|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 19:23:53   
Lunca133
Oooo hvala sej vem...spremljam vsako spremembo user posted image , itak je šele prvi mesec ko delava...tako da je tudi mala verjetnost, da bi v prvo ratalo...ampak se pustimo presenetit user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 19:27:15   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Lunca133

Oooo hvala sej vem...spremljam vsako spremembo user posted image , itak je šele prvi mesec ko delava...tako da je tudi mala verjetnost, da bi v prvo ratalo...ampak se pustimo presenetit user posted image


Dokler M ne zamuja boš težko razločila simptome... Ker so skoraj čisto enaki. Zato je mene ta mesec tako tale dolgo pričakovani + presenetu. V prvo sem namreč cca 3 dni prem M dobila ogromno belega toka in zvijal me je pa dojke bolele ko šus. No tokrat nič... samo predmenstrualni simptomi... Tako da u izi, pa srečno. Pri nas smo se načakali (je že več kot leto in pol od kar sva začela s vsem) in upam da se vsaj tokrat ok konča.

(odgovor članu Lunca133)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 19:32:22   
Lunca133

IZVIRNO SPOROČILO: Lunca133

Oooo hvala sej vem...spremljam vsako spremembo user posted image , itak je šele prvi mesec ko delava...tako da je tudi mala verjetnost, da bi v prvo ratalo...ampak se pustimo presenetit user posted image




Držim pesti, da bo uspešno user posted image . In bom upoštevala in se samo prepustila user posted image

(odgovor članu Lunca133)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: II pričakujemo junija 2015
12.6.2015 7:34:25   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

Janchek81,sem mislila isti pregled ja,HSSG.
Si pa res hitro dobila datum,super. Obleci udobne gatke,k bos dobila ta debel vir vlozek.
Pa srecno :)

Hvala za cestitke za user posted image :)))


Mene samo zanima a je to 'ta nova' metoda, al še tastara user posted image Pa sem uni pisala, pa je sam napisala, da ni boleč pregled user posted image
Bom imela udobne spodnje hlačke user posted image

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: II pričakujemo junija 2015
13.6.2015 10:17:34   
Katte
Čestitam za vse junijske pluske. Jaz sem svojega zagledala eno leto nazaj :-).

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: II pričakujemo junija 2015
13.6.2015 14:02:56   
perla*
Hvala Katte! Se te spomnim, sem že takrat in mnogo prej pogajala po teh temah. Se pravi, si bila Februarka? user posted image
In kako nam bo Februarkam? Je kar luštno, a ne? Spomladi vozičkanje, poleti pa lahko že na morje, ali kako? user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: II pričakujemo junija 2015
14.6.2015 9:42:16   
Katte
perla*, tudi jaz se te spomnim in sem ful happy zate. Februarčki so super. Že nosečnost. Nimaš trebuha ravno poleti, ko je najbolj vroče, do prvega poletja s februarčkom imaš pa spet dovolj časa. Ampak na koncu ni pomemben letni čas, ne? <3
Čim več pluskov še do konca meseca.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: II pričakujemo junija 2015
14.6.2015 10:13:00   
chocolatecake
Ooo pridem malo pofirbcat in kaj vidim! Naša perla* je dočakala plus, iskrene čestitke in vse lepo ti želim!
Iskrene čestitke tudi MauMow še tukaj in pa seveda vsem novopečenim nosečkam.
Za vse ostale pa držim pesti na max, da vam čimprej uspe!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: II pričakujemo junija 2015
14.6.2015 22:35:57   
Sofie

Hojla.

Meni se pa nekaj čudnega dogaja. 5.6. sem dobila m., včeraj me je cel dan špikalo v levem jajčniku, kot da bi imela že ovulacijo. Samo moj ciklus je dol nekje 30 dni user posted image Meni se zdi čisto prezgodaj za ovulacijo. Zdaj mi seveda ni nič jasnouser posted image

Lp,
Sofie

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: II pričakujemo junija 2015
15.6.2015 7:45:19   
Janchek81
Žensko telo je tko 'čudn' sestavljeno, da je včasih marsikej čudno oz. nerazumljivo,...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: II pričakujemo junija 2015
15.6.2015 13:10:58   
PupaOdA
Ja res je, se strinjam s tabo Janchek81. Ko že misliš, da veš kako vse to gre te nekaj preseneti. Smo čudež narave nimaš kaj user posted image
Pri meni zgleda da bo tudi tokrat zamujala na veliko user posted image , upam da se mi čim prej postavijo spet hormoni v red.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: II pričakujemo junija 2015
15.6.2015 13:47:19   
Marčevka2010
Najprej čestitke perli in MauMow, tebi še posebej. user posted image Ti res privoščim, da se tokrat nosečnost konča z enim zdravim dojenčkom. In da bi bilo počutje fajn skozi vso nosečnost. Sem bila res vesela, da si dočakala plus.
Če sem še kakšno spregledala, čestitam vsem novim nosečkam!user posted image

Jaz sem dobila M, kao. Ampak je eno čudno packanje in ni sploh prava M. Na žalost ima moj g. trenutno dopust, takoj, ko začne delat se naročim. Ker sedaj imam že 2. cikel čisto pobrkljan, krvavitve skoraj ni (saj ne, da bi hotela imet poplavo dol spodaj). In, da mi da kaj, ker drugače bo kmalu eno leto od kar sem dala Mireno ven. Sem delala en test prejšnji teden in je bil negativen, torej noseča nisem.

MauMow za kaj si ti dobila Dabroston, zaradi packanja preden je prišla M? D naj bi bil podpora, da se uredi cikel ali kako? Ali, če je nosečnost, da je dovolj hormona?

< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 15.6.2015 13:48:54 >

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: II pričakujemo junija 2015
15.6.2015 14:37:56   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

MauMow za kaj si ti dobila Dabroston, zaradi packanja preden je prišla M? D naj bi bil podpora, da se uredi cikel ali kako? Ali, če je nosečnost, da je dovolj hormona?


Ja dobila sem ker sem imela izcedke med O in M - skos se je packalo. No pol ko sem pa prebrala pa Dabroston pomaga še za veliko drugih stvari (med drugim mojo endometriozo). Ampak pri meni je to očitno bilo dovolj, kajti razen en dan ni bilo nobenega izcedka (prej pa skos), in tudi upam da ga sedaj ne bo. Je bilo pa pametno ker sem si malo na netu prebrala, da je dobro da predno nehaš narediš test N da vidiš če si noseč, ker ni pametno kar prekinit, ker lahko kvečemu kak splav s tem povzročiš. Moja G me o tem nažalost ni ravno dobro informirala. Sem se pa sama in naredila testi in z Dabrostonom lepo nadaljevala. Vrjetno pa je tudi to da jaz nisem imela v redu sluznice, ker sem v prvi N imela krvave izcedke, tako da tudi za to je sedaj Dabroston dobra stvar. Da le pomaga. Sedaj tako čakam prvi pregled. Bo nekje že med 6-7 tednom.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: II pričakujemo junija 2015
15.6.2015 14:49:49   
Marčevka2010
Super, da je pomagalo. Tudi meni bo po moje moral kaj dat, ker prej sem imela normalne do močne m, sedaj pa vse skupaj nič. Očitno mi kaj hormoni nagajajo, ali kaj. Škoda, da ga sedaj ni, če ne bi šibala čim prej na pregled, ker me prav jezi vse skupaj.

Kdaj imaš datum pregleda?

< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 15.6.2015 14:50:17 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: II pričakujemo junija 2015
15.6.2015 15:21:52   
MauMow
IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Super, da je pomagalo. Tudi meni bo po moje moral kaj dat, ker prej sem imela normalne do močne m, sedaj pa vse skupaj nič. Očitno mi kaj hormoni nagajajo, ali kaj. Škoda, da ga sedaj ni, če ne bi šibala čim prej na pregled, ker me prav jezi vse skupaj.

Kdaj imaš datum pregleda?


Jaz sem ji sama hotla rečt naj mi nekaj da in mi je kr sama od sebe predno bi kaj rekla dala Dabroston za 3 mesece in da se vidima na kontroli. Sedaj če bo le po sreči se vidima na pregledu okoli 10 tedna. Upam res upam da bo sedaj vse bp....

Na pregled bom šla okoli 1.7. Sem v tujini in tu se naročiš samo kake 3 dni prej tako da se še nisem. Pregled v SLo pa bom imela ko bom imela to kontrolo ko že imam datum, ker bom ravno na dopustu v SLO.

Jaz sem drugače želela da počasi dodajama pomoč in najprej je bil Dabroston. Tako da upam da bo to zdej to.

< Sporočilo je popravil MauMow -- 15.6.2015 15:22:35 >

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   [Brisano sporočilo]
15.6.2015 15:59:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: II pričakujemo junija 2015
15.6.2015 16:03:34   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

MauMow za kaj si ti dobila Dabroston, zaradi packanja preden je prišla M? D naj bi bil podpora, da se uredi cikel ali kako? Ali, če je nosečnost, da je dovolj hormona?


Ja dobila sem ker sem imela izcedke med O in M - skos se je packalo. No pol ko sem pa prebrala pa Dabroston pomaga še za veliko drugih stvari (med drugim mojo endometriozo). Ampak pri meni je to očitno bilo dovolj, kajti razen en dan ni bilo nobenega izcedka (prej pa skos), in tudi upam da ga sedaj ne bo. Je bilo pa pametno ker sem si malo na netu prebrala, da je dobro da predno nehaš narediš test N da vidiš če si noseč, ker ni pametno kar prekinit, ker lahko kvečemu kak splav s tem povzročiš. Moja G me o tem nažalost ni ravno dobro informirala. Sem se pa sama in naredila testi in z Dabrostonom lepo nadaljevala. Vrjetno pa je tudi to da jaz nisem imela v redu sluznice, ker sem v prvi N imela krvave izcedke, tako da tudi za to je sedaj Dabroston dobra stvar. Da le pomaga. Sedaj tako čakam prvi pregled. Bo nekje že med 6-7 tednom.




jaz sem bila dvakrat pri mojem novem G zaradi tega (doooolgih vmesnih krvavitev), pa ni reku ne bu ne me, vse ok, vse bp, vse juhuhu krasno.. user posted image Drugič mi je dal pa napotnico za neplodnostno, pa kljub temu, da je nisem glih hotla (se dejansko še nisem naročila).. k tkole razmišljam za nazaj, pa berem te vaše komentarje, sem kar malo jezna, zakaj tut men ni dal kake tablete al pa karkol za ureditev težav, preden me je poslal v neplodnostno.. :S vse kar mi je ponudil so bile kontracepcijske tablete kao za ureditev ciklusa..?! wtf? pri delanju otročka?



Mogoče mu sama reči da bi rada probala z Dabrostonom. Ker ureja tudi M. Če nisi noseč naj bi 3 dni po nehanju jemanja prišla. Tako da mogoče pa reči da bi to rada probala. Zgubiti nimaš veliko. Jaz sem rekla da grem počasi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: II pričakujemo junija 2015
16.6.2015 8:00:05   
Janchek81
LadyJen oooooo I feel you user posted image tale naše zdravstvo je res ...da ne bom napisala kje ... tud sama tkole zdj k sm mela IMN in k sm mal sprašvala une ženske k smo ble skp u sobi in k sm npr kje čakala pa smo se kr pogovarjat začele, kva to delajo ... namest na primer, da bi jo dal njen G na pregled prehodnosti jajcevodov, jo je direkt dal na napelodnostno .... ene pa k vejo, da ne morjo met po naravni poti otroč jih filajo z različnimi tabletami ... res je vse skupej pobrklano ... jaz sem vseen mnenja, da predn se da na neplodnostno se proba z raznimi drugimi opcijami ....user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: II pričakujemo junija 2015
16.6.2015 8:02:10   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

LadyJen oooooo I feel you user posted image tale naše zdravstvo je res ...da ne bom napisala kje ... tud sama tkole zdj k sm mela IMN in k sm mal sprašvala une ženske k smo ble skp u sobi in k sm npr kje čakala pa smo se kr pogovarjat začele, kva to delajo ... namest na primer, da bi jo dal njen G na pregled prehodnosti jajcevodov, jo je direkt dal na napelodnostno .... ene pa k vejo, da ne morjo met po naravni poti otroč jih filajo z različnimi tabletami ... res je vse skupej pobrklano ... jaz sem vseen mnenja, da predn se da na neplodnostno se proba z raznimi drugimi opcijami ....user posted image



Ne tole je res groza kaki G so.... Tudi sama sem mnenja da se mogoče s kakimi tabletami prej proba - šele po tem neplodnostna...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: II pričakujemo junija 2015
16.6.2015 8:04:17   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

LadyJen oooooo I feel you user posted image tale naše zdravstvo je res ...da ne bom napisala kje ... tud sama tkole zdj k sm mela IMN in k sm mal sprašvala une ženske k smo ble skp u sobi in k sm npr kje čakala pa smo se kr pogovarjat začele, kva to delajo ... namest na primer, da bi jo dal njen G na pregled prehodnosti jajcevodov, jo je direkt dal na napelodnostno .... ene pa k vejo, da ne morjo met po naravni poti otroč jih filajo z različnimi tabletami ... res je vse skupej pobrklano ... jaz sem vseen mnenja, da predn se da na neplodnostno se proba z raznimi drugimi opcijami ....user posted image



Ne tole je res groza kaki G so.... Tudi sama sem mnenja da se mogoče s kakimi tabletami prej proba - šele po tem neplodnostna...


Točn to no ... pol pa pravjo kakšne gužve so na neplodnostni, ... ja dddd, če pa ene pošiljate brez potrebe kr tja ... mislm res ... polom je ratu naš zdravstvo ... se mi zdi, da se niti ne posvečajo nam kot pacientom, ampak smo za njih sam ena številka ... OBUP, POLOM .... jaz ne bom nikol pozabila v UKC k sm bla zdj za IMN .... k sm se hotla umit k sm tud rekla, da če lahko dobim brisačo ... 'gospa, vi greste itak jutri domov' ... WTF????? Že samo osebje tm je blo popolnoma nesramno user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: II pričakujemo junija 2015
16.6.2015 8:08:14   
MauMow
Ja groza je... No jaz sem v Celju imela zelo lepo izkušnjo pri splavu - glede na to kaj se vse prej prebrala, kaj po drugih bolnicah delajo.... Tukaj je bilo vso osebje TOP in kar sem rabila to sem dobila. Pa vseh 5-6 sester ki sem jih imela so bile prijazne, uvidevne... Tudi do punce poleg mene ki je splav delala načrtno. Skos sva dobivale protibolečinske, ker so rekle zakaj bi vas moralo boleti, kaj povejta in takoj bomo dale močnejšo dozo.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: II pričakujemo junija 2015
16.6.2015 8:13:14   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ja groza je... No jaz sem v Celju imela zelo lepo izkušnjo pri splavu - glede na to kaj se vse prej prebrala, kaj po drugih bolnicah delajo.... Tukaj je bilo vso osebje TOP in kar sem rabila to sem dobila. Pa vseh 5-6 sester ki sem jih imela so bile prijazne, uvidevne... Tudi do punce poleg mene ki je splav delala načrtno. Skos sva dobivale protibolečinske, ker so rekle zakaj bi vas moralo boleti, kaj povejta in takoj bomo dale močnejšo dozo.


No, jaz sem mela tud v porodnišnici čist OK osebje, ki je pač skrbelo za nas, ki smo čakale na UPN....samo, se pa tud spomnim, da k sm popadke močne dobile, me niso še hotle dol v porodno pelat,...pol k je voda odtekla so pa vidle, da ne igram in da so bolečine resnične in so me z vozičkom dol pelale .... in tud to, da če bi sam enkrat prtisnla bi otrok šu že v dvigalu ven, pa sm zadržvala nazaj ... da o bolečinah ne govorim, k sm mislla, da bom skp padla, pa mam visok prag bolečine ...user posted image Sam to so mal zafrknili, drugo je blo vse ok ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: II pričakujemo junija 2015
16.6.2015 12:06:36   
zoja87
Evo tudi jaz se opogumljam,... vas redno spremljam in vse čestitke vsem nam za tak pogum,... kako je enim lepo ko nerabijo vedeti prav nič o ciklusu o ovulaciji o punkciji o uspešnosti celic o transferju o krvnem testu itd. :) ampak me zmoremo... sem pa v tretjem postopku,... 10.06 sem imela transfer in 24.06. imam krvni test,... me pa kar dajejo živčki... navadno me je user posted image kar hitro presenetila ponavadi takoj drugi dan po delanju testa in sedaj res nevem ali ga naj in kdaj ga naj naredim... bodite v cvetju

(odgovor članu Lunca133)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: II pričakujemo junija 2015
16.6.2015 13:38:24   
sakuL
Test naredi okoli 10 dne po et prej ne... :)
Pa srecnouser posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu zoja87)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: II pričakujemo junija 2015
16.6.2015 21:13:20   
PupaOdA
Punce, ki ste na postopkih jst vas res občudujem in spoštujem, kje črpate ve vso to moč user posted image

Evo včeraj zvečer me je prijetno presenetila user posted image in sem resnično vesela, saj je moj ciklus spet kot prej user posted image . Punce vam rečem da je še nisem bila tako vesela.
Upam, da bo držala trditev moje G, ki je rekla, da je prepričana, da se še v tem poletju srečava na prvem pregledu.

Torej, se tipkamo tudi v julijski temi.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?