|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2015
11.5.2015 20:18:36   
~pikapoka~
Jaz se žal vračam med punce, ki upajo in čakajo na plusek, te magični dve črtici. Danes se je najina pikica poslovila user posted image Zunaj takšen lep sonček, a midva sva žalostna...na srečo še nihče drug ni vedel, že tako je dovolj hudo...
Ta mesec bom le vaša navijačica, morava počakati vsaj eno M, tudi psihično je dobro malo počakati. Moj je bil ful srček, na srečo je šel z mano. In mi je rekel, da naju to ne sme ustaviti, da ne bi še poskusila. Tako je pač moralo biti in ta slaba izkušnja naju ne bo ustavila, mislim, da naju je še bolj povezala...

Nisem vas brala za nazaj, a obljubim, da bom. Upam, da boste malo bolj čveke in mi boste malo delale družbo user posted image

(odgovor članu Minikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo maja 2015
12.5.2015 9:23:01   
niinii
~pikapoka~ user posted image . Držim pesti, da vama čimprej ponovno uspe in bo potem srečno do konca.

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo maja 2015
12.5.2015 18:48:30   
Beat
~pikapoka~
user posted image

Navijam, da vama hitro rata in bo vse vredu.

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo maja 2015
13.5.2015 0:44:12   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: ~pikapoka~

Jaz se žal vračam med punce, ki upajo in čakajo na plusek, te magični dve črtici. Danes se je najina pikica poslovila user posted image Zunaj takšen lep sonček, a midva sva žalostna...na srečo še nihče drug ni vedel, že tako je dovolj hudo...
Ta mesec bom le vaša navijačica, morava počakati vsaj eno M, tudi psihično je dobro malo počakati. Moj je bil ful srček, na srečo je šel z mano. In mi je rekel, da naju to ne sme ustaviti, da ne bi še poskusila. Tako je pač moralo biti in ta slaba izkušnja naju ne bo ustavila, mislim, da naju je še bolj povezala...

Nisem vas brala za nazaj, a obljubim, da bom. Upam, da boste malo bolj čveke in mi boste malo delale družbo user posted image


Sej bo pa pol se izšlo do konca boš videla. Pa en velik velik user posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo maja 2015
13.5.2015 9:18:02   
niinii
Evo jaz sem opravila pri ginekologu. Dobila sem Dabroston in Klomid. Tako da verjetno tisti datum na seznamu ne bo držal.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo maja 2015
13.5.2015 19:28:09   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: ~pikapoka~

Jaz se žal vračam med punce, ki upajo in čakajo na plusek, te magični dve črtici. Danes se je najina pikica poslovila user posted image Zunaj takšen lep sonček, a midva sva žalostna...na srečo še nihče drug ni vedel, že tako je dovolj hudo...
Ta mesec bom le vaša navijačica, morava počakati vsaj eno M, tudi psihično je dobro malo počakati. Moj je bil ful srček, na srečo je šel z mano. In mi je rekel, da naju to ne sme ustaviti, da ne bi še poskusila. Tako je pač moralo biti in ta slaba izkušnja naju ne bo ustavila, mislim, da naju je še bolj povezala...

Nisem vas brala za nazaj, a obljubim, da bom. Upam, da boste malo bolj čveke in mi boste malo delale družbo user posted image



Žal mi je user posted image Drži se... user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo maja 2015
14.5.2015 7:20:28   
MauMow
Evo mojo M kot po pričakovanjih prišla.user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo maja 2015
15.5.2015 19:11:18   
kris26
user posted image Jaz se žal vračam med vas punce, ki upate in čakate na plusek, te magični dve črtici. V torek sem morala na abrazijo, ker je plodek odumru....
Nekaj časa bom samo vaša navijačica

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo maja 2015
15.5.2015 19:17:58   
Že 1x mami
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: kris26

user posted image Jaz se žal vračam med vas punce, ki upate in čakate na plusek, te magični dve črtici. V torek sem morala na abrazijo, ker je plodek odumru....
Nekaj časa bom samo vaša navijačica



(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo maja 2015
15.5.2015 19:43:49   
~pikapoka~
kris26user posted image user posted image vem kako ti je... user posted image
tudi za nas bo še enkrat posijal sonček!

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo maja 2015
16.5.2015 12:28:16   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: kris26

user posted image Jaz se žal vračam med vas punce, ki upate in čakate na plusek, te magični dve črtici. V torek sem morala na abrazijo, ker je plodek odumru....
Nekaj časa bom samo vaša navijačica




Sem dala isto skozi januarja, pa tudi je bil torek... Žal mi je user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo maja 2015
16.5.2015 13:34:28   
kris26
Hvala vsem za vse objemčke in besede user posted image user posted image user posted image vračam nazaj ....

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo maja 2015
16.5.2015 13:47:54   
PEDAGOGINJA
user posted image za pikapoka in kris26.Kako pa kaj ostalim kaže?Meni občutek pravi,da ni uspelo,ne vem zakaj pač občutek,kljub temu,da smo bili zelllllllooooo pridni.Bo pa naslednji mesec,ali pa naslednji itd.Enkrat že bo.Vsem želim lep vikenduser posted image

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo maja 2015
16.5.2015 14:50:15   
sončica11
Pozdravljene.. V temi se vam pridružujem tudi jaz. user posted image ne pričakujem okoli 23.5.
V mislih sem z vsemi, od katerih so se pikice poslovile, ker sem bila v isti situaciji in poznam bolečino, ki je ne more opisati nobena beseda... user posted image
Srečno vsem skupaj! user posted image

(odgovor članu PEDAGOGINJA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo maja 2015
18.5.2015 10:33:32   
Janchek81
Jooooj no ... kok nas je takih, ki smo mele smole ... ene abrazija, enim se je samo sčistilo ... jaz upam samo, da sem jo res odnesla brez posega in da bo ta petek hormon na nuli user posted image
Sem pa še vsaj dva meseca samo navijačica user posted image

(odgovor članu sončica11)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo maja 2015
18.5.2015 11:36:41   
Beat
kris26, žal mi je user posted image user posted image

Janchek81, držim pesti, da se bo iztklo najbolje zate.



< Sporočilo je popravil Beat -- 18.5.2015 11:37:08 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo maja 2015
20.5.2015 10:47:31   
~pikapoka~
da vam malo poročam-v ponedeljek sem imela kontrolo pri svoji G. Vse izgleda super, se je samo lepo sčistilo! In v ponedeljek sem že imela en ful velik folikel in ovulacijo. Sem tudi sama opazila. Kar je ful hitro. Morava bit zdaj res previdna user posted image počutje je končno veliko boljše, ko se spomnim na to, se ne zjokam več...Narava je opravila svoje in tako je moralo biti!!
Ta teden sem čist na izi, razmišljam kaj bi mojemu pripravila za rd, ki ga ima drug teden...

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo maja 2015
20.5.2015 11:51:24   
Beat
~pikapoka~, super, da se je samo vse sčistilo user posted image
Upam, da vama potem, ko bosta zopet lahko začela delati na otročku, hitro rata in bo vse dobro in dobita svojega user posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo maja 2015
20.5.2015 13:31:53   
swan
pozdravljene,
tudi mi čakamo user posted image , upam da ta mesec uspe user posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo maja 2015
21.5.2015 12:44:02   
MauMow
Kako punce? Je kak plusek ali se vedno nic.

(odgovor članu swan)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo maja 2015
21.5.2015 12:45:01   
Janchek81
Ja punce .. kje so pluski user posted image
Mi čakamo in čakamo ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo maja 2015
21.5.2015 13:28:40   
Beat
Nekaj slabo zgleda, ne? user posted image
Jaz čakam 31., če bo kaj ali ne...čeprav tako po občutku bi rekla, da se bom kar v junij selila user posted image


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo maja 2015
21.5.2015 14:05:08   
Že 1x mami
jaz navijam za vse user posted image user posted image user posted image ... in seveda upam, da se vas čim manj preseli v junij... sprejemamo pa seveda navijačice user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo maja 2015
21.5.2015 14:50:10   
telly
Jst bi user posted image mogla dons dobit, ampak je še ni in nič ne kaže da bo prišla. Ta mesec še PMS nisem mela. Če je do nedelje slučajno ne bo, bom naredila test...prej ne bom delala. Mam občutek da se bo jutri ali v soboto vlila.

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo maja 2015
21.5.2015 14:56:23   
PEDAGOGINJA
Tudi jaz čakamuser posted image , bi mogla jutri ali v soboto prit.Kot sem že rekla imam občutek,da ne bo nič ta mesec.Ampak ne bom obupala.Navijam za vseuser posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?