|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2015
30.4.2015 13:53:36   
Daise
Sej se pocutim tut tako neumno kot sem slisati. Je pa to moj 1. krog, potem pa se nekej casa ne bo nobenega. Namrec, ni nacrtovano, malo sva se zaracunala. Moj je potem rekel, da ce bo, pac bo, drugace bova pa se malo pocakala. Pravi da se ni 100% pripravljen.
Zdej se bom pa res probala skulirati kar se da, danes je kres, jutri piknik... sa bom ze zaposlila :) hvala ti za support! user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo maja 2015
30.4.2015 14:39:22   
mimi_ka
Daise nisi neumna! Upam,da moje besede niso tako izpadle. Jaz še vedno navijam zate user posted image Ampak, če nista še 100% pripravljena na user posted image je morda res boljše, če še malo počakata. Jaz sem trenutno v podobni situaciji kot ti. Z mojim se pogovarjava in si želiva še enega otroka, ampak ker sem jaz trenutno brez službe, si ful želim prej službo dobit. Vendar je zelo težko, iščem že od septembra in ni še nič. Ravno prejšnji mesec mi je bilo dovolj in sem mojemu rekla, da zdaj pa kar bo bo, da ne bom več čakala na službo, ker tako mlada pa spet nisem, da bi v nedogled čakala na drugega otroka. Ampak me je kar malo strah, ker situacija ni ravno rožnata z majhnim otrokom, za katerega si odgovoren in mu želiš nuditi najboljše kar se da. Potem razmišljam, da bi bilo neodgovorno od naju zdaj imeti še enega, ko sem brez službe, čeprav si ga zelo želim. Ja, je težko, priznam. Zdaj sem se prijavila še za par služb in sem sklenila, da bom počakala še malo, če slučajno pridem do razgovora. Če tudi tokrat ne bo nič, pa se res lotiva user posted image ker to ne pelje nikamor.

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo maja 2015
30.4.2015 17:17:49   
Daise
Ne, ne, ni tako izpadlo. Ampak se pocutim neumno in sebicno, da takole zgodaj ze tako jamram...
Drzim pesti za sluzbo!! Zame pa, kar bo bo. Na koncu je itak vse tako kot mora biti :)

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo maja 2015
30.4.2015 18:01:24   
m_dzaba
No vidiš Daise, ta zadnja poved je zadetek v polno! Vse se uredi prej ali slej. Samo čakati je treba...user posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo maja 2015
4.5.2015 8:32:16   
Beat
Živijo punce user posted image

Mene je moja M ta mesec prav presenetila in celo prehitela in ne zamujala, kakor je v njeni navadi user posted image Tako da bi prosila, da me prestavite čisto na konec meseca, in sicer je ne pričakujem 31. maja, če bo vse šlo kot mora user posted image

Za vse ostale, ki je ne pričakujete v naslednjih dneh, pa držim pesti, da zagledate user posted image user posted image

(odgovor članu m_dzaba)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo maja 2015
4.5.2015 13:19:46   
Daise
Sploh ne vem kako dolgo bom lahko se zdrzala tole. Danes zjutraj sem naredila test, negativno. Z namenom da koncam to cakanje se odpravim v ZD na odvzem krvi. Izvid so mi sporocili preko telefona: nivo hcg hormona:2,0 (torej negativno). Ok, samo da vem na cem sem.
Pa vseeno poklicem ginekologinjo, da ji sporocim dogajanje. Ko ji povem za nivo hormona, pravi da to pomeni, da nosecnost je?!? Jutri me caka ultrazvom... kdaj se bo vsr skupaj koncalo???user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo maja 2015
4.5.2015 13:24:20   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Sploh ne vem kako dolgo bom lahko se zdrzala tole. Danes zjutraj sem naredila test, negativno. Z namenom da koncam to cakanje se odpravim v ZD na odvzem krvi. Izvid so mi sporocili preko telefona: nivo hcg hormona:2,0 (torej negativno). Ok, samo da vem na cem sem.
Pa vseeno poklicem ginekologinjo, da ji sporocim dogajanje. Ko ji povem za nivo hormona, pravi da to pomeni, da nosecnost je?!? Jutri me caka ultrazvom... kdaj se bo vsr skupaj koncalo???user posted image


Nočem bit nesramna, ampak hormon 2 pomeni, da nosečnosti NI .. tudi na UZ se ne bo popolnoma nič videla....14.4. sem imela hormona 255 kar je pač pomenilo, da nosečnost je, ampak niso videli popolnoma nič, ne kje je in nič user posted image OK, 2 dni zatem sem itak začela močno krvaveti, ko sem imela na urgenci še en pregled in še dons imam izcedke user posted image pač bil je pri meni SS user posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo maja 2015
4.5.2015 16:36:25   
m_dzaba
Sožalje Janchek81 user posted image Če se ti je zdaj prijelo, se ti bo naslednjič tudi in ziher obdržalo vseh 9 mesecev.
Se pa pridružujem tvojemu mnenju, ker začne hormon hcg takoj po zanositvi abnormalno rast. Torej ne miruje.
Jaz bi vsaj danes morala menstruacijo dobiti, pa včeraj sem imela kanček krvi, pa krče imam, ampak teče mi pa (še) ne. Ne upam pa test narediti, ker ne morem več minusa gledat user posted image
Toliko z mojega konca naše prelepe domovine user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo maja 2015
4.5.2015 17:03:35   
m_dzaba
Ah, sem dolgo čakala, že po malem teče user posted image

(odgovor članu m_dzaba)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo maja 2015
4.5.2015 19:20:57   
Lanaia90
Sem se odločila, da se vam ta mesec pridružim, mogoče bom pa končno zagledala user posted image .
user posted image NE pričakujem 25.5., do takrat pa morava z mojim bit zelo pridnauser posted image

Držim pesti za vse nas!user posted image

(odgovor članu m_dzaba)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo maja 2015
5.5.2015 22:52:37   
Daise
Moje novice. Danes sem bila pri ginekologinji. 2,0 hcg - kot ste mi povedale (v večini primerov) ne kaže na nosečnost. Res, da obstaja nekaj redkih izjem, o katerih sem tudi brala med včerajšnjim norim spletnim praziskovanjem, ki v nosečnosti ne proizvajajo tega hormona, ali pa do vgnezitve pride z zamudo. UZ, jasno, ni pokazal nobenega ploda, ker je tudi še prezgodaj, je pa moja maternična stena odebeljena, se ne lušči, maternica pa nekoliko razširjena. user posted image mi pe vedno zamuja. Krči, slabost, omotica, napihnjenost, trd trebuh in boleče dojke/bradavice so tudi še vedno tukaj... se pa dobro zavedam česa vse je sposobna moja glava. user posted image

Vprašala me je, če želim tablete, da sprožim menstruacijo (, če ni nosečnosti. Rekla je tudi, da v primeru, če bi res šlo za eno čudežno nosečnost, da tablete ne bi škodovale; sedaj pa berem navodila in piše, da če obstaja sum na nosečnost ali če nosečnost je, da bohnedaj jesti te tablete, ker pride do SS. No, kaj zdej? Mislim, da jih res ne bom pojedla, pa kar spontano čakala, da se kaj prikaže, v nasprotnem primeru pa grem konec maja nazaj - takrat pa upam, da mi bo kdo znal z zagotovostjo povedati kaj se dogaja!? user posted image

(odgovor članu Lanaia90)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo maja 2015
6.5.2015 9:53:27   
mimi_ka
Ojoj, Daise, to pa mora bit res mučno user posted image upam, da se ti kmalu vse uredi in boš končno lahko pomirjena. Verjetno je res vse psiha. Zdaj se zrelaksiraj in čisto odmisli vse skupaj. Boš videla, da bo vse ok user posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo maja 2015
6.5.2015 10:20:01   
Že 1x mami
Zdravo.

Mi smo se odločili za drugo bebico... Doma že imamo eno skoraj 6-letnico.
Ta mesec med navijačicami, naslednji mesec pa ne bomo čakal tečke rdečke. Glede na to, da je moj cikel točen kot švicarska urca ne pričakujem 6.6. :)

Zdaj pa navijam za vseuser posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo maja 2015
6.5.2015 10:23:36   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Moje novice. Danes sem bila pri ginekologinji. 2,0 hcg - kot ste mi povedale (v večini primerov) ne kaže na nosečnost. Res, da obstaja nekaj redkih izjem, o katerih sem tudi brala med včerajšnjim norim spletnim praziskovanjem, ki v nosečnosti ne proizvajajo tega hormona, ali pa do vgnezitve pride z zamudo. UZ, jasno, ni pokazal nobenega ploda, ker je tudi še prezgodaj, je pa moja maternična stena odebeljena, se ne lušči, maternica pa nekoliko razširjena. user posted image mi pe vedno zamuja. Krči, slabost, omotica, napihnjenost, trd trebuh in boleče dojke/bradavice so tudi še vedno tukaj... se pa dobro zavedam česa vse je sposobna moja glava. user posted image

Vprašala me je, če želim tablete, da sprožim menstruacijo (, če ni nosečnosti. Rekla je tudi, da v primeru, če bi res šlo za eno čudežno nosečnost, da tablete ne bi škodovale; sedaj pa berem navodila in piše, da če obstaja sum na nosečnost ali če nosečnost je, da bohnedaj jesti te tablete, ker pride do SS. No, kaj zdej? Mislim, da jih res ne bom pojedla, pa kar spontano čakala, da se kaj prikaže, v nasprotnem primeru pa grem konec maja nazaj - takrat pa upam, da mi bo kdo znal z zagotovostjo povedati kaj se dogaja!? user posted image


Jaz bi naredila takole. Počakaj še en teden, pojdi ponovno na krvnega. Če bo isto ali manj vzami tablete. Tako boš sigurna.


(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo maja 2015
6.5.2015 17:25:28   
Beat
Daise, mogoče si res noseča, mogoče pa si to tako zelo želiš, da te psiha zafrkava in zato še kar nisi dobila M. Na tvojem mestu bi vseeno še malo počakala s temi tabletami...pa lepo se pomiri (saj vem, težko je, ko si nekaj zelo želiš) in se bo mogoče samo uredilo in tablete ne bodo potrebne. Če ne pa pojdi še enkrat h ginekologinji in naj te še enkrat pogleda.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo maja 2015
7.5.2015 11:35:19   
PEDAGOGINJA
Pozdravljene vse čakajoče na pluske. Tudi mi smo se odločili še za enegauser posted image .Imamo že doma 5,5 letnega fantka,ki si močno želi bratca ali sestrico. Tudi midva si želiva,da bi nama čimprej uspelo...user posted image ne pričakujem nekje od 22-25.maja.V prvo nama je uspelo v prvo.Stara pa bom drugo leto 30 in sem vedno govorila,da če ne bom zanosila v drugo do 30 roj.dne potem ne bomo imeli več otrok,toda želja je premočna,pa tudi najin fantek potrebuje družbo.Lahko me prosim dodate na seznam.Vsem želim lep dan in veliko user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo maja 2015
7.5.2015 11:37:42   
Že 1x mami
Midve za pa v prvič približno podoben čas stiskali pesti :) Upam, da bova v drugo tudi :)

(odgovor članu PEDAGOGINJA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo maja 2015
7.5.2015 11:47:26   
PEDAGOGINJA
Ja naš prvi je januarček pa bi bilo res naključje,da bi bil drugi tudiuser posted image .upam da bodo pestke pomagale.Kako kaj okolica pritiska na vas,kdaj boste imele še enega ipd. Jaz sem v službi že pred časom povedala,da bomo imeli še enega vendar,da ko bo pač bo,pa so bili vsi navdušeniuser posted image .

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo maja 2015
7.5.2015 12:26:31   
Že 1x mami
Naša je julijska :) Okolica ni nič kaj pritiskala, ker sem skoz govorila, da mi je 6-7 let optimalna razlika: starejši otrok je že relativno samostojen, da se mu dopovedat določene stvari, lahko si na porodniški ko je v prvem razredu in tako si lahko malo bolj v suport prvošolčku, pa tudi kasneje se razporedijo stroški ko gre otrok študirat ipd. Stare starše imamo še v službah, pa tudi sicer živimo čisto sami in smo za vse stvari sami (organizacija varstva ko so otroci bolni, furanje na dejavnosti...) in si težko predstavljam usklajevanje službe in dveh malih otrok. Mislim, da je lažje če je edn že kolikor toliko samostojen.

Tako kot praviš pedagoginja, ko bo pač bo... če do konca leta še ne zagledam user posted image se pa bom začela sekirat... zaenkrat sem še full pozitivna :)

(odgovor članu PEDAGOGINJA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo maja 2015
9.5.2015 9:04:06   
witch
NAVIJAM in držim pesti za čim več pluskov.

Jutri dve leti nazaj je tudi naju končno razveselil plusek po dolgih treh letih in pol user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo maja 2015
11.5.2015 7:36:10   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: witch

NAVIJAM in držim pesti za čim več pluskov.

Jutri dve leti nazaj je tudi naju končno razveselil plusek po dolgih treh letih in pol user posted image


To je bilo pa veselje. No upajmo da vsaj ostale punce dočakajo kakšen plusek. Mi nismo bli pridni da bi lahko kaj blo!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo maja 2015
11.5.2015 7:37:40   
niinii


user posted image M A J user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image



03.05.2015

Daise

04.05.2015

user posted image user posted image m_dzabauser posted image user posted image

06.05.2015

Endri

09.05.2015

user posted image user posted image Beatuser posted image user posted image

17.05.2015

niinii

21.05.2015

telly

25.05.2015

Lanaia90
PEDAGOGINJA

31.05.2015

Beat


Maj

MauMow
Minikimi

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, Shana86, Janchek81, LadyJen, Že 1x mami, witch




< Sporočilo je popravil niinii -- 11.5.2015 7:39:20 >

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo maja 2015
11.5.2015 8:12:31   
witch

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: witch

NAVIJAM in držim pesti za čim več pluskov.

Jutri dve leti nazaj je tudi naju končno razveselil plusek po dolgih treh letih in pol user posted image


To je bilo pa veselje. No upajmo da vsaj ostale punce dočakajo kakšen plusek. Mi nismo bli pridni da bi lahko kaj blo!


Res je bilo. Doma pa tudi tukaj na rr user posted image Predolgo je trajalo, ampak ga je bilo vredno čakati, najinega fantiča. V drugo pa naravno in v pol leta. Tak da punce kar pogumno. Jaz pravim, da vse pride ob svojem času in takrat ko mora. Edino včasih moramo malo počakati.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo maja 2015
11.5.2015 8:22:16   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: witch


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: witch

NAVIJAM in držim pesti za čim več pluskov.

Jutri dve leti nazaj je tudi naju končno razveselil plusek po dolgih treh letih in pol user posted image


To je bilo pa veselje. No upajmo da vsaj ostale punce dočakajo kakšen plusek. Mi nismo bli pridni da bi lahko kaj blo!


Res je bilo. Doma pa tudi tukaj na rr user posted image Predolgo je trajalo, ampak ga je bilo vredno čakati, najinega fantiča. V drugo pa naravno in v pol leta. Tak da punce kar pogumno. Jaz pravim, da vse pride ob svojem času in takrat ko mora. Edino včasih moramo malo počakati.


Itak za vsako pride čas. Jaz imam itak trenutno polno drugih obveznosti in imama pavzo do konca poletja. Šele potem začnemo spet resno.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo maja 2015
11.5.2015 18:58:39   
Minikimi
Pozdravljene punce, naj vam se jaz sporocim mojo situacijo, no zadnja m je prisla 11.4 in je traja 14dniuser posted image ,sicer je bila zadnji teden res zelo zelo blaga,zakaj je krvavitev trajala tako dolgo ne vem, saj mam drugace res redne cikle 28dni, pa tudi trajajo navadno 4-5dni najvec, no neglede na podaljsano krvavitev sva z dragim pridno slonckala skoraj vsak dan, kdaj je nastopila o pravzaprav ne vem naj bi takrat ko je bila prisotna se krvavitev, no glede na use bi morala m dobiti nekje 7., 8. maja, pa je ni bilo, no danes sm pa na wcju opazila samo na papirju malo rjavega izcedka, zelo zelo malo skoraj nic, no in m se ni prisla, v petek 8. sem ze delala test ki pa je bil negativen, je mozno da gre za vgnezditveno in da se je zaradi podaljsane krvavitve malo podaljsal cikel in da je bila tudi o tako pozneje? kaj menite naj se malo pocakam in potem naredim test?
upam da M ne bo saj se trudiva ze od novega leta in upava da kmalu zagledavauser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?