|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 16:50:59   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Vem pa (iz izkušenj), da znajo imeti ločeni očetje precej čuden, zaščitniški odnos do svojih otrok. Kot bi jih
nekako slaba vest zažirala. In potem jih dovolijo totalno vse. S takim moškim ni lahko, verjemite. Pa otroci tu niso nič krivi.


a je s katerim moškim ''lahko''user posted image ?

user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 16:55:27   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Kalipsa



kaj pa partner o tem meni? Verjetno si ga vprašala zakaj s hčerko spi?

(odgovor članu Kalipsa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 17:02:50   
LuLu
moje mnenje...ne glede na to ali je na pol skrbnik ali sta ata in mama še lepo skupaj... ne vidim nobene potrebe, da se z otrokom spi celo noč. Ne z dojenčkom, ne z 10-letnico.
Spi se z ženo, malo pocarta z otrokom, se ga uspava, če je bolan je lahko izjema ali kake nočne more...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 17:42:15   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

moje mnenje...ne glede na to ali je na pol skrbnik ali sta ata in mama še lepo skupaj... ne vidim nobene potrebe, da se z otrokom spi celo noč. Ne z dojenčkom, ne z 10-letnico.
Spi se z ženo, malo pocarta z otrokom, se ga uspava, če je bolan je lahko izjema ali kake nočne more...


ok...tebi se ne zdi...jaz sem drugačnega mnenja, pa ne da je nujno potrebno, ampak nam tako ustreza, pa čeprav smo včasih v postelji štirje. Vi imate doma ritem, ki vam ustreza, mi imamo našega...drug drugega ne motimouser posted image .

In kaj naredit v primeru ko sta partnerja z različnimi pogledi? Kdo bi moral popustit?

Kalipso, pol pa prosim brez ovinkarjenja napiši bistvo, pa bomo pisali o bistvu.

< Sporočilo je popravil mika -- 8.1.2015 17:43:11 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 18:00:25   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mika

ok...tebi se ne zdi...jaz sem drugačnega mnenja,

In kaj naredit v primeru ko sta partnerja z različnimi pogledi? Kdo bi moral popustit?


valjda... moje mnenje, ti imaš svojega... se sploh ne grem katero je pravilno user posted image
Partnerja se naj pogovorita. Zato jo sprašujem, kaj partner o tem meni.

Pa mogoče je katera pomislila pa ni napisala... tudi incesi obstajajo. Ne nujno pri tej družini, ampak obstaja. Je med nami, okoli nas...

< Sporočilo je popravil LuLu -- 8.1.2015 18:05:17 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 18:02:01   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mika

ok...tebi se ne zdi...jaz sem drugačnega mnenja, pa ne da je nujno potrebno, ampak nam tako ustreza, pa čeprav smo včasih v postelji štirje.


sem poudarila kar se mi zdi razlika pri tebi in meni ter pri avtoričini družini. Mi včasih, pri njej vsako noč

< Sporočilo je popravil LuLu -- 8.1.2015 18:03:11 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 18:24:15   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Kalipsa

V tednu ko je pri nama, midva nimava nobenih telesnih stikov pred njo - se ne objameva, poljubiva.
Njen oče je seveda zelo navezan na njo in velikokrat spi pri njej v postelji.



Pri tako puritanskem odnosu (celo brez objemov user posted image ), otrok spi pri očetu. Meni nekaj ne gre skupaj.

Pri bolj sproščenih odnosih bi mi šlo, tu pa mi nekaj ne štima. Po moje je deklica (in ne ti), preveč posesivna in ljubosumna, lahko tudi samo podzavestno.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Kalipsa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 18:25:14   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Mi včasih, pri njej vsako noč


se popravljam.. avtorica je napisala v prvem postu VELIKOKRAT

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 18:27:36   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mika

ok...tebi se ne zdi...jaz sem drugačnega mnenja, pa ne da je nujno potrebno, ampak nam tako ustreza, pa čeprav smo včasih v postelji štirje.


sem poudarila kar se mi zdi razlika pri tebi in meni ter pri avtoričini družini. Mi včasih, pri njej vsako noč


Smo pa že dve leti trije, vsako noč. S prvo hčerko smo bili 5 let trijeuser posted image .

< Sporočilo je popravil mika -- 8.1.2015 18:31:36 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 18:31:08   
mika
Pa mogoče je katera pomislila pa ni napisala... tudi incesi obstajajo. Ne nujno pri tej družini, ampak obstaja. Je med nami, okoli nas...


Men se tudi zdi, da avtorica na to bolj cilja. Samo potem bi se deklica verjetno otepala obiskov pri njiju...ne vem....upam, da to ni to in se 'samo' bori s pastorko za partnerja.

Kalipsa, koliko si se v tej smeri pogovarjala z deklico? Če praviš, da dobro funkcionirate, bi od nje izvedela največ.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 21:01:27   
mateyka
niti ne vemo kako spi pri mami? ima tam čisto druge navade?
kako je, ko spi sama? se zbuja ali ni problemov?

imgo, če nima težav, je to malo nenavadno in če sama ne izraža te želje, je sigurno očetov "issue" (in res je, da je tako spanje lahko znak incesta, ni pa seveda nujno temu tako), ki se ga mora nanj naslovit. mene bi bolj motilo skrivanje intime partnerice in očeta, samo očitno ona o tem ne želi govorit. na splošno se mi zdi, da večina 10 letnic že spi sama, samo ker imam izjemo doma, mi je težko neki odredit, da je "normalno" in "kako bi moral bit".
moja sedemletna frčafela, je namreč neverjetni nočni zajec. ona NE more spat sama. se zbudi in pride k nama. ker pa jaz ne prenesem, da en leze po meni; ona se redno mora dotikat (da prečekira?) nekoga v postelji, ponavadi oddidem v njeno al pa moža naženem. v glavnem - vedno en konča z njo ob sebi. user posted image in strah jo je teme. no, čakam da se bo to 1x popravilo, samo zaenkrat imamo eno tak ureditev, ki zna komu zvenet čudno.
my point - ker ne poznamo dotične situacije detaljno (o enih stvareh se niti noče debatirat), je težko rečt kaj se točno dogaja v tej hiši.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 21:12:07   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

moje mnenje...ne glede na to ali je na pol skrbnik ali sta ata in mama še lepo skupaj... ne vidim nobene potrebe, da se z otrokom spi celo noč. Ne z dojenčkom, ne z 10-letnico.
Spi se z ženo, malo pocarta z otrokom, se ga uspava, če je bolan je lahko izjema ali kake nočne more...

zdajle se mi bo pokvarila tipkovnica verjetno , vendar moram biti iskrena in reči da podpišem.
Interesantno je, kako nekatere kot ponavadi mešate zadeve skupaj, ki nimajo nič skupnega. To, če se družiski člani ( tudi večji otroci) radi občasno zgužvajo v družinski postli ni nič takšnega. To je normalna zadeva za ljubečo družino, ki se dobro počuti na kupu. To je nekaj, kar je svetlobna leta stran od primera , ki ga navaja avtorica. Tudi pri nas se zelo pogosto tlačimo vsi v eni postli, pa to ne pomeni, da midva takrat partnerski odnos dava v pranje. Da me zaradi tega moj nikoli ne stisne k sebi, mi nikoli ne pokaže naklonjenosti in mi nikoli ne pritisne kakšnega hitrega poljuba.
To se dogaja pri avtorici, kot sem lahko jaz razumela. Osebno se jaz ne bi tako hitro obesila na pedofilijo itd. Prej mi deluje to na to, da je treba malo stresti možakarja. To je v mnogo smeri nezdravo in škodljivo. Tako dati na stran partnerski odnos je narobe. Tako posesivno viseti pri otroku je tudi narobe. Zanj in zanjo. Dam glavo stran, da v bistvu deklici to preseda. Jaz sem imela svojega očeta rada, vendar da bi se me pa pogosto tiščal cele noči, ko bi bila pri njem, bi me pa motilo v tri nadstropja. Problem je pa , da mu mogoče tega v teh letih ne bi upala povedati, ker bi se ga bala prizadeti. Pa mi je tudi kupoval vložke, pa nedrčke, če sem jih rabila.
Avtorica- poskusi navezati stik v tej smeri z dekletom. Mogoče si bo celo oddahnila, da si želela zadevo razjasniti.
Definitivno pa stresi dedca in mu daj vedeti, da se blesavo nosi. V odnosu do svoje hčere in v odnosu do tebe. Kje pa piše , da si mora svoje fobije zaradi slabe vesti, ker ne vidi otroka ves čas, zdraviti na vajinih plečih. Naj se spravi k sebi in naj bo oče tak kot je treba in naj ob tem ne pozabi biti partner, če hoče partnerico obdržati.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
8.1.2015 21:40:48   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

zdajle se mi bo pokvarila tipkovnica verjetno , vendar moram biti iskrena in reči da podpišem.



upam, da ne dobim kakega računa za novo tipkovnico user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
9.1.2015 9:21:43   
Ženkica

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

moje mnenje...ne glede na to ali je na pol skrbnik ali sta ata in mama še lepo skupaj... ne vidim nobene potrebe, da se z otrokom spi celo noč. Ne z dojenčkom, ne z 10-letnico.
Spi se z ženo, malo pocarta z otrokom, se ga uspava, če je bolan je lahko izjema ali kake nočne more...

zdajle se mi bo pokvarila tipkovnica verjetno , vendar moram biti iskrena in reči da podpišem.
Interesantno je, kako nekatere kot ponavadi mešate zadeve skupaj, ki nimajo nič skupnega. To, če se družiski člani ( tudi večji otroci) radi občasno zgužvajo v družinski postli ni nič takšnega. To je normalna zadeva za ljubečo družino, ki se dobro počuti na kupu. To je nekaj, kar je svetlobna leta stran od primera , ki ga navaja avtorica. Tudi pri nas se zelo pogosto tlačimo vsi v eni postli, pa to ne pomeni, da midva takrat partnerski odnos dava v pranje. Da me zaradi tega moj nikoli ne stisne k sebi, mi nikoli ne pokaže naklonjenosti in mi nikoli ne pritisne kakšnega hitrega poljuba.
To se dogaja pri avtorici, kot sem lahko jaz razumela. Osebno se jaz ne bi tako hitro obesila na pedofilijo itd. Prej mi deluje to na to, da je treba malo stresti možakarja. To je v mnogo smeri nezdravo in škodljivo. Tako dati na stran partnerski odnos je narobe. Tako posesivno viseti pri otroku je tudi narobe. Zanj in zanjo. Dam glavo stran, da v bistvu deklici to preseda. Jaz sem imela svojega očeta rada, vendar da bi se me pa pogosto tiščal cele noči, ko bi bila pri njem, bi me pa motilo v tri nadstropja. Problem je pa , da mu mogoče tega v teh letih ne bi upala povedati, ker bi se ga bala prizadeti. Pa mi je tudi kupoval vložke, pa nedrčke, če sem jih rabila.
Avtorica- poskusi navezati stik v tej smeri z dekletom. Mogoče si bo celo oddahnila, da si želela zadevo razjasniti.
Definitivno pa stresi dedca in mu daj vedeti, da se blesavo nosi. V odnosu do svoje hčere in v odnosu do tebe. Kje pa piše , da si mora svoje fobije zaradi slabe vesti, ker ne vidi otroka ves čas, zdraviti na vajinih plečih. Naj se spravi k sebi in naj bo oče tak kot je treba in naj ob tem ne pozabi biti partner, če hoče partnerico obdržati.



Amen user posted image In tudi jaz podpiram LULU

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 6:16:37   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

moje mnenje...ne glede na to ali je na pol skrbnik ali sta ata in mama še lepo skupaj... ne vidim nobene potrebe, da se z otrokom spi celo noč. Ne z dojenčkom, ne z 10-letnico.
Spi se z ženo, malo pocarta z otrokom, se ga uspava, če je bolan je lahko izjema ali kake nočne more...


V tem, da se z otrokom spi celo noč s staršem ali staršema jaz ne vidim nobenega problema, če vsem to odgovorja......pa če je dojenček ali 10 letnik.......s tega samostojnega spanja smo itak napravili celega vraga in celo znanost.....

Problematično je v tem primeru edino to, da partnerja tisti teden, ko je hčerka pri njima, nista intimna......da si tudi najmanjšo ljubečo pozornost odtegujeta.......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 9:20:43   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

.s tega samostojnega spanja smo itak napravili celega vraga in celo znanost.....




a je nismo iz vsegauser posted image
dojenja, vzgoje, učenja....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 9:35:03   
josephine27
Spanje očeta in hčere v isti postelji je lahko tud problem. Kaj in zakaj? Priporočam knjigo http://www.z-tangram.si/knjige/druzine-in-kako-v-njih-preziveti/. Tud sicer zanimivo branje. Aja pa da ne bo kdo rekel, da delam reklamo za nakup jo imajo tud po knjižnicah.

_____________________________



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 9:35:35   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

moje mnenje...ne glede na to ali je na pol skrbnik ali sta ata in mama še lepo skupaj... ne vidim nobene potrebe, da se z otrokom spi celo noč. Ne z dojenčkom, ne z 10-letnico.
Spi se z ženo, malo pocarta z otrokom, se ga uspava, če je bolan je lahko izjema ali kake nočne more...


V tem, da se z otrokom spi celo noč s staršem ali staršema jaz ne vidim nobenega problema, če vsem to odgovorja......pa če je dojenček ali 10 letnik.......s tega samostojnega spanja smo itak napravili celega vraga in celo znanost.....

Problematično je v tem primeru edino to, da partnerja tisti teden, ko je hčerka pri njima, nista intimna......da si tudi najmanjšo ljubečo pozornost odtegujeta.......

moje mnenje, ... jaz ne vidim potrebe,...
pa nisem glih neke znanosti iz tega delala (eni jo res ja) samo hočem v miru spati, rabim spanje, rabim prostor v postelji,... da lahko naslednji dan normalno funkcioniram. Ne zaradi neke samostojnosti otroka ipd. ukrepi za odraščanja,... Bolj je moj razlog sebične narave user posted image
Posledično otrok zaradi tega ne trpi seveda...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 13:32:19   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Spanje očeta in hčere v isti postelji je lahko tud problem. Kaj in zakaj? Priporočam knjigo http://www.z-tangram.si/knjige/druzine-in-kako-v-njih-preziveti/. Tud sicer zanimivo branje. Aja pa da ne bo kdo rekel, da delam reklamo za nakup jo imajo tud po knjižnicah.

a lahko prosim napišeš zakaj, ker mi ni tega za brat. ''Doktorat'' iz vzgoje sem delala pri prvi hčeri, pri drugi sem končno postala sproščena mama, brez analiziranja in zagovarjanja vsega, kar so mi drugi rekli, da bi morala drugače.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 18:40:01   
mateyka
ko v državah v razvoju (beri ne-zahod, južna amerika, afrika, indija, indonezija, kitajska..) spijo skupaj v grupah, v enem prostoru, so seveda pol vsi mal čudni in nezdravi, al kako? pa to je večina človeštva, mind you...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 18:43:28   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ko v državah v razvoju (beri ne-zahod, južna amerika, afrika, indija, indonezija, kitajska..) spijo skupaj v grupah, v enem prostoru, so seveda pol vsi mal čudni in nezdravi, al kako? pa to je večina človeštva, mind you...


marsikje več kot ene velike spalnice sploh nimajo user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:03:55   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Spanje očeta in hčere v isti postelji je lahko tud problem.

a lahko prosim napišeš zakaj, ker mi ni tega za brat. ''Doktorat'' iz vzgoje sem delala pri prvi hčeri, pri drugi sem končno postala sproščena mama, brez analiziranja in zagovarjanja vsega, kar so mi drugi rekli, da bi morala drugače.


Veliko "problemov" si ustvarimo sami.

Spalne navade so družbeno, socialno in družinsko pogojene. Celo v naši kulturi z ločenimi spalnicami in tako varovano intimo spalnice,sespi brez težav na skupnih ležiščih v planinskih kočah.

Da bi ljudje imeli težave, ker spijo kot spijo - ne vem user posted image .

Težave so lahko v pedofiliji, ali v tem, da nekomu (konkretno ženi), to ne paše.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:08:17   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Težave so lahko v pedofiliji, ali v tem, da nekomu (konkretno ženi), to ne paše.


dobršen del pedofilije se ne zgodi v spalnicah...

če pa njej to ne paše, pa naj si tipa na razgovor pokliče, da bo sploh vedela, kaj so dejanski razlogi, da včasih prespi pri hčeri...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:11:51   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Težave so lahko v pedofiliji, ali v tem, da nekomu (konkretno ženi), to ne paše.


dobršen del pedofilije se ne zgodi v spalnicah...


Prej obratno - na vsak način bi se izmikal skupnemu spanju.


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

če pa njej to ne paše, pa naj si tipa na razgovor pokliče, da bo sploh vedela, kaj so dejanski razlogi, da včasih prespi pri hčeri...


To je edini kredibilni odgovor.
V okolici lahko najde različne prakse, odgovora pa ne.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Spanje očeta pri 10 letni hčerki
13.1.2015 19:13:03   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Spalne navade so družbeno, socialno in družinsko pogojene. Celo v naši kulturi z ločenimi spalnicami in tako varovano intimo spalnice,sespi brez težav na skupnih ležiščih v planinskih kočah.

Da bi ljudje imeli težave, ker spijo kot spijo - ne vem user posted image .

Težave so lahko v pedofiliji, ali v tem, da nekomu (konkretno ženi), to ne paše.


To je to....marsikdo iz naše generacije še pri 10 letih pri babici v postelji spal.....pa ni zaradi tega degeneriran postal......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?