|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
21.1.2015 15:11:46   
aspera
Juhu, Anonimna, zdaj pa držim pesti, da bo user posted image .

Anja1980, kako se pa ti kaj počutiš? Kakšni znaki? Še malo pa delaš test user posted image .

Jaz imam vsak dan tisti občutek kot pred user posted image in me kar psihira, čeprav vem, da je to normalno. Pa zvečer me tako napihne, da je groza, da ne govorim o kislini, ki me že fajn matra.

(odgovor članu Anja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
21.1.2015 15:30:18   
Anja1980
ja Aspera, še malo... v soboto (10 dan po et) če zdržim do takrat in ne bom že prej kej probala ... sem že fajn neučakana... čeprav ostali okoli mene tega ne razumejo... :)

ma znaki kaj pa vem včeraj sem bruhala zvečer in malo vrtoglavice (ne vem al je psiha al kšn dobr znak... ), spodej tišči, drugače pa nč posebnega...

kdaj maš krvni test ti?

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
21.1.2015 15:49:20   
aspera
Kaj pa veš, mogoče so pa to že znaki za user posted image user posted image . Jaz te popolnoma razumem, čeprav moram reči, da sem bila v tem postopku manj živčna in neučakana kot v prejšnjem. Tisti test na 8.dan sem res šla bolj za foro delat, ker sem bila 99%, da ne bo še nič pokazalo user posted image . No, potem je bila pa kar že rahla črtica user posted image . Na 10.dan je bila pa potem že veliko bolj izrazita.

Krvnega imam šele 26., ker sem imela ET na soboto in ker ob sobotah tega ne delajo, imamo potem na ponedeljek.

Tiste, ki ste v Mb, a mi lahko poveste kam sploh greš na krvnega??? Sem pozabila kaj so rekli, tisti papir, ki ga dobiš, ima pa moja zdravnica.

(odgovor članu Anja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
21.1.2015 15:59:40   
Anja1980
no sej mogoče probam že jutri zjutraj bomo vidli kako in kaj... upejmo da kej pokaže :)

za krvni test greš pa spodej v ambulanto in ti dajo napotnico in potem greš dat kri...

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
21.1.2015 17:29:12   
Anonimen
Aspera, hvala user posted image tudi jaz jih fajn stiskam, zase in za ostale user posted image naj bo jesen polna user posted image

user posted image

(odgovor članu Anja1980)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
21.1.2015 20:59:26   
Tammyv

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda


IZVIRNO SPOROČILO: Tammyv


IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Aspera- čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image bravo.Želim ti vso srečo naprej

On je tudi moj ginekolog in ko sem bila na pregledu po laparoskopiji mi je rekel ce sem za to da grem v postopek in mi je dal kr takoj zdravila.Ne vem pa kako je za ostale, ki niso njegove pacientke.
Jaz sem se pa oglasila z enim vprašanjem. Je mogoče katera tukaj ki je v postopku pri dr. Merlu v Postojni?


Jaz sem pri Merlotu v Postojni.

O super, saj sem ti hotela poslati zs, pa mi nekaj nagaja. A mi lahko poveš, koliko časa se čaka pri njem za prvi posvet in kako so potem kaj čakalne dobe pri njem za v postopek?


(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
21.1.2015 21:06:06   
maychiee
Jaz tudi cutim jajcnike user posted image ... Pa se danes ko sem se piknila s Cetrotide sem kr dobila srbecico pa neki mehurcek (to se mi je prvic zgodilo, pri prvem postopku nic) in sem bila malo zaskrbljena ampak je cez pol urce minilo vse ;) Nevem ali sem zdaj bolj zivcna kot prvic ampak res se grdo piknem z injekcijami (se pocutim ze ko one sestre ki jemljejo kri potem pa imas se teden dni plavo pikico) user posted image ..
Se samo malo, pa bomo tudi ostale grele pikice in stiskale pesti user posted image

(odgovor članu Anja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
21.1.2015 21:06:29   
Tammyv

IZVIRNO SPOROČILO: Tammyv


IZVIRNO SPOROČILO: Aleda


IZVIRNO SPOROČILO: Tammyv


IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Aspera- čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image bravo.Želim ti vso srečo naprej

On je tudi moj ginekolog in ko sem bila na pregledu po laparoskopiji mi je rekel ce sem za to da grem v postopek in mi je dal kr takoj zdravila.Ne vem pa kako je za ostale, ki niso njegove pacientke.
Jaz sem se pa oglasila z enim vprašanjem. Je mogoče katera tukaj ki je v postopku pri dr. Merlu v Postojni?


Jaz sem pri Merlotu v Postojni.

O super, saj sem ti hotela poslati zs, pa mi nekaj nagaja. A mi lahko poveš, koliko časa se čaka pri njem za prvi posvet in kako so potem kaj čakalne dobe pri njem za v postopek?




Zdaj pa mi je cudno citiralo.Moj odgovor je nekje v sredini.

(odgovor članu Tammyv)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
21.1.2015 21:09:20   
maychiee
Aspera - na krvni test gres v tisto veliko stolpnico (tisto najvecjo) in ce se se prav spomnim levo pa po hodniku cisto do konca, nato pa v prvo nadstropje pa je potem tam na levem za steklenim okencem sestra ki bo vzela napotnico user posted image

(odgovor članu maychiee)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
21.1.2015 21:40:19   
aspera
Hvala, vem kje je to, ker sem že 3x morala tam dati kri user posted image . Samo nisem bila sigurna, če moram za hCG tudi tja, ker v Lj ti kar tam na njihovem oddelku (za reprodukcijo) vzamejo kri. Če se prav spomnim.

(odgovor članu maychiee)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
21.1.2015 21:43:25   
Aleda
Tammyv- najbolje bo da jim napišem mail in malo povprašam. Kako si ti zadovoljna? Kako zgleda pa postopek, ko hodiš na uz, te vedno on spremlja? Kakšen postopek pa imaš in katera zdravila?

(odgovor članu maychiee)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
22.1.2015 9:54:57   
aspera
Juhu, meni so danes odgovorili na mail iz Mb, da imava še 2 eskimčka user posted image user posted image . Je bil konec koncev kar dober izkupiček od začetnih 3 foliklov. 5 celic, 4 oplojene, 1 vstavljena in nosečnost in 2 eskimčka user posted image .

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
22.1.2015 12:09:35   
Anja1980
Aspera čestitkeeeee!!! user posted image

je prav lepo prebrat take pozitivne stvari.... user posted image


(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
22.1.2015 12:10:02   
Anonimen
aspera, super novica user posted image naj te počakajo še kar nekaj časa, sedaj jih ne potrebuješ user posted image

user posted image

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
22.1.2015 15:43:34   
rebrebu
Aspera tole j epa zlo dober rezultat!!!naprej + in se 2 eskimčka!! super!!!!čestitam:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
22.1.2015 16:02:20   
chocolatecake
Ja super Aspera !
Se veselim s tabo !user posted image
Še enkrat greš po zamrznjenčke, pa je to to user posted image .

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
22.1.2015 17:06:58   
TEJAR
evo se vam lahko še jaz pridružim
drugi mesec grem v postopek IVF :)
sem v postojni pri dr. Merlotu do zdaj sem zadovoljna
me pa zanima ko se je vse skupaj začelo z inekcijami, punkcijo, in tako naprej, ali ste bile doma ali normalno hodile v službo
hvala :)

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
22.1.2015 17:27:16   
Tammyv

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Tammyv- najbolje bo da jim napišem mail in malo povprašam. Kako si ti zadovoljna? Kako zgleda pa postopek, ko hodiš na uz, te vedno on spremlja? Kakšen postopek pa imaš in katera zdravila?


Jaz sem bila avgusta v prvem postopku in sem imela dipbereline in puregon.Spikala sem se 11dni in sem imela ene 3 uz.Ko so bili folikli dovolj veliki sem si dala stop inekcijo, mislim da je bilo to v petek zvecer in v nedeljo zjutraj sem imela punkcijo.Pol pa cez 5 dni transfer.Sedaj gremo po zamrznjencke in prvi dan m moram zaceti jemat erofem vsakih 8 ur za zadebelitev sluznice in potem 8ali 9dan uz in ko bo sluznica dovolj debela bom imela transfer.Jaz sem zadovoljna pri Merlotu.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
22.1.2015 20:15:39   
Arual
Hey. Meni email zdi da danes kr konkretno čutim jajčnike. Upam, da bo jutri uz pokazal kaj vzpodbudnega. Zanima me če jemljete Elevit a vas muči kaj prebava? Mene kr pošteno muči. Sem pa že ves teden doma in tudi do testa bom še doma. Seveda pa upam da se dlje 😃

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Tammyv)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
22.1.2015 20:33:23   
aspera
Najprej hvala vsem za čestitke user posted image .

Arual, jaz jemljem Femibion, ker so nam v Mb tega priporočili, pa enkrat sem zasledila, da ga tudi Pušenjak priporoča. Meni odgovarja, nimam težav s prebavo.

Drugače pa greva midva že jutri na krvnega, čeprav sva imela najprej datum na 26.1. V ponedeljek žal ne moreva v Mb, tako da sva jih prosila, če lahko prideva že jutri in so rekli, da ni problema. Sicer bo na 13.dan po ET, ampak bo zgleda v redu.

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
22.1.2015 20:42:44   
maychiee
Tudi jaz jemljem Femibion in nimam nobenih tezav..
Jaz sem tako napihnjena da bom pocila vsak cas user posted image .. Me zanima kaj bo jutri pokazal UZ in upam da bo punkcija cimprej sem ze neucakana user posted image
Aspera - suuper, da sta se dogovorila! Saj ce je pokazal test + , potem mislim da zdaj ni vec pomembno na kateri dan bo krvni ;)

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
22.1.2015 21:15:48   
mila27
hey hey, najprej čestitke vsem novim nosečkam.

Sama čakam menstruacijo in potem v nove boje. Sva mela 12.1. posvet pri dr.Rešu, to bo najin prvi postopek za drugega otroka, eno srčiko že mamo doma. Prvič je uspelo v 2.poiskusu sedaj upamo na najboljše. Mela bova icsi, pa zdravila diphereline in menopur. A je še kateera od vas pri rešu in štarta v kratkem ali pa v začetku februarja.

A katera ve a se vedno samo reš dela punkcije ali e kdo drug. Se mi zdi da je enkrat ena napisala da en dan dela DR.mili lomšek en dan pa Uršula Reš. Če katera ve katere dneve naj mi prosim napiše. Pa zdej je estima la kako , ni več prometriuma, pa se jo da dobit pri nas ali jo je treba it tudi v italijo iskat. Verjetno je že kje odgovor na vse to ampak se mi glih ne da iskat, ker je kr velik za nazaj za prebrat. pa še časa vedno zmanjka. Tako da hvala za odgovore.
vsem ki se špikate, naj celice pridno rastejo, za tiste, ki čakate na + pa naj bo ta mesec vaš.

lp

(odgovor članu maychiee)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.1.2015 7:55:11   
Anja1980
tudi jaz jemljem Femibion in nimam nobenih težav, pred postopkom sem tri mesece jemala Tifol in me je želodec kar fajn matral....

Aspera super, pa sporoči rezultat hcg-ja :)

ostalim pa srečno na postopku in čimveč user posted image user posted image

(odgovor članu mila27)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.1.2015 8:16:52   
chocolatecake
mila27 drugih odgovorov ne poznam, lahko ti povem samo glede estime, da se dobi skoraj v vsaki lekarni v SLO. Srečno !

(odgovor članu Anja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.1.2015 10:32:55   
tasyjka
ojla

no,pa je drugi UZ za mano,pridelala sem 3 folikle,17,15 in 13 mm,sluznica pa je debela 8mm,dobila zdravila še za dva dni,potem pa v nedeljo spet na UZ in če bodo folikli dovolj veliki stopko....sem pa spoznala par simpatičnih punc in upam,da nam vsem skupaj uspe v tem cikli.

lp

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?