|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 9:31:49   
perla*
Kaj pa potem ženski orgazem? Lahko pripomore k zanositvi ali ne? user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 9:32:45   
MauMow
IZVIRNO SPOROČILO: perla*


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Mene pa precej špika po jajčnikih. Ta mesec me je kar konkretno, da sem se kar zvijala na trenutke. user posted image


Poznano.... Ampak rezultata še vedno ni. Očitno moram biti preko glave z delom zaposlena in pa niti časa za spat imeti da se bo kaj prijelo


Sporoči, če deluje! user posted image Sva vmes že poroko imela, se stokrat selila, norišnica v službi...nič! In do obdobij, ko je bilo vse mirno, sem cel cajt lahk meditirala user posted image ....nič! user posted image



V prvo je tako ratalo. Še spat nisem mela časa, ker sva imela obiske tukaj in sem vsak dan laufala z njimi po celem mestu, kuhala, pedenala.... V glavenem 14 dni take norije da me je že vse bolel, ampak na dan ko je test pokazal O in še naslednji sva še celo user posted image (drugače glede na utrujenost nebi) in ja rezultat je bil. BOmo videli očitno moram koga na obisk povabit da bom mela norišnico... Sam ko nobenega ne bo prej jesenjo.user posted image

< Sporočilo je popravil MauMow -- 23.3.2015 9:33:42 >

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 9:33:21   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Kaj pa potem ženski orgazem? Lahko pripomore k zanositvi ali ne? user posted image


Pravijo da ker kao jih še bolj ponese k cilju user posted image Tako se brala.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
23.3.2015 9:35:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 9:37:39   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Janchek81, a je možno, da vama predigra manjka al pa je prekratka, pač neki dotiki, ki bi te zrajcal oz. navlazil? Ne vem, mogoce prehitro hoceta ga not dat al kaj, ker jst ce nisem pri volji, mora moj se kar potrudit, da me navlazi, mislim, ni to zdej pou ure, ampak tko, na taprave tipke mora 'zaspilat', da vzbudi strast v meni... Slej ko prej rata.. Mogoce bi pri vama tut? user posted image


Pri meni ko sem res top in lahko imama tudi po eno uro predigre pa ni dovolj (še ko sem na vrhuncu ni dovolj navlaženo). Moja G pravi da je pač to v mojem telesu da nikoli ni dovolj navlaženo....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
23.3.2015 9:40:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu perla*)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 9:40:35   
niinii


user posted image A P R I L user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image



01.04.2015

Gnezdo

04.04.2015

Passion
Janchek81

06.04.2015

kindersuprise

08.04.2015

perla*

09.04.2015

niinii
Pajama

10.04.2015.

MaryKate

20.04.2015

She1

24.04.2015

telly

April

LadyJen
MauMow


user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Shana86, polhek2, Katte, MauMow, telly, Marčevka2010, LadyJen







(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 9:44:04   
niinii
Jaz imam tudi vedno poplavo spodaj user posted image .

Drugače pa danes, jutri nekje pričakujem ovulacijo, ampak sploh nimam želje po user posted image , ker sem spet vsa bolna. Zelo boleče bezgavke na vratu, težko požiranje, zabasan nos. Jaaaaaj, tamala pride iz vrtca prehlajena, njej sam iz nosa teče, jaz pa malo manj kot obležim. Ne vem, kako bom danes na šihtu popoldan sploh lahko funkcionirala. Še boljš pa to, da sem jutri še zjutraj, pa če odmislim nočne budnice, bo to še zelo pestro. Mal moram pojamrat, sorry punce.

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
23.3.2015 9:44:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 10:30:51   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

O moj Bog, jst imam pa vedno poplavo spodaj user posted image upam, da ta poplava ne odnese vseh semenčec in zato ne rata! user posted image user posted image user posted image


Pri meni je tudi poplava tam spodaj user posted image v glavnem je dovolj ze, da samo pomislim na seks, takrat ponavadi jst napadam mojga, ki je glih kontra naravnan kar se potreb tiče, samo na sreco se ga da hitro spravit 'in the mood' user posted image ko pa on rine vame, pa jaz nisem pri volji, mu pa ne pustim blizu, dokler me ne navlazi, pa je tut ze ugotovil par trikcev, ki delujejo in potem akcija.. V tistem tut jst iz 'pejt stran' presaltam na 'kaj se cakas' user posted image user posted image


Jaz sem lahko res noro noro zagreta za vse samo vseeno ni dovolj vlažnosti.... In je moja G rekla da vsi pač nimajo in da itak priporoča potem gel. In res je zakon, brez njega ne grema nikamor.


Tud men je priporočila ta gel, ker je rekla, da ni to nič narobe in da naj z gelom navlažim svojo tamalo in da ne bo nič narobe ... in tud tko sem pač 2x zanosila ... ker drgač vse karkoli dela ( pa mi paše ) vseen ne prideva do vlažnosti user posted image tud ene punce, ko doživijo orgazem so vse 'mokre' spodej .. pri meni NIČ user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 10:33:26   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Janchek81, a je možno, da vama predigra manjka al pa je prekratka, pač neki dotiki, ki bi te zrajcal oz. navlazil? Ne vem, mogoce prehitro hoceta ga not dat al kaj, ker jst ce nisem pri volji, mora moj se kar potrudit, da me navlazi, mislim, ni to zdej pou ure, ampak tko, na taprave tipke mora 'zaspilat', da vzbudi strast v meni... Slej ko prej rata.. Mogoce bi pri vama tut? user posted image



O verjem, da zatipka na taprave tipke, ampak ne ne in ne, vlažnosti ni ... zato sem to enx vprašala pač mojo G in je rekla, da žal je tako in da si naj pomagava z gelom ... predigre mava pa vedno več kot pou ure user posted image ampak žal nobene vlažnosti .. edino takoj po user posted image ko sexava imam pa res vlažnost na vrhuncu za vse dneve pol naprej user posted image to čudno moje telo user posted image user posted image Oooo pa glede strasti ane ... sam da on mene prime in me položi nekam sem že vsa na vrhuncu, da bi najraj že takoj sexala .. pa se pol še mal poigrava pa kr nč in nč ... me tok vzburja, da arrrrr .. že sama misel zdej na sex mi je aaaaaa user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
23.3.2015 10:45:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 11:04:21   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Hahaha, Janchek81, you go girl! user posted image user posted image


No tok k me zdj ta tip vzburja me res še nben ni .. in te njegovi prijemi in vse ... arrrr user posted image k tud prejšnje k sm mela pač me niso zadovoljil v celoti .. če mi je pršlo med sexom, ok ... če mi ni pa se niso kj preveč trudl .. ta pa ... čist druga zgodba no user posted image in sm res vesela, da sm ga spoznala .. ker sm bla mnenja, da bom skoz sama z otrokom, da ne bom nbenga najdla, ki bi sprejel mene in še zraven druzga otroka, kaj šle, da bi se tko ujela in bla sorodne dušice ... tko, da ... ga res LJUBIM do konca in nazaj user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 12:58:23   
witch
Navijam za čim več pluskov user posted image user posted image
Nam je april 2013 prinesel malo pikico user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 13:00:33   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Navijam za čim več pluskov user posted image user posted image
Nam je april 2013 prinesel malo pikico user posted image


Nam pa je pikico prinesel april 2011 user posted image pikica se je pa rodila 21.1.2012 user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo aprila 2015
23.3.2015 20:24:06   
perla*
Punce, ko smo ravno danes o ovulaciji debatirale.... No, zdejle ravno kar čutim dogajanje pomoje user posted image user posted image neki tišči in špika...ne vem kako naj opišem.
Test je bil včeri pozitiven, danes popoldne pa rahlejša črtica od testne. Se pravi je to zdej enrkrat, al kako?
Slončkala sva včeri in prejšnji dan. Danes ne moreva, šele jutri zvečer bo doma user posted image
Kaj mislite?

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
23.3.2015 22:44:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo aprila 2015
24.3.2015 6:52:45   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Punce, ko smo ravno danes o ovulaciji debatirale.... No, zdejle ravno kar čutim dogajanje pomoje user posted image user posted image neki tišči in špika...ne vem kako naj opišem.
Test je bil včeri pozitiven, danes popoldne pa rahlejša črtica od testne. Se pravi je to zdej enrkrat, al kako?
Slončkala sva včeri in prejšnji dan. Danes ne moreva, šele jutri zvečer bo doma user posted image
Kaj mislite?


Tako nekako. Mislim da če danes oz če sta prejšne dni sta tako naložila surovine, sedaj se morajo samo še zamesiti user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo aprila 2015
24.3.2015 7:34:56   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Punce, ko smo ravno danes o ovulaciji debatirale.... No, zdejle ravno kar čutim dogajanje pomoje user posted image user posted image neki tišči in špika...ne vem kako naj opišem.
Test je bil včeri pozitiven, danes popoldne pa rahlejša črtica od testne. Se pravi je to zdej enrkrat, al kako?
Slončkala sva včeri in prejšnji dan. Danes ne moreva, šele jutri zvečer bo doma user posted image
Kaj mislite?


Tako nekako. Mislim da če danes oz če sta prejšne dni sta tako naložila surovine, sedaj se morajo samo še zamesiti user posted image


No včeraj sem lih debatirala z Pušenjakom in sem ga mal vprašala kako je s temi ovulacijami in sluzjo oz. z zanositvijo in on men tko lepo opiše kako vse to poteka - sem si lih včeraj rekla, da bi lahko enx v srednji šoli imeli vsaj eno uro ali pa dve uri predavanja o zanositvi, da bi punce mal več vedle kako pride do same zanositve in spočetja otroka. No in zadeva je taka, da tista, ki ima tudi veliko belega toka in veliko sluzi je super za zanositev, ker se lažje semenčece prime in spolzi do maternice ( se tam pride obrobe ) ... tiste, ki imate močno user posted image je tudi velikokrat znak za debelo oblogo v maternici, ker se lepo ob user posted image sščisti ... ubistvu je bil res en tak dobr pouk o zanositvi ... sem si sama pr seb mislla, stara sem 33 let pa ubistvu nekak nimam pojma o tem kako zanositi, pa poleg tega, da imam že enega otroka .. se je samo smejal in tudi sam poudaril, da smo čisto premalo podučeni o vsem tem ... kar se tiče samih O testov je pa tako, da velikokrat pokažejo tudi napačno, ker se v samem telesu lahko že prej tvori hormon ... tko, da ... pri meni je še vedno tako, da svojega telesa nikakor ne poznam ... sluzi skor nč, vlažnost na podnu ... tud on je sam rekel, da naj si pomagava z lubrikant gelom in da naj se čim manj ukvarjam glede tega kdaj je O in kdaj bo prišla user posted image , če bo .. ampak, da nej lepo vsak dan športava ( ja športava je rekel ) in da je to to ... 60% ženskam oz. parom uspe zanositi v pol leta, naknadnih 20% v roku enega leta in ostalo je več let ali še celo da se gre naprej na preiskave ( spermiogram.... ) ... je blo zlo luštno z njim rečt kakšno besedo ... sama sem se pa tudi čeraj naročila v Leonišče na pregled pri moji G, sicer termina še nisem dobila - čakam na odgovor user posted image
Pa lep dan vsem ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo aprila 2015
24.3.2015 8:32:31   
perla*
Hvala vam MauMow in Janchek! user posted image Sej kar je, je. Sej sva že vse dni prej športala, pa danes se vidiva. Včasih sem vse nardila kar je blo v moji moči, včeraj pa nisem na vrat na nos, da se morava videt user posted image Bom probala ta cikel vžgat tehniko na 2 dni. Se mi zdi da sva se prevec na O osredotočila, poj sva bla pa po maratonu zmatrana in do M sploh nisva več oz. manjkrat.
Super za tole poročanje s Pusenjakom. Hvala Janchek. Bom še mal prebrala. Res je, pojma nimamo prov velik. Važn da so nas v šoli naučil kateri so datumi front, ki so se v vojnah dogajale user posted image to mi trenutno ful pomaga v lajfu!
U Janchek se je naročila na pregled! Go girl, akcija! user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo aprila 2015
24.3.2015 8:36:15   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Hahaha, Janchek81, you go girl! user posted image user posted image


No tok k me zdj ta tip vzburja me res še nben ni .. in te njegovi prijemi in vse ... arrrr user posted image k tud prejšnje k sm mela pač me niso zadovoljil v celoti .. če mi je pršlo med sexom, ok ... če mi ni pa se niso kj preveč trudl .. ta pa ... čist druga zgodba no user posted image in sm res vesela, da sm ga spoznala .. ker sm bla mnenja, da bom skoz sama z otrokom, da ne bom nbenga najdla, ki bi sprejel mene in še zraven druzga otroka, kaj šle, da bi se tko ujela in bla sorodne dušice ... tko, da ... ga res LJUBIM do konca in nazaj user posted image


Kako lepo! user posted image user posted image user posted image


Janchek ima frišnega in dogajaaaaa! To bejba! Mmmmmmm imam kar metuljčke v trebuhu, ko pomislim na te filinge! user posted image
user posted image user posted image
Zaljubljenost, ljubezen, kemija, energija, filingi, strast, metuljčki....ooooooh pomlad! Srečna sem, da še zmeri to občutim! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo aprila 2015
24.3.2015 8:38:39   
Janchek81
perla* no sj tok frišno že spet ni .. ampak občutek pa je tist taprav, da je to to kar sm si cel life želela in sm si samo lahko zamišljala v glavi user posted image
No sej vedno so eni plusi in minusi ... ampak ta ima samo en minus, ki pa se bo tud s časom popravu user posted image
Ja, ja ... sem res happy, ko ga imam .... user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo aprila 2015
24.3.2015 8:40:03   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Hvala vam MauMow in Janchek! user posted image Sej kar je, je. Sej sva že vse dni prej športala, pa danes se vidiva. Včasih sem vse nardila kar je blo v moji moči, včeraj pa nisem na vrat na nos, da se morava videt user posted image Bom probala ta cikel vžgat tehniko na 2 dni. Se mi zdi da sva se prevec na O osredotočila, poj sva bla pa po maratonu zmatrana in do M sploh nisva več oz. manjkrat.
Super za tole poročanje s Pusenjakom. Hvala Janchek. Bom še mal prebrala. Res je, pojma nimamo prov velik. Važn da so nas v šoli naučil kateri so datumi front, ki so se v vojnah dogajale user posted image to mi trenutno ful pomaga v lajfu!
U Janchek se je naročila na pregled! Go girl, akcija! user posted image


Ja na pregled že ... sam sj boš vidla kdaj bom dobila datum user posted image maybe se pa ponovi zgodba in bo na pregledu že spet ugotovila, da sm user posted image user posted image user posted image K naročila me je sigurno enkrat polet ... sj bom prou sporočila datum, ko ga dobim user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo aprila 2015
24.3.2015 8:44:08   
MauMow
No super upam da boš spet noseča ko greš na pregled. Držim pesti. Mi bomo zdej penzonistično do poletja... Ne grem se več ničesar... Me je preveč že zdelal vse in sedaj rabim pavzo.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo aprila 2015
24.3.2015 8:49:07   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

No super upam da boš spet noseča ko greš na pregled. Držim pesti. Mi bomo zdej penzonistično do poletja... Ne grem se več ničesar... Me je preveč že zdelal vse in sedaj rabim pavzo.


Nekak kr dvomim, sam ok ... sm vseen zaenkrat še optimistična user posted image upanje umre zadnje pa ta scena sm jst user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?