca punkcija kokr mislis,brez potrebe te je strah user posted image sama sem jo mela prejsn tedn in res ni tok bolece da nebi mogla zdrzat user posted image ti pa priporocam da po punkciji full pijes in naj bi bilo zelo dobro veliko mlecnih izdelkov spit,pojest npr navadni jogurti itd...vprasaj pa karkoli te bo zanimalo bomo z veseljem odgovorile ce bomo poznale odgovoreuser posted image srecno user posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 13:23:16   
Corse
Dobrodošla med nami Nušika81. Imela sem 3 punkcije, pa ti povem, da je bila bolečina (pri meni seveda user posted image ) odvisna od št. foliklov. Ko sem imela samo enega, sem vprašala: a je že konec? Se je Šalamunova kar smejala...Sedaj sem jih imela nekaj čez deset, to je bilo pred 3 dnevi, pa sem danes že OK, bolečina čist znosna, pri številu foliklov čez 30... pa niti pisat nočem kako je bilo, da ne prestrašim katero po nepotrebnem user posted image .
Jutri grem v Lj...upam, da me pričaka kakšna pikica, da jo dobim za vedno...
Ely85 si ti tudi že neučakana, ane? Če si na ginekološki v Lj se verjetno vidiva...Držim pesti zate user posted image
Se spomnim, ko sem bila na prvi umetni in so mi vstavili 2 pikici...sva oba z mojim dragim jokala od sreče, tako močno so naju preplavila čustva. Punce držte se, vztrajajte, kajti končni rezultat poplača vse. Srečno!

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 13:53:44   
ely85
Ojla corse user posted image ja cist sm neucakana user posted image pucam perem kuham vse zivo pocnem sam da gre dan hitreje mimo user posted image ja jst sem tud v lj v stari porodnisnici user posted image se sigurno tam srecamo user posted image a so tebi sami od sebe dali 2 pikici notr al si ti izrazla zeljo???

(odgovor članu Corse)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 14:35:03   
Corse
Oj ely85. Spadam verjetno že med "konzervice", tako da sem bila očitno zadost stara ob transferju user posted image , v bistvu me sploh niso nič vprašali koilko jih hočem, kar povedali so, da mi bodo vstavili 2.
Komaj čakam na jutri...Tudi jaz bi najraje pospravljala, pa kuhala, pa šla na sprehod, pa še ne morem učinkovito, me še mal od punkcije heca...čist mal ;-) Lp

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 14:49:23   
ely85
Ooo ja kok postopkov si pa ze imela???ja mene je tud kr 4dni cudno bolel ampak sem zdej super ce odstejem zivcke za jutruser posted image bojim se da ni nobena celica ostalauser posted image a to sporocijo ce ni nobena zdrzala???

(odgovor članu Corse)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?