|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija 2015
17.6.2015 7:27:46   
Janchek81
Jaz sem bla tud prejšn tedn tok vesela moje user posted image user posted image ker sem vseen mislila, da bo FUL zamodila po uni terapiji za IMN ....
Jutr me čaka tist pregled prehodnosti jajcevodov, tko, da .... bom poročala kaj bojo tm kj rekl in upam na najboljše - da bojo jajcevodi prehodni user posted image
A katera ve kakšen je postopek, če so jajcevodi neprehodni?

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: II pričakujemo junija 2015
17.6.2015 8:15:27   
Tikie
Janchek81 jaz sem ti sicer napisala že v uni drugi temi,pa ti bom še tukaj.Sicer raje sploh ne razmišljaj o tem,da so tvoji jajcevodi neprehodni,ker imaš že 1bebo in je zato res minimalna možnost.Jaz mislim,da je bila tvoja IMN res samo nesrečno naklučje.Ampak vseeno...če slučajno je en izmed jajcevodov neprehoden,imaš po vsej verjetnosti 2 možnosti.Da ne naredijo nič, pustite jajcevode pri miru in upate,da nasledjič zanosiš v maternici,čeprav te bodo v tem primeru opozorili,da imaš veliko večjo šanso za ponovno IMN (tko je bilo pri moji kolegici in je potem res imela IMN na žalost).Druga možnost pa je,da se odločiš za laparoskopsko operacijo,kjer jajcevod pogledajo,če se da,ga poštimajo,če se ne da,ga odstranijo.Odvisno kaj je narobe.Lahko je tudi samo kakšna zarastlina od npr.kakšne operacije ostala(slepič itd.)Seveda imaš tudi,če ga odstranijo potem še vedno enake možnosti za zanositev,saj ti jajčniki še naprej normalno delajo in se jajčece poda na pot pač po tistem jajcevodu,ki je na voljo.Ni vedno tako,da folikel iz npr.levega jajčnika potuje po levem jajcevodu in obratno.Ampak,kot že rečeno...sploh ne razmišljaj o tem.Lahko,da je v tvojem jajcevodu samo kakšen mini zamašek in ga bo že sedaj na pregledu prehodnosti tisto barvilo oz.pena porinila naprej.Raje razmišljaj o statistikah kako veliko žensk po HSG takoj zanosi in o tem,kako boš po HSG super plodna in takoj zanosila,ker bo vse full prehodno user posted image pa srečno in javi kako je blo...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: II pričakujemo junija 2015
17.6.2015 8:22:35   
Janchek81
Tikie hvala za obširno napisano user posted image drugače sem že 2x zanosila v maternici, sicer enkrat sem imela v 24. tednu UPN ... drugič je šlo pa vse lepo in prav, ampak povsod ( na urgenci, ginekologinja, v UKC ) so mi rekl, da se lahko jajcevod z leti pač zamaši in da mi morjo zato pač pregledat prehodnost .. sej sm rekla, da ITAK ok, nej nardijo, da bom tud sama potolažena ... sam vseen pa sem kr 50:50 kar se tiče al so prehodni al ne in zato pač sprašujem kaj, če niso, kakšen je postopek za naprej,....sj itak bi tm prašala kako in kaj, ampak bolje preventiva, da vsaj malo vem in jih še kaj drugega vprašam ....
Tud čudi me to, da ene ful pišejo o tem kako je to boleče, kako so mogle pou ure prej vzet en analgetik, men npr nč niso rekli, da nej kej vzamem al pa kj podobnega ... ful premal enih informacij se mi zdi, da dobivam iz strani zdravstva user posted image no, druge pravjo, da je to kot bolečina pri menstruaciji - ha ha, kaj pa če jih sploh nimaš user posted image user posted image Včeraj in danes sem začela mal razmišljati pač tudi o teh stvareh .... ampak upam pa seveda na najboljše, sm optimist do konca user posted image Bom javila jutri, ko bom konec ali pa v petek ...

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: II pričakujemo junija 2015
17.6.2015 8:38:57   
Tikie
Janchek81 sej to ti v bistvu hočem povedat...če je že kaj,je mogoče samo zamašen jajcevod in bo tisto barvilo oz.zdej po ta novem pena porinla ta zamašek naprej in bo spucano.Kakšne okvare na njem,da bi bil zaradi tega neprehoden pa po moje sigurno ni,ker si bla že 2krat noseča normalno.Upajva,da imam prav.Glede bolečin je pa tako...saj veš...nimamo vsi enakega bolečinskega praga.Tudi pri porodu je enim za umret,druge pa rodijo kot bi šle v trgovino po kruhuser posted image No mal heca.Ampak vseen...ko sem bila jaz na laparo sva bile skupaj še z eno v sobi,operirani ena za drugo.S tem,da so to drugo samo pogledali,meni pa so delali še elektrokoagulacijo in prehodnost jajcevodov.Stanje po operaciji pa tko,šda mene ni bolelo skoraj nič,sem zvečer že normalno vstala,jedla itd.,tej drugi je blo pa za umret in je še drug dan ostala not,da ji je tekla protibolečinska infuzija.Pač različen prag bolečine po moje.Ti greš pa zdej itak na ultra novo metodo,ki zihr ni bolečauser posted image pa tudi če te boli,lahko kadarkoli prenehajo. Aja...glede informacij se pa še predobro strinjam ja,ne povejo kaj dosti.Itak mislijo,da smo ljudje,ki nismo zdravniki 'butli' in nam ne bi bilo jasno in se niti ne trudijo kaj dosti razlagat.Vsaj take so moje izkušnje.Moram zmeraj kar fino vrtat,da kaj izvemuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: II pričakujemo junija 2015
17.6.2015 13:15:06   
PupaOdA

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Jaz sem bla tud prejšn tedn tok vesela moje user posted image user posted image ker sem vseen mislila, da bo FUL zamodila po uni terapiji za IMN ....
Jutr me čaka tist pregled prehodnosti jajcevodov, tko, da .... bom poročala kaj bojo tm kj rekl in upam na najboljše - da bojo jajcevodi prehodni user posted image
A katera ve kakšen je postopek, če so jajcevodi neprehodni?




No jaz sem tudi mislila, da se mi bo še kar vleklo to nihanje TSH ampak zgleda da je prišlo v pravo raven. Jupiii, bomo naslednji mesec lahko kar upali na user posted image user posted image

Držim pesti, da boš dobro odpravila in te ne bo nič bolelo user posted image obvezno pa poročaj kako je šlo user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: II pričakujemo junija 2015
17.6.2015 13:22:40   
Janchek81
Bom, bom poročala user posted image
Tudi, če bo vse ok, jih bom vprašala kok časa po IMNju je priporočljivo potem zanositi ... ker ene so mi rekle dva ciklusa, ene tri, ene en ciklus ... me zanima, kaj bodo pa rekle te jutri user posted image
Sicer mislm, da bova v vsakem primeru vsaj še en ciklus počakala potem pa maybe akcija, al pa pol še en ciklus ... bom vidla kaj bojo rekle jutri ... mislm, da je vseeno VSAJ dva ciklusa počakat, da se jajčniki mal stabilizirajo...

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: II pričakujemo junija 2015
18.6.2015 20:33:18   
snika

IZVIRNO SPOROČILO: Tikie

Janchek81 Druga možnost pa je,da se odločiš za laparoskopsko operacijo,kjer jajcevod pogledajo,če se da,ga poštimajo,če se ne da,ga odstranijo.Odvisno kaj je narobe.Lahko je tudi samo kakšna zarastlina od npr.kakšne operacije ostala(slepič itd.)Seveda imaš tudi,če ga odstranijo potem še vedno enake možnosti za zanositev,saj ti jajčniki še naprej normalno delajo in se jajčece poda na pot pač po tistem jajcevodu,ki je na voljo.Ni vedno tako,da folikel iz npr.levega jajčnika potuje po levem jajcevodu in obratno.


To mi je pa zelo čudno, jaz sem lani novembra imela laparoskopijo kjer so mi pogledali prehodnost jajcevodov na obeh straneh našli pregrado in je niso odstranili, jajevoda mi niso odstranili in niti pregrade ne. Na izvidu bi po vseh pravilih moralo tudi pisati kje je pregrada, kje naj bi se to modrilo ustavilo pa sploh ni pisalo. Spodaj pa je vseeno pisalo zanositev možna v 3 meseciih pa ni bilo nič. Itk da ne če so neprehodni jajcevodi. In mi drugega ne preostane kot IVF, prvi postopek pa je bil žal že neuspešen.



_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: II pričakujemo junija 2015
19.6.2015 5:40:38   
MauMow
Janchek kako je slo?

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: II pričakujemo junija 2015
19.6.2015 9:29:17   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Janchek kako je slo?


Desni jajcevod je neprehoden, tko je zapisala .... čudilo me je to, ko mi je začela z pregledom, je rekla, da je levi jajcevod FUČ ( ja prav tak izraz je uporabil ), pol k me je vprašala za katerga so men rekl in k sm rekla desnga, je še enkrat spustila kontrast in začela gledat in ugotovila, da je levi jajcevod prehoden in dedni ne ... tud sama k sm pol gledala na monitor, sem videl, da se je na levem dobr vidu un 'sij' na desnem pa ne .... dons sm ostala še doma, ker pripadata dva dneva bolniškega staleža ... sem zutri že klicala svojo G pa začne šele ob 10h delat ... tko, da bom še klicala pol, da vidm kako in kaj .... rekle sta obe ( sestra in zdravnica ), da lahko je desn neprehoden zaradi terapije z metatreksatom,lahko je kakšna zarastlina .... mi je pa takoj rekla zdravnica, da ta pregled ni 100%,...pol bod pa pametn user posted image pol sem jo vprašala kako pač naprej in je takoj omenila pač eno biomedicinski postopek - nisem 100%, da je BIO...ampak tko mi je ostal v spominu ... ampak, da nej se prvo obrnem na svojo G, tko, da....včerj sm šla k moji G pa je ni blo več, za dons me niso mogl naročit, ker ma vse polno, zato so mi dal telefonsko, da naj pokličem .... tko, da ... to je to ... priznam, da sm bla ful začudena in malo šokirana ... tud one dve, ker sem jima povedala, da sm 2x zanosila normalno .. pač povedala tud za prvo UPN....tko, da je potem takoj rekla, da lahko da sploh ni neprehoden ampak je zarad metatreksata ... halooo? Močnost je, da me bo moja G dala še enx na pregled septembra, ko si baje jajcevodi in jajčniki opomorejo ... samo čudn, da so me pol zdj dal, glede na to, da k sm se naročala sem jim opisala celo zgodbo .... joj res, ta naš zdravstvo ... sm mal razočarana.....čeprav sama sestra in zdravnica sta bili SUPER, prijazni, na vse sta mi odgovorili in sta rekli, da držita pesti, da ni tko kot zdaj zgleda.....

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: II pričakujemo junija 2015
19.6.2015 9:39:10   
MauMow
Ojej.... Groza. Jaz držim pesti da bo vse ok. Mogoče vseeno počakajte še kakšna dva meseca, potem pa mogoče kako laparo, da vidijo dejansko stanje notri?

Držim pesti da je vse samo začasno in da bo ok.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: II pričakujemo junija 2015
19.6.2015 10:32:53   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ojej.... Groza. Jaz držim pesti da bo vse ok. Mogoče vseeno počakajte še kakšna dva meseca, potem pa mogoče kako laparo, da vidijo dejansko stanje notri?

Držim pesti da je vse samo začasno in da bo ok.


Kaj se pa tle na laparoskopiji dela oz. kaj se vidi?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: II pričakujemo junija 2015
19.6.2015 10:40:35   
MauMow
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ojej.... Groza. Jaz držim pesti da bo vse ok. Mogoče vseeno počakajte še kakšna dva meseca, potem pa mogoče kako laparo, da vidijo dejansko stanje notri?

Držim pesti da je vse samo začasno in da bo ok.


Kaj se pa tle na laparoskopiji dela oz. kaj se vidi?


Laparoskopijo velikokrat naredijo če ne vedo kaj je narobe, da preverijo kakšno je stanje notri. Gre za lahko operacijo kjer gredo z aparaturami skozi 3-4 male luknice in si vse lahko pogledajo. Meni so recimo izrezali tumor (za katerega niso bili ziher ali je to ali kaj drugega) pa ciste odstranili in pa endometriozo (ki jo lahko potrdijo samo z operacijo). Vidijo tudi maternico in vse ostalo. Dejansko vidijo stanje ki je notri in se ne ugiba. Ponavadi se gre že isti ali naslednji dan domov. Potem pa se ne sme dvigovati več kot 2kg nadaljni mesec ali dva. Okrevanje je hitro.

< Sporočilo je popravil MauMow -- 19.6.2015 10:41:23 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: II pričakujemo junija 2015
19.6.2015 16:12:12   
Tikie
snika če sta oba jajcevoda neprehodna nima smisla verjetn nč odstranjevat,ker itak pri takem stanju možnosti za normalno zanositev v bistvu ni :( V primeru,da je samo z enim nekaj narobe,ga pa lahko tudi odstranijo,da ti ostane un drugi normalen in se potem normalno zanosi,braz strahu,da bi prišlo do imn zaradi okvarjenega jajcevoda.Tko,da je kar logično in bolje zate,da ti niso nič odstranjevali.Sicer je pa to odvisno tudi on gin.,ki dela operacijo.Se morš prej zmenit oz.podpisat izjavo,da dovoliš kar ti delajo-jaz,ko sem šla na laparo sem prej rekla,da če je pregrada al karkoli,naj to zrihtajo,če ne bi mogla it še enkrat,če bi kaj našli.Včasih se pa pregrade tud ne da odstranit,sploh,če je na obeh straneh.Tebe so tudi zato verjetno poslali kar na IVF.Saj bo tudi tebi uspelo,mogoče je že naslednji postopek tvoj...srečno in drži seuser posted image
Janchek81user posted image user posted image presenečena totalno nad tem kar berem oz.šokirana.Men kr ne gre v glavo...pa sej si bla 2krat normalno noseča.Resnično sem upala na drugačen razplet.Pri laparoskopiji pa,kot ti je že Mawmow napisala,3 ali 4 male luknjice,skozi katere vstavijo laparoskop(kamero) in natančno pogledajo jajčnike,jajcevode in tudi ostala rodila v mali medenici.Sicer maternice ne gledajo neki full natančno(za to je histeroskopija),ampak za jajčnike in jajcevode je pa to trenutno najbolj zanesljiva in natančna preiskava.Tko,da nč bat...bodo vsaj pogruntali kaj točno je.Mogoče je pa res od metatreksata in se bo šlo naprej,ko se ti vse mal opomore...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: II pričakujemo junija 2015
20.6.2015 19:14:16   
niinii



user posted image J U N I J user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image



03.06.2015

user posted image user posted image Sofieuser posted image user posted image
user posted image user posted image Branwenuser posted image user posted image

05.06.2015

user posted image user posted image LadyJenuser posted image user posted image
user posted image user posted image bubu_user posted image user posted image

08.06.2015

user posted image user posted image Že 1x mamiuser posted image user posted image

09.06.2015

user posted image user posted image Marčevka2010user posted image user posted image
user posted image user posted image Emma1987user posted image user posted image

10.06.2015

user posted image user posted image Minikimiuser posted image user posted image

15.06.2015

PupaOdA
user posted image user posted image sakuLuser posted image user posted image

20.06.2015

Lunca133

26.06.2015

Beat

27.06.2015

user posted image user posted image niinii user posted image user posted image

28.06.2015

Branwen
m_dzaba

Junij
user posted image user posted image MauMowuser posted image user posted image
bubika86
user posted image user posted image perla*user posted image user posted image

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, LadyJen, chocolatecake, telly, ~pikapoka~, Beat, Katte, Shana86, Beat








(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: II pričakujemo junija 2015
20.6.2015 19:45:38   
MauMow
Niinii cestitkeeee

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: II pričakujemo junija 2015
20.6.2015 20:42:29   
niinii
Hvala user posted image

Imela sem občutek, da se nekaj dogaja in sem šla za foro delat test 1 teden pred predvideno M, v bistvu sem pričakovala belino, pa me je kar malo presenetilo :D

Ampak ja, jeeeee :D

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: II pričakujemo junija 2015
20.6.2015 21:00:29   
MauMow
Jaz sem ga obe nosecnosti naredila ze 12 dan po O pa je blo ze fulll vidno. Ce bi se kake dva dno prej bi tudi pokazalo. Itak pa je tudi pei meni blo dosti pred predvideno M. Super sedaj pa uzivaj. Zgleda da si mela zgodaj O.

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: II pričakujemo junija 2015
21.6.2015 9:48:28   
Shana86
niinii super user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: II pričakujemo junija 2015
21.6.2015 15:17:02   
Lunca133
Pozdravljene,

No meni en dan zamuja, ceprav me ze cel teden zelo spika v jajcnikih in tisci...samo upam da ni to samo posledica spremembe okolja, ker sem sla na morje. Jutri ko pridem v Ljubljano in ce bo se zamujala grem po test.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   [Brisano sporočilo]
21.6.2015 16:50:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lunca133)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: II pričakujemo junija 2015
22.6.2015 7:36:03   
Janchek81
Ojla,

evo v petek sem pol klicala mojo G in je rekla, da če je en jajcevod prehoden, da naj vseeno delamo na bejbiju in da me ne bi dala nikamor naprej. Je pa tko, da vsak drugi mesec bom lahko zanosila v pravi jajcevod...WTF?Kako nej vem kdaj bo v pravem .... a nej delam računico al kaj ... k čutim nikol ne iz katerga jajčnika krvavim oz. ko imam user posted image
Sem se odločila, da še dons pišem Pušenjaku, da ga vprašam za drugo mnenje in da vidm kaj bo on reku ....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: II pričakujemo junija 2015
22.6.2015 7:57:44   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Ojla,

evo v petek sem pol klicala mojo G in je rekla, da če je en jajcevod prehoden, da naj vseeno delamo na bejbiju in da me ne bi dala nikamor naprej. Je pa tko, da vsak drugi mesec bom lahko zanosila v pravi jajcevod...WTF?Kako nej vem kdaj bo v pravem .... a nej delam računico al kaj ... k čutim nikol ne iz katerga jajčnika krvavim oz. ko imam user posted image
Sem se odločila, da še dons pišem Pušenjaku, da ga vprašam za drugo mnenje in da vidm kaj bo on reku ....



To je čudno ker ti lahko maš več mesecev zapred isti jajčnik. Ni nujno da je vsak mesec drugi. Kak je lahko to rekla.... Pa sej je G da ve te stvari... Ja daj mu piši za mnenje ker tole od tvoje G je malo noro.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: II pričakujemo junija 2015
22.6.2015 8:01:41   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Ojla,

evo v petek sem pol klicala mojo G in je rekla, da če je en jajcevod prehoden, da naj vseeno delamo na bejbiju in da me ne bi dala nikamor naprej. Je pa tko, da vsak drugi mesec bom lahko zanosila v pravi jajcevod...WTF?Kako nej vem kdaj bo v pravem .... a nej delam računico al kaj ... k čutim nikol ne iz katerga jajčnika krvavim oz. ko imam user posted image
Sem se odločila, da še dons pišem Pušenjaku, da ga vprašam za drugo mnenje in da vidm kaj bo on reku ....



To je čudno ker ti lahko maš več mesecev zapred isti jajčnik. Ni nujno da je vsak mesec drugi. Kak je lahko to rekla.... Pa sej je G da ve te stvari... Ja daj mu piši za mnenje ker tole od tvoje G je malo noro.


Ja sej mu bom pisala...ja ona je rekla, da vsak drug mesec pravi jajčnik dela ... sj si mrom čas uzet, da mu res ves roman napišem in da vidm kaj bo odpisu user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: II pričakujemo junija 2015
22.6.2015 8:03:40   
Anonimen
V času ovulacije lahko čutš špikanje v jajčniku, ki je tisti mesec zadolžen za rast folikla. Sicer pa, zakaj se sedaj obremenjuješ, kateri mesec bo ravno tisti jajčnik aktiven - saj verjetno imata s partnerjem vsak mesec odnose, tako da enkrat boš že zadela tisti pravi mesec. Pa iz jajčnika se ne krvavi, tam samo nastane folikel, ki ob ovulaciji poči in sprosti celico, ki se lahko potem oplodi.

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: II pričakujemo junija 2015
22.6.2015 8:14:06   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

V času ovulacije lahko čutš špikanje v jajčniku, ki je tisti mesec zadolžen za rast folikla. Sicer pa, zakaj se sedaj obremenjuješ, kateri mesec bo ravno tisti jajčnik aktiven - saj verjetno imata s partnerjem vsak mesec odnose, tako da enkrat boš že zadela tisti pravi mesec. Pa iz jajčnika se ne krvavi, tam samo nastane folikel, ki ob ovulaciji poči in sprosti celico, ki se lahko potem oplodi.


Joj no user posted image sej vsi vemo, da se ne krvavi iz jajčnika, sej smo se razumel kaj sem mislila napisati.... in problem nastane, ker lahko pride ponovno do IMN, če bo aktiven 'napačen' jajčnik ane....
Glede na to, da nama je uspelo že takoj prvi mesec ko sva začela delat na user posted image se pač bojiva, da bi se ponovila zadeva kar si pa nobeden od naju ne želi ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?