|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija 2015
10.6.2015 12:02:15   
Shana86
Viiiii kolk pluskov, čestitam punce user posted image user posted image user posted image

Tudi pri nama je bil maj mesec ljubezni, ki je rezultiral v valentinčici user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo junija 2015
10.6.2015 12:34:49   
perla*
HVALAAAA za čestitke! user posted image user posted image

MauMow user posted image user posted image user posted image user posted image joj ko bi vedela kako sem vesela zate!!!! S tole najino endometriozo in koliko časa se že skupaj paseva po teh temah, sem vedno čutila eno povezavo user posted image Zdej bova pa še obe Februarke? juhu!!! Ouuujeee!!! Naj te prevzamejo sami lepi občutki! CB digital je kul. Jst sem ga danes zjutrej tud še enkrat delala. Pokazal 3-4 user posted image
Po nešteto negativnih testih, se zdej dobesedno preseravam in sem še 3 naredila, vsakega drugače. ahahahahaha

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo junija 2015
10.6.2015 12:40:17   
MauMow
Hvala Perla. Jaz še nisem dojela. In ko sem šla zjutraj v lekarno, da bi kupla samo digital sem na hiter rekla še navadnega CB mi dajte. In sem potem kr z enim vmesnim urinom 3 na enkrat naredila in vsi pluseki..... Šok na polno. Hja tale endometroza sem bla že prav orng jezna na njo. Pa vsi okoli naju so kr noseči bli le midva ne.... No zgleda da sva sedaj user posted image Po mojih izračunih bo okol 18.februarčka. Joj res upam da končno pridem srečno do konca (si že zaslužim).

Bom pa tudi jaz še do prvega pregleda kake 3 teste vmes naredila. user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo junija 2015
10.6.2015 16:44:15   
Tara9
MauMow draga, ja aaaaaaaaaaaaaaaa iskrene čestitke, sem vedela, da manjka samo še pika na i user posted image . Berem preko telefona pa sem tamalo kar k dediju v spodnji štuk dala, da lahko v miru preberem in natipkam, ker tole pa je novica dneva. In ja, res je, zdaj si pa res že zaslužiš in vem, da bo šlo srečno do konca. Komaj čakam še reakcijo tvojega user posted image .

Perla tudi zate sem resnično vesela, vse enkrat pride na svoje. Naj te pozitivne misli spremjlajo še naprej. Tudi zate sem prepričana, da bo vse ok, ker mora bit in pika. božaj bušija user posted image .

Seveda čestitam tudi vsem ostalim plusekom in stiskam pestke, da jih bo ta mesec še več.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo junija 2015
10.6.2015 16:54:42   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Tara9

MauMow draga, ja aaaaaaaaaaaaaaaa iskrene čestitke, sem vedela, da manjka samo še pika na i user posted image . Berem preko telefona pa sem tamalo kar k dediju v spodnji štuk dala, da lahko v miru preberem in natipkam, ker tole pa je novica dneva. In ja, res je, zdaj si pa res že zaslužiš in vem, da bo šlo srečno do konca. Komaj čakam še reakcijo tvojega user posted image .




Hvala Tara9. Še vedno sem v šoku in še nisem dojela. Hodim gledat teste, ki veselo kažejo + user posted image Ta glavno bo še vrjetno prišlo za mano. Javim kaj bo dragi rekel, nazadnje je bil zraven pri delanju testa.

Sem hotla tudi na drug forum napisat, pa nekak že dva dni ne dela user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo junija 2015
10.6.2015 16:57:59   
Tara9
Sej bo, počasi pa boš dojela. Sicer boš imela pe še 8 mesecev časa, da ti pride do živega user posted image . Poskušaj se maksimalno sprostiti in si dopovedat, da je prišel tvoj čas, ki si si ga zaslužila user posted image .

Tudi meni ni jasno zakaj forum bodoče nosečke šteka user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo junija 2015
10.6.2015 21:27:18   
leilani
MauMow in Perla iskrene česitke...pa vse ostale tudi

sicer nism nikoli sodelovala v tej temi, ker nas je + prehitel, ma sm mogla zdej napisat...


MauMow js sm pomoje enih 7 testov naredia, ker nism verjela, poleg tega se mi je pa datum do pregleda tako vlekel, da sem vmes preverjala, če sem še noseča.user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo junija 2015
10.6.2015 21:38:52   
Sofie

MauMow čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leilani)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 7:34:15   
MauMow
Full hvala punce. Še vedno se me ni čisto prijelo dejstvo da sem noseča.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 7:36:07   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Full hvala punce. Še vedno se me ni čisto prijelo dejstvo da sem noseča.



Jaz sem jo pa včeraj ravno dobila....sem tudi skakala od veselja user posted image sem se bolj bala, da je kr ne bo in ne bo, glede na to, da sem prej toliko krvavela po IMN.
Zdaj pa čakam za datum pregleda prehodnosti jajcevodov.... Upam, da dobim že v juniju ali juliju.
MauMaw ti boš pa kmal dojela, da je nosečnost resnična in da ne sanjaš user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 7:42:42   
MauMow
Janchek super da je M prišla. Vidiš vse bo ok sedaj.user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 7:45:11   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Janchek super da je M prišla. Vidiš vse bo ok sedaj.user posted image


Ja, včeraj sem jim že pisala za pregled, pa so napisal, da nej javim, ko dobim M ... in valda sm jo pričakovala 17.6., pol pa popoldne kr pride,.....res sm skakala....ja upam, da bo vse OK user posted image da dobim tud kmal datum in da me pregledajo pol pa dalje .... je pa tud napisala, da je pregled neboleč, sm bla še mal bolj happy user posted image
Zate sem pa res vesela ... vidiš, lih ko si vse odmislla si pa zanosila ... pa nej še kdo reče, da to ne pripomore k hitrejši zanositvi user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 9:00:29   
sakuL
Jancek81,hsg pregled res ni tako zelo bolec,mene je bolelo zelo malo.
Srecno :)

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 9:08:56   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

Jancek81,hsg pregled res ni tako zelo bolec,mene je bolelo zelo malo.
Srecno :)


Jaz mam napisan, da prosi za pregled HSSG user posted image al pa HSGG, je tko grdo napisan ... sam je eno al pa drugo user posted image
Zdej čakam na datum ... upam, da dobim čimprej ... ne vem kakšne so kj čakalne dobe...

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   [Brisano sporočilo]
11.6.2015 9:09:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Beat)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 9:35:49   
niinii
Čestitke vsem trem user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 9:36:54   
niinii


user posted image J U N I J user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image



03.06.2015

user posted image user posted image Sofieuser posted image user posted image
user posted image user posted image Branwenuser posted image user posted image

05.06.2015

user posted image user posted image LadyJenuser posted image user posted image
user posted image user posted image bubu_user posted image user posted image

08.06.2015

user posted image user posted image Že 1x mamiuser posted image user posted image

09.06.2015

Marčevka2010
user posted image user posted image Emma1987user posted image user posted image

10.06.2015

user posted image user posted image Minikimiuser posted image user posted image

15.06.2015

PupaOdA
user posted image user posted image sakuLuser posted image user posted image

20.06.2015

Lunca133

26.06.2015

Beat

27.06.2015

niinii

28.06.2015

Branwen
m_dzaba

Junij
user posted image user posted image MauMowuser posted image user posted image
bubika86
user posted image user posted image perla*user posted image user posted image

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, LadyJen, chocolatecake, telly, ~pikapoka~, Beat, Katte, Shana86, Beat







< Sporočilo je popravil niinii -- 11.6.2015 9:38:31 >

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 10:21:16   
Janchek81
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej jst sm pa tok vesela .... user posted image sem dobila že datum 18.6. ob 12.30 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 10:22:38   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej jst sm pa tok vesela .... user posted image sem dobila že datum 18.6. ob 12.30 user posted image user posted image user posted image


Vauv tole je pa hitro. Super.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 10:24:14   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej jst sm pa tok vesela .... user posted image sem dobila že datum 18.6. ob 12.30 user posted image user posted image user posted image


Vauv tole je pa hitro. Super.



Ja, res hitr, ker mi je še moja G rekla, da po vsej verjetnosti bom na vrsti septembra in mi je blo že včerj čudn k mi je napisala, da nej javim kdaj bom dobila user posted image ... pol pa dons k sm napisala, da sm jo včerj dobila in da prosim za pregled, so mi že napisal ... juheeeeeej .... bom vsaj vedla na čem sem user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 10:29:24   
MauMow
Jaz mislim da bo vse ok.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 10:31:31   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Jaz mislim da bo vse ok.


Upajmo user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 15:35:15   
sakuL
Janchek81,sem mislila isti pregled ja,HSSG.
Si pa res hitro dobila datum,super. Obleci udobne gatke,k bos dobila ta debel vir vlozek.
Pa srecno :)

Hvala za cestitke za user posted image :)))

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 18:59:27   
Lunca133
Lep pozdrav vsem user posted image

Imam eno vprašanje...no ker resnično prvič delamo na otročku me zanima...zadnje dva dni se počutim tako napihnjeno in rahlo me tišči v zgornjem delu trebuha poleg tega mi je konstantno malenkostno slabo in nič mi ne paše jest, imam tudi malo belega toka...so to mogoče kaki začetni znaki vgnezditve...res je da čez teden dni pričakujem oz. ne pričakujem menstruacije. Si namreč zelo želim bebico in upam, da ne povzoča to moja psiha user posted image .

Hvala za kakršenkoli odgovor user posted image

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo junija 2015
11.6.2015 19:03:43   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Lunca133

Lep pozdrav vsem user posted image

Imam eno vprašanje...no ker resnično prvič delamo na otročku me zanima...zadnje dva dni se počutim tako napihnjeno in rahlo me tišči v zgornjem delu trebuha poleg tega mi je konstantno malenkostno slabo in nič mi ne paše jest, imam tudi malo belega toka...so to mogoče kaki začetni znaki vgnezditve...res je da čez teden dni pričakujem oz. ne pričakujem menstruacije. Si namreč zelo želim bebico in upam, da ne povzoča to moja psiha user posted image .

Hvala za kakršenkoli odgovor user posted image


Možno je seveda vse ampak če bo izostanek M šele čez en teden bi rekla da imaš simptome ki pridejo po O oz med O in M. Meni je bilo vedno slabo - napihnjena pa si za to ker je telo pripravljeno na vgnez. če pa bo do tega prišlo pa boš videla čez dober teden. Sedaj ko res delate na bebiju si veliko bolj pozorna na svoje telo, zato sedaj opaziš vse kar prej nisi. Prepusti se toku in probaj se sprostit, ko bo + vrjemi boš vedela, ker M ne bo. Recimo mene je ta mesec na polno presenetilo, ker nisem mela nobenih drugih znakov kot tistih ki jih imam vedno pred M.

(odgovor članu Lunca133)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?