|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 15:16:26   
Corse
ely85. To je moj tretji postopek. Za jutri pa kar pogumno, imajo da se lepo delijo... user posted image
V primeru da se ne delijo oz. niso primerni za vstavit, ti povedo šele tam, vsaj meni so v drugem postopku. Druge so se preoblekle v tiste njihove srajce, meni pa so rekli naj kar tam, na klopci počakam, sem že vedla, da ni nič ratal...
Tudi mene že rahlo načenja, veš. Po eni strani komaj čakam, po ta drugi pa bi najrajš kar preskočila tale jutri. Sreča, da imamo ta forum, ker teh stvari pa res ne razume nihče drug. Lp

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 15:36:36   
ely85
Corse saj ves kaj pravijo v tretje gre rado user posted image sej nepricakujem da mi bo ratalo v prvo sam pesti drzim da bojo vsaj vse pikice cele ostale pa tud ce se mi ne prime v prvouser posted image drzim prstke da nama nebojo rekl da sedeva na klop user posted image drzim prstke za vse da nam uspe user posted image uffff tole cakanje ubija user posted image

(odgovor članu Corse)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 18:55:23   
Stars619
Ely in Corse, lepo se sprostita zdaj, jutri bo vse v najlepšem redu, vstavili vama bodo pikice in s fotko bosta veseli odkorakali domov!!! user posted image
Potem pa grozzzzzzznoooo dolgo 14dnevno čakanje! To pa je res za preskočit...ampak žal ne gre...user posted image
Držim pesti za obe, da vama uspe!!!! Jutri pa se kaj javita, kako je bilo!
Jaz pa čakam to M, ki noče in noče prit!!!!user posted image Zdaj me bo pa še to začelo jezit ali kaj???!!! Samo to še mi manjka...


(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 19:02:22   
ely85
Hvala stars619 za spodbudne besedeuser posted image a si ti krvnega ze mela????nism za nazaj brala nazalost user posted image

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 19:22:43   
JedKa
Uaaauu koliko novih objav... punce dobrodošle, veliko se nas je že nabralo v tej temi user posted image

Vsaka ki gre prvič v postopek bolj malo ve (kot tudi jaz), tako da je čist super,
da takole postavljamo taka in drugačna vprašanja.. in si poskušamo pomagat..

Berem, da vam večini punkcija res ni bila nek bavbav.. Ampak se strinjam s tem kar je napisala Corse.
Verjetno je razlika, če te špikne 3x, kot pa če te 15x. Jaz sem zadnjič mislila, da bom okrog padla...
pridelala sem 10 jajčec in kar ni hotela nehat špikat, jaz pa že z eno nogo v grobu user posted image

Pa sicer nimam nizkega praga bolečine, sem (na žalost) morala že ogromno bolečih in zoprnih preiskav dat skozi pred leti.
Ampak ko je bilo mimo sem samo upala, da kmalu pozabim na bolečino. In res, po nekaj dneh pozabiš na tisto najbolj zoprno...

Midva greva jutri po pikico, ali dve? To sem vas hotela vprašat, "ta izkušene".. nič mi ni zdravnica omenila, koliko oplojenčkov vstavijo?
Sva z mojim veliko predebatirala okrog tega in moj navija za dva, sploh zato ker naj bi bila velika možnost da eden odmre... ampak vseeno, a te to kar tam na stolu vprašajo, ali oni odločijo. Sem brala da pod 35 let dajo enega, and 35 pa dva, ampak verjetno ni v vseh klinikah in pri vseh pacientkah enako?

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 19:26:48   
Corse
Hvala Stars, ja tisto čakanje 14 dnevno je pa doolgo ja, se spomnim kako je bilo prvič. Takrat sem delala test že 11. dan (nisem več zdržala) in je pokazalo pozitivno. Če sem prav brala imaš tudi ti že eno punčko (moja je že v 2.razredu), tudi nama je ta uspela brez težav...tile cukrčki naši nas držijo krepko pokonci, ane? Kdaj greš v nov lov za en lep plusek?
ely85, kaj bodo to lepe fotke jutri user posted image

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 19:32:57   
ely85
Ooo Jedka super pol nas je pa kr nekaj jutr user posted image ki gremo po pikice user posted image glede 1al pa 2 pikic ce vstavljajo pa neznam pomagat nazalost user posted image je mene tud to zanimalo user posted image upam ja corse da bojo slikice lepe user posted image pa da vsaka dobi po 2 takoj na cuvanje user posted image dolga dolga noc me caka user posted image moj je tud nervozn hehehe ,ampak bo hitr ura 11 jutr user posted image

(odgovor članu Corse)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 19:39:54   
sunprincess
Pri dr. Rešu lahko sam izbereš ali boš enega ali dva. Na GKLJ je bila pa prijateljica,in je rekla,da do 35 let pri prvih dveh postopkih vstavijo enega, nad 35 oz. od tretjega poizkusa pa dva. Ampak še enkrat,..niso to info iz prve roke user posted image

Srečno vsem jutri,da dobite v čuvanje zmagovalne pikiceuser posted image


(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 20:49:55   
Stars619
Corse, tako je ja...imava 5letno punčko, ki nama je v največji ponos! Tako kot vama vajina!;)
Zdaj sem v 1.postopku. Po moje grem v boj šele januarja. Jutri imam šele krvnega, ampak mi ni uspelo. Sem v sob.naredila test, pa je bil negativen!user posted image škoda je le to, da imam totalno porazne rezultate in so mi že pred 1.postopkom rekli, da bomo pohiteli. In sem res hitro prišla noter. Zdaj pa naj čakam naslednje tri mesece, ko mi očitno voda v grlo teče...user posted image ah...saj bo...če nam je usojeno...
No, lepo opravita jutri, pa super, da nas je vedno več, da malo počvekamo in nam je lažje..
Pa pa

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 20:56:25   
ely85
Stars619 ne obupat ker te lahko se preseneti jutr user posted image mogoce si prezgodaj test delala user posted image drzim prstke da bo jutr srecen dan zate in za vse ostale user posted image

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 21:15:38   
JedKa
Stars619 dokler M ne pride, je upanje..oz.si mogoče res prezgodaj test delala.
Uff...držim pesti zate user posted image

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 21:26:38   
Corse
stars619... imaš še eno navijačico za jutri, sporoči nam, joj kolk nas ima jutri pomemben dan. vsemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo.

user posted image upam da sem dost pikapokic nalimala....da bo ja držalo za vse...lp

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 21:28:33   
sunprincess
Stars, jaz tudi navijam...srečno jutri user posted image user posted image

(odgovor članu Corse)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 21:33:07   
Stars619
Punce, iskrena vam hvala, ampak sem totalno brez upanja tako da bi me jutri verjetno kap, če bi mi rekli drugače. Prepričana sem, da bi 12.dan po et že pokazalo vsaj majhno črtico...
No, kakorkoli, lepo je, ko ste tako prijazne in polne pozitivizma...
Tudi jaz navijam za vseeeee!!!!!!!!!!

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 21:34:36   
Stars619
Aja, pa samo to, da vam še povem, zakaj sem tako 100%.Moji ciklusi so dolgi (30-40), danes pa je 34.dan od zadnje M, torej nič pozno...
No, to je to....
Nočkaaa

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 21:37:13   
Adelle
Pozdravljene punce... jaz danes zacnem s suprefactom, 3 postopek na gklj.

Srecno vsem karkoli da imate jutri!

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 21:42:08   
ely85
Stars vseeno drzimo prstke user posted image zate nocko in srecno jutr user posted image Adell hvala za podporo tudi tebi zelim vso sreco user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 21:52:34   
Bikca
Srečno jutri punce user posted image

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 22:01:23   
ely85
Hvala Bikca user posted image

(odgovor članu Bikca)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 22:12:25   
*storm*
Ely in corse, naj vama današnja noč hitro mine in vso srečo jutri. Bom držala pesti za vaju.
Stars tudi zate držim pesti, da te jutri preseneti pozitivna novička!!!
No, mene pa jutri čaka 3 ultrazvok. Upam da bo kaj bolj obetaven, kot sta bila prve dva. Po besedah zdravnice, očitno ne reagiram prav dobro user posted image


(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 22:16:02   
ely85
Storm kok mas pa dozo ce smem vprasat??ja bo kr dolga noc user posted image oci mam kot sova moj pa ze veselo smrci hehehe....si dobila ze dodatne inekcije???

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 22:24:21   
*storm*
Dozo imam 225 enot gonala f. Koliko si imela ti? Ja tudi dodatno zdravilo sem že dobila...
Hehe moški :-)

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 22:29:00   
ely85
Jst sm mela gonal f 150 plus dodatne inekcije sem si jih pa dajala 9dni na zadnjem ultrazvoku sem jih par mela po 18mm in sledila punkcija....sem pa 4celice prdelala jutr pa zvem kok jih je ostalouser posted image kok dni si jih ze dajes???

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 22:38:08   
*storm*
Danes je 8 dan in drugi dan dodatnih injekcij. Včeraj so bili mislim da trije folikli po 12 mm. Zame jo to prvič, tako da nimam ravno občutka....
Kaj pa glede stopke? Si jo damo tudi sami?
Držim pesti jutri!!!

(odgovor članu ely85)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF / ICSI - okt-nov-dec 2014 + zamrznjenčki
20.10.2014 22:44:31   
ely85
Sej bo cez noc lahko ful zrastejo user posted image stopko sm pa jst sla kr v dezurno da so mi jo dal...v trebuh ....neboli da nebos prestrasena user posted image hvala za podporo user posted image drzim prstke zate da hitro zrastejo da se nam cimprej pridruzis user posted image

(odgovor članu *storm*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?