|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porodna zgodba, zgodba o Emi
24.9.2005 12:54:30   
urši*
lepo napisano!!!!

pa samo , da ste zdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Porodna zgodba, zgodba o Emi
24.9.2005 16:09:07   
LARIKA
Seven čestitke za Emo,pa da je vse uredu z Emo in da se je končalo tako user posted image user posted image

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Porodna zgodba, zgodba o Emi
24.9.2005 19:08:55   
Anonimen
Joj, tipkovnica bo pregorela od solz, bravo za vašo družinico!

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Porodna zgodba, zgodba o Emi
25.9.2005 12:40:01   
Pi-kica 1
Tudi jaz sem zelo vesela za vas. Žal pa Bigwahlove porodne izkušnje ne gre odpret, pa bi jo res rada prebrala... user posted image

LP

Pi-kica

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Porodna zgodba, zgodba o Emi
25.9.2005 13:53:04   
Tejči
Seven, to si pa tako napisala, da so mi kr solzice pritekle.

Vso srečo še naprej, pa veselo cartanje user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Porodna zgodba, zgodba o Emi
25.9.2005 16:16:00   
Anonimen
Tudi jaz sem srečna, da se je lepo izteklo.user posted image
Seven, tudi jaz sem se drla: NE; ŽELIM RODITI NARAVNO...in hja..heheh,...8cm odprta in sem še zadnji izdihljaj dala od sebe...epiduralnooooooooo...pa sem jo dobila, malo bolje je bilo, bolelo še, ampak je bolje bilo.
Če bi še enkrat rodila, bi želela epiduralno.

Povej nam kaj o Emi, kdaj jo bomo lahko videli?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Porodna zgodba, zgodba o Emi
26.9.2005 21:01:09   
frutka_
Seven čestitam še enkrat za tako lepo in veliko punčko!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Porodna zgodba, zgodba o Emi
26.9.2005 23:10:57   
pravljica
seven in ostali družinski kompaniji itak čestitke...BW pa itak zna to povedat čist po "moško"  user posted image

no jaz sem bla na tisti "novi" postelji in sem si jo seveda dvignila oz mi jo je user posted image , kot mi je takrat pasalo...ampak sva bila kregana in sem jo mogla nazaj dol spustit user posted image  , ker baje to med porodom ni dobro (saj pa menda ne ležiš tam če ne misliš rodit user posted image  )...to je blo pa pol isto kot na "navadni", tak da ne vem v čem je finta

aja, mene bi lahk pa še ne vem kako bolelo, pa ne bi blo huje kot epiduralna...jao, da bi mi nekaj v hrbet žokali  user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Porodna zgodba, zgodba o Emi
29.9.2005 9:36:42   
HuAnita
user posted image  user posted image  user posted image
povsem sem ganjena!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Porodna zgodba, zgodba o Emi
9.10.2005 12:06:47   
teta beta
Jaz sem čisto out in šele zdaj berem malo za nazaj. Tole je zares luštna porodna zgodba, žal je sicer nadaljevanje bolj žalostno in napeto, ampak važno, da je konec srečen. Moškega vidika pa se žal ne da odpret.

Dodajam svoj glas ZA epiduralno. Ko je vmes popustila, je bilo zelo zelo hudo. Takoj ko sem dobila novo dozo, pa so bolečine spustile. Tudi jaz nisem navdušena nad katetri v hrbtenico, ampak znova bi se odločila zanjo kljub hudemu glavobolu drugi dan po porodu. In ko gledam tistih nekaj slik in filmček, ki ga je moj posnel med bolečinsko fazo, bi se skoraj lahko strinjala s tisto anestezistko, ki jo je omenila Seven. Sicer pa važno, da so vsi otročki zdravi, ostalo je postransko...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Porodna zgodba, zgodba o Emi
9.10.2005 19:25:39   
Anonimen
Dobrodošla mala Ema Levjesrčnauser posted image ! Kar nekaj solzic sem potočila ob pripovedi tvoje mamice! Ponovno me je spomnila na nepozabno in prečudovito rojstvo našega Filipa in na preživeto moro, ker je moral it 4 dni po rojstvu h kardiologu. Naš srček sedaj bije kot urica in temu smo hvaležni sleherni trenutek!

(odgovor članu teta beta)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?