|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
11.1.2015 19:01:05   
Anonimen
Aspena, lepo je slišati dobre novice. Zdaj pa noge v zrak in tiščat skupaj user posted image
pri meni je bilo 37 pridobljenih celic, spunktiranih foliklov je bilo vsaj še enkrat toliko. Kaj vse ne potrpimo, da bi prišle do želenega cilja? user posted image

Jutri imam spet Uz, nato se bo videlo naprej

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.1.2015 10:02:32   
tasyjka
Jutro

Spet se po dolgem času mal javljam...v sredo imam prvi ultrazvok po jemanju Suprefackta..tko da upam,da dobim zdravila za na prej,pa da bo konec meseca punkcija in transfer....upam,za vsa skupaj,da vam letos rata,pa da bomo čez par mesecev na drugem forumi izmenjavale izkušnje z pikci.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.1.2015 10:08:53   
aspera
Hvala za lepe želje punce, upam, da bo ratalo. Pa ne samo meni, ampak vsaki od nas user posted image .

Jaz sem danes 2.dan po ET (če je prvi dan nulti dan) in zaenkrat se ok počutim. Samo napihnjena sem skozi, pa kislina me matra od vseh teh hormonov. Danes bi moral biti zarodek že na stonji blastociste, če se lepo razvija in potem se mora kmalu vgnezditi. Tako, da upam, da se ima fajn pri meni in da pridno raste user posted image . Sem pa obenem na realnih tleh, pripravljena tudi na to, da lahko pač ne uspe. V prvo sem imela srečo in je takoj ratalo, samo se je potem slabo končalo user posted image .

(odgovor članu tasyjka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.1.2015 11:12:51   
Arual
Hey, jaz sem včeraj končala z KT. Tako da sedaj čakam o tečko. V četrtek pa imam 1 uz nato pa če bo vse vredu -seveda bo veste da sledi špikanje. Komaj čakam da se pustolovščina začne. Malo ne je edino strah da ne bo primernih celic ampak moram to odmisliti kajne. Lepo mi bodite. Jaz za vse navijam da nam uspe.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.1.2015 13:20:04   
Anonimen
Arual seveda bo vse ok. V petek pa že prve špike, no jaz bom kar hitro za tabo. V nedeljo vzamem zadnjo kt, potem se pa zame tudi začne pustolovščina in upam da s srečnim koncem.
Aspera kdaj imaš pa krvni test in kdaj boš delala urinskega?
user posted image

(odgovor članu Arual)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.1.2015 15:48:56   
aspera
Arual in Anonimna še malo pa se začne user posted image . Samo pozitivno in optimistično, ne že vnaprej razmišljat, da bo šlo kaj narobe.

Jaz bi imela drugače krvnega lahko že 24., ampak ker je to sobota, ga imam 26. Test bom najbrž delala že prej, ne vem pa še kdaj. Pri prvem postopku sem ga delala 10 dni po ET (ravno tako sem imela ET na 3.dan), pa mi je že pokazal rahlo črtico. Drug dan sem potem naredila še digitalni CB test in mi je takoj pokazalo 1-2 tedna user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.1.2015 16:31:47   
Anonimen
Aspera ja saj sem zelo pozitivna da bo uspelo mora. Tebi pa tudi da bomo mi zadaj bolj motivirane. A so ti kaj rekli približno kdaj dobiš pošto o zamrzjenčkih? Ma to leto mora biti naše….. mora.
user posted image

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.1.2015 16:35:30   
Anonimen
Anonimen user posted image kdaj pa imaš približno ti ETZ.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.1.2015 17:36:46   
aspera
Glede pošte mi niso nič rekli, vprašala pa tudi nisem nič. Če so zdržali do danes, grejo danes v skrinjo user posted image . Upam, da so, zdaj bom nestrpno čakala poštarja user posted image . Je vseeno čisto malo lažje, če ti ne uspe in veš, da imaš še zamrznjenčke in da ti ne bo treba spet skozi vse ceremonije. Meni se je tale postopek ful vlekel, ker sem imela dolg postopek in se špikala od 15.decembra do 5.januarja.

< Sporočilo je popravil aspera -- 12.1.2015 17:37:03 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.1.2015 19:23:52   
Anonimen
Evo, v sredo grem spet na uz. Vodilni folikel je velik 14, tak da po moje v sredo pade stopka. Etz bo potem naslednjo sredo 21.1. user posted image
s trmo sem v 2 dneh spodila vročino,ki me je morila.. upam,da bom z odločnostjo in pozitivo obdržala pikico/i pri meni user posted image

Aspena,a to pomeni,da boš danes teden lulala? user posted image

Gremo punce,gremoooo

user posted image

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.1.2015 20:12:17   
aspera
Anonimna, prav nasmejiš me, ko mi ful vztrajno govoriš Aspena, moj nick je pa AspeRa user posted image . No, saj ni važno user posted image . Bom videla, nič si še nisem določila datuma za lulanje user posted image . Upam samo, da me že prej ne preseneti user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
12.1.2015 22:47:55   
Anonimen
Ahahahahaha joj oprosti!!! Saj bi rekla,da je emšo, ampak.. mogoče bo treba k okulistu po nova očala! user posted image
user posted image

user posted image

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
13.1.2015 17:23:47   
rebrebu
Aspera, pr men je mal komplicirano vse skup. sem bla pri rešu, no cel januar se mam veljavno napotnico pr najem. marca grem pa v mb, se prestavim. ker sem julija v 25t rodila (strdek) in potem se en postopek neuspelv septembru,mi je dal klomifen in spontani ciklus. sama pa sem se odločila da novembra ne grem v postopek in da grem nevem januarja al pa februrja pri njem-če grem sploh. no v tem času vmes, sem sla novembra na laparoskopijo-histero in sedaj sem 2 ciklus na klomifenu-vse to z mojim osebnim gin. tko da zj ne bo punkcije. upam oz mogoče, grem z naslednjo m. k resu samoplačnisko-potecena napotnica, prav tako pa nočem postopkov zmetat stran za njega, ker sem ugotovila, da njemu ni za moje počutje itd ampak samo da on pokasira od postopkov.Torej samo forsira postopke.....vsaj pr men.

mal neumno al pa ne, po ovulaciji ali lahko seksas al rajsi ne?pri ET odvsetujejo, kako je pa pri tem???itak vem da je tko malo moznosti za uspeh, sam vseeno, mogoče pa....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
13.1.2015 20:03:12   
aspera
Uf, reburebu, pri tebi je pa res malo komplicirano. Sam en razumem čisto zakaj bi šla samoplačniško v postopek k Rešu, če si marca že naročena v Mb in boš šla lahko tam v postopek user posted image . Al sem kaj narobe razumela? Jaz bi potrpela še tistih par mesecev in nadaljevala s postopki v Mb.

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
14.1.2015 10:24:32   
tasyjka
jutro
no prvi UZ je za mano ,vse se je sčistilo ,sluznica tanka,zdaj pa sem dobila spet celo vrečo zdravil Menopur+Suprefackt,(Menopura sm dobila 27 ampul...uf kr velik)se moram špikat do 23.1. ko imam spet kontrolo

Anomimen a ti hodiš v LJ na kliniko? Mogoče sva se videle danes,sem bila tud na ultrazvoku...zjutraj.

lep dan vam želim.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
14.1.2015 17:50:11   
Anonimen
tasyjka, jp v LJ hodim in danes sem bila na UZ user posted image verjetno sva se videli. danes vas je kar nekaj dobilo zdravila, sem opazovala reakcije ob polni vrečki injekcij user posted image a si se ti krohotala na klopci, ko si gledala v vrečo? user posted image
danes je bil moj zadnji UZ, ker je vodilni folikel dosegel zadostno velikost in padla je stopka user posted image naslednji teden v sredo imam prenos user posted image

(odgovor članu tasyjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
14.1.2015 18:00:10   
aspera
Koliko imaš pa foliklov Anonimna? A ni dan prenosa odvisen od tega koliko celic pridelaš? Drugač pa super user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
14.1.2015 18:39:17   
Tammyv
Midva greva v februarju v drugi postopek.Imamo zamrtnjencke.V prvem postopku so mi vstavili dva in sta se oba prijela ampak je bil ss v osmem tednu in sem imela dvakrat abrazijo.Pred tem sem dvakrat naravno zanosila ampak je bil obakrat ss v devetem in osmem tednu.Dobila sem erofem za debelitev sluznice, ki ga zacnem jemati prvi dan m, pol pa 8dan uz in ko bo sluznica dovolj debela pa transfer.Razmisljam da bi rekla da mi zdaj vstavijo samo enega.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
14.1.2015 19:21:40   
rebrebu
Asprera Reš je samoplačniško najcenejši; zanj nebi dala več postoka na zavarovalnico.ja 2 meseca se do mb in pol se ziher en mesec do pošte in pol kdaj zacnes....postopka ne vem, sam to je se dalec in ja, sem skor mal neučakana. Po eni strani me je strah it v postopek,po drugi pa bi rada sla, saj je naslednja m isti datum, kot tista ko sem zanosila z nadjo in potem to pač kar je bilo. Verjetno bi blo vse na isti datum, od začtka do punkcije itd....to me mogoče mal *bega *, pa spet ne vem al v poz al u neg stran.....

(odgovor članu Tammyv)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
14.1.2015 20:08:01   
sturla
aspeRa user posted image veliko jih imam, pa saj to ni pomembno, ker imam zamrznjenčke. pri ETZ s s timulacijo nadzirajo največji folikel. ko je velik 17, pade stopka user posted image številčnost celic pri meni ni problem, problem je slabo lepilo, ki ne zalepi pikic name user posted image

tammyv, upam da bo tokrat bolj uspešno user posted image

user posted image


(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
14.1.2015 20:16:06   
maychiee
Pozdravljene punce!
Evo jaz se tudi oglasam spet.. Ceprav nazadnje v septembru ko sva imela 1 postopek :) ... Torej, v ned sem vzela zadnjo KT in jutri imam 1 ultrazvok. Nekje okrog 26.01. pa bi naj bila punkcija user posted image .. V 1. Postopku nisva imela zmrznjenckov in me prav zanima kaj bo tokrat. Upam, da nam letos vsem rata! Zelim vam vso sreco im drzim pesti! user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
14.1.2015 21:24:42   
aspera
Aha, reburebu, zdaj malo bolj štekam vse skupaj. No, kakor koli se boš že odločila, srečno user posted image .

Aja, Anonimna, ti imaš zdaj prenos zamrznjenčkov. Malo mešam vse skupaj, pa še 2 Anonimni sta. Hvala za obrazložitev user posted image . V sredo pa torej dobiš eskimčka v varstvo user posted image .

Tammyv, ti si pa že toliko dala skozi, da ti reeees želim, da ti tokrat uspe, bom močno držala pesti zate user posted image . A pa so te dali kaj na kakšne preiskave, da bi ugotovili zakaj ti ponavljajoči splavi? Jaz sem tudi v prvem ICSI postopku zanosila in imela potem v 10.tednu SS, tako da sem tudi malo zaskrbljena, kaj bo tokrat, če zanosim.

maychiee, ti boš pa imela punkcijo na isti dan kot jaz krvni test, če me prej ne prehiti user posted image . Upam, da je ne bo.

No, nekaj časa sem bila sedaj sama, sedaj se pa kar nabirate počasi za mano user posted image . Jaz sem danes 4.dan po ET in nimam kakšnih posebnih znakov, razen ful napetih in bolečih jošk in občutka dol spodaj kot pred user posted image . Tak občutek sem imela tudi v prvem postopku, kot da bom vsak čas dobila user posted image , pa je potem ni bilo in sem bila noseča. Samo na te znake se nič kaj ne zanašam, ker so lahko dvoumni.

(odgovor članu maychiee)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
15.1.2015 17:21:29   
rebrebu
Punce, tiste ki ste v mb, koliko časa je trajalo od prvega razgovora do postopka?

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
15.1.2015 19:03:06   
Anonimen
Pri meni je natanko eno leto vmes so mi pregledali hormone mojemu naredili 2x spermiogram meni histero imela tri IUI enega so mi prekinili. No drug teden pa začnem z injekcijami. V bistvo se je skoz nekaj dogajalo in je kar hitro minilo. Zdaj če si imela že kje drugje postopke se zna zgodit da boš v roku 2-3 mesecev že na injekcijah.

user posted image

(odgovor članu rebrebu)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
15.1.2015 23:34:00   
Arual
Hey, pa sem prestala prvi uz. Jutri začnem z injekcijami imam pa Gonal 175 dozo do naslednjega petka ko imam ponovno uz. Sedaj se pa veselim. No na uz maternica 2 mm sluznica, potem pa na obeh jajčnikih pco plus trije mali folkli. Upam da nam rata.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?