|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2015
17.4.2015 14:31:20   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: kris26

Pozdravljene!

Pred časom sem v teh temah kar sodelovala, ker je ratalo psihično zelo težko sem se čisto od klopila. V Marcu sem prvič obiskala neplodnostno, dobila cel kup napotkov in napotnic ..... saj veste kako je tiste , ki ste bile že tam. In glej ga zlomka , ko bi mogla dobit user posted image user posted image je ni in ni naredim danes test in user posted image user posted image user posted image user posted image ne morem verjet po dveh letih nam je uspelo. sem še čisto v šoku kar ne morem verjetiuser posted image user posted image user posted image
Vsem želim veliko potrpljenja , živcev in sreče in čim prej zagledajte svoj plusek.



Super, čestitam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: II pričakujemo aprila 2015
17.4.2015 15:43:13   
telly
Janchek sem krvavela in to celo nosečnost (3x v bolnišnici po 2 dni)... Celo nosečnost sem mogla met vložek...če ni bila kri, je bilo pa FUL izcedka. Danes je pa korenjak že 20m star. Sam pozitivno razmišljaj.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   [Brisano sporočilo]
17.4.2015 19:04:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu telly)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: II pričakujemo aprila 2015
18.4.2015 10:21:40   
chocolatecake
Sem malo pokukala na meni tako znano dobro staro temo in morem malo komentirat.

kris26 Iskrene čestitke, res sem zelo zelo vesela zate in ti želim prelepo nosečnost in čudovitega user posted image user posted image .

Janchek81 Sem šla prov gledat nazaj po koledarju kako je bilo pri meni, po ginekologinjinem izračunu smo pri 6t/1d komaj našli gestacijsko vrečko veliko 10 mm, po mojih izračunih je bilo takrat 5t 3-5 d, vrečka je bila prazna in v njej ni bilo niti tiste pike, ki jo ponavadi vidijo. Na 4t6d po ginekologinjinem izračunu in 4t1-3d po mojem izračunu pa je bila beta skromnih 72,14 - nič kaj bleščeč podatek, dva dni prej pa urninski test z BC in FS rahlo pozitiven.
Upam, da je to zate, kaj spodbuden podatek. Pri 7t3-5d oz 8t1d po ginekologinjinem izračunu pa je bilo vse ok, srček bije, plod pa celo prehiteva, zato se ginekologinja ni strinjala z mojo oceno starosti in ga je postarala za par dni.

Držim pesti zate in za tvojo pikico. Pa en velik objemček ti pošiljam. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   [Brisano sporočilo]
18.4.2015 13:07:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: II pričakujemo aprila 2015
20.4.2015 7:30:39   
Janchek81
chokolatecake hvala za pdoatek .. pri meni se je v petek zvečer začelo potem kar z krvavitvo podobno user posted image , za vikend se je to stopnjevalo, s tem, da včeraj sem opazila,d a so se tud kot ene male vrance od mene 'kotalile', tko, da nimam upanja in vem, da je šlo naprej ... tudi v sredo ko bom šla na urgenco nazaj in ko mi bojo vzel kri za beto vem da bo hormon 0 .... upam samo, da me ne čaka abrazija al pa tabletka al pa inekcija ... sam se to mi je upanje, da me pustijo na mir, da se je samo ščistilo .. tako, da tukaj me ne obravnavajte več kot user posted image , ampak, da gremo potem v nove boje naprej ... Itak je pa moj še vedno na infekcijski in čaka na kirurški poseg, tko, da maja bomo samo navijali za druge, da čim več user posted image dočakate ... mi bomo šli pa potem v nove boje, ko si moj upomore ...
Mi je kr hudo, ker sem se že kar veselila, ampak ok ... vedno je nekaj slabega za nekaj dobro ... in držim se načela: kar te ne ubije, te ojača ... gremo dalje user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: II pričakujemo aprila 2015
20.4.2015 7:36:47   
MauMow
Janchek81 user posted image user posted image

TI se sedaj umiru ščisti. Držim pesti da ne bo potrebna abrazija.... In potem v nove boje. Sej vama zelo hitro uspe tako da bo tudi naslednjič.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: II pričakujemo aprila 2015
20.4.2015 7:43:55   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Janchek81 user posted image user posted image

TI se sedaj umiru ščisti. Držim pesti da ne bo potrebna abrazija.... In potem v nove boje. Sej vama zelo hitro uspe tako da bo tudi naslednjič.


Jah uspel je v prvo ja .. sam iztekl se pa ni OK ane, tko, da ne vem kje tiči problem ane user posted image zdj sm 28.4. skenslala pregled, ker sem pa domov dobila, da lahko pridem 6.5. .. in bom raje šla takrat in jo bom pač vprašala kako in kaj oz. da najdemo vzrok, ker SS še nism mela ane ... oz. ne da bi vedla, da bi ga imela ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: II pričakujemo aprila 2015
20.4.2015 7:47:32   
MauMow
Meni je G povedala da ss je toliko da dokler se to ne ponavljajo je vseeno zakaj je prislo do tega. Lahko da zarode ni bil ok lahko marsi kaj drugega... kr v miru dalje.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: II pričakujemo aprila 2015
20.4.2015 7:55:15   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Meni je G povedala da ss je toliko da dokler se to ne ponavljajo je vseeno zakaj je prislo do tega. Lahko da zarode ni bil ok lahko marsi kaj drugega... kr v miru dalje.


No prašala jo bom, pokazala izvide in bomo vidli kaj bo mela za povedat ...
Sj lahko, da je tud kdaj prišlo do tega že prej .. sej ne morm vedt ... če nism testa delala predn mi je izostala ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: II pričakujemo aprila 2015
20.4.2015 9:07:07   
Marčevka2010
Janchek drži se! Držim pesti da se čim prej spet prime in, da bo po 9 mesecih zdrava štručka. user posted image
Je tega kar precej, okoli 30% nosečnosti se konča tako ali drugače. Nimaš kaj. Narava naredi svoje. Saj bo, samo pozitivno naprej.user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: II pričakujemo aprila 2015
20.4.2015 9:09:48   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Janchek drži se! Držim pesti da se čim prej spet prime in, da bo po 9 mesecih zdrava štručka. user posted image
Je tega kar precej, okoli 30% nosečnosti se konča tako ali drugače. Nimaš kaj. Narava naredi svoje. Saj bo, samo pozitivno naprej.user posted image



Ja sej bom pozitivna .. zdj en ciklus bova vseen počakala, bom samo kot navijačica .. tko, da pol pa naprej junija v nove boje user posted image user posted image
Ja, mi je bolj,d a se to zdej zgodi kakor pa kasneje .... tko, da je blo že tko namenjeno...
Mi je pa itak na 1. mestu zdj da mojga poštimajo in da čimprej pride domov ...

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: II pričakujemo aprila 2015
20.4.2015 9:29:00   
chocolatecake
Janchek81 Res sem močno - močno upala na srečen razplet, drži se punca in ostani pogumna in pozitivna še naprej, pa da bi se ti čimprej spet nasmehnila sreča.
Pa poročaj kaj kako je s tvojim dragim. Držim pesti, da čimprej okreva.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: II pričakujemo aprila 2015
20.4.2015 9:30:49   
Janchek81
Bom poročala in HVALA .. ja tokrat mi pač ni bilo namenjeno ...

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: II pričakujemo aprila 2015
20.4.2015 9:55:28   
Marčevka2010
Naj se ti dragi pozdravi, potem pa v nove boje. Naslednjič se bo vse vredu izteklo. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   [Brisano sporočilo]
20.4.2015 17:44:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marčevka2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: II pričakujemo aprila 2015
20.4.2015 20:13:16   
m_dzaba
Sem malo pozabila pogledat to temo, ampak zdaj sem tu! Me veseli, da nas je vedno manj na tej strani user posted image
Da poročam. Seveda sem dobila M 8.4, ampak smo že tako daleč, da grem v sredo ponovno v IUI. Potem pa mislim, da pričakujem user posted image že v začetku maja. Navijam pa za vse, ki še čakate plusek do konca meseca! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   [Brisano sporočilo]
22.4.2015 8:44:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: II pričakujemo aprila 2015
22.4.2015 10:59:34   
telly
Janchek user posted image user posted image user posted image Tudi jaz sem ves čas držala pesti in upala na srečen konec.

Moja M je pa ta mesec pohitela in sem jo dobila že 19., tako da se selim v maj. Vsem še čakajočim pa želim čimveč pluskov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: II pričakujemo aprila 2015
24.4.2015 7:46:25   
Janchek81
Ojla punce...
sploh ne vem zakaj ne prejemam več obvestil ko kakšna kaj napiše user posted image
Drugače sem bila v sredo na urgenci, hormon je padel na 130 ... hvala bogu mi niso delali nobenega posega, ne abrazije, niso dali ne tabletke in ne inekcije...bil je dr. Zore tam in sva se lepo pogovorila ... baje naj bi počakala min. 2 menstruacije, da se vse stabilizira, tko, da naslednji mesec sem samo navijačica user posted image
Mojega so pa včeraj operirali, poseg je trajal 6 ur, sem bila živčna za znort user posted image danes se še nič ni javil, tako, da sem še vedno malo žiučna, ampak samo, da je za njim in da ni prehudo user posted image
Lep petek želim vsem...

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: II pričakujemo aprila 2015
28.4.2015 21:31:49   
~pikapoka~
Evo jaz se vedno cakam...nobenih znakov, trenutno nas ni doma do konca tedna...tako da nic testa user posted image do sobote bom vedla kako je. Drzim pesti, ceprav nisva bla neki ful pridna. Ampak dovolj je eden user posted image Danes je 30 dan, ponavadi so cikli bili dolgi 28 dni, prejsnjic pa 30. Me firbec matra user posted image Se katera tudi upa v aprilu, da bo uspelo??

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: II pričakujemo aprila 2015
30.4.2015 8:55:43   
kindersurprise
Evo punce, za rep sem ujela april.

Čeprav tokrat res nismo pričakovali user posted image , smo ga včeraj zagledali user posted image .


(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: II pričakujemo aprila 2015
30.4.2015 18:53:58   
~pikapoka~
Ooo čestitke za plusek!!user posted image
Jaz še vedno nevem...M še ni, danes je 33 dan. Tako dolgega cikla še nisem imela. Me mika, da bi se jutri odpeljala do dm in kupila en testek. Pa si sploh ne upam. Ker mi je že prejšnji mesec zamujala in sem bila potem seveda popolnoma razočarana ob minusu. V soboto gremo domov, tam me čaka en testek. Če se do takrat ne ulije, pa naredim.

(odgovor članu kindersurprise)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: II pričakujemo aprila 2015
30.4.2015 19:59:12   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: kindersurprise

Evo punce, za rep sem ujela april.

Čeprav tokrat res nismo pričakovali user posted image , smo ga včeraj zagledali user posted image .





Super user posted image user posted image Pridruži se nam pri decembrkah user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu kindersurprise)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: II pričakujemo aprila 2015
30.4.2015 20:22:38   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Shana86


IZVIRNO SPOROČILO: kindersurprise

Evo punce, za rep sem ujela april.

Čeprav tokrat res nismo pričakovali user posted image , smo ga včeraj zagledali user posted image .





Super user posted image user posted image Pridruži se nam pri decembrkah user posted image

ČESTITKEEE

od Shorty/polhek2

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?