|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
9.4.2015 21:54:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

No, ti si definitivno slabša kot jaz. Jaz v virtuali nič od tega ne počnem. Kot sem rekla- se borim častno in dostojanstvenouser posted image


Itak......jaz nisem samooklicana častna in dostojanstvena čistunka........user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 7:49:08   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

A to, da se grdo izražaš in se nakuhaš kot ekonom pisker se reče da si bolj temperamenten. O, kul. Dobro da vem za naslednjič, ko mi kdo prilima nalepko da tule gor trolam ali delam zgago.
In ja- tudi meni paše, ko takole steram zadeve s sebe- potem doma ne čutim nobene potrebe, da koga pošiljam v k...


Saj zato se mi je pa prej zdelo čudno, kako se sedaj čudiš nad kalbovim izražanjem temperamenta......ko ga ti izražaš na RR.......čeprav moram reči, je meni kalbov način bolj domač........pošlješ direktno v p.m. (in ne tako indirektno kot ti, okoli riti v žep) tistega, ki te razjezi (in ne tako kot ti, ki RR uporabljaš za filter, ko te mož, tašča, mati ali deca razjezijo).......v tem je bistvena razlika.......da jezo usmeriš v tistega, ki je kriv in ne da si pucaš ventile drugje.......v bistvu je to bežanje od problemauser posted image


Ne , v bistvu je to reševanje problemov brez delanja dodatnih zravenuser posted image Drugače pa ti to tudi počneš. Vztrajno stresaš jezo in bezobrazluk name, pas nisem nič kriva. Pucaš ventile kajpak. Stresi se torej na tistega , ki je kriv, če praviš, da to počneš in ne name, ki sem nič kriva , nič dolžna. Tudi tu si taka kot Kalbo. Oba se nekaj delata, da sta doma direktna in da vsakemu svoje povesta in se ne stresata na druge, ki nimajo nič zraven,v isti sapi pa izvajata teror nad menoj. Nad mano, ki lepo odkrito povem, da si dam duška tule pa tudi doma. In da ne morem nič pri tem, ker imam pač tak temperament ( the best beseda)user posted image
Pa tudi to, da stresam jezo tule , med vami virtualnimi izmišljenci, mi je vseeno bolje kot pa da resničnega človeka pošiljam v pm ali še v katere druge intimne predele v reali od blizu v faco.
Jaz se pač prepiram dostojanstveno in prefinjeno.user posted image


Jest sem človek iz mesa in krvi, tko kot te lahko tule steram v PM, ter s komoto v živo. greva na kavo? Upaš?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 7:51:44   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


No, nad starši pa vseeno nikoli ne zijava in drživa svoj jezik bolj na vajetih.



Zakaj pa......? Saj to, da je starš starš še ne pomeni, da ima vedno le on prav.......

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

- se ti zdi , da sem se ob vsem svojem temperamentu res sposobna kdaj držati kot limonauser posted image Ful bi to kdaj rada. Fuul res fuul bi včasih kuhala mulo, pa mi ne uspe, ker nimam potrpljenja toliko časa bit tihouser posted image


Čisto mogoče, da si se sposobna držati nazaj.........baje si v ril lajfu čist drgačna kot tu na RR.......in uporabljaš RR zgolj za sproščanje ventilov......temperamenten človek ne more glih čakati, da pride do ustrezne teme na RR, da sprosti ventile, ampak jih sprosti takoj in proti tistemu, ki povzroči vretje.......user posted image



To, da se drživa pri starših bolj na vajetih, kot v medsebojni komunikaciji, ne pomeni, da jim dava v vsem prav, temveč jima argumente posredujeva bolj premišljeno in ne tako zelo na prvo žogo, kot si jih včasih med seboj.
Nikoli nisem rekla, da sem v reali čisto drugačna kot tule. Sem pa do neke mere drugačna- seveda. Če ne drugje, v službi definitivno sem, če ne bi bila lahko kmalu brez njeuser posted image In zagotovo si tudi ti. Ker če si v reali velikokrat tako tečna in provokativna kot tule, potem bi zagotovo glas o tebi prišel čisto v naše kraje. Oz. bi bil tudi tvoj sedanji delodajalec že zdavnaj bivši. Ne delaj se svetnice Lilika.


Če doma takole argumente talaš kot tule gor, potem je meni čudno, da kateri nima že štrika za vratom, zase vem, da bi se raj vrgel iz prve stolpnice, kot pa da bi moral poslušat 24 ur dnevno tvoje brezkončne argumente, ki upoštevajo zgolj tisto kar tebi paše.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
10.4.2015 9:32:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 9:57:24   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Če doma takole argumente talaš kot tule gor, potem je meni čudno, da kateri nima že štrika za vratom, zase vem, da bi se raj vrgel iz prve stolpnice, kot pa da bi moral poslušat 24 ur dnevno tvoje brezkončne argumente, ki upoštevajo zgolj tisto kar tebi paše.



tak nekak user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 9:59:07   
RIJA*
Kalbo, jaz sicer mislim, da je doma copata....ki se trese, ko mož vseka po mizi....saj veš, doma je popolnoma drugačna user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 11:47:57   
ronja
v 15 letih še nisva šla skregana spat, pa ne morem rečt, da se ne kregava.

kalbo, temu se reče motivacija:D. Mal heca. Ampak veš, da isto delajo šimpanzi? Vedno se do noči pobotajo. Včasih mi je kar malo žal, da smo "napredovali" kot vrsta.

Zase vem, da mam rajši ženo, ki me pošlje v PM in vem pri čem sem, kot pa da se drži ko limona cel teden.

Haha, podpis, čeprav nimam žene:D.

Fuul res fuul bi včasih kuhala mulo, pa mi ne uspe, ker nimam potrpljenja toliko časa bit tiho

To ti pa verjamem:D.

Kakšne kletvice pa uporabljate?

Ker so zdaj ves čas mali v bližini, mi je najljubša "pišuka poldi"user posted image . Znam pa rečt kaj precej hujšega, če me kdo res razpizdi. Jih pa res ne uporabljam v komunikaciji z lubijem - če se kregava, sva oba prizadeta in takrat se ne pošiljava nikamor, ker pač hočeva drug drugemu razložit, kaj nama je šlo na jetra in nisva navajena,pa do zdaj še ni bilo treba. Smo različni. Recimo bivši je bil bolj temperamenten, kot recimo kalbo in meni je bilo to tudi ok. Prvič mi je bilo mal čudno, potem sem pa videla, da pač tak je in se nisem sekirala. Različni ljudje, različno izražanje, kar hočejo povedat, je pa isto, tako da niti nima toliko veze, glavno, da povejo.

lili, boljše da se patrino spuca tu gor kot da se spuca doma na otrocih, če jo recimo v službi razjezijo... To vem, da ni fajn, ker sem bila na drugi strani - moja mami ni nikoli nikogar poslala v pm, pa bi si marsikdo kdaj zaslužil in če bi ga, mislim, da bi bila vsaj dvanjena otroka sigurno bolj srečna:D. Tako da nisem proti sproščanju jeze na tistega, ki te je razjezil - v mejah tega, kar je naredil (ne moreš ga zdaj zbrcat, ker ti je dal preveč dela:D). Tako da odkar jo tako jemljem, vidim smisel v tem njenem neprestanem jezenju na vse in vsakogar in se mi zdi to fajn:).

ad mano, ki lepo odkrito povem, da si dam duška tule pa tudi doma. In da ne morem nič pri tem, ker imam pač tak temperament ( the best beseda)

Patrino, lili se je čudila, kako to, da si temperamentna in poveš direkt doma možu, hkrati pa se držiš na vajetih pri starših (svojih in njegovih).
Patrino, lili se tu na nikogar res ne jezi, rr je njen laboratorij in mi prostovoljne poskusne miške, ki jih drega sem pa tja, pa gleda, kako bojo skočile, ker je radovedna in ji je zabavno. noče pa nikomur nič slabega.

Kalbo, tu gor smo verjetno vse bolj tečne kot v reali:D. Meni je ena fajn rrjevka vsa presenečena rekla, da sem pa v reali pa čisto ok in ne nakladam tolikouser posted image . Tak da... ima nade i za nas;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 15:42:32   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Patrino, lili se tu na nikogar res ne jezi, rr je njen laboratorij in mi prostovoljne poskusne miške, ki jih drega sem pa tja, pa gleda, kako bojo skočile, ker je radovedna in ji je zabavno. noče pa nikomur nič slabega.



No, temu ni ravno tako........jaz ne delam poskusov, ne raziskav in ne ne psiho profilovuser posted image ........zgolj rada debatiram.....in tako očitno kot dregam patrino dregam (to tudi vedno priznavam) izredno redke, patrino je med njimi iz določenih razlogovov seveda, ki jih ona itak poznauser posted image ...........tebe recimo v oni temi o učenju v 2. razredu nisem dregala.......če pa ne bi šlo ravno zate, bi pa skoraj verjela, da "ronja" drega mene.....user posted image



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 16:13:34   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

A to, da se grdo izražaš in se nakuhaš kot ekonom pisker se reče da si bolj temperamenten. O, kul. Dobro da vem za naslednjič, ko mi kdo prilima nalepko da tule gor trolam ali delam zgago.
In ja- tudi meni paše, ko takole steram zadeve s sebe- potem doma ne čutim nobene potrebe, da koga pošiljam v k...


Saj zato se mi je pa prej zdelo čudno, kako se sedaj čudiš nad kalbovim izražanjem temperamenta......ko ga ti izražaš na RR.......čeprav moram reči, je meni kalbov način bolj domač........pošlješ direktno v p.m. (in ne tako indirektno kot ti, okoli riti v žep) tistega, ki te razjezi (in ne tako kot ti, ki RR uporabljaš za filter, ko te mož, tašča, mati ali deca razjezijo).......v tem je bistvena razlika.......da jezo usmeriš v tistega, ki je kriv in ne da si pucaš ventile drugje.......v bistvu je to bežanje od problemauser posted image


Ne , v bistvu je to reševanje problemov brez delanja dodatnih zravenuser posted image Drugače pa ti to tudi počneš. Vztrajno stresaš jezo in bezobrazluk name, pas nisem nič kriva. Pucaš ventile kajpak. Stresi se torej na tistega , ki je kriv, če praviš, da to počneš in ne name, ki sem nič kriva , nič dolžna. Tudi tu si taka kot Kalbo. Oba se nekaj delata, da sta doma direktna in da vsakemu svoje povesta in se ne stresata na druge, ki nimajo nič zraven,v isti sapi pa izvajata teror nad menoj. Nad mano, ki lepo odkrito povem, da si dam duška tule pa tudi doma. In da ne morem nič pri tem, ker imam pač tak temperament ( the best beseda)user posted image
Pa tudi to, da stresam jezo tule , med vami virtualnimi izmišljenci, mi je vseeno bolje kot pa da resničnega človeka pošiljam v pm ali še v katere druge intimne predele v reali od blizu v faco.
Jaz se pač prepiram dostojanstveno in prefinjeno.user posted image


Jest sem človek iz mesa in krvi, tko kot te lahko tule steram v PM, ter s komoto v živo. greva na kavo? Upaš?


Upam že, samo dame ne hodimo ven s tipi, ki se ne znajo nost v kafičih in ženske pošiljajo v PM, ker so zanje verbalno prekratki user posted image
Sicer pa bi znala biti zanimiva izkušnja. Mene še nikoli ni noben tip poslal v PM, ti pa tudi še nisi verjetno dobil kave v naročje zaradi svojega dolgega in kosmatega jezika. Vse je enkrat prvič user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 16:21:34   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


No, nad starši pa vseeno nikoli ne zijava in drživa svoj jezik bolj na vajetih.



Zakaj pa......? Saj to, da je starš starš še ne pomeni, da ima vedno le on prav.......

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

- se ti zdi , da sem se ob vsem svojem temperamentu res sposobna kdaj držati kot limonauser posted image Ful bi to kdaj rada. Fuul res fuul bi včasih kuhala mulo, pa mi ne uspe, ker nimam potrpljenja toliko časa bit tihouser posted image


Čisto mogoče, da si se sposobna držati nazaj.........baje si v ril lajfu čist drgačna kot tu na RR.......in uporabljaš RR zgolj za sproščanje ventilov......temperamenten človek ne more glih čakati, da pride do ustrezne teme na RR, da sprosti ventile, ampak jih sprosti takoj in proti tistemu, ki povzroči vretje.......user posted image



To, da se drživa pri starših bolj na vajetih, kot v medsebojni komunikaciji, ne pomeni, da jim dava v vsem prav, temveč jima argumente posredujeva bolj premišljeno in ne tako zelo na prvo žogo, kot si jih včasih med seboj.
Nikoli nisem rekla, da sem v reali čisto drugačna kot tule. Sem pa do neke mere drugačna- seveda. Če ne drugje, v službi definitivno sem, če ne bi bila lahko kmalu brez njeuser posted image In zagotovo si tudi ti. Ker če si v reali velikokrat tako tečna in provokativna kot tule, potem bi zagotovo glas o tebi prišel čisto v naše kraje. Oz. bi bil tudi tvoj sedanji delodajalec že zdavnaj bivši. Ne delaj se svetnice Lilika.


Če doma takole argumente talaš kot tule gor, potem je meni čudno, da kateri nima že štrika za vratom, zase vem, da bi se raj vrgel iz prve stolpnice, kot pa da bi moral poslušat 24 ur dnevno tvoje brezkončne argumente, ki upoštevajo zgolj tisto kar tebi paše.

user posted image user posted image user posted image Prav nič hudega mu ni- nič bat. Že skoraj dvajset let skače okrog mene in to celo brez štrika, pa nič ne zgleda, da se misli v kratkem naveličatiuser posted image Ne moreš verjet, celo večkrat me pokliče takole brez veze v stilu " samo da ti čujem glas". Torej ni tako zelo hudo ali pa ima v moji odsotnosti abstinenčno krizouser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 16:23:27   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Kalbo, jaz sicer mislim, da je doma copata....ki se trese, ko mož vseka po mizi....saj veš, doma je popolnoma drugačna user posted image

Uh, tak pa ne bi bil moj. Dec pač mora biti dec, samo ( od) nasilnega bi kar hitro spokala.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 16:25:13   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

user posted image user posted image user posted image Prav nič hudega mu ni- nič bat. Že skoraj dvajset let skače okrog mene in to celo brez štrika, pa nič ne zgleda, da se misli v kratkem naveličatiuser posted image Ne moreš verjet, celo večkrat me pokliče takole brez veze v stilu " samo da ti čujem glas". Torej ni tako zelo hudo ali pa ima v moji odsotnosti abstinenčno krizouser posted image


Torej obvladaš oralno vsaj tako dobro kot verbalno........user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 19:44:27   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Patrino, lili se tu na nikogar res ne jezi, rr je njen laboratorij in mi prostovoljne poskusne miške, ki jih drega sem pa tja, pa gleda, kako bojo skočile, ker je radovedna in ji je zabavno. noče pa nikomur nič slabega.


ne projiciri, ni ona biolog kot ti. user posted image

RR je njena terapija pucanja psihe, sej je to že potrdila.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 10.4.2015 19:46:14 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 20:10:58   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne projiciri, ni ona biolog kot ti. user posted image

RR je njena terapija pucanja psihe, sej je to že potrdila.


Kje in kako.....?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 21:08:05   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

user posted image user posted image user posted image Prav nič hudega mu ni- nič bat. Že skoraj dvajset let skače okrog mene in to celo brez štrika, pa nič ne zgleda, da se misli v kratkem naveličatiuser posted image Ne moreš verjet, celo večkrat me pokliče takole brez veze v stilu " samo da ti čujem glas". Torej ni tako zelo hudo ali pa ima v moji odsotnosti abstinenčno krizouser posted image


Torej obvladaš oralno vsaj tako dobro kot verbalno........user posted image


Seveda u nulo obvladamuser posted image Prav zato me on ima. Jaz pa njega zaradi denarja in ker dobro zgledauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
10.4.2015 22:20:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne projiciri, ni ona biolog kot ti. user posted image

RR je njena terapija pucanja psihe, sej je to že potrdila.


Kje in kako.....?


a ti res misliš da mam kako patrino knjižico kjer si not zacahnem kje kaj reče? user posted image
na eni temi na čveku in potem je še na nekaj kasnejših potrdila. pa sej ni to nobena skrivnost - samo ne vem komu se da it skoz vso solato da to zbrska. samo je res. da je patrino doma angel, mora sem hodit kakat. user posted image


matr je tema zdaj zašla. upam, da se avtorica še kaj javi s kako novico kako jim gre. me zanima...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
11.4.2015 10:54:32   
patrino
Mateyči- zabluzila speeeeet. user posted image Lili ni nikjer napisala, da hodi sem pucat psiho - pa to itak vsi vemouser posted image ( to sem odkrito povedala jaz, ki imam edina hrbtenico za kaj takega)
Ronja ni analazirala mene temveč Lili. Po njenem je ona v prostem času biolog, ki prca miške in ne jaz. Mene je skušala le potolažiti in mi razložiti, zakaj je Lili pač taka kot je.


Patrino, lili se tu na nikogar res ne jezi, rr je njen laboratorij in mi prostovoljne poskusne miške, ki jih drega sem pa tja, pa gleda, kako bojo skočile, ker je radovedna in ji je zabavno. noče pa nikomur nič slabega.

Sem že stokrat rekla, da je treba brati in ne sam slike gledatiuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
11.4.2015 14:50:49   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Mateyči- zabluzila speeeeet. user posted image


you wish! user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
11.4.2015 14:52:09   
mateyka
je pa res, da vam samo z četrtim okom berem, ker nimam dovolj časa user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
11.4.2015 19:15:08   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Mateyči- zabluzila speeeeet. user posted image Lili ni nikjer napisala, da hodi sem pucat psiho - pa to itak vsi vemouser posted image ( to sem odkrito povedala jaz, ki imam edina hrbtenico za kaj takega)
Ronja ni analazirala mene temveč Lili. Po njenem je ona v prostem času biolog, ki prca miške in ne jaz. Mene je skušala le potolažiti in mi razložiti, zakaj je Lili pač taka kot je.



Pa ti si terna patrino......poleg vsega svetohlinstva (ko ne kleješ, ne gledaš grdo, se kregaš mirno in skulirano oz. si temperamentna na miren način) in temeljitega obvladanja oralnega seksa izvemo še, da si ženska s hrbtenico.....

Edini problem vidim zgolj v tem, da ti sama sebe proglasiš s temi presežniki, kar pa lahko vodi v konflikt interesov.........spomni se samo primera Alenke Bratušek, ko je sama sebe predlagala za edno sposobno v Sloveniji za komisarko.......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
11.4.2015 19:28:05   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Edini problem vidim zgolj v tem, da ti sama sebe proglasiš s temi presežniki, kar pa lahko vodi v konflikt interesov.........spomni se samo primera Alenke Bratušek, ko je sama sebe predlagala za edno sposobno v Sloveniji za komisarko.......



Kaj se veliko spomladansko čiščenje ne dela že pred veliko nočjo? Ali je bilo tako močno očiščevalno, da se glede na vse nabrano kar ponavlja.

Samooklicanost, to je (bilo) moderno. Saj se družba takih parazitov že počasi čisti.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
11.4.2015 20:01:24   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa ti si terna patrino......poleg vsega svetohlinstva (ko ne kleješ, ne gledaš grdo, se kregaš mirno in skulirano oz. si temperamentna na miren način) in temeljitega obvladanja oralnega seksa izvemo še, da si ženska s hrbtenico.....

Edini problem vidim zgolj v tem, da ti sama sebe proglasiš s temi presežniki, kar pa lahko vodi v konflikt interesov.........spomni se samo primera Alenke Bratušek, ko je sama sebe predlagala za edno sposobno v Sloveniji za komisarko.......



user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
11.4.2015 20:16:05   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Mateyči- zabluzila speeeeet. user posted image Lili ni nikjer napisala, da hodi sem pucat psiho - pa to itak vsi vemouser posted image ( to sem odkrito povedala jaz, ki imam edina hrbtenico za kaj takega)
Ronja ni analazirala mene temveč Lili. Po njenem je ona v prostem času biolog, ki prca miške in ne jaz. Mene je skušala le potolažiti in mi razložiti, zakaj je Lili pač taka kot je.



Pa ti si terna patrino......poleg vsega svetohlinstva (ko ne kleješ, ne gledaš grdo, se kregaš mirno in skulirano oz. si temperamentna na miren način) in temeljitega obvladanja oralnega seksa izvemo še, da si ženska s hrbtenico.....

Edini problem vidim zgolj v tem, da ti sama sebe proglasiš s temi presežniki, kar pa lahko vodi v konflikt interesov.........spomni se samo primera Alenke Bratušek, ko je sama sebe predlagala za edno sposobno v Sloveniji za komisarko.......


Ok, ok, sedaj pa povej, če ni zabluzila. Ronja te je lepo opravičevala pred mano in s tistim biologom in miškami ciljala nate, Mateyka pa kot ponavadi - mutav na budalo- hop name, pa sploh ni šlo zame ampak zate. user posted image
Alenka Bratušek je čist fejst ženska. Čeprav ji mogoče česa manjka, hrbtenico pa ima, to ji je pa treba priznat.user posted image

aja, pa še to- ne reče se kleješ temveč preklinjaš...sori tvoje "klekljanje" me je nekako zbodlo v uho.user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 11.4.2015 20:18:05 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
11.4.2015 22:03:27   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Ok, ok, sedaj pa povej, če ni zabluzila. Ronja te je lepo opravičevala pred mano in s tistim biologom in miškami ciljala nate, Mateyka pa kot ponavadi - mutav na budalo- hop name, pa sploh ni šlo zame ampak zate. user posted image
Alenka Bratušek je čist fejst ženska. Čeprav ji mogoče česa manjka, hrbtenico pa ima, to ji je pa treba priznat.user posted image



Skoraj tako kot ti pri kalbovem razumevanju pošiljanja v k.......user posted image kjer si mutav na budalo - hop nanj.....

aja, pa še to- ne reče se kleješ temveč preklinjaš...sori tvoje "klekljanje" me je nekako zbodlo v uho.user posted image


Ne seri.....a res...? Zabluzila si ko mutav na budalo.......user posted image


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter pa...
12.4.2015 10:29:27   
mateyka
ah, vidim da sem postala mutava in patrino je budalo - a res al kaj? user posted image

ne vidim da bi zelo grozno "bluzila" - bom takole na hitro pripomnila;

- ronja res rada projicira kar se je dostikrat pokazalo, ne da je kaj grozno narobe s tem, ker je sicer to čist tipična človeška lastnost, jaz samo omenjam, da je verjetno bilo to pristono ob omembi tega laboratorijskega poskusa
- kar se tiče kdo dela poskuse - tudi če zamenjam osebe, to ne spremeni zgornjega dejstva (ronja dostikrat sodi po sebi - not that is anything wrong with that:)
- in tudi moja naslednja trditev drži (to o patrininih razlogih za RRjanje),

tako da res ne vidim, da bi bilo tako omejeno kot nesposobnost razumevanja materinih metafor; veliko manj "mutavo" kot kablotov kur*ev incident imo....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?