|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
21.5.2015 14:59:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu telly)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo maja 2015
21.5.2015 16:01:11   
Beat
Punce, ki je ne pričakujete v naslednjih dneh, držim pesti za vsa user posted image

chance, midve pa bova na isti dan izvedeli, kako je na stvari user posted image
Če se pri meni ne bo kaj zakompliciralo, seveda...kar je zadnje čase pogosto.

(odgovor članu PEDAGOGINJA)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo maja 2015
25.5.2015 9:01:15   
telly
user posted image user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo maja 2015
25.5.2015 9:04:36   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Punce, ki je ne pričakujete v naslednjih dneh, držim pesti za vsa user posted image

chance, midve pa bova na isti dan izvedeli, kako je na stvari user posted image
Če se pri meni ne bo kaj zakompliciralo, seveda...kar je zadnje čase pogosto.


Kaj bi se pa lahko zakompliciralo???

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo maja 2015
25.5.2015 12:10:03   
niinii
Pri meni nič novega. V soboto pojedla zadnjo tbl Dabrostona, sedaj pa čakam tečko.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo maja 2015
25.5.2015 12:17:52   
Beat
Mogoče zakompliciralo ni ravno pravi izraz. Mislila sem, če bo M sploh prišla, v primeru, da nisem noseča. Ker imam zelo neredne M. Poskušala sem s spremembo prehrane in upam, da se bo stanje izboljšalo. Prejšnji mesec sem jo dobila celo predem sem predivdevala, ta mesec bomo pa zdaj videli, kaj bo.

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo maja 2015
25.5.2015 12:19:35   
Beat
telly user posted image user posted image
Lepo nosečnost user posted image

(odgovor članu PEDAGOGINJA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo maja 2015
25.5.2015 13:12:47   
~pikapoka~
Telly cestitam!!! zdravo nosecnost do konca, naj pikica pridno rasteuser posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo maja 2015
25.5.2015 13:13:50   
Janchek81
telly sj sploh nism vedla kaj pomen tale oblačk pa tko user posted image zdj vidm k ti punce čestitajo .... čestitkeeeeee tudi iz moje strani user posted image user posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo maja 2015
25.5.2015 13:53:55   
Že 1x mami
se pridružujem čestitkam!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo maja 2015
25.5.2015 13:54:43   
MauMow
Čestitkeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 7:21:32   
niinii



user posted image M A J user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image



03.05.2015

Daise

04.05.2015

user posted image user posted image m_dzabauser posted image user posted image

06.05.2015

Endri

09.05.2015

user posted image user posted image Beatuser posted image user posted image

17.05.2015

niinii

21.05.2015

user posted image tellyuser posted image

23.05.2015

sončica11

25.05.2015

Lanaia90
PEDAGOGINJA

31.05.2015

Beat
chance

Maj

user posted image user posted image MauMowuser posted image user posted image
Minikimi
Swan

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, Shana86, Janchek81, LadyJen, Že 1x mami, witch




(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 7:22:45   
niinii
Eno vprašanje imam za tiste, ki ste jemale Dabroston (če je kakšna taka tukaj). Koliko časa po zadnji taletki ste dobile tečko?

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 7:56:12   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: niinii

Eno vprašanje imam za tiste, ki ste jemale Dabroston (če je kakšna taka tukaj). Koliko časa po zadnji taletki ste dobile tečko?


Jaz sedaj prvič začnem s tem, tako da bom lahko šele drugi mesec povedala. user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 8:00:03   
Janchek81
No mene so včeraj naročili na pregled pri dr.Štolfi ( moji G ) že 9.6.
Prvo me je tko čudn vprašala ( poleg tega, da sm jim poslala na mail priponko z izvidom, kjer piše, da nj se čez en mesec naročim pri svoji G ) kdaj morm it na pregled, pa ko sem odpisala, da v roku enega meseca me je naročila že 9.6.
Samo ko sem doma razmišljala in ko sva se z mojim pogovarjala je pomoje ta, ki naroča, mislila, da čez en mesec me morjo dat že na ta test prehodnost jajcevodov, ker drugače ne vem zakaj bi me tako hitro naročili.
No ubistvu sm kr vesela, da me je tko hitr naročila in da vidimo potem kako in kaj naprej ... user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 10:33:24   
Beat
Janchek81 user posted image za pregled tako kmalu

Jaz pa mislim, da se bom kar v junij selila...M sicer še ni prišla, začeli pa so se mi delati mozolji, kar napoveduje pri meni prihod M.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 10:34:32   
Janchek81
Sem se zdaj nasmejala... pred 5 minutam sm dobila, da sem pa naročena 23.6. user posted image
Sam sem jim pisala nazaj, da sem že včeraj dobila datum 9.6. in da ne vem zakaj mi zdaj pošiljajo datum 23.6. user posted image Pa da vidmo kaj bojo odpisal user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 14:06:59   
Anonimen
niinii ponavadi ene 3dni po zadnji vzeti tableti.Pušenkak pravi,da je normalno tudi tja do 5 ali celo7 dni po zadnji.Odvisno kako zadebeljena je sluznica in kako visok je še nivo progesterona,včasih traja,da pade.In tudi samo izcedek,čeprav ni močna krvavitev je ok,se šteje,kot,da si odreagirala nanj.Upam,da je kaj v pomoč...

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 14:17:14   
niinii
Hvala. Ja, danes je 3 dan in malo prej se je vlila :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 15:29:11   
Anonimen
No vidiš...skoraj bi lahko vedeževalauser posted image
Sem pa prebrala v junijski temi,da začenjaš s klomifenom.S kakšno dozo boš začela?Imaš shemo 3-7 ali 5-9 dan?Pa veliko srečeuser posted image

(odgovor članu niinii)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 15:31:03   
MauMow
Jaz osebno mam tako, da moram začeti jest 2 dni po O in jesti 10 dni potem pa če nisem noseča končati, če sem nadaljevati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 15:43:16   
Anonimen
MauMow ti verjetno misliš za Dabroston,ne? Tudi jaz (in verjetno večina) jih ima tako-se mi zdi,da je to običajna shema jemanja z namenom preprečitve popuščanja rumenega telesca zaradi pomanjkanja progesterona v drugem delu ciklusa.Ker se Dabroston predpisuje tudi v druge namene-npr.za sprožitev menstruacije pri pco itd.Kako pa potem-vedno 10 oz.12dan po ovulaciji delaš test nosečnosti?In,če je negativen nehaš z jemanjem?Sicer pa bi nadaljevala?

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 16:22:07   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

MauMow ti verjetno misliš za Dabroston,ne? Tudi jaz (in verjetno večina) jih ima tako-se mi zdi,da je to običajna shema jemanja z namenom preprečitve popuščanja rumenega telesca zaradi pomanjkanja progesterona v drugem delu ciklusa.Ker se Dabroston predpisuje tudi v druge namene-npr.za sprožitev menstruacije pri pco itd.Kako pa potem-vedno 10 oz.12dan po ovulaciji delaš test nosečnosti?In,če je negativen nehaš z jemanjem?Sicer pa bi nadaljevala?

e mi zdi,da je to običajna shema jemanja z namenom preprečitve popuščanja rumenega telesca zaradi pomanjkanja progesterona v drugem delu ciklusa.Ker se Dabroston predpisuje tudi v druge namene-npr.za sprožitev menstruacije pri pco itd.Kako pa potem-vedno 10 oz.12dan po ovulaciji delaš test nosečnosti?In,če je negative


Ker imam neredne cikle sva se zmenili, da delam O teste in dva dni po pozitivnem testu začnem jemati (če bi imela redne cikle bi se zmenile točni dan v ciklu kdaj začnem jemati). Potem pa po 10 dneh neham če nisem noseča. Ker bo takrat že 12 dan po O bo test že pokazal kakšno je stanje. Prvič mi je 13 dan po O pokazal orng črtico. Če ne neham in začnem spet 2 dni po pozitivnem O testu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 16:30:09   
Anonimen
Uff...potem more bit pa tole kar pestro.Delanje o testov in potem še n test.Imaš podobno kot jaz.Se mi zdi,da v tem ni nič več spontanega,vse splanirano v pikouser posted image
A ugotovili pa niso nič zakaj imaš neredne cikle?Oprosti,če vrtamuser posted image ,ampak saj smo zato tu,da druga drugi pomagamo z nasveti :-)

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo maja 2015
26.5.2015 16:43:16   
Lacrima85
Pozdravljene! Tudi jaz sem na Dabrostonu, ampak je že 14 dni po zadnji tabletki in user posted image še ni.. Ponavadi je bila 10-12 dan.. G mi je zdaj predpisala Estimo, pa da vidimo.. Tako da.. Tudi jaz je ne pričakujem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Kdaj je vaš otrok shodil?
uršula83



pred 9. mesecem (12%)

pri 10. mesecih (15%)

pri 11. mesecih (15%)

pri 12. mesecih (22%)

pri 13. mesecih (15%)

kasneje (21%)


Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!